» »

TV Kartica / Tuner

TV Kartica / Tuner

undefined ::

Hm, torej, naj nekdo iz izkušenj pove, katera kartica se najbolje obnese (tudi v novejših OS). Nisem še namreč imel dosti izkušenj s temi. Plus tega bi bilo dobro vedeti, kje se dotično kartico, za katero svetujete, da kupiti in kolikšna je cena le-te.

Sims ::

Pinnacle-firma. Ne vem nekje okoli 15000 Sit

undefined ::

Kaj pa Avermedia? Je to še aktualno, ali je že outdated? Tudi delovanje gonilnikov je pomembno.

Sims ::

http://www.chip.de/perl/tpdb/tpdb_out.pl
http://www.chip.de

Pa idi pod Test center pa Hardware top-ten pa izberi TV-Karten

undefined ::

Hm, kaj pa WINFAST TV2000 XP PCI? Stvar ima še radio poleg za isto ceno.

AngelOfDeath ::

Iceman priporočam ti
Terratec Cinergy600 stane okoli 25k je pa najboljša tvkartica za ta denar na njej še je tudi radio z rds :D

schurda ::

Da ne bi odprial nove teme:

Pred sabo imam kartico AVerTV Studio za 18k SIT. Naj jo vzamem, ali raje Winfast TV2000 XP za 16k SIT?
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

logo ::

jst mam Winfast TV2000 XP ampak je res samo za XP, k driverji za win98 ne delajo (vsaj men niso, zdj pa itaq nimam vec win98, tko da nevem).. drgac je pa cist ql za 16k...:\

undefined ::

Kaj pa v Win2k, dela ok?

Pa naj nekdo, ki ve, pove, kaj je bolje, Winfast ali Pinnacle. Pinnacle je brez radia, cena je ista, kvaliteta Pinnacle je baje super, za Winfast pa še ne vem (nisem zasledil primerjave).

urosh ::

Če si resen, imam jaz namen iti v avstrijo po pinnacla z radijem PCTV pro. Nabavim ti jo za 25-27 k. Če ti ni predrago... Če pa nas bo več, pa bo tudi cena temu primerna. Jaz imam namen iti mogoče (najverjetneje) ta teden po njo. Če si za, mi javi.


lp

schurda ::

A ima kdo kakšni informacijo o AVerju?
I want to know God's thoughts, the rest are details. (Einstein)

SkIDiver ::

Jz bi pa nabavu en TV tuner z teletextom in radiom. Želim predvsem kvalitetno sliko in pa radijski sprejem. Ter seveda spodobno zadevo, ki bo delovala pod win xp. Kaj predlagate? Kake imate kaj izkušnje pri vaših odločitvah in izbirah?

AngelOfDeath ::

SkIDiver
še vedno vztrajam pri terratec cinergy600 :D

undefined ::

Torej, izvedel sem, da ima Pinnacle zelo dobro sliko. Kako pa se v tej kategoriji uvrsti Winfast TV2000 XP? Še to me zanima.

marS ::

:D Torej:
Pinnacle je podjetje ki je specializirano za AV naprave in dodatno opremo za
PCje, pred kartkim so kupili FAST, ki se gibje/se je v srednjem razredu profesionalne montaže, imajo solidne kartice tudi v najnižjem razredu, tako da to verjetno ni slab izbor.:D
Jaz bi gledal da bi mi kartica predvsem maximalne možnosti omogočala:
zajem v vse formate (avi, divx, mpeg, mpeg2, mp3, ogg) brez izgube frejmov
možnost zajema iz kake webcam/z video izhodom, ne te USB, te so slabe

Te nove kartice od Pinnacla so baje dobre,
bral pa sem v PC magazine/slovenskem tut o WinFast od Leadteca da tudi zelo dobro zajema vse te formate, je za vse OSje, nisem pa je še videl v trgovinah.:D
...no more heroes...
https://ilbis.com/

SkIDiver ::

AngelOfDeath kaj za enega vraga pa imaš to ti v mislih?

AngelOfDeath ::

Tv kartico 8-O

Boky ::

O tunerih je bilo pred kratkim kar nekaj povedanega na forumu:
Link 1
Link 2

Jaz osebno bi izbiral med terratec cinergy600 (oz. 400, ker radia ne rabim) in Pinnacle PC TV pro. Vzel bi verjetno terratec, ker se mi zdi je kar nekaj cenejsa.

Mogoce bi lahko Slo-tech naredil kak vporedni test tv kartic ?:)

dizel ::

O tunerjih:
Jst mam Zoltrixa TV Genie in sem kar zlo zadovoljen. Ampak fora je v tem, da so v glavnem te nižji razredi osnovani na istih čipih: bt878, v čist najnovejših ne vem točno, ampak razlike (po mojih izkušnjah) niso ne vem kolk velike. Umetnost proizvajalca je pač kako čim bolj izločiti ostali moteči šum. In niso razlike tolk GROMOZANSKO velike. Ogromna pa je razlika pri softwaru, ki ga dobiš zraven in pa seveda podpora driverjev. Jst v začetku niti snemat nisem mogel, slika z original programjem je bla pa taka kt bi čez sekret šajbo gledal. Uporabljal sem BorgTV in DScaler, zdej pred kratkim sem dobil nove gonilnike, posodobljen MSjev modul za zajemanje v DirectX8.1 in PowerVCR in zadeva res dobi nove dimenzije (orenk slika, pošteno snemanje, delujoč daljinec, in to na celeronu v win2000). Torej, da ne bom preveč zabluzu, predvsem se na uradnih straneh proizvajalcev pozanimajte kako bojo potem 'skrbel' za vas. Pri Tunerjih je potenciala v programju se OGROMNO, glejte, da boste prej se s tega stališča dobr pozanimal. Ne bo vam žal. Ajde.
Najboljši so že padli mi pa se pogumno spotikamo naprej!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero TV kartico kupiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
509825 (7634) edublin
»

Tv kartica in satelitska

Oddelek: Kaj kupiti
51442 (1204) Tody
»

Nakup TV Kartice

Oddelek: Kaj kupiti
81708 (1512) Bramac ^^
»

TV kartica

Oddelek: Kaj kupiti
5830 (722) falotXP
»

TV KARTICA - kaj kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
302536 (1699) AngelOfDeath

Več podobnih tem