» »

Prvi Maxwell: Nvidia GeForce GTX 750 Ti

1
2
3 4 5

klkkkkkkkkkk ::

Ja vem... vem, da lahko GPU/CPU gre preko določenega TDP-ja. Ampak da gre že pri gamingu? To je pa po mojem mnjenju prva grafa...
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

hojnikb ::

SuperVeloce je izjavil:

klkkkkkkkkkk je izjavil:

7982884e je izjavil:

vsaka jim čast, da jim rata takole izboljšat perf/w brez pomanjšanja proizvodnega procesa. posledično bo pomenilo, da bo naslednik titana na 20nm absolutno raztural


Saj je že čas... Poglej kaj je intel naredil pri P/W. Poleg tega je bilo to za pričakovati saj je AMD tudi že prej pritisnil z P/W ko je izboljša driverje. Res pa je, da so jo malo podcenili vsekakor je bolj 70W TDP kot pa 60W TDP, če že pri gamingu porabi 62W


@hojnikb
Ja tako se bolje sliši :)

A ti sploh veš kaj pomeni TDP? Kakšna je povezava s povprečno in max. porabo, je predvsem odvisno od arhitekture.

ja. Koliko toplote lahko zadeva odda.

And last time i checked, večja poraba, več toplote :)
Torej je samo logično, da bo part z večjim TDPjem mel večjo porabo.
Razn če se gremo kake nove zakone fizike.
#brezpodpisa

D3m ::

hojnikb je izjavil:

zdaj boš pa rekel, da so amd driverji dobri že day one, ko pride nova serija ?


Nope.

Sem samo poudaril kaj si napisal in, če si medtem pomislil kaj sem s tem mislil. Pa nisi.
|HP EliteBook|R5 6650U|

hojnikb ::

D3m je izjavil:

hojnikb je izjavil:

zdaj boš pa rekel, da so amd driverji dobri že day one, ko pride nova serija ?


Nope.

Sem samo poudaril kaj si napisal in, če si medtem pomislil kaj sem s tem mislil. Pa nisi.

Spet bluziš, tako kot je tipično za vas amdjovce.

Z drugim besedami, če ne gre drugače.
Amd ponavadi štarta z slabimi driverji in ker jih čez čaz pofixajo, dobijo kartice boost. Drugače ne gre. Odklepat novih enot v jedru z driverji pač nemoreš.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

SuperVeloce ::

hojnikb je izjavil:

...

ja. Koliko toplote lahko zadeva odda.

And last time i checked, večja poraba, več toplote :)
Torej je samo logično, da bo part z večjim TDPjem mel večjo porabo.
Razn če se gremo kake nove zakone fizike.


ja seveda, vendar nianse med arhitekturami in proizvodnimi procesi so, zato povezava ni vedno direktna. Tudi merilna tehnika se očitno razlikuje med proizvajalci.

Bolj kot to, sem se obesil na FlyingBee izjavo, da če je poraba 62Watt, bi moral biti TDP 70W. Če recimo pogledaš na wiki v prvem odstavku:
Some sources state that the peak power for a microprocessor is usually 1.5 times the TDP rating.

In prav tako ne velja, da je to edina gaming kartica, ki preseže specificiran TDP v dejanski porabi. Pri AMD je to stalna praksa glede na teste

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

SuperVeloce je izjavil:

hojnikb je izjavil:

...

ja. Koliko toplote lahko zadeva odda.

And last time i checked, večja poraba, več toplote :)
Torej je samo logično, da bo part z večjim TDPjem mel večjo porabo.
Razn če se gremo kake nove zakone fizike.


ja seveda, vendar nianse med arhitekturami in proizvodnimi procesi so, zato povezava ni vedno direktna. Tudi merilna tehnika se očitno razlikuje med proizvajalci.

