» »

Problem z nepridipravim-DDOS napad!

Problem z nepridipravim-DDOS napad!

Problem321 ::

Lp vsi! Jaz imam pa samo eno težavo z nekom ki mi ddosa intenetno povezavo, sepravi da mi pošilja prekomerne pakete v router in pri tem zelo upočasni internetno povezavo. Zelo bi bil hvaležen za katerokoli pomoč kako naj se ga znebim . Naredil sem tudi test z programom Microsoft Network Monitor ter izvedel da gre za ddos napad in nic drugega.
Tukaj sem pustil same podatke ki mi jih je podal program:
(Kot vidite mi nekdo pošilja int.pakete iz ipja: 185.4.149.11 )

Že vnaprej se vam zahvaljujem za odgovor!

misek ::

Verjetno igraš igro Call of Duty? Ker ta IP naslov ima namreč en strežnik na hrvaškem. Torej gre po mojem za legalni promet.

Problem321 ::

Tudi igram igro Call of duty ampak tu negre za legalni promet sem 100% kajti recimo tudi opaziu sem spremembo hitrosti v utorrentu recimo da mi internetna povezava konstantno pada recimo tudi ko sem v igri dela 3 s normalno potem skoci na 999 pinga in tako nadeljuje..tako da je neigrano, ampak to prej ni nikoli delalo to je zdaj 1vič..

shadeX ::

menjaj IP :P

Problem321 ::

Shadex sm tudi že menjal ip od računalnika pa še zmeraj ni sprememb...sm si tudi zamenjal mac addreess isto nič..

FX6300B ::

ni mislil le od računalnika misli je od celotne mreže sepravi da zaprosiš operaterja da ti dodeli drugi ip nevem pa ali moraš to plačati

Problem321 ::

Ok bom probal poklicati operaterja ter se pozanimati najlepša hvala vsem za odgovore!

FX6300B ::

ni problema tale slotech je res dober če kj rabš prašaš pa še če kdo kj rab odgovorišš če veš :D

Gandalfar ::

Kako pa ves da ti ni to torrent promet - od DHT-ja?

FX6300B ::

ja lahko bi blo tudi to

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FX6300B ()

Problem321 ::

Kajti to se je zgodilo 3 dni nazaj ko sem igral eno piratsko igrico in mislim da je iz tam nekdo dobil moj ip in me napadel.. ker to se ni prej nikoli dogajalo imam to internetno povezavo 3 leta in to je zdaj prvič da se mi to dogaja da mi internetna povezava kar za par sekund zmanša za 100bk/s potem pa spet gre na normalno hitrost in to naredi vsake 3s.

FX6300B ::

poglej če imaš kakšne viruse itd drugače pa poizkusi da ti zamenjajo ip če je zastonj drugače pa mislim da se bi dalo tudi ip blokirati

http://www.cm3solutions.com/block-ip-ad...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: FX6300B ()

Problem321 ::

Sem naredil že pregled celotnega sistema in ni virus , saj se mi zdi da če si spremenim IP bo problem rešen bom v ponedeljek kontakteru telemach pa upam da mi bojo lahko spremenili ip :)

FX6300B ::

no če je ddos napad bo sigurno rešen drugače pa poizkusi blokirati ip

SeMiNeSanja ::

Tisti listing meni bolj izgleda, kot da ti ddos-aš njega - na eno njegovo povezavo, ti odpiraš kar tri!

Zakaj ne preveriš, kateri program se odziva na povezave? Meni google pravi, da Call of duty....

Ko odkriješ kateri program je, pa ga lepo 'ubiješ'....samo se mi zdi, da bo potem tudi konec tvojega igračkanja na COD.

Problem321 ::

Ne pri tistem poskusu sm narediu naumnost tako da samo ignorirajte tiste podatke, nekako sem hotel z tistimi podatki pokazati da mi nekaj vsake 3s zelo poveča vnos samih paketov s tem pa povzroči tako imenovano štekanje..tudi ip 185.4.149.11 ni ip ki me napada..

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: janez87 ()

SeMiNeSanja ::

Potem pa na koncu vsega nisi praktično nič povedal o vsej zadevi, razen da ti vsake toliko 'nekaj' šteka...

FX6300B ::

ja kater ip hudiča te pa napata v sliki je samo ta ip in Matic-pc

FX6300B ::

aja pa še to zakaj pa si najprej napisal da te ta ip napada potem pa si se kar zmislil da te ne

Problem321 ::

Ni se treba več obremenjevat z tole rubriko sm ze kontakteru telemach bojo oni zrihtal..

Unknown_001 ::

Kakor so že predlagali.

1. Preventivno blokiraj naslov, da se ubraniš novih potencialnih napadov.

2. Obvesti operaterja

3. Zaprosi za zamenjavo IP
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nizozemci uzakonili Net Neutrality

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
3216511 (13953) poweroff
»

Kaj mi je storiti? DOS attack (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
506316 (5020) SaXsIm
»

Ddos

Oddelek: Omrežja in internet
252702 (2140) qlman
»

Povezava s tujino mi ne dela ???

Oddelek: Omrežja in internet
14938 (834) Tilen
»

Napad na 24ur.com

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
213885 (3885) Brane2

Več podobnih tem