» »

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance

««
12 / 15
»»

oo7 ::

Kingdom Come: Deliverance - A Woman's Lot and Royal Edition now available digitally for PC

In A Woman's Lot you play as Theresa accompanied by her loyal dog Tinker in a standalone questline. You will experience the ordinary life in Skalitz and later witness fateful events of Sigismund's raid from a completely different perspective. A Woman's Lot provides the last puzzle of the Skalitz story, as you find out what happened just before Henry was found unconscious.




Kingdom Come: Deliverance | A Womans Lot DLC Trailer

oo7 ::

Kingdom Come: Deliverance - Royal Edition Trailer

scipascapa ::

Kakšna je igra?

https://www.base.com/buy/product/kingdo...

manj kot 35€ na dom

Y/N?

Lojzze ::

absolutno Y

Buggy ::

scipascapa je izjavil:

Kakšna je igra?

https://www.base.com/buy/product/kingdo...

manj kot 35€ na dom

Y/N?


Za PC je dober deal za 10€ v monthly humble bundlu poleg se par drugih iger...je pa vanila brez dlc-jev a vseeno dost ugodno.

https://www.humblebundle.com/monthly

oo7 ::

scipascapa je izjavil:

Kakšna je igra?

https://www.base.com/buy/product/kingdo...

manj kot 35€ na dom

Y/N?



Če ti je všeč realizem in srednji vek potem Y

LunKi ::

Buggy je izjavil:

scipascapa je izjavil:

Kakšna je igra?

https://www.base.com/buy/product/kingdo...

manj kot 35€ na dom

Y/N?


Za PC je dober deal za 10€ v monthly humble bundlu poleg se par drugih iger...je pa vanila brez dlc-jev a vseeno dost ugodno.

https://www.humblebundle.com/monthly


Tole je steal. Game je narjen s poudarkom na contentu in ne nek clickbait new age garbage. Če si bil fan Mafie in storydriven gameplaya ti bo tole majka. Ni nek easy pick&play ampak bolj engaging experience.

oo7 ::

Jaz sem jo takrat kmalu ob izidu nehal igrati, ker so bile tehnične težave ampak zdaj so jo menda že dobro popravili tako, da bo treba počasi nadlajevati :)

oo7 ::

Če je komu igra pretežka

Kingdom Come Deliverance Easy Mode Mod Available Now; Easier Start of the Game, Easier Combat, More XP, Slower Bleeding, More Money & More

https://wccftech.com/kingdom-come-deliv...

oo7 ::

Kingdom Come: Deliverance is getting official modding support

https://www.pcgamer.com/kingdom-come-de...

Kurzweil ::

Kako je s temi updejti, vidim, da jih je miljardo... če dam gor zadnji patche je to v redu? ali moram dejansko vse patche po vrsti inštalirat?

oo7 ::

Če imaš igro na Steamu ti bo pomoje že Steam updejtal zadnjo verzijo.

Kurzweil ::

Nimam preko Steama... kot sem že pred izidom dejal, bom developerje podprl, pa čeprav so sedaj prodali igro dalje in sicer bom vzel limited collectors edition, kjer piše, da zraven dobim še Steelbook, Artbook, Cloth map, Soundtrack, Figurine (figura)...

Anyway, do takrat, ko to dobim (če ne bo ostalo kar zaprto) pa bo pač travnik in zato me zanima, kako je s temi patchi in updejti.

49106 ::

A je še kje na zalogi?

oo7 ::

49106 ::

Mislil sem na Collector's Edition.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

oo7 ::

49106 je izjavil:

Mislil sem na Collector's Edition.



39.99 eur


https://www.igabiba.si/kingdom-come-del...

Kurzweil ::

To se dobi še brez problema... ne da pa se dobiti tistega prvega "limited limited" collector editiona, kjer si dobil zraven še par drugih stvari.

V glavnem, kako je s temi patchi? če dam gor zadnji patch/update je to v redu? ali moram dejansko 173 patchev gor dat, ker potem pa res raje počakam, da dobim collectors edition, ampak tisto bo čez 2-3 tedne :/ Imam pa ravno zdaj čas in bi res čim prej to začel igrat...

yoco ::

Poglej kaj piše v NFO-ju. Nekateri patchi rabijo prejšnje patche.

xxxul ::

pa sej maš royal edition na part...

yayo ::

miška - tipkovnica ali plošček? Kaj je bolj priročno?

oo7 ::

yayo je izjavil:

miška - tipkovnica ali plošček? Kaj je bolj priročno?


