» »

Outcast Reboot HD

Outcast Reboot HD

1
2
»

oo7 ::

Outcast - A New Beginning igra izide 15 marca 2024.

dolenc ::

Kul, upam da bo "its own thing", da ne bo elex combat :P

oo7 ::

15 minut novega gameplaya za igro Outcast katera izide marca letos.

Outcast: A New Beginning, The Sequel To One Of The First Open World Games



DejchSLO ::

Imam orginal ker je bil enkrat free na gogu, ampak me neki not ne potegne, pa mi deluje dobra igra, verjetno je bla ob izidu top, sam jaz je nisem igral takrat, sem mel prešvoh komp.

A. Smith ::

Jaz sem obrnil original in je RES bila top. Voxel grafika je bila takrat še konkurenčna, ker pogonov, ki bi znali izrisati ukrivljene površine, še ni bilo - no, istega leta 1999 je prišel ven Quake 3 arena, ki je to znal.

Se pa splača preigrati original zaradi - vsaj meni - fenomenalne zgodbe. Pa so bile še druge zadeve, ki so bile nadpovprečne; glasbeno spremljavo je odigral Moskovski simfonični orkester. Igra je bila open-world RPG igra, igrana v tretji osebi. Leta 1999. GTA3, ki velja za pionirja na tem področju, je izšel šele 2001.
"Be professional, be polite,
but have a plan to kill everyone you meet".
- General James Mattis

JH84 ::

Tudi jaz sem igral kakšno leto po uradnem izzidu, takrat še kot mulc nekje leta 2000...še zdaj se dobro spomnem kako sem 'not padu' v špil, fantastični svetovi in okolja, zanimiva zgodba, res dober sci-fi, questi so kar vlekli...takrat smo še slovenski PC gamer brali, je bila velika škoda ko so potem odpovedali drugi del...

DejchSLO ::

jaz sem bil na pc gamer naročen, sam če sem realn so modeli pomoje res direkt prevajal tekste iz angleščine.

JH84 ::

Nekatere opise so direkt prevajali, nekatere so sami spesnili, ni bila to nobena skrivnost....

oo7 ::

Outcast: A New Beginning PC Requirements



MINIMUM:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10, 64 Bit
Processor: Ryzen 3 1300X / Intel Core i3-7530K
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 980 Ti / Radeon RX 5600 XT
DirectX: Version 11
Storage: 40 GB available space



RECOMMENDED:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 10, 64 Bit
Processor: Ryzen 5 5600X / Core i5-12400
Memory: 16 GB RAM
Graphics: GeForce RTX 2070 Super / Radeon RX 6800 XT
DirectX: Version 12
Storage: 40 GB available space


Outcast - A New Beginning | Culture and Exploration | Pre-Order Trailer

DejchSLO ::

Zdej bom mal grumpy, sam te trailerji za špile so vsi povrst bedni in čist nč ne zveš, če bi ti igra bla všeč al ne. Pizda, če hočš zvedt a ti bo igra všel morš it na YT pa poiskat gameplay in pogledat 10 min in se pol odločiš.

oo7 ::

Saj imaš v tej temi objavljenih že veliko video posnetkov tudi kakšen gameplay se najde.

DejchSLO ::

Ne, sej to vem, sam rantam, ker komu pridejo prav taki trailerji? Recmo na steamu vidš špil pol maš pa tri cinematic trailerje in par slikic. Čista bedarija sam a folku dejansko to sede oz. koga prepriča to v nakup?

oo7 ::

Če bi kdo rad probal je na Steamu DEMO.

DejchSLO ::

Tole bo zgleda tudi na PS4 tko da ga bom igral sigurno!

oo7 ::

Sem probal demo na Steamu.
Igra se na trenutke malo zatika nekaj tehničnih težav.
Grafika je zelo lepa in lepa mapa.
Gameplay mi je všeč.
Jet pack je pa kot bi bil Superman. Sem v demu preletel skoraj pol mape ne, da bi enrkat stopil na tla :)

dolenc ::

Zanimiv, mogoče jst ne znam igrat :D

Ja zlo je še nespoliran, zatikanje, tako fps ko se shaderji kompajlajo, pa tudi mojega karakterja kdaj.
Navem al jst ne znam "letel", ampak koker razumem je glide, dok ne prideš blizu tal, potem se pa na motor pali.. In si bol ko ena samokolnica.

Fov nastavitev je meni manjkala. Karakter... Lahko bi ga manj čudnega naredili. Špila se ok, ni za dol past, ni pa slabo. Spet bo en kup nerazumljivih besed... Svet sicer lep, al vsi gredo na te žive barve in vse "overbright", pa zlo mal igram "modernih" iger... Al se mi zdi da sem že kar mal naveličan tega izgleda.

Če se mi bo dopadlo, bo zgleda odvisno od tega, kako bodo zapeljali "progression" in zgodbo. Če bodo sam fetch questi, in zgodba.. si 90s action hero na alien svetu... glih pokal ne bom od sreče.

Navem, bomo vidli, nabavim v vsakem primeru, že sam zaradi njihove kickstarterja prejšne posodobitve.

oo7 ::

Drži F in vozi z miško levo in desno. Seveda bo lik letel kakšen meter nad tlemi ampak če se bo teren dvigoval bo šel s terenom razen če se ne zaletiš v kako drevo ali višji kamen ali goro ... bo letel neomejeno.

Lik če se ne motim je tak kot v prejšnjih igrah.

dolenc ::

Kaj je to miška, ne razumem, a misleš levo fukročko?

Lik je isti, sam model lika je hecen, ko da je preživel že marsikej... Mislem sej je.

oo7 ::

Miška :|

oo7 ::

Outcast: A New Beginning - Official 'Everything You Need to Know in 60 Seconds' Trailer

oo7 ::

Outcast - A New Beginning - Gameplay Deep Dive



15 marec.

oo7 ::

Ocene niso ravno najboljše.

Trenutno 67/100 - https://opencritic.com/game/16412/outca...



dolenc ::

Lej vse je stvar perspektive. Ta ocena pomeni, da je špil nadpovprečno dober!
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Igre (brez lastne teme) (strani: 1 2 3 419 20 21 22 )

Oddelek: Igre
1059139481 (504) DejchSLO
»

Dragon Age: Dreadwolf [Dragon Age 4] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8013511 (510) oo7
»

Elex (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
39171888 (3287) oo7
»

Lords of the Fallen 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
768622 (1375) oo7
»

Star Wars Jedi: Fallen Order (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
24833477 (3084) dronyx

Več podobnih tem