» »

počen ekran

počen ekran

loveJDM ::

Pozdravljeni,na lumii 535 je počil touch screen in me zanima kje lahko to cimprej menjam V MARIBORU?

nov se dobi za 30e v sloveniji,kar ni problem,samo rad bi da je takoj nareto oz čimprej.Verjetno če ga nesem na tušmobil ne bo prej kot pa v 14dneh?

facepalm ::

najhitreje bo to naredil kak neuradni servis oz domac mojster. ce prineses s sabo ekran bi blo to porihtano hitro, v nasprotnem primeru, bi moral tudi serviser cakat na nov ekran..

loveJDM ::

ekran sem najdel na bolhi nov za 30e,tako da ekran bi prinesel zraven ja,samo rad bi da je delo čimprej opravljeno...ker vem da se to zrihta v slabi urci,sem sam menjal na starem samsungu,tu pa ne upam.

facepalm ::

verjetno si videl oglas od elektronike cricek na bolhi.
tam pise da ti ga tudi montirajo za od 5eur dalje.
lahko se z njimi zmenis, da jim posljes telefon in da ti ga oni zrihtajo. ti jim nakazes zeljeno vsoto in je to to.
ce poklices in posljes danes, ga jutri dobijo in popravijo (ce imajo cas) in ga dobis v soboto/ponedeljek (odvisno od poste).
hitreje kot tako pa edino, da danes narocis in ti posljejo ze danes (dobis jutri), ter najdes nekoga v MB ki bi ti menjal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: facepalm ()

neon21 ::

Na nokiji 635 mi je počil ekran , posledica padca iz mize. Zdaj pa me zanima al je to potrebno komplet ekran menjat al je treba menjat samo steklo. Bi se dalo to doma porihtat , če se kupi ekran in doma skup naredim al je dokaj zapleteno?

Slika

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: neon21 ()

Mare2 ::

Poglej


http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

neon21 ::

A ti samo tisti cip iz starega "ekrana" preneseš na nov ekran in ohišje in je to to al kako? Jaz na zgornji sliki vidim samo da neki mali košček menja in je to to :) .

http://www.spletni-nakup.si/nokia/nokia...

To je treba kupit a ne ?

fujtajksel ::

Kaj pa tista tekočina za razpoke v avto steklu, najbrž ne pali?

mat xxl ::

fujtajksel je izjavil:

Kaj pa tista tekočina za razpoke v avto steklu, najbrž ne pali?


To je tako, kot tekočina, ki jo dodaš v zanič akkumulator od avta in potem ti deluje skoraj bolje kot nov :).

Ko sem bil enkrat zraven, ko je en to avtoelektričarja spraševal, mu je ta rekel, to je tak, ko če svojo 90 letno staro mamo našminkaš, še zmeram ne bo dobra beyba :).

fujtajksel ::

Ej jaz sem bil precej presenečen kako dobro je ena "zvezda" v vetrobranski šipi izginila. Je pa slednja najbrž manj "steklena" od telefonskih displejev, mislim drugačen material?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

počeno steklo na telefonu-zamenjati da/ne?

Oddelek: Mobilne tehnologije
185058 (4464) smrekcsem
»

Katerega "pametnjakoviča" izbrati?

Oddelek: Mobilne tehnologije
367386 (5354) zmaugy
»

LG servis

Oddelek: Mobilne tehnologije
4615216 (10409) FlipeR
»

Koliko stane cena za nov ekran????

Oddelek: Mobilne tehnologije
71443 (1285) SubjectX
»

Garancija na počen ekran na laptopu (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
648388 (6234) Zheegec

Več podobnih tem