» »

Enostavna spletna trgovina

Enostavna spletna trgovina

psychoshorty ::

Pozdrav,

iscem nek enostaven cms za spletno trgovino z manj kot 100 artikli. Funkcije bi bile cist osnovne:

- moznost dolocanja zalog artikla (lepo bi bilo, ce bi sistem lahko po potrjenem narocilu avtomatsko odstel kos celotne zaloge)
- artikel bi se narocilo preko obrazca
- placilo bo po povzetju
- moznost uploadanja slikic in opisa artikla
- najbolj vazno: slovenski prevod out of the box.

Skusal sem ze z raznimi wordpress ecommerce plugini, katere pa je potrebno prevajat, za kar pa nimam casa. Webshopi ala prestashop pa so too much.

A "obstaja" kaj taksnega?

shadeX ::

Predvidevam da iščeš brezplačne rešitve. Tko informativno, a bi bil pripravljen odštet kakšen €, za vse gor opisano v primeru da brezplačne rešitve ne dobiš?

psychoshorty ::

V kolikor se da, brezplacno. Gre se za sezonsko prodajo, ki bo mogoce trajala sam poleti, torej se ne isce dolgorocne resitve. Najbolj vazno mi je pac, da je vse ze v slovenscino prevedno. Ostale stvari lahko uredim.

...:TOMI:... ::

Pismo, kaj je folku s tem plačilom po povzetju? Jaz se firm, ki ponujajo samo to izogima na daleč, saj so cenovno nekokunrenčne, ker pride poštnina in vse ostalo preveč denarja. Zakaj ne ponujate plačila z nakazilom?

Glede trgovine... Kupi gostovanje pri nekem podjetju, noter imaš trgovine že na voljo (one click), nato pa daš nekomu, da ti naredi temo (to moraš kupiti, če hočeš kvaliteto) in nekomu daš nekaj denarja, da ti vse skupaj spravi v red.
Tomi

misek ::

...:TOMI:... je izjavil:

kaj je folku s tem plačilom po povzetju?
Ker je nekaterim kupcem to najbolj enostavno. Naroči preko spleta/telefona/emaila, poštar prinese robo, mu plača.

...:TOMI:... ::

Ja, in to stane... Pa meni niti slučajno ni enostavno. Moram biti doma, imeti drobiž (ker poštar navadno nima za vrnit), če me ni doma, moram na pošto po artikel. Da ne omenjam, da me to vse skupaj lahko pride tudi več, kot je artikel vreden.

Če pa hočeš vse po naročilu (narejeno iz nule), smo pa na 5000-7000€.
Tomi

psychoshorty ::

Kot pravim, gre se za sezonsko prodajo in kupci pridejo to pogledat, saj se gre za rabljeno robo, ki je iskana. Bom ze nekako ustvaril te to, vidim, da ocitno ne bo slo drugace.

...:TOMI:... ::

Ko se je mudilo s prodajo agregatov, so naredili čisto osnovni obrazec.
Ti naredi samo 100 takih obrazcev, osnovno stran s 100 artikli in to je to. Če hočeš poceni.

Evo primer:
http://e-nakup.si/index.php/posebne-akc...

Me je kar sram, da sem prilepil link od teh nategunov.
Tomi

hellboy123 ::

Malo še preberi ostale teme, glede izdelave spletnih trgovin:
This, this or this.

Drugače pa, kaj lažjega, kot kaki PrestaShop boš težko našel. Mogoče kaki OpenCart. Za kaj bolj konkretnega, pa recimo Magento.

GabrieLeo ::

Bigcartel.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

extreme digital spletna trgovina (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
466181209 (5924) tikitoki
»

Kdo tuki nateguje (dogodivščine s pošto (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5213999 (9052) darkolord
»

ebay.de način plačila

Oddelek: Loža
4612714 (4314) vilonja
»

ComShop

Oddelek: Kaj kupiti
295597 (3556) freesty
»

mimovrste vrnitev pošiljke

Oddelek: Loža
227505 (6560) TOP

Več podobnih tem