» »

Dodatni RAM - garancija??

Dodatni RAM - garancija??

Alen11 ::

POzdravljeni, zanima me če ve kdo kako je z dodatno garancijo (super garancija) pri Harvey Normanu če bi si sam dodal dodatne RAMe v računalnik?? Ali moram nesti za to računalnik k njim in mi ga oni pošljejo na servis pa tam vstavijo ali kako je s tem?? Zdej če sam dodajam pa odpiram računalnik moram strgati one nalepke ki so za garancijo... Pri HN vsakič ko koga vprašam dobim drugačen odgovor, tako da sedaj res nevem več nič :)

Hvala če lahko kdo pomaga.

lp

St235 ::

načeloma garancija velja neodvisno od nalepk in podobnega sanja. V praksi pa imaš lahko s tem kup težav.

MIHAc27 ::

St235 je izjavil:

načeloma garancija velja neodvisno od nalepk in podobnega sanja. V praksi pa imaš lahko s tem kup težav.


Točno tako. Koliko je pa PC star? In čigav je?
Načeloma bi moral nesti PC na uradni servis, pa da ga oni vgradijo.

Alen11 ::

MIHAc27 je izjavil:

St235 je izjavil:

načeloma garancija velja neodvisno od nalepk in podobnega sanja. V praksi pa imaš lahko s tem kup težav.


Točno tako. Koliko je pa PC star? In čigav je?
Načeloma bi moral nesti PC na uradni servis, pa da ga oni vgradijo.



Računalnik bo marca star 2 leti, za tem začne veljati 4letna super garancija. PC je pa acer predator g3610.

St235 ::

Računalnik bo marca star 2 leti, za tem začne veljati 4letna super garancija. PC je pa acer predator g3610.


si ziher da začne veljat šele po redni garanciji?

Drugače pa moraš za te dodatne garancije, ki so ponavadi pravzaprav zavarovanja preverit njihove pogoje, ki niso nujno enaki kot za zakonsko predpisano garancijo.

Alen11 ::

ja tko so mi povedal ko sem kupil PC...

''Doba vašega načrta bo jasno navedena na vaših originalnih dokumentih in stopi v veljavo na dan izteka veljavnosti proizvajalčeve garancije vašega izdelka''

to mi pa piše na super garanciji.

Se pravi da je najbolše da PC nesem v trgovino in ga naj oni pošljejo na servis in mi oni tam vstavijo dodatne RAM.e, da ne bom mel kakšnih komplikacij?

Dober dan ::

Rame so mojemu kolegu zamenjali v 10 minutah, tako da je dobil računalnik takoj nazaj. Nesi tja, počakaj par minutk in ne boš imel komplikacij sploh..

Alen11 ::

Dober dan je izjavil:

Rame so mojemu kolegu zamenjali v 10 minutah, tako da je dobil računalnik takoj nazaj. Nesi tja, počakaj par minutk in ne boš imel komplikacij sploh..


pa so mu dal one nalepke nazaj gor ko so za garancijo??


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

vračanje kolesa v leclercu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šport
11621730 (12722) cebelar123
»

Acer servis (Zavrnjena garancija) (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5316988 (14694) Wrop
»

Odstranitev garancijske nalepke? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
727475 (5013) winpirate
»

Originalni garancijski listi

Oddelek: Pomoč in nasveti
244165 (3711) Bias
»

Garancija

Oddelek: Kaj kupiti
423015 (1482) darkolord

Več podobnih tem