» »

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance

««
16 / 16
»
»»

oo7 ::

V celotni igri bo samo 1 loading screen in to zaradi tega, ker bo igra imela dve mapi.

1 mapa Kutenberg. Ta mapa bo malenkost večja od celotne prve igre.


2 mapa bo bolj podeželjska kjer bo na sredi mape grad Trosky. Ta mapa bo malenkost manjša kot mapa prve igre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

V prvem delu je bil Henry čisti amater na koncu igre že pravi Cuman slayer :). Kako bo s tem v nadaljevanu in verjetno se bo potrebno na novo učiti bojevanja ?

Furbo ::

Sodeč po demu bo težje ranjen.. verjetno bo kaj na to foro.. potem pa okrevanje, učenje na novo..
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Kurzweil ::

Če me kaj učijo izkušnje vseh teh let bi rekel, da bo combat system lažji... kot se to zgodi v večini primerov, ko igra postane bolj mainstream, bolj komercialna in namenjena čim večji množici ljudi, kar se je s to igro gotovo zgodilo s prevzemom... nekateri uživamo ob trpljenju in težavnosti iger, večina pa je verjetno takšnih, da nima prav veliko potrpljenja, fokusa in vztrajnosti, kar gotovo velja tudi v večini za mlajše generacije... ne samo v igrah, tudi v filmih,... bomo videli.

Izi ::

Po moje bo lažje.
V 1. delu je bil lok daleč najmočnejše orožje, samo v glavo si moral zadeti sovražnika in je bilo konec.
Za 2. del pa pravijo, da bo še več orožja za streljanje od daleč. Menda dobimo samostrel in pa celo tiste prve puške, ki bodo verjetno super močne in bodo šle tudi skozi oklepe, ampak polnjenje bo pa verjetno počasno ko hudič.

Furbo ::

Jaz se z meči sploh nisem hotel ubadati, zakomplicirano do konca.

Lok.. ali še bolje, nočni obisk spečih sovragov z nožem v roki. >:D
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

Jaz sem največ uporabljal mace. Narediš največ škode proti tistim v oklepih.

oo7 ::

Ja kot kaže bodo bojevanje malo spremenili.

"The combat system of Kingdom Come: Deliverance II has been revamped to make it more accessible while staying true to its nature as a depiction of real medieval martial arts," Warhorse says in a press release.

oo7 ::

Eden izmed razvijalcev igre Kingdom Come Deliverance 2 pojasni zakaj so ostali na Cry engine in niso šli na Ureal 5.

The easy answer would be that we stayed with the CryEngine because all our internal pipelines are built around it. And I am sure that every developer on earth gripes about the engine they're using and dreams of something else--that is the natural way of things. However, even in the early days of the KCD I development, we already heavily adjusted the CryEngine to make it fit our needs, and we are doing the same today. I am sure it is very different from what one would call "a CryEngine," and still, we are happy to have it--it does what we need and in all honesty. If you look back at the first KCD, I strongly believe that the game visually aged extremely well--thanks to the engine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Kingdom Come Deliverance 2 bo bolj temačen in resen, vendar razvijalci zagotavljajo nadaljevanje istega sloga kot v prvi igri.

oo7 ::

Kutemberg bo ogromno mesto upam, da jim uspe narediti zanimivo mesto tako kot je npr Novigrad v Witcherju 3.

oo7 ::









Pa Henry zgleda malo starejši čeprav naj bi se dogajalao nekaj dni po prvi igri ?

Izi ::

Kot sem jaz izluščil iz dosedanjih opisov za 2. del, se le ta ne bo dogajal takoj po prvem delu ampak več kot desetletje kasneje.

- Henry (za prijatelje Hal) je samo v angleškem jeziku. V originalu (češčini) mu je ime Jindřich, ki ga prijatelji kličejo Jindra.
- Prvi del se dogaja leta 1403, ko so Kumani (Turki ki so živeli na madžarskem) napadli Češko.
- Drugi del se bo dogajal med civilnimi vojnami, ki so v 15. stoletju divjali po Češki, Henryjev glavni nasprotnik pa bo še vedno "Sigismund the Red Fox", ki je bil že glavni krivec za dogodke v 1. delu, ko je na Češkem ugrabil svojega polbrata...

Vse o Sigismundu najdemo tukaj: Wikipedia link
Sigusmund je bil najprej kralj Nemčije, Madžarske in Hrvaške, leta 1419 pa je postal še kralj Češke oziroma takratne Bohemije. In takrat se je tam tudi začela serija civilnih vojn, ki so trajale od 1419 pa vse do leta 1434.
Se pravi 2. del se bo verjetno dogajal leta 1419 ali pa še malo kasneje. To je vsaj 16 let kasneje od prvega dela.

