» »

Telefon padel v vodo

Telefon padel v vodo

crocodile00 ::

Pred 14 dnevi mi je moj samsung galaxy ace padel v wc školjko. Voda je bila čista in ven sem ga uzela takoj. Ven sem vzela baterijo in vse kartice. Potem sem začela delati napake. Telefon sem obrisala z brisačkami, poskušala prižgati nato pa še sušiti s fenom in na radjatorju. Seveda mi potem ni delal. Mogoče se je kdaj pokazalo kaj svetlobe na ekranu druagače pa nič. Po enem tednu sem ga poiskušala spet vklopiti in mi je čudežno delal normalno. Po dveh dneh pa ko sem potegnila telefon iz žepa, medtem ko sem poslušala radio, mi je na telefonu svetila samo še svetloba. Radio pa je še kar naprej delal. Tako mi tudi zdaj ko ga vklopim sveti samo svetloba na ekranu in na tipkah. Ob vklopu se sliši tudi začetni samsungov zvok. Imate mogoče kakšne ideje kaj naj naredim? Ali mi bo ekran sploh še kaj delal? Hvala
  • polepsal: Mavrik ()

A120 ::

na neuradni servis. stalo bo max 30e, na uradnem pa 150-180. sem imel prb leto nazaj podobno izkusnjo :D

mihec87 ::

Problem je da ace ni vreden 30 eur in se skor ne splača..

Neza007 ::

Pozdravljeni,

meni je pred časom v wc padla nokia lumnia 925. Telefon se mi prižge, vendar pa ne dela touch screen ali mogoče kdo ve, kje bi lahko to popravila kakšen neuraden servis, telefon je sicer še v garanciji, vendar vem, da mi bodo vseeno mastno zaračunali popravilo.

Hvala in lp,

Neža

s6c-gEL ::

DIY metoda


Neza007 ::

O hvala, bom probala neki ustvart :)

Neza007 ::

No ja sm zej pogledala video...em tole zgleda pa en mal zajeban ;)

shadeX ::

Logično. Ni vsak tehnični tip.

Vprašaj koga če naredi zate :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Galaxy S6 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
37192488 (34662) theStranger
»

Samsung galaxy s6 - fotoaparat

Oddelek: Mobilne tehnologije
163170 (2613) fujtajksel
»

počen ekran

Oddelek: Mobilne tehnologije
91409 (1029) fujtajksel
»

servis Samsung

Oddelek: Mobilne tehnologije
71425 (1257) shmandi
»

Sony Xperia Z (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15341261 (29492) b787

Več podobnih tem