» »

Lan party v roku dveh mesecev...kaj igrati

Lan party v roku dveh mesecev...kaj igrati

legice ::

No gre se za to, da planiramo pripraviti lan party nekje v ljubljani v roku dveh mesecev in me zanima, koliko ljudi bi se udeležilo. Igralo bi se eno igro. Counter strike 1. 6, counter strike:sourse, team fortress 2, warcraft 3,... Oz katerokoli igro, ki bi vi predlagali, ker igra, ki bi se igrala, bo bila tista, ki ki imela največ glasov(na grobo pač).
Cana za udeležitev bi bila 10-15 eur na osebo(glede na ceno najema prostora) in v to bo vštet denar za nagrade, pijačo(soki, voda in razno...
0 alkohola) in poskusili bi urediti tudi obrok.
S seboj bi vsak udeleženec potreboval prinesti računalnik z igro, ki se bo igrala na tekmovanju in
utp kabel.
Da bi lan party uspel, bi potrebovali vsaj okoli 60 ljudi ali več, da bi to res bilo neko tekmovanje in ker pač nismo več zadovoljni z lan-om pod 30 ljudi:))
prijavite se s komentarji spodaj.
Lp:)
Prekopu vrt in našu Bin Ladna
  • spremenil: legice ()

ahac ::

igra mora biti original

Way to lose 90% potencialnih obiskovalcev. Na lanih se je vedno na veliko kopiralo po mreži. :))
Se spomnem nekoga na nekem lanu... sploh nisem vidu, da bi kaj igral. Samo okrog je hodu in spraševal kaj kdo ima za skopirat.

Anyway... omejit na eno igro se verjento ni najbolj pametno razen, če delaš lan prav za nek community, ki nabija točno tisto. Ampak v tem primeru seveda ne sprašuješ, kar bi radi igral, ker je itak jasno.

Recimo, da bi hotel imet lanparty za [vpiši neko igro]. Potem moraš povabit klane, ki to igrajo. Ti se pa ponavad že vsi poznajo med sabo... tebe pa verjetno ne poznajo. Če pa ne bo najbolj znanih igralcev z communityja, potem te pa itak nihče ne bo vzel resno.

Druga stvar je pa bolj odprt lanparty za STjevce, ampak tam se pa ne moreš omenit samo na eno igro. Pri 60 folka z lahkoto izbereš 2 ali 3 glavne igre, vmes se pa folk zmeni še za kaj drugega.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

legice ::

igra mora biti original

Way to lose 90% potencialnih obiskovalcev.

ja to verjamem,ampak bi se rad izognil problemov,ki nastanajo,če folk mina patchov in različne verzije iger se ravno ne ujemajo in ima 50% folka slab dan.
za eno igro pa mislim zato,ker ponavadi se cs,css,team fortress...igrajo ekipah in tako bi imeli 10 ekip.
seveda ,če pa bi se udeležilo več kot dovolj igralcev,bi seveda uključili še kakšno igro,vendar pa je potem problem pri nagradah.če je css,bi pač že za 1 nagrado bilo že problem,ker šestim igralcem ne more človek dati čokolade,ker se jim pač ne bi izplačalo priti(dosti ljudi je sedaj izjavilo,da če ni nagrada solidna,da se jim ne splača priti,ker pač hodijo zaradi nagrade,ne pa zaradi vzdušja(CS in CSS igralci večinoma)...).pri warcraftu je to dosti lažje,saj je le 1 igralec in z lahkoto damo 3 nagrade.
do sedaj smo 2x imeli za nagrado razer miško,je pa bilo 20 ljudi in igralo se je C&C tiberium wars,2 mesto 2o eur +milka,3 mesto pa povrnjena vstopnina in milka:D,smo se pa hudo imel
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: legice ()

ahac ::

(dosti ljudi je sedaj izjavilo,da če ni nagrada solidna,da se jim ne splača priti,ker pač hodijo zaradi nagrade,ne pa zaradi vzdušja(CS in CSS igralci večinoma)...)


Hehehe... sem imel že napisano, da se bo točno to zgodil pa nisem postal, ker bi verjento kakšnega random kemperstrajkerja užalu. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

bajsibajsi ::

Ahac, brez zamere, ampak ne vem katere (sodobne) lane obiskujes. Lahko pa ti povem, da se dandanes na uradno prijavljenih lanih vecinoma igra na originale; kar je tudi edino pravilno.

