» »

Kam na zmenek

Kam na zmenek

«
1
2 3

simnov ::

Kam naj punco peljem punco na drugi zmenek nekam v Kranj samo ne vem kam.

kozmy ::

Ce je soncno vreme, piknik na travi.. pa sam kaj skuhas, speces itd..

simnov ::

Zvečer ob 20h.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: simnov ()

black ice ::

Piknik na travi, začneš pol 7. Nekje ob 8 je sončni zahod... Get it?

simnov ::

pa ne piknik

Tody ::

Odvisno kaj bi rad, če se bi rad pogovarjal jo pelji v lokal, če bi vmes še kaj pojedla restavracija, če sta bolj športna tipa pa na blowlanje ali kak podoben indor zadevo. Če jo pelješ na pijačo v kak spodoben lokal ne moreš falit.

simnov ::

Ja to sem jo že prvič.

LapD ::

second date guide: bowling/biljard/shoping/standup -> pijača/sprehod -> k njej domov/k sebi domov
web&motion designer

shadeX ::

Sounds cool. What about third date? :)

Počasi začne zmanjkovati idej.

hojnikb ::

na tretjem zmenku se pa itk ve, kaj bo >:D
#brezpodpisa

shadeX ::

Ja. Če je kakšna "lahka" :D

Invictus ::

Ni treba da je lahka da na prvem ...

Na drugem je pa že mus ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

simnov ::

Lol nekaj drugega sprašujem.

theBill ::

Se mi zdi, da avtor teme se ni na svojem + uporablja javni prevoz.

Lahko jo v kino peljes, potem pa opcija na pijaco/kej pojest in pospremi do doma.

Tam se pa le stegni proti njej, ce se se do sedaj nisi.

Invictus ::

Če nam daš punco malo za stestirati, obljubim da jo boš potem peljal na njen idealni zmenek ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

jype ::

Na Šmarjetno goro, tričetrt ure se hodi (če si počasné).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

simnov ::

Brez sprehodov ona je utrujena jaz pa tud od službe.Tuš pa buf pa čolnarna odpade.

shadeX ::

Ena ideja sicer mogoče za nekaj zmenkov naprej.

Pelji jo v gardaland ( z busom + karta = 60€ ) :D

simnov ::

Samo pol pa jaz mislim , da nimam idej tukajle ste še slabši pa če bi že šla bi bila Mirabilandia kakšen bus.

black ice ::

100 ljudi 100 čudi, 100 žena, 200 sisa. Jaz se skušam izogibati klišejem kolikor se le da. (Mogoče tole s tem piknikom ni tako razvidno). Gre se za to, da najdeš nekaj kar je obema všeč.

jype ::

x800xt> Brez sprehodov ona je utrujena jaz pa tud od službe.Tuš pa buf pa čolnarna odpade.

Slabo. Dobra telesna kondicija je pomembna za kvaliteten intimen odnos.

shadeX ::

Bil enkrat pri kolegu k je mel žurko. Pa pride nek visok (suh) tip , okoli 35 let (nisem poznal) , objemajoč z neko žensko normalne postave. Nič kaj čudnega, če mi kolega nebi povedal da je tista ženska imela 115kg ( visoka je bla 165cm). Že na prvem zmenku ji je tip povedal da jo bo vsak dan teral na bližnjo vzpetino in nazaj.

No v kakšnih 2 letih je shujšala za 60kg :D Baje da tip tudi pada na bolj močne ker mu daje izziv jih potem shujšat. :)) Uglavnem dejansko res bi lahk rekel

100 ljudi 100 čudi, 100 žena, 200 sisa

shadeX ::

Uglavnem no. Kar sem hotu povedat je to da pač delajta kar vama je obem všeč. Pari ki imajo skupne interese so bolj povezani :D

Smurf ::

Curling.

Alec999 ::

Pel jo v Valterja pa pol na sprehod po mestnem jedru.
Ali pa v Tuš Kino pa pol na sprehod po mestnem jedru.
Ali pa na Bowling pa pol na sprehod po mestnem jedru.
Ali pa v Mehiško na palačinke pa pol na sprehod po mestnem jedru.
No če si taprav gorenc lahko greta samo na sprehod po mestnem jedru.

:D

Sorry sem iz Lj. pa poznam samo zgornje stvari v Kranju.

radmannsdorf ::

v Trainstation Squat :)
http://www.trainstation-squat.org/

Čez dan pa na Brdo pri Kranju na sprehod, alpa v Preddvor k vodi.

Zgodovina sprememb…

Pithlit ::

Life is as complicated as we make it...

koyotee ::

Vsak svoj pc in v mrežo.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

skyline ::

Na Zbilje jo pelji šetat, labode futrat in na pijačo. Cheesy, ampak drugega očitno itak nočeš.