Plošček je gamepad ?

Igra je FPS tako, da pri meni gamepad odpade.

Kurzweil ::

Jaz igram seveda z miško + tipkovnico, ker potem dejansko dobiš igro, kot je bila narejena, premikanje na gamepadu, pa izgleda kot, da bi imel Henry downov sindrom. Je pa res, da na gamepadu si lahko bolj udobno nameščen in predvidevam, da je bojevanje lažje na gamepadu, predvsem, ko je treba šibat one combote pri fightu, je mehanika seveda boljša na onem analogu... probaj... jaz sem v kakšnem špilu že uporabljal oboje.

yayo ::

sprašujem, ker bi igral proč od doma na prenosniku, ki je težkokategornik, pa se mi ne ljubi še gamepada tlačit v ruzak. Bi pa plošček bil dosti bolj komot od kompaktne tipkovnice...

oo7 ::

Kingdom Come Deliverance je ta vikend zastonj na Steamu, če bi kdo rad probal.

oo7 ::

Official Modding Tools are finally available for Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance - Introducing Modding Tools

yoco ::

Katera verzija se prodaja, da ima vse DLCje?

oo7 ::

yoco je izjavil:

Katera verzija se prodaja, da ima vse DLCje?


Kingdom Come: Deliverance Royal Edition

Includes 7 items: Kingdom Come: Deliverance, Kingdom Come: Deliverance – A Woman's Lot, Kingdom Come: Deliverance – Band of Bastards, Kingdom Come: Deliverance – From the Ashes, Kingdom Come: Deliverance – HD Sound Pack, Kingdom Come: Deliverance – The Amorous Adventures of Bold Sir Hans Capon, Kingdom Come: Deliverance – Treasures of The Past

yoco ::

Hvala! Ko bo na steamu 50% off kupim :)

splatman ::

oo7 ::

yoco je izjavil:

Hvala! Ko bo na steamu 50% off kupim :)


Zdaj je -50% na Steamu slabih 15 eur :)

yoco ::

oo7 je izjavil:

yoco je izjavil:

Hvala! Ko bo na steamu 50% off kupim :)


Zdaj je -50% na Steamu slabih 15 eur :)

Ja, sam to je "navadna" verzija. Jaz čakam na Royal edition, ki pa je samo 25% ceneje. :P

oo7 ::

Evo danes spet na novo začel igrati Kingdom come deliverance :D

Ne morem verjeti, da je minilo že skoraj dve leti od izida igre.

yayo ::

ha, jaz imam kakih 40 ur pa se še nisem naučil mečevati. :)) V glavnem preiskujem celo Češko in okolico da bi našel enega glupega konja.

oo7 ::

yayo je izjavil:

ha, jaz imam kakih 40 ur pa se še nisem naučil mečevati. :)) V glavnem preiskujem celo Češko in okolico da bi našel enega glupega konja.


To je misija, da najdeš tega konja ali gre za kakšnega hitrega konja, da ga zamenjaš ?

T-h-o-r ::

Kako pa preživiš v igri, kjer je orožje meč, ne da bi se znal fajtat?
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Zmajc ::

Jaz sem mislil, da se znam fajtat ...dokler nisem prišel v prvo mesto na tekmovanje, kjer so me zdemolirali v prafaktorje. :))

yayo ::

T-h-o-r je izjavil:

Kako pa preživiš v igri, kjer je orožje meč, ne da bi se znal fajtat?

baje, da se da celo igro preigrati z diplomacijo in bežanjem pred fajti, ampak nisem poglabljal. Drugače je to igra katero igram med vikendi na laptopu, ampak žal ni primerna za casual igranje, pa očitno tudi za moj laptop ravno ni. Iskreno povedano je meni levelanje borilnih veščin dolgočasno, pa tudi nabiranje denarja za boljšo opremo je en grind od grinda. Nisem več dovolj "hardcore" za tako oldschool izkušnjo, se pa vračam k igri v upanju, da se mi "odpre". Rad bi jo imel rad, pa vse dela, da me odvrne. :))

oo7 ::

yayo je izjavil:

T-h-o-r je izjavil:

Kako pa preživiš v igri, kjer je orožje meč, ne da bi se znal fajtat?