Bolj kot to, sem se obesil na FlyingBee izjavo, da če je poraba 62Watt, bi moral biti TDP 70W. Če recimo pogledaš na wiki v prvem odstavku:
Some sources state that the peak power for a microprocessor is usually 1.5 times the TDP rating.

ja itk, povezava ni direktna. Zato pa mamo real world teste porabe.
#brezpodpisa

klkkkkkkkkkk ::

Vem to
Če imaš GPU 170W TDP ima lahko peak preko 170W... ampak v gamingu, da ima preko 170W?
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

SuperVeloce ::

klinker je izjavil:

Zakaj pa? Sej v bistvu je res. Ni pa niti nvidia imuna, ceprav vseeno boljsa.

Btw, kako se kaj ta 750ti obnese napram 560ti?

750ti ima verjetno polovično porabo, performance pa enak ali slabši.

D3m ::

hojnikb je izjavil:

D3m je izjavil:

hojnikb je izjavil:

zdaj boš pa rekel, da so amd driverji dobri že day one, ko pride nova serija ?


Nope.

Sem samo poudaril kaj si napisal in, če si medtem pomislil kaj sem s tem mislil. Pa nisi.

Spet bluziš, tako kot je tipično za vas amdjovce.

Z drugim besedami, če ne gre drugače.
Amd ponavadi štarta z slabimi driverji in ker jih čez čaz pofixajo, dobijo kartice boost. Drugače ne gre. Odklepat novih enot v jedru z driverji pač nemoreš.


Ti je SuperVeloce lepo razložil.
|HP EliteBook|R5 6650U|

hojnikb ::

Sj vas razumem amdjovce, da ste b*tthurt, samo _tako_ glasni pa spet nerabte bit in smetit nvidia tem..
#brezpodpisa

klkkkkkkkkkk ::

SuperVeloce je izjavil:


In prav tako ne velja, da je to edina gaming kartica, ki preseže specificiran TDP v dejanski porabi. Pri AMD je to stalna praksa glede na teste


Daj mi en test?
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

hojnikb ::


je pa to maximum poraba, ne v gamingu..
#brezpodpisa

trnvpeti ::

hojnikb je izjavil:

Sj vas razumem amdjovce, da ste b*tthurt, samo _tako_ glasni pa spet nerabte bit in smetit nvidia tem..

in tudi nvidia-vci tudi ne smete/jo biti _tako_ nerealni
tako, kot se ti oglasis, ce nekdo pretirava, se tudi kdo drug oglasi, ce ti pretiravas
in prav je tako

klkkkkkkkkkk ::

Važna je tista ki je v gamingu saj nvidia pri tresstestih malo throttla zadeve...
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

hojnikb ::

trnvpeti je izjavil:

hojnikb je izjavil:

Sj vas razumem amdjovce, da ste b*tthurt, samo _tako_ glasni pa spet nerabte bit in smetit nvidia tem..

in tudi nvidia-vci tudi ne smete/jo biti _tako_ nerealni
tako, kot se ti oglasis, ce nekdo pretirava, se tudi kdo drug oglasi, ce ti pretiravas
in prav je tako

Kdo je nerealen ?
številke govorijo zase..
#brezpodpisa

Engineer_ ::

hojnikb je izjavil:

trnvpeti je izjavil:

hojnikb je izjavil:

Sj vas razumem amdjovce, da ste b*tthurt, samo _tako_ glasni pa spet nerabte bit in smetit nvidia tem..

in tudi nvidia-vci tudi ne smete/jo biti _tako_ nerealni
tako, kot se ti oglasis, ce nekdo pretirava, se tudi kdo drug oglasi, ce ti pretiravas
in prav je tako

Kdo je nerealen ?
številke govorijo zase..

tipičen nvidia fanboy.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()

klinker ::

SuperVeloce je izjavil:

klinker je izjavil:

Zakaj pa? Sej v bistvu je res. Ni pa niti nvidia imuna, ceprav vseeno boljsa.

Btw, kako se kaj ta 750ti obnese napram 560ti?

750ti ima verjetno polovično porabo, performance pa enak ali slabši.


