» »

Star Wars Jedi: Fallen Order

Star Wars Jedi: Fallen Order

1
...
3 4
5
»

oo7 ::

Star Wars Jedi: Survivor Combat Stances Explained

oo7 ::

Star Wars Jedi: Survivor - Exclusive Hands-On Video Preview

oo7 ::

Če bo drugi del dovolj uspešen potem bodo naredili triologijo iger Star Wars Fallen order.

ahac ::

Star Wars Jedi: Survivor - Official Story Trailer
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

Prva igra je bila dobra tako, da tole bo treba obvezno preigrat.

Magic1 ::

Bo morala mal počakat, da končam Wo Long pa še pomlad je. Enka mi je bila všeč, tako da upam da bo 8+/10.
Magic

oo7 ::

Star Wars Jedi Survivor preview - More ambitious in every way

https://www.gameshub.com/news/features/...



Igra izide ta mesec.

dronyx ::

oo7 je izjavil:

Star Wars Jedi Survivor preview - More ambitious in every way

To velja tudi za ceno, ki je sedaj ambicioznih 69 € na Steam.

Magic1 ::

Še lepša je cena za PS5. 79,99EUR ;(( Pač glasuješ s denarnico in počakaš na boljšo ceno, ali na bolho. Nikjer ne piše, da moraš vse takoj imet.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

dronyx ::

Magic1 je izjavil:

Še lepša je cena za PS5. 79,99EUR ;(( Pač glasuješ s denarnico in počakaš na boljšo ceno, ali na bolho. Nikjer ne piše, da moraš vse takoj imet.

Je manjša razlika sicer. Verjetno se da PS5 igro precej lažje prodat naprej kot pa igro vezano na Steam uporabniški račun. Za enoigralsko igro, ki ti vzame med 10 in 15 ur igranja se mi zdi 69,99 € pač predrago. Čakamo torej razprodaje...

Izi ::

Zato pa se nikoli ne kupuje direkt od grabežljive korporacije ampak kupiš igro pri izviru še preden se nanjo nalepijo vsi davki in marže.
Star Wars Jedi Survivor - 43,29 €
Je pa seveda en problem, ker tako poceni lahko dobiš vedno samo direkt od proizvajalca, kar v tem primeru pomeni "EA app". Lastna aplikacija za igre od EA. Bivša aplikacija Origin, ki so jo kakšno leto nazaj spremenili in nadgradili v EA app.
Če na vsak način hočeš Steam, pa se boš moral pustiti okrasti za 70 €. In tudi če si to igro privoščiš na Steamu boš rabil EA račun in EA app, ker Steam je samo posrednik in igra še vedno zažene EA app, ki mora teči v ozadju drugače ne bo delala. Tako da praktično nima smisla tole kupovati za Steam.
In seveda bo igra imela Denuvo zaščito, tako da ni kaj dosti upanja za kakšne alternativne kanale po katerih bi se lahko dokopal do igre >:D

oo7 ::

dronyx je izjavil:

oo7 je izjavil:

Star Wars Jedi Survivor preview - More ambitious in every way

To velja tudi za ceno, ki je sedaj ambicioznih 69 € na Steam.


Ja cena je prehuda. Bo pa CD keys :)

oo7 ::

155 GB :|




Star Wars Jedi: Survivor - minimum requirements for PC.

Processor: Intel Core i7-7700 or Ryzen 5 1400
CPU (min. number of cores / threads): 4 / 8
Graphics card: Nvidia GTX 1070 or Radeon RX 580
Graphics memory: 8 GB VRAM
RAM: 8 GB
Disk: 155 GB (HDD)



Star Wars Jedi: Survivor - recommended requirements for PC

Processor: Intel Core i5-11600K or Ryzen 5 5600X
CPU (min. number of cores / threads): 4 / 8
Graphics card: Nvidia RTX 2070 or Radeon RX 6700 XT
Graphics memory: 8 GB VRAM
RAM: 16 GB
Disk: 155 GB (SSD)

oo7 ::

Star Wars Jedi: Survivor - Final Gameplay Trailer

oo7 ::

Star Wars Jedi: Survivor na open critic 86% - https://opencritic.com/game/14199/star-...

Izi ::

Nekateri kritiki ga primerjajo kar z legendarnim KOTOR-jem.
Izid pa je kot kaže šele jutri zjutraj.

AtaŠtumf ::

Izi je izjavil:

Nekateri kritiki ga primerjajo kar z legendarnim KOTOR-jem.
Izid pa je kot kaže šele jutri zjutraj.


