» »

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance

««
9 / 16
»»

oo7 ::

Dobro bom probal zmanjšati hitrost miške. Zdaj sem ravno tam kjer moram ukrasti prstan.

Me pa zanima kako si pozdravim nogi ?

xxxul ::

pejt k madame, pardon, vodji kopališča, pa probi da te pozdravjo, al pa če ma kak potion; se nisem mel tega problema - al sm od padca umru al pa se je pozdravl...

oo7 ::

Tisto rumeno bunko moras vrteti z krogom ali v drugo stran ?

yoco ::

Vrtet moraš v desno, zraven pa držiš D.

oo7 ::

Ja mi je uspelo po večih poiskusih.
Sem šel spat is sta se nogi pozdravili.
Zdaj sem treniral z Bernardom kar težal boj. Nekje je pisalo, ko prvič treniraš z Bernardom je zastonj če greš nazaj in, da mu plačaš naj bi te naučil še kombinacije ?

Zdaj me čaka lokostrelstvo :)


Drugače pa gradovi in mapa res 10/10

oo7 ::

Še eno vprašanje :)

Kaj delate prvo glavne kveste ali stranske? Ko ste v večjemu mestu ste šli tkaoj, do vseh ? ali tistih !

kitl76 ::

M-Power, le kaj ne veš si pomagaj z youtube-om. Meni vedno uspe.

XsenO ::

? - to so trgovine, obrtniki
! - so kvesti

Sam delam mešano. Toda sem slišal naokoli, da znajo bit sidequesti časovno omejeni.
1 + 1 = 1

xxxul ::

spoiler mrbit
mnja, ko morte najdt "father simon", je ene 5-6 dni ingame cajta da se vrnete z receptom;

oo7 ::

Vam gre kockanje ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

oo7 ::

Kingdom Come: Deliverance has sold one million copies, 45% coming from the PC

Kingdom Come: Deliverance - Real-life locations versus in-game environments



rezator ::

Mene je malo minilo igranje. Na začetku sem bil več kakor navdušen nad igranjem in igro. Prva stvar, ki me moti je dokaj dolgočasni main quests. V smislu ko nekoga iščeš. Prideš do njega, ta ti reče, da bi to bolj vedel njegov prijatelj, ki se skriva nekje. Iščeš prijatelja, ta ti pove, da bi njegov znanec bolje vedel. Iščeš na drugem koncu mape tega znanca. Ga najdeš zabitega na steno, se pravi mrtvega. Iščeš odgovorne, ker jih itak ne najdeš, ampak prideš do sledi, da bi nekdo lahko kaj vedel o temu. Zveš ime in iščeš tega. Ko ga končno najdeš (vmes te 4 ljudje pošiljajo eden od drugega, seveda vsak v drugem mestu, ker naj bi naslednji bolje vedel kje je), ti ta pove, da sicer ve kdo je to naredil, ampak ne ve kje so! Pove, da njegov prijatelj boljše ve kje je. Greš do tega prijatelja na čisto drugi konec mape. Uganite kaj zdaj sledi?! Prijatelja seveda ni doma in ti njegova sestra pove, da se skriva. Ste zmenedi o čem pišem? Jaz se tudi več ne spomnem vrstnega reda, čeprav sem igral včeraj. No vglavnem na koncu najdeš tega moža, ki ti pove, kje so ti nepridipravi. Pove ti v smislu: "Pojdi proti mestu (ne vem na pamet imena), zavi levo, pojdi naprej, do odcepa, zavi levo, pojdi naravnost,..." vse to seveda v gozdu.

No tako najdeš ta kamp. Da ne dolgotvezim. Zbereš vojsko, jih napadeš. Tukaj se zame konča. Ko sem vohunil po kampu (pred napadom), sem se skrival kakor zajec. Potem sem po nesreči skočil iz grma točno pred sovražnega vojaka. Ta se ni niti zdramil. Sem mislil, da zato ker sem imel čelado njihovih plačancev. Tako sem se prosto sprehajal po kampu in si ogledoval teren napada. Ko sem si vse ogledal, smo napadli. Po 5 minutah napada mi vedno napiše, da je pomrlo preveč mojih vojakov. Tako sem se odločil, da sam tečem prvi in jih pobijem čim več sam. Spoznal sem, da se sovražniki sploh ne zmenijo zame, čeprav jih tolčem z mečem. Oni se sploh ne zmenijo in samo umirajo pod mojim mečem. Ko pridejo moji za mano in se spustijo v boj se igra vedno konča, čeprav od mojih sploh ne umre nobeden. Napiše mi game over, da je pomrlo preveč mojih vojakov. To mi napiše v trenutku, ko umre zadnji izmed sovražnikov, ki čakajo pred obzidjem. Moji so še vsi živi (to je borba 10 na 10, tako da lahko vidim). Ponovil sem 10x in vedno enako. Je kdo tudi tukaj že in mu se zgodi podobno?

Tretja stvar, ki me moti so trgovci. Od trgovcev nikoli ne kupujem, saj vedno loot-am sovražnike. In izgleda, da ti trgovci trgujejo samo z mano. Saj, ko pridem naslednjič do njih nimajo nič denarja. Pač so porabili zadnje cente, da so kupili stvari od mene in to že pred dnevi. Se pravi, kmalu ne bom mogel več nič nikomur prodati, saj bom imel denar samo jaz?!
Some people feel the rain. Others just get wet.

Izi ::

rezator je izjavil:

Tretja stvar, ki me moti so trgovci. Od trgovcev nikoli ne kupujem, saj vedno loot-am sovražnike. In izgleda, da ti trgovci trgujejo samo z mano. Saj, ko pridem naslednjič do njih nimajo nič denarja. Pač so porabili zadnje cente, da so kupili stvari od mene in to že pred dnevi. Se pravi, kmalu ne bom mogel več nič nikomur prodati, saj bom imel denar samo jaz?!