Sicer pa, in case it doesn't work out:
http://tm.ksk.si/tm14/dogodki/kupidovih...

gruntfürmich ::

samo ne komplicirat in si mislit da mora to bit neka nepozabna svetovna zadeva.
preverjene destinacije ala kino al pa če se res kje kaj zanimivega dogaja.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

crazyLIKEme ::

shadeX je izjavil:

Bil enkrat pri kolegu k je mel žurko. Pa pride nek visok (suh) tip , okoli 35 let (nisem poznal) , objemajoč z neko žensko normalne postave. Nič kaj čudnega, če mi kolega nebi povedal da je tista ženska imela 115kg ( visoka je bla 165cm). Že na prvem zmenku ji je tip povedal da jo bo vsak dan teral na bližnjo vzpetino in nazaj.

No v kakšnih 2 letih je shujšala za 60kg :D Baje da tip tudi pada na bolj močne ker mu daje izziv jih potem shujšat. :)) Uglavnem dejansko res bi lahk rekel

100 ljudi 100 čudi, 100 žena, 200 sisa



LOL, a mi ga predstaviš. Nimam glih 115kg, 20 jih pa ne bi pogrešala. :P
http://crazyl1keme.deviantart.com/

theBill ::

Zakaj pa rabis deca da te goni v hrib?

jype ::

Za motivacijo.

theBill ::

Prej za motivAkcijo.

Sicer pa za avtorja teme, ce sta oba tko zmatrana, najboljs da se na prvo klopco usedeta in golobe futrata, penzija stajl. Kasneje v vezi pa obvezno skupni aktivni vikend paket v toplicah...

shadeX ::

crazyLIKEme je izjavil:

shadeX je izjavil:

Bil enkrat pri kolegu k je mel žurko. Pa pride nek visok (suh) tip , okoli 35 let (nisem poznal) , objemajoč z neko žensko normalne postave. Nič kaj čudnega, če mi kolega nebi povedal da je tista ženska imela 115kg ( visoka je bla 165cm). Že na prvem zmenku ji je tip povedal da jo bo vsak dan teral na bližnjo vzpetino in nazaj.

No v kakšnih 2 letih je shujšala za 60kg :D Baje da tip tudi pada na bolj močne ker mu daje izziv jih potem shujšat. :)) Uglavnem dejansko res bi lahk rekel

100 ljudi 100 čudi, 100 žena, 200 sisa



LOL, a mi ga predstaviš. Nimam glih 115kg, 20 jih pa ne bi pogrešala. :P



Tukaj je neka druga fora. Ona ga ima zelo rada in ni hotla da bi bila debela oz. je hotela bit lepa za njega. Bala se je tudi da ga bo zaradi tega čez čas izgubila. To ji je dalo pol dodatno motivacijo. Kolikor sm pa slišal je bil orenk trening. Vsak dan ( tudi v dežju, mrazu.. ) sta šla na trening. Držala se je diete itd. Pač pekel je dala skoz, ampak zgleda da se ji je splačalo ker dans zgleda kar lepa ženska.

Tako da ubistvu si ti moraš poiskat sam eno motivacijo in to bo to :D Neki kar te bo vleklo da boš nadeljevala vsaki dan :) Recimo, ena se je znajdla :D

Jerry000 ::

a se sam men zdi...če maš probleme z drugim dejtom, ne veš kam bi jo pelu...a je sploh vredna tebe? Da ti pri drugem dejtu tkole zašteka in brez idej...nvem no, kaj šele bo k bo zveza

first_line ::

Manitu. Slotechovci in pa zmenkarije, saj še babe zapecat ne znajo drugače kot preko irca.

Če hočeš biti taprav dedc jo pelji jahat (konja majkemi), skok s padalom... (ne bom več free of charge dajal idej).

Ne pa neki bedni sprehodi in pa izleti na Šmarno goro (kozlam), to je naredil že čisto vsak njen tip pred tabo (beri: vsaj 50x je že to počela če je še nedolžna, drugače pa pomnoži x100 če nima več junfra).

Sami hardcore izklesani Don Juani tle.

Isotropic ::

koyotee je izjavil:

Vsak svoj pc in v mrežo.

tole
pokazi ji, kako igrice igras

alexa-lol ::

shadeX je izjavil:

Bil enkrat pri kolegu k je mel žurko. Pa pride nek visok (suh) tip , okoli 35 let (nisem poznal) , objemajoč z neko žensko normalne postave. Nič kaj čudnega, če mi kolega nebi povedal da je tista ženska imela 115kg ( visoka je bla 165cm). Že na prvem zmenku ji je tip povedal da jo bo vsak dan teral na bližnjo vzpetino in nazaj.