A je sploh kak kritik še, ki je zaupanja vreden?

Ker te ocene, kjer vsak špil dobi oceno 10/10, goty ipd. oslarije, so čiso že razvodenele te ocene!
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

oo7 ::

Največ kritik naj bi bilo zaradi tehničnih težav.

yoco ::

Sem upal, da bo igra na game passu, pa žal ni! :(

ahac ::

yoco je izjavil:

Sem upal, da bo igra na game passu, pa žal ni! :(

EAjeve igre ne pridejo tako hitro na Game Pass. Ta ima nek bolj omejen "EA Play" brez novih iger.
Na PCju je pa direktno od EAja na voljo tudi EA Play Pro za 15€/mesec, ki pa vključuje tudi take igre.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Izi ::

EA ima 2 naročnini. EA Play za 5€/mesec in EA Play Pro za 15€/mesec.
Star Wars Jedi: Survivor bo ob izidu vključen samo v EA Play Pro.
Bo pa prej ali slej prišel tudi na navadni EA Play ampak verjetno ne pred 2024. Točni datum še ni znan.
Game Pass ima sedaj vključen tudi navadni EA Play. Torej, takrat ko bo prišel na navadni EA Play bo hkrati na voljo tudi v Game Pass.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

oo7 ::

Kot kaže še en the last of us ?
Glede na Steam ocene katere so v večini negativne slabo optimizirana igra ? Jamrajo tudi tisti kateri imajo močne mašine recimo RTX 3090 ali RTX 4080.

Izi ::

Zadnjih 5 let smo tarnali, da konzole zavirajo razvoj iger, sedaj ko so igre končno skočile na "Next-Gen", bomo pa naslednjih 5 let tarnali, kako neoptimizirane so igre, dokler vsi PC-jaši ne nadgradimo svojih povprečno 5 let starih mašin :P

Za to igro mora imeti procesor minimalno 8 niti, kar danes večina verjetno že ima in grafična minimalno 8 GB VRAMA, kar pa danes večina še vedno nima.
Grafične 1060 in 2060, ki so dandanes še vedno množično uporabljane v tej igri odpovedo zaradi pomanjkanja VRAMA.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

dronyx ::

Izi je izjavil:

Grafične 1060 in 2060, ki so dandanes še vedno množično uporabljane v tej igri odpovedo zaradi pomanjkanja VRAMA.

Kot sem videl na YT se da igrat tudi z GTX 1060. Na medium settings dela z okrog 40 fps, na high pa pade pod 30. Jaz imam računalnik iz 2012, v katerega sem vgradil naknadno še pomnilnik, tako da ga je sedaj 12 GB in GTX 1060. Zaenkrat še nima potrebe po menjavi. Vse kar sem igral mi je delalo na 1080p, kar se tiče grafike pa nisem zahteven, tako da ne potrebujem ultra na 4K. V bistvu še največ težav sem imel z igro Dead Space remake, ki je bila na meji. Pozitivno me pa preseneča Capcom, saj njegove RE igre izgledajo dobro in tudi dobro delujejo, brez večjih tehničnih težav (vsaj jaz nisem zasledil). Včasih se mi zdi, da imajo s temi novejšimi igrami več težav lastniki novejših računalnikov in grafičnih kartic, kot pa starejših. Ne vem pa kaj počnejo. Morda pričakujejo preveč (ultra na 4K plus še ray tracing - če sem dal 3000 € ali še več za PC more to delat).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

meho7 ::





Se en console port sranje? Ne way? :))

lojz123 ::

Ravno hotel nabavit pa sem se glede na te ocene odločil da počakam
še včeraj pa same desetke!!!

ZiedRieke ::

Izi je izjavil:

EA ima 2 naročnini. EA Play za 5€/mesec in EA Play Pro za 15€/mesec.
Star Wars Jedi: Survivor bo ob izidu vključen samo v EA Play Pro.
Bo pa prej ali slej prišel tudi na navadni EA Play ampak verjetno ne pred 2024. Točni datum še ni znan.
Game Pass ima sedaj vključen tudi navadni EA Play. Torej, takrat ko bo prišel na navadni EA Play bo hkrati na voljo tudi v Game Pass.