 Henry iz 1. dela

Henry iz 1. dela

 Henry iz 2. dela

Henry iz 2. dela


Pravijo, da bo 2. del imel kar za celih 5 ur vmesnih filmov (1. del jih je imel 3 ure) in da ne bo nujno poznavanje vseh dogodkov iz 1. dela, ker bo vse potrebno ponovno razloženo in prikazano.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

yayo ::

Vavra obožuje Sapkowskega za katerega pravi, da mu je dal navdih za KC:D. Drugi del se bo očitno dogajal istočasno kot pisateljeva husitska trilogija. Ne bi me čudilo, če bi se v igri pojavili kaki npcji z imeni kot Rajnevan,Šarlej ali Samson Medič. :D

oo7 ::

Izi je izjavil:

Kot sem jaz izluščil iz dosedanjih opisov za 2. del, se le ta ne bo dogajal takoj po prvem delu ampak več kot desetletje kasneje.

- Henry (za prijatelje Hal) je samo v angleškem jeziku. V originalu (češčini) mu je ime Jindřich, ki ga prijatelji kličejo Jindra.
- Prvi del se dogaja leta 1403, ko so Kumani (Turki ki so živeli na madžarskem) napadli Češko.
- Drugi del se bo dogajal med civilnimi vojnami, ki so v 15. stoletju divjali po Češki, Henryjev glavni nasprotnik pa bo še vedno "Sigismund the Red Fox", ki je bil že glavni krivec za dogodke v 1. delu, ko je na Češkem ugrabil svojega polbrata...

Vse o Sigismundu najdemo tukaj: Wikipedia link
Sigusmund je bil najprej kralj Nemčije, Madžarske in Hrvaške, leta 1419 pa je postal še kralj Češke oziroma takratne Bohemije. In takrat se je tam tudi začela serija civilnih vojn, ki so trajale od 1419 pa vse do leta 1434.
Se pravi 2. del se bo verjetno dogajal leta 1419 ali pa še malo kasneje. To je vsaj 16 let kasneje od prvega dela.

 Henry iz 1. dela

Henry iz 1. dela

 Henry iz 2. dela

Henry iz 2. dela


Pravijo, da bo 2. del imel kar za celih 5 ur vmesnih filmov (1. del jih je imel 3 ure) in da ne bo nujno poznavanje vseh dogodkov iz 1. dela, ker bo vse potrebno ponovno razloženo in prikazano.



Če se ne motim sem nekje zasledil, da naj bi se drugi del dogajal v letu 1403 ?
Desetletje po prvem delu se mi zdi kar dolgo :| Kar velika luknja če bo tako.

oo7 ::

yayo je izjavil:

Vavra obožuje Sapkowskega za katerega pravi, da mu je dal navdih za KC:D. Drugi del se bo očitno dogajal istočasno kot pisateljeva husitska trilogija. Ne bi me čudilo, če bi se v igri pojavili kaki npcji z imeni kot Rajnevan,Šarlej ali Samson Medič. :D


Husitska trilogija to je bolj realistična stvar ali fantazija kot Witcher ?

Furbo ::

oo7 je izjavil:

Če se ne motim sem nekje zasledil, da naj bi se drugi del dogajal v letu 1403 ?
Desetletje po prvem delu se mi zdi kar dolgo :| Kar velika luknja če bo tako.

Meni se zdi super, ne vem če se bomo kaj vračali na stare lokacije, ampak zanimivo bi bilo videti, kako bi se kako mesto v 10 letih spremenilo, povečalo, propadlo..
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

oo7 ::

Furbo je izjavil:

oo7 je izjavil:

Če se ne motim sem nekje zasledil, da naj bi se drugi del dogajal v letu 1403 ?
Desetletje po prvem delu se mi zdi kar dolgo :| Kar velika luknja če bo tako.

Meni se zdi super, ne vem če se bomo kaj vračali na stare lokacije, ampak zanimivo bi bilo videti, kako bi se kako mesto v 10 letih spremenilo, povečalo, propadlo..


To bi bilo zanimivo videti ja. Sploh Rattay je zelo lepo naselje.
Drugače pa zaenkrat sta potrjeni dve mapi veliko mesto Kutemberg in bolj podeželska mapa s gradom Trosky.

yayo ::

oo7 je izjavil:

yayo je izjavil:

Vavra obožuje Sapkowskega za katerega pravi, da mu je dal navdih za KC:D. Drugi del se bo očitno dogajal istočasno kot pisateljeva husitska trilogija. Ne bi me čudilo, če bi se v igri pojavili kaki npcji z imeni kot Rajnevan,Šarlej ali Samson Medič. :D


Husitska trilogija to je bolj realistična stvar ali fantazija kot Witcher ?

