» »

Pilatusa prestregla F-16

Pilatusa prestregla F-16

1
2
»

W|ndKiller ::

1. Nuklearka BUM, Everybody BUMMMM:D :D (Nuclears Krško)

2.
Jebediah, če jaz prav vem, so tam dobro usposobljeni za primere zrač. napadov.

Zadnjič videl, ko so trenirali (raketna baterija Roland in 3je pilatusi v formaciji krožl nad Krškim, Brežicam in verjetno so uni v bateriji malo trenirali kako in kaj bi bilo, če bi nam naš spomenik kdo hotu porušit.

3.Kar se pa tiče varnosti nuklearke se pa ni treba bat !!
("ohišje" tam kjer je reaktor je zgrajeno iz 1,5metra debele stene na zunanji strani (to tam ko je vidna kupola) in še znotraj je sam reaktor vkopan v 0,5m debelo plast betona)

4.
...da vrže eno bombico na krško,...pa bye bye slovenija

Sej tega nas je bilo najbolj strah, ko so JLAjovski migi obračal nad LIBNO (huml, za vas ki ne vete pa v smeh :)) :)) ), kjer so se nad Libno prihajali iz smeri ZG in ob obratu šli po isti poti nazaj (pa seveda lepo krožili nad nuklearko)
Spomin bo vedno ostal, ko so migi leteli kakšnih 100 metrov nad bližnjim domom ostarelih občanov (takrat biu še prazn ->notr se starčki vselili po kakšnih 5tih letih od slo. "vojne"), mi takrat mulci pa smo igrali nogomet na parkirišču :\ :|

Samo smeh
:D
.: Nuclear Power Boys - Ultras Krško :.

Matek ::

Jebediah:

Malo si zgrešil po moje. Edina možnost je res ful pritajeno prit s kakim stealth bomberjem. Čim maš tako klapo kot si jo ti napisal, je že alarm in oni ugašajo reaktor, če pa opazijo, da gre na elektrarno, pa itak vse zalijejo z betonom.

Sicer pa B52, par reaktivcev in 2 apacheja ne vem kako bi skup leteli...
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

W|ndKiller ::

če pa opazijo, da gre na elektrarno, pa itak vse zalijejo z betonom.


niti ne, od kot jim pa tolko betona kr naenkrat ??
.: Nuclear Power Boys - Ultras Krško :.

Matek ::

Jes sm enkrat bral (ne vem kje), da je par prostovoljcev tam, ki ostanejo noter, da sprožijo ta postopek, pa majo tam prav krste že pa vse za take primere, tako da pol vse skup zalije beton, tudi njih same v krstah.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Gh0st ::

Erm...samo to: JE Krško oziroma njen reaktor je dobro zaščiten. Po neuradnih (in nepreverjenih :8) ) podatkih lahko preživi direkten letalski napad do štirih globoko penetracijskih bomb (GBU-27)...:)
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

W|ndKiller ::

Jes sm enkrat bral (ne vem kje), da je par prostovoljcev tam, ki ostanejo noter, da sprožijo ta postopek, pa majo tam prav krste že pa vse za take primere, tako da pol vse skup zalije beton, tudi njih same v krstah.



Mah taki bedaki pa spet nismo kle dol, ozr. kot nas nekateri majo, da bi se sami zalivali v beton !!! ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( ;(( >:D >:D >:D
.: Nuclear Power Boys - Ultras Krško :.

Klemenn ::

em ja...sm neki ne..torija pa praksa..ločite to :\

Matek ::

:D Ne sej nimam nič proti vam, zdelje sem se zrajtal kje sem bral. V Areni je blo ko so se nekaj kregali Hrvati ker so naši hotli met slovenske zaposlene pa je pisalo da en Hrvat tam dela, da so ful zapravli na njegovem izobraževanju, zdej ga pa hočjo odpustit. Pol je pa pisalo da si vsak dan pogleda krsto, v kateri bi umrl pod tonami betona, če bi prišlo do kakega takega primera.

Torej le ni naš >:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Matek ()

W|ndKiller ::

Mah to kaj Hrvati pišejo to gledat pa se smejat.

Ni jim nich za verjet !!!!


Uglavnem mi še zmeraj lepo žvimo brez vsakih napadov :D :D
.: Nuclear Power Boys - Ultras Krško :.

BaRtMaN ::

Hja, nuklearka je res da zaščitena pred raketmai, ni pa pred kakšnim jumbo jetom, ki ima goriva na tone (WTC, anyone?).

Gh0st ::

Ma hrvati itak mislijo da so nevekaj. U bistvu pa je njihova država dobesedno u podnu. Iz zavisti, ker gremo mi u EU in NATO, pa nam nagajajo.

you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)

W|ndKiller ::

v podnu je tak al pa tak, oni v EU in NATO ne bojo še nadaljnjih 10 let, razen če se jih Evropa ne bo usmila in jih vzela k sebi

(zaradi MORJA !!!!!!!)
.: Nuclear Power Boys - Ultras Krško :.

McHregec ::

Kdo bi pa Slovenijo napadu? Prej bi Slovaško ker bi nas zamenal. :D
Destroyer Of The Worlds.

Klemenn ::

LoL

Matek ::

Ce bojo slovaki delali sranje, smo pa mi na***ali >:D
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Gh0st ::

razen če se jih Evropa ne bo usmila in jih vzela k sebi


:D seveda. potem bo hrvaska DMZ ko bojo ZDA napadle srbijo.
you might start believe in Gh0st stories. you're in one. :)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zanimiv oglas na Bolhi

Oddelek: Loža
403282 (1769) jamiroq
»

SV nakupuje (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
929585 (7502) sid911
»

Aje res SV hotla kupet F16

Oddelek: Loža
443111 (2192) BigWhale
»

Nato Jets screaming over Slovenija (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
815251 (4035) iration
»

Helikopterji: vojaški, policijski, reševalni

Oddelek: Loža
405135 (4752) G-Lab

Več podobnih tem