Če sem js zdej to prav razumel, lahko v obdobju naročnine EA Play Pro za 15 euro končam komplet igro(main story), ali so kake omejitve? Multiplayer me ne zanima.

oo7 ::

yoco ::

Že vnaprej napisano opravičilo :))
Kam je PC gaming prišel????

meho7 ::

Zahvali se vsem idiotom, ki preordajo igre ter kupujejo razne deluxe bundle za 100€

Magic1 ::

Jaz sem ga prednarocil predvčerajšnjem, če bi bil res kakšen hud problem, ga lahko še vrnem. Sam na Ps5 verjetno ne bo pretiranih težav. Če sem pri Elden ring po letu na trgu preživel občasne frame drope, bom tudi tukaj.
Magic

meho7 ::



:))

Kayzon ::

Magic1 je izjavil:

Jaz sem ga prednarocil predvčerajšnjem, če bi bil res kakšen hud problem, ga lahko še vrnem. Sam na Ps5 verjetno ne bo pretiranih težav. Če sem pri Elden ring po letu na trgu preživel občasne frame drope, bom tudi tukaj.


Zaradi idiotov kot si ti,je slo igricarstvo v kurac zadnjih 10 let.

Magic1 ::

Kaj je tukaj probem? Če bo neigralna, bom mirno reklamiral in zahteval denar nazaj. Drugače po reviewih, zato sem ga naročil po opisih, je nadgradnja enke, kar je meni zadosti za 65EUR (ki jih bom še vsaj 40EUR dobil nazaj, če se mi bo dalo dealat).
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

DejchSLO ::

Ta prvi del bom ko par drugih iger preigram, kupil rabljenga za ps4, tist mal k sm gledal gameplaya mi deluje, da je dost igralno.

oo7 ::

New Star Wars Jedi: Survivor patch promises better performance and fewer crashes

https://www.gamesradar.com/new-star-war...


Tisti, ki igrate kakšna je igra ?

ZiedRieke ::

Super, po tem patchu je sedaj zadeva igralna. Sicer še imajo nekaj dela, ker vsake toliko časa igra narahlo "cukne". Sedaj igram na dokaj stabilnih 50 fps, pred tem updetom pa nisem prišel prek 30fps.

R2700x/1080ti,3440*1440,EPIC nastavitve, FSR: Quality, RayTracing:OFF.
Igram preko EA Play pro za 15€/mesec, tako da sem vesel, da nisem za brezveze plačal 1-mesečni subscription.

Kar se grafike, zvoka, igralnosti in atmosfere tiče, je igra fenomenalna.

oo7 ::

No tudi na Steamu se počasi dviga ocena. Sedaj ni več negativno ampak mixed.

Tidule ::

Če damo na stran tehnični aspekt (na 3080 nisem zasledil omembe vrednih težav tudi pred pathcom) je igra vrhunska. Dejansko so vzeli vse kar je v prvem delu delovalo in nadgradili. Prvo kot prvo v zgodbi uživam. Je ravno dovolj Star Wars, ampak hkrati se ne trudi razširjat canon in razlagat že zanano. Namesto tega gre za simpatičen spin off, ki me pogosto bolj kot na Star Wars spomni na Uncharted. Tudi na splošno je občitek, da gre za Uncharted v Star Wars vesolju ves čas prisoten. Mape so bistveno večje in bolj raznolike, raziskovanje pa je praviloma vedno nagrajeno s kakšnim vsaj kozmetičnim bombončkom. Določene sekvence so mid blowing (recimo boj proti Imeprial Drillu, kjer te za sabo vleče Merrin)

Kar me je izjemno pozitivno presenetilo in takoj potegnilo v igro, je da ni nekih bedastih izgovorov zakaj si izgubil svoje sposobnosti ampak je dejansko Cal, ki ga dobimo v Chapterju one, praktično enak končni verziji iz prvega dela. Ohranil je vse omembe vredne moči (double jump, wall run, lightsaber stances), tako da imaš občutek da se preprosto fallen order nadaljuje. Hkrati pa skozi igro odklepaš dodane sposobnosti, ki predstavljajo premišljeno evolucijo obstoječega (force dash). Tudi pri odnosih in razvoju likov imaš občitek, da so razmišljali kako jih razvijat skozi celo triologijo in ne samo prvi del. Seveda je to še vedno Star Wars in imaš kar nekaj foreshadowinga, tako da pri preobratih v zgodbi je bolj vprašanje kdaj se zgodijo, kot kaj se bo zgodilo. Da ne spoilam main zgodbe, je recimo tipičen primer tega ko naletiš na prvega rancorja. Preprosto je bilo preveč hintov, kaj te čaka, da bi bilo presenečenje.

