» »

WIN7 - Posodobitve

WIN7 - Posodobitve

h25 ::

Ko isklopim comp mi vedno hoče neki posodabljat. Vedno 1 od 1. Kje se da to pogledat kaj je in kako izbrisat / izklopit?

Hvala
  • spremenil: Mavrik ()

Hayabusa ::

pviran3 ::

Greš pod windows update v nadzorni plošči in probaš ročno namestiti posodobitve.

Če to ne gre, pa si poglej tale, ali pa sorodne članke:
http://support.microsoft.com/kb/971058/...

h25 ::

Ja ja....to že...
Niste poštekal....Windowsi se ne posodabljajo vsakih 5 minut
....in fora je, da se to neki hoče posodobit pa neki ne gre in zato skos ponavlja vsakič ko ugasnem....

pviran3 ::

in v nadzorni plošči pod windows update tudi ne gre posodobit?

h25 ::

Ni nujno, da se hoče samo WIn posodobit. Lahko, da se hoče tudi kak drug program. Vglavnem, kadarkoli ga ugasnem, pa tut če na vsakih 5 min, hoče neki posodabljat. Zanima me, kje se da to videt in zbrisat ??!!

Hayabusa ::

Namesti comodo firewall in boš hitro videl kaj vse hoče na net.

Gregor P ::

Meni to izgleda kot da imaš težave z enim konkretnim windows update-om, ki se nikakor noče namestiti. Tako da nimaš druge, kot da greš na nadzorno ploščo posodobitev pogledat, kaj ti želi namestiti (kateri KB... itd.) in ga ali odkljukati, ali namestiti ročno oz. pogledati na microsoft podpori kaj storiti (ali pobrskati na googlu kakšne težave so imeli ostali uporabniki z isto posodobitvijo).

P.S.: mogoče če bi nam dal screeshot nadzorne plošče posodobitev, da bi videli za kateri update gre?
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Matic8 ::

Meni se je to isto dogajalo s servisnim paketom za Windows 7, ki se ni nikakor mogel namestiti. Ponovna namestitev Oken z vključenim servisnim paketom je rešila problem.

pviran3 ::

Če avtor teme vztraja, da problem ni windows update, bo potrebno kaj več podatkov, ali kaka slika, ker iz napisanega ni mogoče ugotoviti, za kater program oz storitev gre, ne kako ta namestitev 1 od 1 zgleda.

h25 ::

Ja kšno sliko naj dam?? Tik predno se comp ugasne mi napiše da se namešča posodobitev 1 od 1. Potem neki melje cca. 10 sec in nato se comp ugasne. In vsakič ko ga ugasnem znova isto....

Še en problem.....usb porti so kar naenkrat postali počasi. Ko želim penest podatke na usb key mi 700Mb prenaša kar neki ur. Prenos je komaj cca. 50 Kb/s. Poskusu več usb ključev. Včasih se je to zgodil, če ni bil nameščen taprav SP. OS je WIN7. Universal bus kontrolerje sem že vse neki posodobu...pa nič bolje. Kaj se da še naredit??
Neki ful bremza..


Pa tut ne štekam zakaj je tok portov pa host kontrolerjev. Laptop HP 6830s

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: h25 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[Windows 10] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 4138 139 140 141 )

Oddelek: Operacijski sistemi
70191296782 (3457) MIHAc27
!

[WINDOWS 8] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1490417722 (1361) jedateruk
»

Prvi kandidat za izid Windows 10 je tu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
7328000 (21197) MrStein
»

Nov način posodabljanja v Windows 10

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
1013662 (10748) Looooooka
»

Ne morem odstrani/namesti nvidia gonilnikov

Oddelek: Pomoč in nasveti
211057 (935) Tr0n

Več podobnih tem