Za porabo mi je jasno, bolj me zanima performance, ter v cem dejansko bi bla slabsa/boljsa.
Imam sicer gigabyte-ovo SOC 950mhz in mi se povsem zadostuje kar se performansa tice, je pa kar topla in pozresna, zato bi mogoce menjal za 750ti, ce je minimalna razlika v performansu

trnvpeti ::

hojnikb je izjavil:

trnvpeti je izjavil:

hojnikb je izjavil:

Sj vas razumem amdjovce, da ste b*tthurt, samo _tako_ glasni pa spet nerabte bit in smetit nvidia tem..

in tudi nvidia-vci tudi ne smete/jo biti _tako_ nerealni
tako, kot se ti oglasis, ce nekdo pretirava, se tudi kdo drug oglasi, ce ti pretiravas
in prav je tako

Kdo je nerealen ?
številke govorijo zase..

30% manjsa poraba in 20% manjsa zmogljivost
to jz gledam kot samo 10%, kar pa ni neki ohoho

30% manj porabe pri isti zmogljivosti bi bila pa druga zgodba

hojnikb ::

Engineer_ je izjavil:

hojnikb je izjavil:

trnvpeti je izjavil:

hojnikb je izjavil:

Sj vas razumem amdjovce, da ste b*tthurt, samo _tako_ glasni pa spet nerabte bit in smetit nvidia tem..

in tudi nvidia-vci tudi ne smete/jo biti _tako_ nerealni
tako, kot se ti oglasis, ce nekdo pretirava, se tudi kdo drug oglasi, ce ti pretiravas
in prav je tako

Kdo je nerealen ?
številke govorijo zase..

tipičen nvidia fanboy.

tipičen trol, ki nima pojma.
Nihče ne pravi, da je trenutn maxwell bestbuy za 150€. Smo že večkrat izpostavl, da amd ponuja več performanca na €. Ampak to ni bistvo te diskusje.

trnvpeti je izjavil:

hojnikb je izjavil:

trnvpeti je izjavil:

hojnikb je izjavil:

Sj vas razumem amdjovce, da ste b*tthurt, samo _tako_ glasni pa spet nerabte bit in smetit nvidia tem..

in tudi nvidia-vci tudi ne smete/jo biti _tako_ nerealni
tako, kot se ti oglasis, ce nekdo pretirava, se tudi kdo drug oglasi, ce ti pretiravas
in prav je tako

Kdo je nerealen ?
številke govorijo zase..

30% manjsa poraba in 20% manjsa zmogljivost
to jz gledam kot samo 10%, kar pa ni neki ohoho

30% manj porabe pri isti zmogljivosti bi bila pa druga zgodba

tale graf ti bom zalimal zadnjič.
Če ti pa bralno razumevanje dela težave, pa nwm

#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

SuperVeloce ::

klkkkkkkkkkk je izjavil:

Važna je tista ki je v gamingu saj nvidia pri tresstestih malo throttla zadeve...

Saj amd tudi. Recimo se spomnem Furmark pri hd7870black je razlika med idle in load sistema okoli 190Watt (upoštevano izkoristek napajalnika). To je zelo blizu tistih nekih 180W TDP. Boosta takrat sploh ni, kvečjemu se še niža občasno pod base clock frekvenco. Če se samo dotaknem power limita, gre poraba čez 200. Na 20%+ mi vrmje dvigne na max. temp. 115°C, stock so okoli 85°C (govorimo seveda o furmarku), poraba se bliža 300W. Kako pri amd torej ni throttlinga?

hojnikb ::

vsepovsod je throttle, samo pri maxwellu je bolj agresiven, ker ima samo pci-e power na voljo (75W).
#brezpodpisa

klkkkkkkkkkk ::

http://www.tomshardware.com/reviews/rad...

GTX 660TI gaming vs peak poraba
R9 290 vs TITAN (gaming/peak)
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

Zgodovina sprememb…

SuperVeloce ::

klinker je izjavil:

SuperVeloce je izjavil:

klinker je izjavil:

Zakaj pa? Sej v bistvu je res. Ni pa niti nvidia imuna, ceprav vseeno boljsa.