Nekaj kar me je že v prvem delu navdušilo je pristop h težavnosti. Prvo kot prvo, te nikjer ne kaznuje ali omejuje pri spreminjaju le te. Hočeš mindless button mesh kjer se vse bliska in padajo okrog tebe in pol minute kasnje pa ti sede premišljen taktični pristop, kjer vsaka napaka pomeni smrt? ni problema, dva klika in imaš eno ali drugo. Ob enem pa dokaj gosto posejani meditation points pomenijo, da je dejansko vsaka sekvenca bojev puzzle in tudi na najvišji težavnosti nimaš občutka, da te špil je*** v glavo. Podoben pristop je ima recimo Bayonetta. Čeprav najvišja težavnost je res brutalna, pri čemer so ponavadi bistveno težji boji proti več navadnim nasprotnikom, kot pa šefi, ki so praviloma ena na ena. Tukaj se vseeno vidi, da boji niso na nivoju From sotware izdelkov. Tudi jedi templi, ki so primarno logične uganke, so vsaj zame, domisleni, niso predolgi in zahtevajo kar nekaj inovativnosti pri uporabi sposobnosti.

Tako, da all in all zame zaenkrat nedvomno GOTY.

Magic1 ::

Na PS5 kar ok dela na performance mode. Včasih pride do kakšnega ozkega grla in frame-i grdo padejo. Samo sem se navadil, da takrat takoj mapo odprem, pogledam kaj še raziskat v bližini in je spet ok, ko zapustiš mapo. Pa ni to vsakih 5min. Za enkrat zelo zadovoljen s igro.
Magic

lojz123 ::

Prišel na prvi planet 3840x1600 monitor pri epic nastavitvah zaenkrat nobenih težav pod 60 FPS mi še ni padlo
povprečno pa tam 70-80 FSP res lepa grafika super gibanje zelo lušten špil priporočam

oo7 ::

No tudi jaz sem probal. Igral sem 1 uro. Grafika je zelo lepa, bojevanje je vredu, dela brez težav AMPAK plezanje ;(( to samo plezaš in plezaš potem pa še trapasti checkpointi.

ZiedRieke ::

Eh proti Uncharted4 se mi zdi da ni toliko plezanja oz je bolj razgiban način plezanja, glede checkpointov se pa strinjam :)

Kayzon ::

Vrhunska igra ne more biti,ce jo igralno pelje scat Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast,ki je izsel daljnega 2002. Da sploh ne omenjam Jedi Academy.. ;((

Magic1 ::

Top single player igra je jedi survivor. Ni pretežka in ni lahka, zadeve so dosti logične, tako da ne rabiš brskat po netu, da odkriješ večino stvari. Dost dobra zgodba, ki ni prenapihnjena čez vse mere.
Zadnji boss me je pojedel kar nekajkrat, ker sem imel preveč agresiven pristop. Nato sem probal defenzivno in je padel takoj. Zdaj bom šel na "hitro" čez na game+ na max težavnostni stopnji.
Tudi jaz sem na PS5 končal ceo igro brez pretiranih hroščev. Vse skupaj sem moral le ene 3x resetirat igro, od tega je bilo dvakrat začetni loading screen. To bodo verjetno hitro odpravili.
Magic

lojz123 ::

Meni največ problemov dela rankor z tipkovnico sem mu teško skoz za hrbtom in ko me enkrat zagrabi je konec
moti me tudi da je toliko skakanja tam sem največkrat umrl ker padem pri skakanju drugače pa všečen špil

oo7 ::

Tretja igra v razvoju ?

Star Wars Jedi: Survivor Sequel May Already Be in the Works

https://gamerant.com/star-wars-jedi-sur...

oo7 ::

New Star Wars Jedi Game Is in the Works, Cal Kestis Voice Actor Reveals

https://wccftech.com/new-star-wars-jedi...

dronyx ::

Ta zadnji popravek 7 se čudno obnaša. Igra je velika 110 GB in kot kaže je zadnji popravek praktično vse izbrisal, razen nekaj GB, tako da moram prenesti 100 GB na novo. Ko je prenesel 20 GB sem ustavil in ugasnil računalnik, nakar je pozabil vse, kar je že prenesel. Očitno moraš potem 100 GB prenesti v enem kosu. Ti ne znajo naredit očitno niti namestitve popravka tako kot je treba.
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star Wars: Knights of the Old Republic 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
668677 (249) oo7
»

Untitled Star Wars Game (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10118470 (572) oo7
»

Star Wars Battlefront 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18118558 (8363) oo7
»

Zakaj igra naenkrat ne deluje

Oddelek: Igre
121597 (1354) Alien123
»

Najboljše igre tega desetletja ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6211626 (9672) jype

Več podobnih tem