baje, da se da celo igro preigrati z diplomacijo in bežanjem pred fajti, ampak nisem poglabljal. Drugače je to igra katero igram med vikendi na laptopu, ampak žal ni primerna za casual igranje, pa očitno tudi za moj laptop ravno ni. Iskreno povedano je meni levelanje borilnih veščin dolgočasno, pa tudi nabiranje denarja za boljšo opremo je en grind od grinda. Nisem več dovolj "hardcore" za tako oldschool izkušnjo, se pa vračam k igri v upanju, da se mi "odpre". Rad bi jo imel rad, pa vse dela, da me odvrne. :))


Potem pa probaj z easy modom. Saj menda, da se ne spremeni prav veliko.

oo7 ::

Zdaj sem komaj premagal enega vaškega pijančka, da sem dobil nazaj orodje :))

oo7 ::



WC štrbunk sredi hodnika brez vrat :)

oo7 ::

Zdaj sem tam kjer sem v prvo nehal. Igra zdaj dela veliko bolje kot leta 2018.

Boj je težak sploh pa lokostrelstvo kjer ni nobene muhe za meriti.

Strato5 ::

Če odpreš konzolo in uporabiš komando
wh_pl_showfirecursor 1
Se ti pokaže tista pikica za merit, oz. ti ne bo izginila ko zvlečeš lok, če ti kaj dost nuca za dejansko lažje streljanje pa ne vem.
Sam sem se navadil streljat brez, ker sem prelen, da bi ob vsakem zagonu poganjal to komando, neke variante, da bi se mi avtomatsko vklopila, pa tudi nisem našel na hitro.

Izi ::

wh_pl_showfirecursor=1
Komande ni treba vsakič posebej vpisovati, ampak jo pastaš v .cfg datoteko, ki se štarta ob vsakem zagonu. Mislim, da je user.cfg ali nekaj takega v mapi, kjer si inštaliral igro.
To je edina stvar, ki bi morala biti v igri in potem vse skupaj iz nenormalne ekstremne težavnosti postane normalno težavno. V igri je kar nekaj lokostrelskih tekmovanj in brez merka nimaš niti najmanjših šans.
Je pa res, da boš potem skozi celo igro uporabljal samo še lok. Dolžina igre pa se bo iz 200 ur skrajšala na 50 ur :P

oo7 ::

Hvala bom sprobal wh_pl_showfirecursor=1

oo7 ::

Jaz imam samo osnovno igro zakaj mi potem na mapi piše DLC quest ?

Pa zanima me turnir v Rattaju. Ali se prijavim na turnir zdaj na začetku ali počakam in grem na turnir kasneje ?

yayo ::

mislim, da je vsaj en gratis dlc katerega ti je inštaliralo skupaj z updati. Tudi jaz imam osnovno igro pa dlc.

oo7 ::

V Rataju me igra priganja, da se moram danes prijaviti na turnir ? Če se ne prijavim zamudim priložnost ? Če se sem komaj opravil začetniški tečaj z mečevanja in dvomim, da bom koga premagal ?


yayo je izjavil:

mislim, da je vsaj en gratis dlc katerega ti je inštaliralo skupaj z updati. Tudi jaz imam osnovno igro pa dlc.


Potem bo to to.

splatman ::

oo7 je izjavil:

V Rataju me igra priganja, da se moram danes prijaviti na turnir ? Če se ne prijavim zamudim priložnost ? Če se sem komaj opravil začetniški tečaj z mečevanja in dvomim, da bom koga premagal ?


yayo je izjavil:

mislim, da je vsaj en gratis dlc katerega ti je inštaliralo skupaj z updati. Tudi jaz imam osnovno igro pa dlc.


Potem bo to to.

Če se prav spomnim, se turnir na vsake par dni ponovi.

yayo ::

se ja, meni stalno nerga naj se prijavim, pa nimam časa...
««
12 / 15
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Metro Exodus [Metro 2035] (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Igre
746119004 (3082) oo7
»

Detroit: Become Human (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8811624 (1364) yayo
»

Mordhau (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
558193 (1943) cias
»

Kam izginjajo, oz. so izginili določeni žanri?

Oddelek: Igre
212432 (1433) Berserker
»

Kingdom Come: Deliverance 2

Oddelek: Igre
121808 (1010) oo7

Več podobnih tem