» »

Cenik priklopa

Cenik priklopa

Ale3š ::

Zanima me koliko stane, da nam napeljejo in položijo kabel za njihov tv in pa internet ubistvu imamo njihov kabelj speljan skoraj do hiše naprej pa se zaradi vrta ni potegnil sedaj se vrt obnavlja in zaželeli smo si digitalne tv, ali je ta napeljava kabla brezplačna v primeri naročila njihove ponudbe
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||
  • polepsal: bluefish ()

Ale3š ::

||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

Ale3š ::

Katere programe dobim ker nikjer nič ne piše o tem

http://www.telemach.si/sl/zasebni-upora...
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

Thunder wave ::

Odvisno kateri paket bos narocil in koliko jim bos posledicno mesecno placeval.

Ale3š ::

Evo že prvi odnos do stranke je slab sem jim poslal povpraševanje pa še niso reagirali. Hotel bi, da mi vsaj pošljejo povratni mail da so mail dobili.
Kako pa je s paketi v akciji s podvojenimi hitrostmi gledam silver paket pred tem 8mb sedaj 16 mb ali je to res, da če se naročim do 4 aprila, mi ostane hitrost nespremenjena, da mi jo ne zmanjšajo na 8 mb?. Njihova ponudba je sicer dobra. Kako je z njihovo zaneslijovstjo nekateri na našem koncu niso najbolj zadovoljni z njimi baje so izpadi omrežja kar pogosti. Po drugi strani bi pa z veseljem vzeli amis, samo, je na žalost linija bolj tako tako sicer se trudijo, da dobimo 10 mb ampak jim zaradi zastarele napeljave zastareli tel sistem + verjetno napeljava v hiši, ki je sicer solidna ne uspeva najboljše. Sedaj ko je bil pa žledolom je pa vse skupaj še slabše. Pri amisu dobimo sicer od 8-10 mb odvisno od linije.
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: bluefish ()

LJ4L ::

Kdaj si pa poslal mail? Normalno je, da počakaš 24h in če potem ni odgovora jih pošlješ v 3PM ali v k****/p**** ali nekaj podobnega :) Amis je boljši. Vendar, če so težave priporočam tistega z najbolj zanesljivim omrežjem z OPTIKO, ki je telemach nima. Če nimate ponudnika optike pa vzemi telemach.
Opis delovanja njihovega klicnega centra: https://slo-tech.com/forum/t599721/0 >:D
LP from LJ

hojnikb ::

LJ4L je izjavil:

Kdaj si pa poslal mail? Normalno je, da počakaš 24h in če potem ni odgovora jih pošlješ v 3PM ali v k****/p**** ali nekaj podobnega :) Amis je boljši. Vendar, če so težave priporočam tistega z najbolj zanesljivim omrežjem z OPTIKO, ki je telemach nima. Če nimate ponudnika optike pa vzemi telemach.
Opis delovanja njihovega klicnega centra: https://slo-tech.com/forum/t599721/0 >:D

tukaj se motiš. Telemach ponuja tudi optiko.
#brezpodpisa

Ale3š ::

LJ4L je izjavil:

Kdaj si pa poslal mail? Normalno je, da počakaš 24h in če potem ni odgovora jih pošlješ v 3PM ali v k****/p**** ali nekaj podobnega :) Amis je boljši. Vendar, če so težave priporočam tistega z najbolj zanesljivim omrežjem z OPTIKO, ki je telemach nima. Če nimate ponudnika optike pa vzemi telemach.
Opis delovanja njihovega klicnega centra: https://slo-tech.com/forum/t599721/0 >:D



Dopoldne sem jim poslal mail.
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

superb_ ::

Naše izkušnje glede Telemacha pri ravno takem problem, kot ga imaš ti...poslali več email-ov, opravili več klicev in jih večkrat obiskali...vendar brez uspeha, ni se premaknilo nikamor glede izvedbe oz. položitve kablov. Vedno je bil izgovor, da "jutri" bo pa sigurno. Po 3 mesecih smo jih zadnjikrat obiskali in povedali, da odpovedujemo naročilo ter gremo k "sosedom" Siolu. Takoj naslednji dan je bil klic z njihove strani in stvar potem urejena v roku enega tedna.