Btw, kako se kaj ta 750ti obnese napram 560ti?

750ti ima verjetno polovično porabo, performance pa enak ali slabši.


Za porabo mi je jasno, bolj me zanima performance, ter v cem dejansko bi bla slabsa/boljsa.
Imam sicer gigabyte-ovo SOC 950mhz in mi se povsem zadostuje kar se performansa tice, je pa kar topla in pozresna, zato bi mogoce menjal za 750ti, ce je minimalna razlika v performansu

Težko reči, na hitrosti bi zelo malo pridobil. Testov, kjer sta obe kartici testirani istočasno, nisem zasledil. Po 650ti boost testu sodeč, je 560ti nekje med boost in med hd7790. Torej bi v novih testih tvojo čez palec primerjal z rezultati od R9 260x.

D3m ::

hojnikb je izjavil:

Sj vas razumem amdjovce, da ste b*tthurt, samo _tako_ glasni pa spet nerabte bit in smetit nvidia tem..


Te razumem, da poskušaš razumeti kaj je proizvodnja/livarna in kaj software development in kako iztisniti maximum iz nove arhitekture, ki ti je dana v momentu.

Primer:

Hvališ Maxwell kot dobro arhitekturo. Super, fajn vse lepo. Se strinjam ima dober potencial.

Ko je Flybee, če se ne motim pohvalil koliko več je lahko AMD iztisnil iz GCN 1.0 arhitekture (pa je stara mogoče več, kot 2 leti). Si jih popljuval kako zanič driverje ima.
In potem še pričakuješ resno debato? S kom? S tabo?

Sem ti že dolgo nazaj povedal, da ti peša objektivno mnenje. Si brihten poba to ti dam prav. Ampak ti še malo manjka. Rad bi te videl v eni proizvodnji (za prakso) s tiskanimi vezji ali v avto-industriji, da si malo razširiš obzorje.

PS: Trenutno sem delal pa sem dolgo pisal komentar :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

Engineer_ ::

od hojnika ne smeš pričakovati resne zrele debate. tipičen nvidia fanboy, kot sem že zapisal. ni pomembno kaj se zgodi, važno da lahko pljuva amd in hvali nvidio.

hojnikb ::

Ko je Flybee, če se ne motim pohvalil koliko več je lahko AMD iztisnil iz GCN 1.0 arhitekture (pa je stara mogoče več, kot 2 leti). Si jih popljuval kako zanič driverje ima.

kaj so iztisnal ?
V tek dveh letih so popravljal driverje (ki so bili v štartu _res_ zanič; frame pacing anyone ?). To ni iztiskanje performanca, ampak popravljanje starih napak. In s tem ni nič narobe. V resnici je to dobro in bolje, kot da firma izda nove izdelke in reče; hej če hočte boljši performance, kupte to !

Nemorš pa rečit, da je amd v tem času odkril _čudežn_ performance iz teh kartic, kot to implicira izjava flyingbee.

Engineer_ je izjavil:

od hojnika ne smeš pričakovati resne zrele debate. tipičen nvidia fanboy, kot sem že zapisal. ni pomembno kaj se zgodi, važno da lahko pljuva amd in hvali nvidio.

in potem se zbudiš z palcem, tam kjer sonce nikoli ne posveti :)

Ko je Flybee, če se ne motim pohvalil koliko več je lahko AMD iztisnil iz GCN 1.0 arhitekture (pa je stara mogoče več, kot 2 leti). Si jih popljuval kako zanič driverje ima.

je imel. Velika razlika.

bralno razumevanje much ?
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

hojnikb ::

Sem ti že dolgo nazaj povedal, da ti peša objektivno mnenje. Si brihten poba to ti dam prav. Ampak ti še malo manjka. Rad bi te videl v eni proizvodnji (za prakso) s tiskanimi vezji ali v avto-industriji, da si malo razširiš obzorje.