Legice, ce se bo igral COD 1/2/4 DM ali Q3 DM, pridem pobrat prvo nagrado. >:D Joke, pridem se zabavat, hehe.

legice ::

Ahac, brez zamere, ampak ne vem katere (sodobne) lane obiskujes. Lahko pa ti povem, da se dandanes na uradno prijavljenih lanih vecinoma igra na originale; kar je tudi edino pravilno.

Legice, ce se bo igral COD 1/2/4 DM ali Q3 DM, pridem pobrat prvo nagrado. >:D Joke, pridem se zabavat, hehe.

evo dobri predlogi za igre.
CoD 1,2,3 in Quake 3.
hvala da si me spomnu=)
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

rok1986 ::

Jaz pridem, če se bo igralo COD1!Vsa druga nadaljevanja so nekak "bullshit" :)8-O

ahac ::

Ahac, brez zamere, ampak ne vem katere (sodobne) lane obiskujes.


Na tiste, kamor folk ne pride samo zarad nagrad.

Jasno... če se nabija samo en špil in če pride folk, ki resno igra v klanih... potem jim ni problema imet original.
Če je pa lan bolj v stilu NESTa, kjer se igra različne igre, potem pa ni šans, da bi imel vse original. In kaj naredit, če se hočeš probat neko igro, ki je sicer ne igraš? Jah... skopiraš in se pridružiš ostalim.

Drugače pa verjetno za vsak špil, ki se dost igra, obstaja nek community in bi blo pač treba glede lana vprašat tam in ne na ST... ker tam bo folk, ki ima original in jim je pomembno kakšne so nagrade.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

c00L3r ::

legice ::

saj poznam igro,samo nisem vedel da jo folk še igra prek neta,kaj šele tukaj v...vse možnosti so odprte
hvala za prispevek:)
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

T_F_7 ::

hehe js po navadi server postavim, pa se zmenimo prek msnja in udarimo en cod1.
Pri spremembi podpisa lahko traja nekaj časa, da le-ta postane vidna.

Bellzmet ::

Team Fortress 2!

bajsibajsi ::

Atomic Bomberman in Worms 3D.>:D

Raptor15 ::

CoD2 Love owned :)

Raptor15 ::

hehe js po navadi server postavim, pa se zmenimo prek msnja in udarimo en cod1.

al pa cod1 al pa cod2 al pa cod4 al pa cod5 karkoli glavno da bo owned :D

Raptor15 ::

sam lan če organiziraš za približno 20-30 ekip kokr je na grand lanih pa to ko zdaj gremo na grand lan #2 sevnica to rabiš CCA ( ne drži me za besedo ) okrog 500€ za CEL LAN ( nagrade, hrana, pijača, prostor, net ... ) vsaj mislim tak :D

legice ::

no ekip naj bi baje bilo 10(če se bo šlo v cod-u,cs:s...streljačine pač),če pa bo warcraft 3,pa bo seveda vsak zase.
no kar se tiče hrane,bi probal urediti 1 obrok(dunajc ali kaj podobnega) vendar pijača pa bi bila na voljo ves čas.Sok bi bil seveda malce omejen,vendar bi ga probali čim več dobiti,voda pa...na pretok.=)
ja da bo prišlo kar nekaj denarja...vem.
net-bilo bi vse offline,tako da tukaj ne vidim stroška,razen hub-i,ki pa jih že imam od prejšnih lanov
prostor-še iščem,vendar ponavadi zahtevajo 100-150 na dan(pač za najem),jaz bi ponudil 2x toliko še za elektriko in razno
nagrade-ja nagrade bodo bile na vsak način,vendar pa ne bodo zvočniki+miška+vebcam za zmagovalca...to bo vse odvisno od igre.če bodo streljačine bodo pač dobili zmagovalci npr 200eur,drugo mesto 150eur,
tretje mesto pa 100eur.
če bo pa npr warcraft ali kaj podobnega bi pa bilo 100eur,2. 50eur,3. povrnjen denar od prijave+čokolada npr.
če pa mi uspe dobiti sponzorja...toliko boljše=)
dobro sem premislil kako in kaj,sadaj pa moram samo še prostor najti pa bo=)
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

Hanzo ::

Če hočeš imel lan z čim več folka potem za tekmovanje rabiš naslednje igre:

Call of Duty 2 ( najbolj igran in popularen cod v sloveniji - nekje 20 resnih klanov v sloveniji)
Call of Duty 4 ( dost aktualen do 10 klanov )
Quake 3 1v1 ( najboljša strelska igra vseh časov in še vedno se dosti igra v sloveniji ..tudi na grand lanu 2 bo tekmovanje )
Warcraft 3 ( bi se najdlo nekaj igralcev )
Fifa 2009 ( ziher bi se prijavilo nad 10 igralcev, ker igra je dost popularna)
Counter Strike 1.6 ( najboljša timska igra vseh časov trenutno je v sloveniji kkšnih 10 resnih klanov)
Counter Strike Source ( podobno kot cs 1.6 mogoče do kkšenih 7 klanov)

To so naštete igre na katere bi folk prišel tekmovat za vse ostale pa ni dosti zanimanja.

Me pa veseli da se odločaš narediti lanm ker v sloveniji jih zelo primankuje. Tako da sam tako naprej. Za lan je pa itak pomembno da najdeš dober plac, blizu kkšnga trgovina da si lahko folk kej kupi za jest in pit. Potem da lahko kje prespijo, za nagrade pa vidm da razmišljaš v pravi smeri :)!

legice ::

Če hočeš imel lan z čim več folka potem za tekmovanje rabiš naslednje igre:

Call of Duty 2 ( najbolj igran in popularen cod v sloveniji - nekje 20 resnih klanov v sloveniji)
Call of Duty 4 ( dost aktualen do 10 klanov )
Quake 3 1v1 ( najboljša strelska igra vseh časov in še vedno se dosti igra v sloveniji ..tudi na grand lanu 2 bo tekmovanje )
Warcraft 3 ( bi se najdlo nekaj igralcev )
Fifa 2009 ( ziher bi se prijavilo nad 10 igralcev, ker igra je dost popularna)
Counter Strike 1.6 ( najboljša timska igra vseh časov trenutno je v sloveniji kkšnih 10 resnih klanov)
Counter Strike Source ( podobno kot cs 1.6 mogoče do kkšenih 7 klanov)

To so naštete igre na katere bi folk prišel tekmovat za vse ostale pa ni dosti zanimanja.

Me pa veseli da se odločaš narediti lanm ker v sloveniji jih zelo primankuje. Tako da sam tako naprej. Za lan je pa itak pomembno da najdeš dober plac, blizu kkšnga trgovina da si lahko folk kej kupi za jest in pit. Potem da lahko kje prespijo, za nagrade pa vidm da razmišljaš v pravi smeri :)!

havala
ja za lokacijo sem tudi dobil ponudbo gostilno(veliko),tako da bi se igralo v enem prostoru,jedlo pa v drugem.in dokaj blizu je trgovina.
In ja,lan-ov je malo in malo spremembe pa nobenemu ni škodilo,...da bi jih bilo kaj več:)
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

Raptor15 ::

no ekip naj bi baje bilo 10(če se bo šlo v cod-u,cs:s...streljačine pač),če pa bo warcraft 3,pa bo seveda vsak zase.
no kar se tiče hrane,bi probal urediti 1 obrok(dunajc ali kaj podobnega) vendar pijača pa bi bila na voljo ves čas.Sok bi bil seveda malce omejen,vendar bi ga probali čim več dobiti,voda pa...na pretok.=)
ja da bo prišlo kar nekaj denarja...vem.
net-bilo bi vse offline,tako da tukaj ne vidim stroška,razen hub-i,ki pa jih že imam od prejšnih lanov
prostor-še iščem,vendar ponavadi zahtevajo 100-150 na dan(pač za najem),jaz bi ponudil 2x toliko še za elektriko in razno
nagrade-ja nagrade bodo bile na vsak način,vendar pa ne bodo zvočniki+miška+vebcam za zmagovalca...to bo vse odvisno od igre.če bodo streljačine bodo pač dobili zmagovalci npr 200eur,drugo mesto 150eur,
tretje mesto pa 100eur.
če bo pa npr warcraft ali kaj podobnega bi pa bilo 100eur,2. 50eur,3. povrnjen denar od prijave+čokolada npr.
če pa mi uspe dobiti sponzorja...toliko boljše=)
dobro sem premislil kako in kaj,sadaj pa moram samo še prostor najti pa bo=)

ej kak maš msn? ker če bodo nagrade gre moja ekipa 100% na prvo mesto sam da STRUDLI nebodo prsli :D

bajsibajsi ::

Mogoce pa kaksni starejsi prekaljeni macki STRUDLSe in tvojo ekipo pojejo.>:D Mimogrede, a igrate na lanih samo, ce so obetavne nagrade?

