» »

Pomoč pri izbiri avtošole

Pomoč pri izbiri avtošole

Rawrmicious ::

Živjo!
Kot že naslov pove potrebujem pomoč pri izbiri avtošole. Zanima me če ima slučajno kdo že kakšne izkušnje, če bi jih lahko delil. Plus tega me še zanima kok povprečno je v Ljubljani treba anrest ur do glavne vožnje.. Mam neki mal izkušenj s šaltanjem pa speljevanjem ampak to je ap že to.
Hvala za odgovor :D

P.S.: Iščem v območju Ljubljane

nikolinika ::

AMD Moste...super avtošola, dokaj ugodne cene in dobri inštruktorji. Jaz sedaj delam tam izpit- že 2.ič, ker sem ga izgubila zaradi preveč kazenskih pik in sem zelo zadovoljna z inštruktorjem, vse lepo razloži, je potrpežljiv, zahteva pa res dosti.

Aja pa minimalno ur, da se prijaviš na glavno vožnjo moraš imeti 20 oz.21.- 21. je glavna.

Zgodovina sprememb…

FireBurn ::

Avtošola Korelat

theBill ::

nikolinika je izjavil:

AMD Moste...super avtošola, dokaj ugodne cene in dobri inštruktorji. Jaz sedaj delam tam izpit- že 2.ič, ker sem ga izgubila zaradi preveč kazenskih pik in sem zelo zadovoljna z inštruktorjem, vse lepo razloži, je potrpežljiv, zahteva pa res dosti.

Aja pa minimalno ur, da se prijaviš na glavno vožnjo moraš imeti 20 oz.21.- 21. je glavna.

Kaj ti pa rabi dodatno razlagat, ce si ze enkrat naredila izpit? In kaj tako zahtevnega lahko zahteva, sploh za nekoga, ki je ze samostojno vozil?

nikolinika ::

theBill je izjavil:

nikolinika je izjavil:

AMD Moste...super avtošola, dokaj ugodne cene in dobri inštruktorji. Jaz sedaj delam tam izpit- že 2.ič, ker sem ga izgubila zaradi preveč kazenskih pik in sem zelo zadovoljna z inštruktorjem, vse lepo razloži, je potrpežljiv, zahteva pa res dosti.

Aja pa minimalno ur, da se prijaviš na glavno vožnjo moraš imeti 20 oz.21.- 21. je glavna.

Kaj ti pa rabi dodatno razlagat, ce si ze enkrat naredila izpit? In kaj tako zahtevnega lahko zahteva, sploh za nekoga, ki je ze samostojno vozil?


Ja, se vidi da si voznik ki vozi na pamet in nima pojma. Me zanima če bi naredil glavno vožnjo,kljub temu da si že mel izpit ti tistih 20 ur ki jih moraš imet, pride zelo prav. Ker ti voziš že po svoje inštruktor ti pa lepo pove kje delaš napake in na kaj so zelo pozorni pri izpitu. Ni tako lahko sploh ne. Tud js znam voziti, ampak z mojo vožnjo kakor sem je js navajena ne bi naredila.
lp, Nika

shadeX ::

Ja, se vidi da si voznik ki vozi na pamet in nima pojma.


Bo imel theBill kar prav. Če imaš že par 10.000km narejenih lahko brez problema kar se tiče vožnje narediš izpit. Mogoče bi "stari mački" morali ponoviti kakšne prometne predpise, znake.. ampak kar se tiče vožnje bi sigurno človek z več 1000 km naredil brez problema.

Vem, tudi jaz sem bil na istem. Pač tistih 20 ur vožnje v avtošoli je kaplja v morje. Ko ti sedeš sam za volan se začenja šele pravo učenje. Tudi jaz sem naredil na začetku kar nekaj napak, ki jih potem sam spregledaš in vidiš kaj bi lahko šlo narobe. Posledično se s tem učiš. Kazenske pike si pa najbrž dobila z namenom?

nikolinika ::

kazenske pike sem dobila zaradi prekoračene hitrosti.
lp, Nika

gddr85 ::

Kar lahko dodatno zahtevajo in težijo so tiste njihove dodatne neumnosti ala volan 10 do 2-eh in ne vem kolkrat v minuti morš pogledat v vzvratno ogledalo in razne druge cvetke.

papak ::

Na glavni voznji mogoce edino, da malo veckrat pogledas v ogledalo, oz. da to delas zelo ocitno. Pa jaz sem npr. brisalce imel na malo prepocasi zanj, ampak ni mel pripomb. Ostalo je pa tko treba vsak dan upostevat, ne samo z instruktorjem oz. izpitni voznji.

pero12 ::

Prosil bi za kakšno mnenje o avtošoli Jaguar in Prometej v Ljubljani. Cincam med tema dvema ... se ne morem odločiti. Kakšne izkušnje?

astera5 ::

Živjo! Jst sem hodila v avtošolo Ingot v Šiški in moram reč, da sem res zadovoljna. Ker sem se zelo bala vozit na začetku. Ampak je bla inštruktorica zelo prilagodljiva in prijazna. Pa tudi zelo natančna. Kar mi je blo všeč, ker te res vzpodbudi da se potrudiš. Najboljše pa je bilo, da se lahko zmeniš za vožnjo večkrat na teden. Tako, da se da kar hitro narediti izpit. Jst sem ga v mesecu in pol. Pa še niso oderuški. Res se jim gre, da narediš izpit :) tko da jih kar ne morem prehvaliti. Imela sem pa 34 ur, ko sem naredila izpit. Bi lahko že prej, če se ne bi tako bala avtoceste ;)

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: kloko ()

koyotee ::

nikolinika je izjavil:

theBill je izjavil:

nikolinika je izjavil:

AMD Moste...super avtošola, dokaj ugodne cene in dobri inštruktorji. Jaz sedaj delam tam izpit- že 2.ič, ker sem ga izgubila zaradi preveč kazenskih pik in sem zelo zadovoljna z inštruktorjem, vse lepo razloži, je potrpežljiv, zahteva pa res dosti.

Aja pa minimalno ur, da se prijaviš na glavno vožnjo moraš imeti 20 oz.21.- 21. je glavna.

Kaj ti pa rabi dodatno razlagat, ce si ze enkrat naredila izpit? In kaj tako zahtevnega lahko zahteva, sploh za nekoga, ki je ze samostojno vozil?


Ja, se vidi da si voznik ki vozi na pamet in nima pojma. Me zanima če bi naredil glavno vožnjo,kljub temu da si že mel izpit ti tistih 20 ur ki jih moraš imet, pride zelo prav. Ker ti voziš že po svoje inštruktor ti pa lepo pove kje delaš napake in na kaj so zelo pozorni pri izpitu. Ni tako lahko sploh ne. Tud js znam voziti, ampak z mojo vožnjo kakor sem je js navajena ne bi naredila.


Kok let pa že maš izpit?
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero avtošolo izbrati

Oddelek: Loža
295155 (1553) profii
»

Dobri inštruktorji - avtošole (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6033011 (12411) mtp2
»

Izpit za A kategorijo

Oddelek: Na cesti
308795 (7718) bajsibajsi
»

Najcenejše vožnje v Ljubljani (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5812499 (10864) šernk
»

Izkušnje v avtošoli !!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12024742 (13964) matjash

Več podobnih tem