Moje objektivno mnenje nič ne peša (samo serviram facte, ki jih lahko vsak povzame iz reviewev, ki so prosto dostopni), vam pa nekaterim peša nekaj čisto osnovnega: bralno razumevanje.
#brezpodpisa

D3m ::

Tudi popravljanje pride v poštev in pohitritve.

"Čudežen performance"? Potlej je pri nVidi-i enako. Se strinjaš?
|HP EliteBook|R5 6650U|

hojnikb ::

D3m je izjavil:

Tudi popravljanje pride v poštev in pohitritve.

"Čudežen performance"? Potlej je pri nVidi-i enako. Se strinjaš?

nima ne čudežn performance, ne čudežne driverje.
Ima pa trenutno boljšo arhitekturo. In to ni nič slabega. Tako vsaj prisilijo amd, da naredi nekaj še boljšega.
Afterall, competition je vedno dober za nas end consumerje. :)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Mitch ::

Takšno kartico imel bom tudi jaz! :D

hojnikb ::

Mi pa še vedno ne gre v glavo, zakaj hudiča takšne kartice niso lowprofile po defaultu. Zgube ni nobene (kvečjemo je +, ker gre manj pcbja in manj plastike za hlajenje), s tem pa pokriješ še en trg in the process...
Če so čisto lowend kartice lahko, nwm zakaj takle low-midrange nebi mogle bit.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

NightHawk ::

Bi bilo fino ob novici takšnega tipa še AMD malo potrepljati po rami, da AMD fan kubu ne uničite dneva. Recimo če je članek, da je Nvidia dala novo kartico, ki je izjemno učinkovita je potrebno na koncu omeniti, da AMD tudi prodaja grafične kartice, da se zelo trudijo in da so poceni.

Toliko, da se D3m ne sekira preveč v službi in da pritisk Flyingbeeja ostane v mejah normale.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NightHawk ()

D3m ::

Včasih se sprašujem zakaj so nekateri tako trdi v glavi. Pustimo zdaj to, ker vidim, da je potrata mojega časa in vašega.

Pojdimo nazaj na topic. Kaj sem že hotel napisati?
Aja cena je neprivlačna za to kar ponuja. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

hojnikb ::

D3m je izjavil:

Včasih se sprašujem zakaj so nekateri tako trdi v glavi. Pustimo zdaj to, ker vidim, da je potrata mojega časa in vašega.

Pojdimo nazaj na topic. Kaj sem že hotel napisati?
Aja cena je neprivlačna za to kar ponuja. :)

Še enkrat, odvisno iz katerega zornega kota gledaš. Če gledaš absoluten p/p, ja, potem ga je nvidia res posrala z pricingom oz. performancom. Če gledaš učinkovitost. No, to je pa potem že čisto druga zgodba.
#brezpodpisa

D3m ::

Če gledaš učinkovitost in ceno. Ne gresta skupaj.
|HP EliteBook|R5 6650U|

hojnikb ::

Če si power limited (kar je dosti oem sestavljalcev), potem bo učinkovitost igrala še kako pomembno vlogo.

In tukaj nvidia ponudi več za le mizern price premium.
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

m0LN4r ::

Kot sem že rekel za multimedija/gaming kišto je prišla 750Ti kot za nalašč.
Kupš, sestavš, prišraufaš zadi na tv wifi miška, tipkovnica. Pa maš 24/7 upload/download, delaš lahko na njej hoby photosop, seminarske, programiraš še za cad/cam je dovolj.
Dobiš zraven CUDO, physics, da sprobaš in pohitriš recimo export za youtube posnetek, da ti nebo treba dolgo čakat.
Pa še zabavne igrice lahk igraš, pa še volan si prklopiš če hočeš. (ne mi zdaj konzole sem metat, ker 90% stvari, ki sem jih naštel nemoreš znjo delat) Pravtako nemoreš na konzoli instalirat emulator za amigo pa nardit RETRO party.

