» »

Project IGI 2 problem

Project IGI 2 problem

San ::

Problem je v tem, ker se mi mašina sesuje če zaženem igro ne da bi bil vklopljen Forced Vertex Shader, če pa ga vklopim, pa mi nekatere teksture nepravilno senči., tako da je nemogoče igrati. Naložil sem nove gonilnike in zadeva ne poimaga. Na stari mašini je delalo v redu,če je bil shader izklopljen, če ne so bile posledice iste, na ta novi pa se sesuva. Grafa je Hercules 8500LE. Ideje in rešitve dobrodošle.

R33D3M33R ::

Rešitve sicer ne poznam, mam pa še jaz en problem. Tla zunaj se mi ne pravilno rišejo in zgleda kot bi na tleh bile rumene packe. Mam pa Radeon 8500.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

San ::

Sej to je to. Izklopi Forced Vertex Shader in zaženi igro. Na stari mašini mi je delal BP, na novi mašini pa mi kreša. Pa dej mi prosim odpiš, če ti dela ok al ne.

Če nihče ne ve rešitve, bi prosil vsaj koga da mi razloži, kaj je ta Forced Vertex Shader.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: San ()

bf4ed ::

Ne vem točno ali očitno če vklopiš ti dela software vertex, če>:D ne pa dela hardware.

bostjan11s ::

sem imel isti problem->novi catalisti so zunaj(gonilniki) zdaj pa je vse ok ; radeon9000pro

R33D3M33R ::

Izklopil in dela super. Mam pa Catalyste 3.2, sami Catalysti težave ne odpravijo.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

San ::

Hvala bostjan11s za nasvet :)) !!! Sem dal ta zadnje driverje od ATIja (Catalyst 3.2) in ne od Herculesa (Catalyst 3.1) na comp. in dela BP :))

|Luka| ::

OK, zdej bom pa se jst mal pojamru ;)
mel sem nalozen w2k z vsemi možnimi in nemožnimi programi in seveda igi2 (ki je delal normalno). naklar mi sistem crashne,naredim clean install, updejtam driverje etc...nalozim igi2 in glej ga zlomka ne dela!!
izklopil sem shaderje, zmanjsal ločljivost in se vedno nic...

Vsi predlogi vec kot dobrodosli.

LP Lix

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: |Luka| ()

bostjan11s ::

hmn kaj pa imaš zaeno grafično? si kaj navijal?? jaz sem mel pred časom navitega celerona poženem igija(1) pa se mi je zaradi najbrž vročine procesorja krešal sistem, hmn kak pa ne dela a sploh v igro ne prideš ali kje štekne ?

|Luka| ::

karta je radeon 9000 Pro 64 nic navita (proc tudi ne), frizne pa npr. tm na zacetku k skoc z aviona .... pride na pol in potem muzika igra slika obmiruje men se trga;((

LP Lix

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: |Luka| ()

San ::

Rnako je bilo pri meni - kot mi je bostjan svetoval, si naloži gonilnike na ATI strani za svojo karto - Catalyst3.2. Meni je pomagalo, imam pa Hercules 8500LE.

|Luka| ::

Vozniki so najnovejsi,tako da res ne vem kje je tezava;((

LP Lix

San ::

Pismu res čudno, da imaš enak problem, pa rešitev ni enaka. Tud men je po navadi friznu tam, ko model spusti padalo, sam če sem pustil Forced Vertex Shader vklopljen je film šel do konca in sem lahko igral, samo da so bile nepravilne sence na tleh in ni bilo mogoče igrati. Dej vklopi najprej ta Frorced Vertex Shader, da vsaj vidiš, če imava isti bug. Drugače ti več kot to z driverji (Catalyst 3.2) res ne znam svetovat.

|Luka| ::

Po dolgem in temeljitem razmisleku (!/"#&"/#(!"#%!()), preklinjanju, posiljanju compa v tri ***** m****, se ugotovil da je bil vzrok v userju.
Ker je bil Administrator user neaktiven (jaz nisem bil logiran kot le-ta) ampak svoj user z admin pravicami spil ni delu. Ko se to spremeil dela normalno. Jao M$>:D

drgac pa hvala za pomoč:))

LP Lix

San ::

Sam da dela :)

bostjan11s ::

ni šans heh micro micro....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

3d mark 2003 (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Navijanje
56632583 (16730) R33D3M33R
»

Igra (halo) mi resetira računalnik!

Oddelek: Pomoč in nasveti
131090 (923) sk8er
»

Ali ima kdo Radeona na BX plati?!

Oddelek: Strojna oprema
10899 (724) Lith
»

Radeon 8500,9000 ali 9100 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1327416 (5407) ferjan
»

Radeon 9700 je zunaj (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1297061 (4328) ||_^_||

Več podobnih tem