Raptor15 ::

Mogoce pa kaksni starejsi prekaljeni macki STRUDLSe in tvojo ekipo pojejo.>:D Mimogrede, a igrate na lanih samo, ce so obetavne nagrade?

ja bilo smo na parih lanih kjer so bile nagrade skupaj smo zaslužili 300EUR bili smo pa na 3 lanih...

aja pa STRUDLs če se res potrudimo jih po mojem lahko premagamo... sam težko :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Raptor15 ()

rok1986 ::

STRUDLI:D
V cod1 smo štrudle mi velikokrat pojedli z clanom PWCE, ki smo bili prvi na slovenskem CB8-)
Drugače pa se tudi jaz pridružim na lanu če bo, samo je treba povedat kdaj pa kej bo in vse preostale pomembne podatke(koliko denarja za vstop itd)

legice ::

STRUDLI:D
Drugače pa se tudi jaz pridružim na lanu če bo, samo je treba povedat kdaj pa kej bo in vse preostale pomembne podatke(koliko denarja za vstop itd)

to bom še javil,ne skrbite.:)
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

Denis15 ::

kdaj pa boš javil ? :) aja pa pozdrav slajerja če ga osebno poznaš :)
xD

legice ::

kdaj pa boš javil ? :) aja pa pozdrav slajerja če ga osebno poznaš :)

no slajerja ne poznam,vendar ko najdem prostor in potem preračunam koliko bo prišlo kaj...javim
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

rok1986 ::

No kaj je zdej ? A se bo kej oglasilo - bo sploh kej z tem ?

legice ::

No kaj je zdej ? A se bo kej oglasilo - bo sploh kej z tem ?

resnično upam da bo....sam prostor najdt je je pa muka,dogovort z lastnikom še teži in pol so taki,ki sploh ne odgovarjajo na maile...
edino 2 možni lokaciji sem našel...gostilni.ima manjšo dvorano in kot sem na vrhu že omenil,probam zrihtati obrok,samo je preblem z rezervacijo,ker je že v naprej rezervirano in gostilna mora obratovati...
res sory k tok časa traja...sam je pa res,da je to pač nekaj kar delam sproti,ne pa da bom določil takoj zdej datum pa to.
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

boogie_xlr ::

pa ja u kulturnem domu naredite? tko naredimo mi u šentjurju ko mamo bol zapuščen KD, čeprav se zadne cajte zelo velik dogaja

rok1986 ::

blaf kaj zdej je to vse skup propadl ?*

legice ::

ej sory folk....
za prostor kot sem že prej napisu je problem.vem da se ga da dobit,ampak ker je to stranski projekt,se ne morm skoz ubadat s tem.
no ker pa se bliža konec šole,se bom potrudu,da kej nardim,ker bi zlo rd to uresniču.
če pa ne bom mogu spelat tega,bom pa se lotil še enega manjšega.pač sam zabava,druženje pa to.vstopnina naj ne bi bila več kot 5 eur na osebo.

vem da ste razočarani,vendar se znova opravičujem:(
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

__Devil__ ::

Jaz pridem, če se bo igralo COD1!Vsa druga nadaljevanja so nekak "bullshit" :)8-O


Keri ti drege ne delajo več? :)) JOke! :)

Drugač pa jaz dam glas za COD 2 in COD 4

Zgodovina sprememb…

-ninja-91- ::

eno teoretično vprašanje: za kište vem da so torbe za okol prenašat, kaj pa je za monitorje? A se jih na lan party prvleče v škatlah?

legice ::

ja so neke torbe.revoltek al razer imajo 1 se mi zdi.
na glavo se ga obrne in da zraven.
Prekopu vrt in našu Bin Ladna


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako narediti klan? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
156119502 (97325) einstein :P
»

COMSHOP GRAND LAN ADRIA 4. & 5. September

Oddelek: Igre
172359 (1976) bajsibajsi
»

NEST.2006 se približuje (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NEST
578392 (5733) driverx
»

.NEST 2005 iskanje klanov

Oddelek: Igre
472494 (1666) patriot10
»

Slo-Tech Lan 2003 - Katere igre? (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
565369 (4134) ferjan

Več podobnih tem