Zgodovinski roman z elementi fantazije. Dogaja se v realni zgodovini vendar se notri pojavljajo magična bitja, demoni, čarovniki... Je pa tega bolj malo, vecinoma je dogajanje umeščeno v realne zgodovinske okoliščine in dogodke.

oo7 ::

yayo je izjavil:

oo7 je izjavil:

yayo je izjavil:

Vavra obožuje Sapkowskega za katerega pravi, da mu je dal navdih za KC:D. Drugi del se bo očitno dogajal istočasno kot pisateljeva husitska trilogija. Ne bi me čudilo, če bi se v igri pojavili kaki npcji z imeni kot Rajnevan,Šarlej ali Samson Medič. :D


Husitska trilogija to je bolj realistična stvar ali fantazija kot Witcher ?

Zgodovinski roman z elementi fantazije. Dogaja se v realni zgodovini vendar se notri pojavljajo magična bitja, demoni, čarovniki... Je pa tega bolj malo, vecinoma je dogajanje umeščeno v realne zgodovinske okoliščine in dogodke.



Potem samo vprašanje časa kdaj bodo Američani tudi tole trilogijo predelali za ekrane.

oo7 ::

Izi je izjavil:

Kot sem jaz izluščil iz dosedanjih opisov za 2. del, se le ta ne bo dogajal takoj po prvem delu ampak več kot desetletje kasneje.

- Henry (za prijatelje Hal) je samo v angleškem jeziku. V originalu (češčini) mu je ime Jindřich, ki ga prijatelji kličejo Jindra.
- Prvi del se dogaja leta 1403, ko so Kumani (Turki ki so živeli na madžarskem) napadli Češko.
- Drugi del se bo dogajal med civilnimi vojnami, ki so v 15. stoletju divjali po Češki, Henryjev glavni nasprotnik pa bo še vedno "Sigismund the Red Fox", ki je bil že glavni krivec za dogodke v 1. delu, ko je na Češkem ugrabil svojega polbrata...

Vse o Sigismundu najdemo tukaj: Wikipedia link
Sigusmund je bil najprej kralj Nemčije, Madžarske in Hrvaške, leta 1419 pa je postal še kralj Češke oziroma takratne Bohemije. In takrat se je tam tudi začela serija civilnih vojn, ki so trajale od 1419 pa vse do leta 1434.
Se pravi 2. del se bo verjetno dogajal leta 1419 ali pa še malo kasneje. To je vsaj 16 let kasneje od prvega dela.

 Henry iz 1. dela

Henry iz 1. dela

 Henry iz 2. dela

Henry iz 2. dela


Pravijo, da bo 2. del imel kar za celih 5 ur vmesnih filmov (1. del jih je imel 3 ure) in da ne bo nujno poznavanje vseh dogodkov iz 1. dela, ker bo vse potrebno ponovno razloženo in prikazano.




V igri čisto vsi datumi ne držijo.



Markvart of Úlice (German: Markvart von Aulitz) was a hetman of Sigismund of Luxembourg. He was the leader of an army from Prague that besieged Kutná Hora at the behest of Sigismund in 1402. His soldiers razed and pillaged much of the area around the town. He died after being struck by an arrow during the siege of Suchdol on 27 December 1402.


Se pravi bi moral biti Aulitz mrtev še pred začetkom igre. Kajti 23 marca 1403 Aulitz napade Skalitz.

yayo ::

oo7 je izjavil:



Potem samo vprašanje časa kdaj bodo Američani tudi tole trilogijo predelali za ekrane.

Če bi se zgodilo bi čehi vojno američanom napovedali. Drugače pa je precej zahtevnejše branje od Witcherja, ker, če ne preučiš vsaj na brzino zgodovinsko ozadje ne boš nič razumel. Pa Reinevan ni klasični arhetipski junak ali antijunak, pa tudi nekega happy enda ravno ni. Bi ga pa američani seveda lahk spremenili in vmes dodali kake črne trans utrakviste in taborite, to skoraj verjamem. :))

oo7 ::

Upam, da bo Steam verzija imela psihično izdajo igre :)

Bellator ::

Psihično izdajo?

oo7 ::

Bellator je izjavil:

Psihično izdajo?


Mislil sem na fizično izdajo :))
««
16 / 16
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kingdom Come: Deliverance 2

Oddelek: Igre
142074 (166) Zmajc
»

Metro Exodus [Metro 2035] (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Igre
746120868 (4946) oo7
»

Detroit: Become Human (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8811783 (1523) yayo
»

Mordhau (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
558342 (2092) cias
»

Kam izginjajo, oz. so izginili določeni žanri?

Oddelek: Igre
212523 (1524) Berserker

Več podobnih tem