» »

WEC 2014

WEC 2014

1 2 3
4
»

BT52 ::

@skyman

Najdeš še kake druge slike. Na F1T sem že vprašal userja, ki se s tem ukvarja pa ni našel ničesar.

BT52 ::

PrimozR je izjavil:

Ah, na facebooku že letijo teorije da imajo dve ročični gredi. Je ljudem težko povedati da gre za zobniški prenos za odmične gredi :-)


Jpg! Pač ne vedo. Upam, da jim je kdo odgovoril nazaj in jim malce pojasnil zadevo.

Sem pa na tole temo malo za hec poiskal po spominu in sem našel tole BRM mašino H16. Pravi bokserski double decker.
 BRM H16

BRM H16



Zanimivo je to, kake vibracije so imeli z "zgodnjimi" verzijami. Potrgalo jim je vse protiuteži. He he, norci.
http://www.backroads.ie/forums/showthre...
http://www.taringa.net/comunidades/f1fa...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BT52 ()

PrimozR ::

A pričakuješ da na Mulsanne's Corner grupi ne bodo zadeve razložene v nulo?? :D

Govorimo navsezadnje o ljudeh, ki so iz zdaj več kot leto starega posnetka pa iz zvoka motorja razglabljali pred cirka enim letom, a bo I4 al V4 motor v 919ki.

Aja, BRM H16 ima nenormalno dober zvok, a je zadeva popolnoma neuporabna. Žal :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

BT52 ::

PrimozR je izjavil:

A pričakuješ da na Mulsanne's Corner grupi ne bodo zadeve razložene v nulo?? :D


Aja, tam pa nisem pokukal.

Aja, BRM H16 ima nenormalno dober zvok, a je zadeva popolnoma neuporabna. Žal :)


Jup, pravi norci.

Super Sonic ::

Hulk se že tlači v avto ;)


Twitter kar precej žvrgoli o Alonsu in njegovi zahtevi po LeManu. Nasplošno ni slabšega za F1 kot, da jim bodo dirkači začeli voziti v drugih serijah.
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

BT52 ::

To bi bilo dream team; Button, Hulk in Alo. :DTo bi rating dvignilo za 50% celotni seriji. Malce za šalo.
Bv. ozadi je monokok, verjetno ta novi al?

Skyman ::

BT52 je izjavil:

@skyman

Najdeš še kake druge slike. Na F1T sem že vprašal userja, ki se s tem ukvarja pa ni našel ničesar.


Ce bom kej najdu prilepim.Cist odvisno kaj najdem vcas F1 vcas WEC serije

Skyman ::

Alonso to join Hulkenberg at Le Mans
http://www.motorsport.com/f1/news/alons...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

PrimozR ::

BT52 je izjavil:

To bi bilo dream team; Button, Hulk in Alo. :DTo bi rating dvignilo za 50% celotni seriji. Malce za šalo.
Bv. ozadi je monokok, verjetno ta novi al?

Za 50 % ni šans. Bi dvignilo, ne pa bistveno. WEC raste sam od sebe, ker je zanimiv. IMO.

Aja, slik ni, na Mulsanne's corner je bilo samo tole, pa je bilo med dirko in takoj po dirki na grupi hektično, meni je Facebook čivkal ves čas, ker smo debatirali kako bo s Porschejem, potem se je Mark razsul, potem se ni vedelo, kaj bo (sam sem napovedal 10 do 5 minut dirkanja in poraz #14), potem pa končno novica, da bodo končali za varnostnim avtom z zmago Porscheja :)

Če bi slike bile, bi bile objavljene tam.

Pa IMO je za Porsche precej smiselno, da za 3. avto poberejo F1 voznike. Omejeni so samo na dve dirki, torej ne morejo imeti polne zvezdniške zasedbe, ker bi vozili premalo časa. Lahko bi sicer vpeljevali mladeniče, ki WEC zadnje čase vidijo kot resno alternativo F1, ki še ni tako pokvarjena (finančno, plačani sedeži pa to), ampak jim superstar F1 ekipa da precej več publicitete. Gledanost vsaj Le Mansa bi nedvomno narastla, če bi bila tam še Button in Alonso, ne pa za 50 %. Morda bi bil velik skok v določenih točkah (štart, zvečer, finiš), ne pa čez celo dirko. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PrimozR ()

BT52 ::

1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

LeMans in WEC super season 2018/19

Oddelek: Na cesti
281807 (832) J.McLane
»

WEC 2017 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
504113 (2465) J.McLane
»

WEC 2016 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
584588 (2302) J.McLane
»

Formula 1 2015 (strani: 1 2 3 466 67 68 69 )

Oddelek: Na cesti
3430363695 (219290) BT52
»

WEC 2015 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10614495 (9546) PrimozR

Več podobnih tem