» »

windows XP težave z zaslonom

windows XP težave z zaslonom

superbarbika ::

na namizju mojega računalnika sem pomotoma spremenil lastnosti zaslona tako da sem povečal grafično razločljivost več kot moj ekran zmore,tako mi ekran noče več kazati nič ne znam opraviti problema kako ga lahko odpravim






lp

hojnikb ::

zaženi pc v safe mode in nastavi tapravo..
#brezpodpisa

superbarbika ::

ja mam 1 problem... ko ga hočem u safe mode mi noče vržit za afe mode pač f8 ne grabi

superbarbika ::

končno sm zrihtal sm pršo do safe mode pa pač da lahka zaženem normalno in nwm ka use sam ko pridem pa do tja pa ne morem premikat na tipkovnici ne gor ne dol sploh ne morem pol zbirati naprej čas pa teče je se druga pot ali mi samo to preustane da foramiram comp??

LP

Ale3š ::

pojdi pod nastavitve grafične lastnosti grafične kartice videl boš drsnik in ga premakni do konca kolikor gre. Ko si v xp desna tipka na miški klikneš na display settings ali nastavitve zaslona



http://superuser.com/questions/72837/se...

Desni klik na namizju (na vsakem praznem prostoru, z nič izbrano) in kliknite Properties. Naslednja pojdite na zavihek Nastavitve in želite spremeniti "Ločljivost zaslona".

Če je vaš monitor poslal pravilne podatke, si samo želim, da se premaknete drsnik do maksimuma. Če pa Windows poroča kupe nastavitve (kot v mojem screenshot), boste želeli, da ga samo dal do maksimuma, ki ga podpira vaš monitor.
||Amd athlon x 4 640,LC power5550 V2.2
Nvidia gts 450,Crucial balistix tactical
Gigabyte ga 970 ds3p||

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ale3š ()

superbarbika ::

hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[WINDOWS 8] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1490435362 (1043) jedateruk
»

črn ekran / ne pokaže se namizje Windowsov (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8811486 (6821) solatko
»

Virus ki zahteva 100 eur za odblokirat windowse (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Informacijska varnost
15443867 (25907) BorutK-73
»

Monitor ali računalnik ne deluje?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
141942 (1735) Matej_K
»

Piskanje in jamranje iz novega sistema (napajalnika in grafične/matične plošče).

Oddelek: Pomoč in nasveti
11841 (662) Wox

Več podobnih tem