» »

Nadležen virus na brskalniku

Nadležen virus na brskalniku

dani-kr ::

Zdravo vsem, rabil bi eno pomoč, če je kdo imel podobno izkušnjo. In sicer, ko brskam po internetu, predvsem, ko sem na svojem mailu (gmail), če mi kdo pošlje kak link, na primer od kakšne fakultete, ko kliknem se mi najprej v novem zavihku odpre reklamna stran (za igranje iger, spletna stran za stave itd.). Potem moram kliknit nazaj, in še enkrat na tisti link na mailu, šele takrat me pravilno poveže.

V nastavitvah (uporabljam Google Chrome) nimam nobenih Razširitev, razen nek "RemmoveAdsTUbe 1.6", katerega ne morem odstranit. Poskusil sem tudi z Malware-Byte Cleaner, in Norman Malware Cleaner, oba programa sta sicer našla neke "viruse", jih pobrisala, vendar se mi ista napaka še zmeraj pojavlja.

Hvala vsem za pomoč in odogovore.

Hayabusa ::

V Chrome si pogledal v ?
chrome://extensions/


https://slo-tech.com/forum/t578223/p413...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hayabusa ()

dani-kr ::

Zdravo Hayabusa, sem pogledal v extensions, nikjer ni videt, da bi kaj povzročalo to težavo...

Hayabusa ::

To ni noben odgovor.
Disablaj vse in ponovno zaženi browser.
Daj screenshot napake.

Glede "RemmoveAdsTUbe 1.6", control panel, programs & features -> poglej če je tu.
Google pod tem imenom ne najde ničesar, daj screenshot, ker ne znaš pretipkati ene besede.

Drugače orodje autoruns, in ga izklopi (da se ne zažene).Potem ga ročno izbriši.

k4vz0024 ::

Pa zabeleži in povej katere viruse se je našlo. Mi nimamo kristalne kugle...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik zmrzne

Oddelek: Pomoč in nasveti
392071 (1461) neon21
»

Počasno delovanje brskalnikov

Oddelek: Omrežja in internet
143033 (2673) Bakunin
»

Virus?

Oddelek: Pomoč in nasveti
81599 (1273) Hayabusa
»

Internet problem .

Oddelek: Pomoč in nasveti
439313 (8288) Gregor3
»

avast! 2014 napovedan! (strani: 1 2 )

Oddelek: Informacijska varnost
8416080 (14037) Jst

Več podobnih tem