» »

Katero avtošolo izbrati

Katero avtošolo izbrati

muzičar ::

Skratka gledam ponudbe in vidim da ni velikih razlik. Problem je ta da se bojim takih inštruktorjev ki ti kjub temu da znaš nabijajo dodatne ure. Zato me zanima v kateri avtošoli/ah so najboljši in pošteni inštruktorji.

Sba ::

Jaz sem delal pri avtošoli Volan v Mostah. Glavna vožnja je bila moja 30ta ura. Z njimi sem bil zadovoljen, imel sem dobrega inštruktorja ...
Those that claim that they're not showing off are drowning in denial!

OldSkul ::

Jst jih mam 23, za glavno mi je že reku, tako, da pred glavno bom samo še en teden vsak dan vozu in to je to.
Gre pa se za avtošolo As iz Lj. seveda.

muzičar ::

In koliko sta/bosta plačala?

para! ::

Jaz imam s 3D dobre izkušnje, imel sem Srečkota za inštruktorja in moram rečt, da res zna učit, je potrpežljiv, pa lepo nazorno razloži, če česa recimo ne razumeš. Glavno sem imel sicer pri 40. uri, je pa to izključno moja krivda, ker sem 30. uro zvozil februarja 2005, potem pa do januarja 2006 nisem nič vozil.

lp
Death before dishonor!

OwcA ::

Iz vsega srca priporočam avtošolo Matak, natančneje inštruktorja Slavkota.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

muzičar ::

Okej okej še malo cene prosim.

marnit ::

Kaj pravte na avtošolo AMD Zvezda??

muzičar ::

Ja meni je tudi mamljiva pa še prva je na google-u samo mi je sumljiva tista ponudba.

|CyGNUS-x ::

Relax.
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

bergers ::

Ma saj ni tolk važna cena važno je kaj te naučijo pa kakšen odnos imajo .
Bergi

muzičar ::

Hja samo tako kot pri računalništvu gledam na to kaj dobim za kakšno ceno tudi tukaj to gledam. Sepravi AS, Volan in Relax.

Buldožer ::

Ja, tud jst sem delu pri AS-u in ga priporočam, sploh inštruktorja Toneta, ki je tudi lastnik in je še pri AMD Zvezda učil že mojga fotra.
Več glav več ve. No, ni nujno!

Nejc Pintar ::

V Kranju ti priporočam Humarja, večina jih naredi, z manj kot 30 urami.
Lahko je biti prvi, če si edini!

DjAndy ::

http://www.polopromet.si/

Če po 35ih urah še nimaš izpita naprej voziš zastonj :)

Poldy ::

Meni so pri Humarju kar nabili ure, ker sem en teden manjkal - bil na morju). Vozil sem odlično že pri 25, naredil pa sem jih 35.

Edit:
Kar se pa inštruktorjev tiče - kakor imaš srečo, lahko da je v redu, lahko da ni, pa ne glede pri komu delaš...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Poldy ()

Nejc Pintar ::

@Poldy: Pol vasi je pri Humarju naredilo pod 25 ur.;)
Lahko je biti prvi, če si edini!

Poldy ::

Ja seveda, sej vsak ki ga vprašaš je izpit naredil že pri desetih.

Zeberdee ::

Pri Humarju se naučiš med drugim tudi to (vem za dve instruktorice, ki sta me skorajda sploscile zaradi njihovega nacina vozne), da ko prideš iz krizisca ne pospesis in vozis 25 do naslednjega semaforja, medtem ko meni skorajda prileti avtobus v hrbet.
In ja tedve instruktorice (humar), sta sposobni tudi zabasati cesto izven naselja (omejitev 90kmh), ker vajencem zabicata voznjo okoli 65 kmh.

Nejc Pintar ::

@Poldy: Dobro poznam ljudi in dobro vem kdo naklada in kdo ne, tako da...
Lahko je biti prvi, če si edini!

bozjak ::

ok, da ne bom nove teme odpirov::

Mam par vprasanj... Kako je z avto solami ce ze znas vozit se preden se vpises? kok je tist zakonski minimum kolk ur rabs da gres lahk delat izpit?

Poleg tega me zanima se, kdaj gres lahko v avtosolo? Vem da izpit lahko dopis pri 18. ampak kdaj se lahko vpises v avtosolo, tko da mas do 18. ze vse narjen in dobis sam se knizco za rojstn dan?

Ok hvala za odgovore... Lp

OldSkul ::

No, mene ima pri asu Viki. Dobr inštruktor moram reč. Ura pa je druga 3500.
Večina jih hot pr nas v Grosuplje, kjer pa je kot prvo, ura 5000sit, pa še zaradi gužve nimaš take svobode pri izbiri kdaj boš vozu.

Nejc Pintar ::

@bozjak: Kdaj boš šel na glavno vožnjo ti določi inštruktor, to je ko imaš opravljenih vseh 16? vaj. Pod 20 ur te skoraj noben inštruktor ne spusti na glavno pa če znaš vozit ko šumi. Drugače pa ne hodit več kot en mesec pred rojstnim dnevom v avtošolo, ker si boš le nakopal ure v čakanju na občinske in glavno vožnjo.
Lahko je biti prvi, če si edini!

Zeberdee ::

minimum je 8 ur (ker je avtocesta dvojna ura). v kranju preverjeno dajejo za "voznike povratnike" samo s podpisom.

bozjak ::

aha hvala a odgovore... Aja a to da te ne spustijo prej na glavno je pac izgovor sole za vecji racun al?...

Lp

Nejc Pintar ::

Tudi to.
Lahko je biti prvi, če si edini!

OldSkul ::

Tud če zlo dobr voziš te res redko spustijo prej. En moj sošolc kr dobr voz oz. je pred izpitom že dobr vozu pa je mel 26 ur se mi zdi.

Buldožer ::

No v Lj je tako, da pač z manj kot 25 urami nihče ne nardi. Včasih se je dal, zdej je pa stanje tako. Tudi če pelješ brez napake, it rečejo, da rabiš malo več izkušenj. Baje se pa da drugot tud z manj uarami nardit.

Saj tko sem jst slišu.
Več glav več ve. No, ni nujno!

Zgodovina sprememb…

sherman ::

No, moja dvajseta ura je bila izpitna (Brežice, Posavc). Enako je še en sošolec naredil k Krškem. Enega drugega sošolca pa je dal inštruktor z mislim da 17 na izpitno, pa ni naredil.
Naključje? Nevem. Vem da je meni inštruktor skos jamral, da pod 20 urami zna komisija namerno komplicirat in iskat dlako v jajcu in sem tistih zadnjih par ur vozil zgolj zaradi števila. No, škodilo mi ni.:P

profii ::

Well, dobro je pogledat datum zadnjega posta, mar ne?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dobri inštruktorji - avtošole (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6033074 (12474) mtp2
»

Šola Vožnje (Mnenja)

Oddelek: Na cesti
258414 (7519) Axbcd
»

Vozniška - koliko približno stane? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
637387 (3537) stock
»

Mladoletna voznica vozila brez izpita (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11211403 (7780) Gr0unD Zer0
»

Izkušnje v avtošoli !!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12024775 (13997) matjash

Več podobnih tem