+ lahko si privoščiš kvaliteten napajalc z nizko močjo

Z i5 4430s in 750Ti pa SSD 120gb in laptop 1tb. Pa maš 130W TDP kišto z 50W Idle. Kdo tega noče met?

@hojnik samo za tebe: KFA2



Za hec za FlyingBee: Ta porab sigurno točn 60W, ker ma samo en ventilator :D
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

hojnikb ::

m0LN4r je izjavil:

Kot sem že rekel za multimedija/gaming kišto je prišla 750Ti kot za nalašč.
Kupš, sestavš, prišraufaš zadi na tv wifi miška, tipkovnica. Pa maš 24/7 upload/download, delaš lahko na njej hoby photosop, seminarske, programiraš še za cad/cam je dovolj.
Dobiš zraven CUDO, physics, da sprobaš in pohitriš recimo export za youtube posnetek, da ti nebo treba dolgo čakat.
Pa še zabavne igrice lahk igraš, pa še volan si prklopiš če hočeš. (ne mi zdaj konzole sem metat, ker 90% stvari, ki sem jih naštel nemoreš znjo delat) Pravtako nemoreš na konzoli instalirat emulator za amigo pa nardit RETRO party.

+ lahko si privoščiš kvaliteten napajalc z nizko močjo

Z i5 4430s in 750Ti pa SSD 120gb in laptop 1tb. Pa maš 130W TDP kišto z 50W Idle. Kdo tega noče met?

@hojnik samo za tebe: KFA2


droool :D:D
upam da pride čimprej v prodajo in da nebo zasoljena cena.
#brezpodpisa

Mitch ::

Cena je trenutno preveč blizu Radeona HD 7850 ampak sem prepričam, da se bo kmalu spustila tam na 100 do 120€...

hojnikb ::

itk me zanima 750(brez ti), ne 750Ti...
#brezpodpisa

m0LN4r ::

Glede cene:


Preko idealo sem našel tudi za 120, 125, 127, 130
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

hojnikb ::

hmm 1GB gddr5 za Ti ?
#brezpodpisa

klkkkkkkkkkk ::

Odlična cena... samo nekaj neštima tukaj
Je že 1Gb model?
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

m0LN4r ::

Predvidevam, da je napaka, ampak vse ostale, ki so za 120(inno3d), 125(gainward), 127(MSI), 135(zotac) itn. so vse 2gb.
http://www.idealo.de/preisvergleich/Mai...
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

klkkkkkkkkkk ::

http://www.tomshardware.com/reviews/gef...

kako je pa 137W max sploh lahko mogoče?
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

one word: gpu boost.
#brezpodpisa

arjan_t ::

hojnikb je izjavil:

one word: gpu boost.


verjetno misli glede na to da pci-e ima max 75W?

hojnikb ::

naj raje pogleda, na kakih časovnih intervalih so ti spike-i :)
#brezpodpisa

klkkkkkkkkkk ::

hojnikb je izjavil:

naj raje pogleda, na kakih časovnih intervalih so ti spike-i :)


vseeno so previsoki
GA-990XA-UD3, FX 6300 4.6GHz, R9 270X, 8Gb Ram, 1TB, G-550W, Win7

hojnikb ::

1milisekunda :)

to je tako malo, da napajalnik nima niti časa odreagirat :)
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()
1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GTX 960 vs R9 280

Oddelek: Kaj kupiti
465041 (4364) Buggy
»

nVidia Maxwell (strani: 1 2 3 423 24 25 26 )

Oddelek: Strojna oprema
1266190131 (125720) m0LN4r
»

NVIDIA prenosnike spreminja v igričarske pošasti

Oddelek: Novice / Grafične kartice
2311212 (9174) m0LN4r
»

Prispel je zmogljivejši Maxwell (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
9119214 (15737) 49106
»

Prvi Maxwell: Nvidia GeForce GTX 750 Ti (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
24543385 (36191) hojnikb

Več podobnih tem