Ale3š ::

So hoteli prostovoljno kabel potegniti + tega imajo svojo omarico na našem dvorišču samo oče ni pustil, ker bi bilo potrebno vrt prekopavati takrat ko se je to napeljevalo bi dobili priklop in napeljavo do objekta brazplačno sedaj, ko pa je žledolom polomil ograjo so se pa odločili za prenovo celotbnega vrta ubistvu imamo kabel napeljan skoraj do hiše manka mu še ca 30 m do objekta samo 160 eur za priklop si pa naj kar nekam vtaknejo čeprav jim prej nismo dovolili se mi cena zdi veliko pretirana. Amis ima baje brezplačno priključitev.
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: bluefish ()

...:TOMI:... ::

Naj tu računajo 1600 in ne samo 160€. Misliš, da je prevoz in delo do tebe zastonj? Dosti dražje je, kot če bi ti takrat naredili priklop.
Tomi

Bakunin ::

google:TANSTAAFL

Ale3š ::

Haha te pa so nesposobni ni odgovora in izgubili so bodočo stranko. Ko pa bo vrt obnovljen si pa naj nekam vtaknejo ta njihov internet pa še omarica gre dol pa si jo naj postavijo kamor jo hočejo. Se mi je zdelo da so šalabajzerji in dobili smo potrditev. Ne rečem 80 eur ampak 160 eur za ubogih 10-15 m kabla halo. Gremo na amis dokler ni boljše alternative.
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: bluefish ()

Bakunin ::

alternativa je da sam skoplješ in postaviš cevi.

sicer pa velja pravilo trga - ti ne rabiš kupit, oni pa ne rabijo prodati.


tako kot ti je tomi napisal, ceneje je bilo takrat ko so imeli "stroje" tam in je tistih 15m res bilo "šala mala"...

amis boš pa imel verjetno preko telefonske parice.

Ale3š ::

Da amis imamo prek telefonske parice in je do žledoloma deloval brez problemov čeprav so sedaj porihtali tako, da mi tudi 10 mb zadostuje pri nas imamo srečo glede amisa da so takšni pogoji, da internet lepo deluje in nasplošno izpadov je zelo malo. Da bi pa amis napeljeval optiko pri nas bi bilo pa to top of the line, samo imamo nažalost telemach kabelsko napeljavo. Ja živimo skupaj s starši tako, da niso pustili prekopati vrta, so pa nam ko je telemach napeljeval in ko so napeljevali dobesedno vrivali, kot nekaj zelo naprednega hitrega blazne hitrosti ampak po prebiranju alterja je še dobro, da je tako kot je.
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: bluefish ()

111111111111 ::

Tole mi kar malo žolč dvigne. Taki ljudje kot so tvoji starši so pri nas zavirali prihod optike. Zakaj? ker imajo trenutno na vrtu solato in ne pustijo prekopavat vrtička. Da smo pripeljali optiko, do nas, nismo kopali 60m, ampak nekaj čez 300m, preko dveh sosedov (eden je dovolil prekopavanje in ni hotel optike), drugi pa je isti kot jaz, in sva čez njegov travnik kopala kanale da so položili kable (brezplačno, ker so bili v tistih koncih). Za 60m bi imeli vsi optiko.

Naj vam računajo še več to si vsekakor zaslužite. Najprej ne pustite kopati potem pa jambrate kako so stvari drage in da vsi preveč računajo. Imejte lepo urejen vrtiček pa je, v tehnologijo in napredek se pa nikarte ne spuščajte.

Zgodovina sprememb…

Bakunin ::

kot da bi kmetu rekel zakaj je solata tako draga pa to...saj "samo seme vrzes pa samo raste"...

no...saj "samo tistih par metrov kabloc polozis pa je"...

ali pa programerju " pa saj samo nekaj natipkas pa dela"...

oh tEh vanity ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1882563918 (145) Zupee
»

Slab sprejem kanalov na kabelski

Oddelek: Zvok in slika
223789 (3024) MTB
»

Najbolši internet v sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
559284 (6716) slovenček
»

Sredi Ljubljane ni mogoče do interneta prek bakra (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
5413751 (11114) x.sci
»

UPC Telemach IP telefonija :)

Oddelek: Omrežja in internet
365021 (2123) Tilen

Več podobnih tem