Forum » Zvok in slika » problem irq za winfast tv 2000xp
problem irq za winfast tv 2000xp
partysound ::
Ugotovil sem da si tv tuner deli irq z modemom. Ali je to v redu, ali je to problem k je slaba slika? kaj naj naredim k je slika nekje kar uredu, nekje pa kar ene črte čez.
k bo tale tuner letu čez okn zdle
sosedje bojo pa sam
k ne bodo dojel
hvala vsem
k bo tale tuner letu čez okn zdle
sosedje bojo pa sam
hvala vsem
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | 8800gts navijanje (strani: 1 2 )Oddelek: Navijanje | 7868 (4799) | PINki |
| » | ATI Radeon 9800 SE ali 9600XT (strani: 1 2 3 4 5 )Oddelek: Kaj kupiti | 13251 (9743) | flisko |
| » | TV Kartica / TunerOddelek: Kaj kupiti | 2308 (1902) | dizel |
| » | Tv TUNER-jiOddelek: Zvok in slika | 2968 (2196) | Predator |
| » | prigode računalničarjev :) (strani: 1 2 )Oddelek: Strojna oprema | 8850 (6239) | TERORRIST |