» »

DF: Black Hawk Down

DF: Black Hawk Down

kn3z007 ::

Zdravo

imam eno vprašanje glede tega špila. Single player je zelo dober, ampak spet ne tako kot multiplayer način. Zanima me, ali se da igrati z boti v tem špilu? :\ Poleg tega me zanima ali se da igrati v coop načinu? :\ Ni ravno zanimivo, če se lovim po celem Mogadishu s tremi živimi sovragi.

Vsak pameten odgovor je dobrodošel


Lp
kn3z007

www.geneza.com

bobby ::

ej knez, a maš original??? če maš, potem ti podam odgovor, v nasprotnem primeru,... :D :D
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

kn3z007 ::

Skru ju bobby. Mam original. In veš kako vem???? Zato, ker ti uporabljaš mojo backup kopijo!!! >:D >:D >:D >:D
Lp
kn3z007

www.geneza.com

kn3z007 ::

Aja bobby a prideš na lan party???? Me gonna shoot you if not!!!

Aja part II.: dej mi še sproti odgovori na problemček, ker nisem še zaseldil nikjer tega.

tnx
Lp
kn3z007

www.geneza.com

smilyxx ::

Ok mene pa zanima glede izdelovanja misij. Kako zaboga narediš vodo in hribe? Sem probaval pa mi ni ratalo. Če kdo ve nej se prosim oglasi.

Lp
Save water.
drink beer.

urban ::

Tudi jaz ravno ta čas igram DF , ocitno nam je dal Irak po pizdi:)))
No nima veze. ZAnima me ce je mozno, da bi se dobil na netu in odstreljal en game??

Ce je seveda, kdo za in je mogoče. Sicer poznam novaworld sceno , amapak tudi jaz mam sposojen spil od kolega>:D tako, da ne pride v poštev.

No če se se pripravljeni soočiti, da se udarmo v DF-ju, please let me know:))))


Lp

Urban

kn3z007 ::

Urban: count me in, plus trije moji kolegi. Smo takoj za stvar. Zadevo obvladamo v nulo. Zberi moštvo pa se dobimo na lan party-u, ker še nimam široke pipice doma.

Lp
kn3z007

www.geneza.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lan party v roku dveh mesecev...kaj igrati

Oddelek: Igre
332790 (1865) legice
»

Call of Duty: united offensive (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
706541 (3538) hunter01
»

Slo-tech Lan (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Slo-Tech
36020603 (13502) Gandalfar
»

Slo-Tech Lan 2003 - Katere igre? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
565332 (4097) ferjan

Več podobnih tem