» »

Brezžična povezava

Brezžična povezava

voyocelje ::

Modem imam Cisco naenkrat so se začele težave z brezžično povezavo če imam prenosnik priklopljen na žično povezavo dela vse OK in tudi moč je na spedtestu kot je v paketu ko pa se hočem povezati brezžično mi je nekaj časa delovalo ampak zelo počasi, danes pa še to ne več sem pa ugotovil da če imam prenosik priklopljen na elektriko namesto baterijo mi pa dela tudi brezžična povezava, Kaj naj storim?
Hvala za pomoč

Hayabusa ::

Ko je na bateriji imaš nastavljen zelo varčen power saving profil, kjer dela wifi na 10-20% max moči.
To moraš spremeniti.

http://www.evolvit.co.uk/How_do_I_enabl...

9)
wireless adapter -> power saving mode -> maximum performance

voyocelje ::

Ja res je imel sem vse na 15 minut da se izklopi. A naj dam sedaj na čim daljši čas?

Hvala

voyocelje ::

Ja to zadevo sem uredil imam pa problem z hitrostjo povezave paket je6 Mbps/768 kbps ampak na mojem prenosniku ni te hitrosti.
Danes smo se probali povezati še z enim prenosnikom ta je res imel prenosa 6 Mbps/768 kbps, na mojem prenosniku je pa komaj polovica od tega, ker se ne spoznam preveč na te zadeve vas prosim kaj priporočate ali bi bilo potrebno kupiti kakšno novo wifi kartico al kaj da bi imel polno moč 6Mb?

Hvala

voyocelje ::

Prosim če mi lahko kdo pove kaj več glede tega.
Hvala

LJ4L ::

Poizkusi s telefonom, tablico ... Če dela vse OK in imaš power saving vredu naštiman pol semizdi bo kartica kriva, ja
LP from LJ


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HP Pavilion wifi problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
111215 (1094) Scylla
»

Hitrost

Oddelek: Omrežja in internet
12991 (623) voyocelje
»

Hitrost bezžične povezave - TL-WR941ND

Oddelek: Pomoč in nasveti
172722 (2435) Y0sh1
»

Windows vista in wireles router

Oddelek: Omrežja in internet
151242 (1063) 5er-->
»

SIOL ADSL2+ (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Omrežja in internet
31036764 (16171) Primoz78

Več podobnih tem