No v kakšnih 2 letih je shujšala za 60kg :D Baje da tip tudi pada na bolj močne ker mu daje izziv jih potem shujšat. :)) Uglavnem dejansko res bi lahk rekel

100 ljudi 100 čudi, 100 žena, 200 sisa


Verjetno ne poseduje faličnih atributov in išče lažji plen. Ker tudi omenjena ni posedovala nobenih faličnih atributov (115kg) ji je bilo všeč da se ji vsaj kdo posveča. win-win

To je tko kot da bi šel 30 letnik reševat naloge v 1 razred OŠ in potem bi se mu zdelo kako pameten je... če je naloga dovolj enostavna in jo opraviš to še nič ne pomeni o tvoji kvaliteti oz. skillu.

sash69 ::

Isotropic je izjavil:

koyotee je izjavil:

Vsak svoj pc in v mrežo.

tole
pokazi ji, kako igrice igras


Tako rekoč je v bistvu to še nekak najbolj inovativno, če sta pa oba zmatrana. :)

Madona, tud jst delam vsak dan 8+ ur pa vozim se skoraj 1 uro v eno stran, pa mi ni hudo pomigat ko pridem domov - kvečjem nasprotno - komaj čakam da grem ven na luft pa se razmigat.

Jst dam največji + predlogu od Pithlit.
So, Eclipse and Xdebug walk into a bar, and then my Apache server dies.

FlyingBee ::

koyotee je izjavil:

Vsak svoj pc in v mrežo.

edini resen odgovor na tem forumu, ostali so itak prisiljeno klišejski ... jaz imam en nasvet, v kino ne moreš zgrešit pa še 90 minut boš imel časa da jo za roke primeš in razmišljaš kaj in kam po filmu, lahko pa vmes na forum spet vprašaš za 3. zmenek pa že na drugem naše nasvete uporabiš

fireX88 ::

simnov je izjavil:

Samo pol pa jaz mislim , da nimam idej tukajle ste še slabši pa če bi že šla bi bila Mirabilandia kakšen bus.


Nevem kaj sploh sprašuješ na takšnih formih, k samo trolajo! Se spomenm ene teme (ne dolgo nazaj), k je en spraševal kje najti punco (ali nekaj podobnega). Ko sem bral temo, semi mislil, da bom počil od smeha :))

Jaz bi jo peljal na kakšen ples (če imate to v Kranju) nato na pivo/sok, neglede na to koliko je kateri utrujen (potem bo vedno izgovor da je/si utrujen). Imam občutek, če je dekle preprosto, bo bila zadovoljna tudi z simpel stvarmi (ali pa imam jaz takšno srečo). Mogoče še predlog za naprej glede "tretjega" zmenka. Naj te ona pelje kam?? Jaz bi ziher tako naredil. Velikokrat vidiš/zveš kaj in katere kraje ima ona rada.

EDIT: bah, sej to si za včeraj spraševal, sloh nisem gledal čas tvoje objave.. No kako je šlo? :)
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fireX88 ()

luka46 ::

Če imaš avto, direktno v Portorož.

Invictus ::

Hiša Franko ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

dottor ::

luka46 je izjavil:

Če imaš avto, direktno v Portorož.


Kaj folk vidi v Portorožu mi tudi ni jasno. Ena cesta gor druga dol, obala, hoteli in dragi lokali. Sprehod po starem mestnem jedru Kopra ali Izole je veliko bolj zanimiv. Pol pa na plaži malo posedet na klopci in martinčkat na soncu.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Tody ::

Ah, bodi to kar si... Pojdita na pijačo in se pogovarjajta, to tisto k en govori in drugi posluša. Pol pa zveš stvari kot so da so ji všeč bolj gore kot morje, da obožuje gokarte in da sovraži bowling. To da streljaš v prazno in jo hočeš porinit iz letala je bulshit. Če pa je bila ženska že na 100 dejtih z različnimi moškimi bi se pa jaz malce zamislil.

Temu primernu seveda potem planiraš naslednje aktivnosti... it is not a rocket science

Mipe ::

Če moraš spraševati druge za ideje za zmenke, potem punce očitno ne poznaš dovolj dobro... če sploh. Raje se pozanimaj, kaj vse jo zanima.

Invictus ::

Saj ni važno kam gre.

Punca bi samo rada nekam šla ... po možnosti nekam kjer se da kaj pogovarjati ...

Saj babe niso tako izbirčne ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

driver_x ::

Jaz bi jo peljal ponoči na ogled kakšne zapuščene tovarne.

stara mama ::

Če ne veš kam jo peljat, jo raje pelji v diskač, da ti jo kdo drug spelje.
Sam je itak nisi vreden.
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ZMENEK Z NEZNANKO (sramežljiv) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Loža
42361113 (19140) jabe

Kam peljati punco na pijačo v Ljubljani?

Oddelek: Loža
4514444 (3909) Cveto

Kam naj peljem punco? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9217079 (13041) dzinks63
»

Zmenek na klopcah, Ljubljana

Oddelek: Loža
4212402 (9819) Smurf
»

Pismo za zmenek z dekletom (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15932942 (27249) Rias Gremory

Več podobnih tem