Jaz sicer še ne igram, ker čakam na popravke, ampak kot berem po forumih trgovci prodajo robo ki jim jo ti prodaš in več ko jim prodajaš več denarja imajo. Če trguješ z enim samim trgovcem naj bi ta kmalu imel tudi več kot 50.000 Grošev.
Morda na trgovino kaj vplivajo Skilli in Reputation, ki ga imaš v tistem kraju. Morda pa si naletel na kakšen bug. Pa da nimaš kakšne piratske verzije igre :P

Kurzweil ::

Jaz nimam časa za igro in tudi, če bi imel bi počakal na prvi večji patch, kot to storim pri vseh večjih RPGjih, sem šel že čez to šolo večkrat in je tako najbolje. Bom začel igrat čez kakšen mesec ko bo čas in ko bo spatchano, da bom igral in užival in ne jokal po raznih forumih.

Imamo pa že par uporabnih MODov

Aquinas ::

Jaz skoraj vedno prodajam temu prvemu mlinarju in ima sedaj 9k v žepu. Čisto dovolj za moje potrebe.

Kar se tiče prve točke Kurzweil pa se strinjam. AI je na čase dokaj lesen in butast.

D3m ::

Isto, ko pri Witcherju.

Sem počakal na Enhanced edition pa je bilo.

lp.
|HP EliteBook|R5 6650U|

yayo ::

Kingdom Come Deliverance loves The witcher 3

Kurzweil ::

Zadnje čase nimam časa niti pognati KCD. Vi, ki ste na tekočem, ve kdo kdaj pride kakšen večji patch za KCD? Kakšen dan po izidu sem nekje prebral, da bi naj prišel prvi večji patch 2 tedna po izidu igre, torej do bi moralo biti včeraj... ?!

yoco ::

Jaz tudi čakam na patch, mislim, da je blo govora ta tedn da bi izdali 1.30

oo7 ::

Tudi jaz bom še malo počakal. Itak moram preigrati, do konca še eno drugo igro.

Kurzweil ::

Spretne roke in nekaj dobrega orodja - izgleda super!

kitl76 ::

KCD super špil samo časa pa ni...............

oo7 ::

Kingdom Come: Deliverance Dev Wishes the Team Had More Time

https://gamerant.com/kingdom-come-deliv...

scipascapa ::

Kaj niso imeli dovolj časa? Saj so igro prestavili najmanj 1x?

Kurzweil ::

Warhorse studio ni pričakoval, da bo Kickstarter kampanja tako uspešna, tato so vmes obseg igre precej povečali (ne da se mi pisat, o tem smo govorili že v tem topicu) in naknadno dodajali vse mogoče. Odločili so se prav, da si vzamejo več časa in da naredijo stvar kot je treba in tudi če bi si vzeli še kakšen mesec bi počakal, kar sem ves čas ponavljal, raje imam izdelek, kot polizdelek, ampak folk seveda teži in pritiska. Bi zgleda bilo treba release date še prestavit in bi ga tudi lahko, pa so se raje odločili, da pa tokrat vendarle izdajo in da bo večina popravljenega ob prvem večjem patchu. Sicer pa če lahko nek Star Citizen to naredi 15x, ne vem zakaj ne bi smel KCD. Lahko pa se preprosto tako, kot nas je tu nekaj, da počakaš do prvega večjega patcha in se delaš, da igra še ni izšla. So pa to že samo dejali, če bi si želeli česa ob izidu igre, da je to še nekaj časa, da se igra malce spolira. V glavnem prav nič novega v svetu RPG iger...

oo7 ::

kitl76 ::

Proisil bi za pomoč. Mod kako inštaliraš. Ubistvu ne najdem kam je steam mi igro naložil.

Kurzweil ::

C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\KingdomComeDeliverance\

oo7 ::

kitl76 je izjavil:

Proisil bi za pomoč. Mod kako inštaliraš. Ubistvu ne najdem kam je steam mi igro naložil.


Pri vsakem modu moraš pogledati description

Installation: (no hard overwrites needed)
Download the file.
Extract the contents of the zip file.
Open "C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\KingdomComeDeliverance\Data" folder.
Put "zzz_nudity_hvip4_v_x.pak" in that folder.
Play the game.
(_Fastload not needed because I am a magician)

To je za Nude mod.



Kot kaže je tudi že mod za lighsaberje

https://www.nexusmods.com/kingdomcomede...

kitl76 ::

Hvala obema sem uredil.

Kurzweil ::

Zdej bi pa počasi že res lahko dali ven kakšen večji patch...

oo7 ::

Kingdom Come: Deliverance Reportedly Cost 36.5 Million Dollars

https://wccftech.com/kingdom-come-deliv...

D3m ::

In other news.

SJW še vedno jokajo nad KC:D.

Lololol.
|HP EliteBook|R5 6650U|

fireX88 ::

SJW?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Bolf3nk ::

To so t.i. Conan Barbari za tipkovnico.

oo7 ::

Še malo bo treba počakati na patch 1.3

Kingdom Come Deliverance Patch 1.3 Is Still Not Ready

https://www.eteknix.com/kingdom-come-de...

oo7 ::

Kingdom Come: Deliverance Patch 1.3 is now available, adds Save & Exit option, improves overall performance


Kingdom Come Deliverance Update 1.3 Release Notes

The game now has Save and Exit feature.
Saving is much more robust and saves won't get corrupted even if the game crashes while saving.
Performance improved
LoD switching tweaked, reducing pop-in and improving texture streaming.
Stuttering in some areas reduced.
Slightly smoother framerate on Vsync 30. (Consoles and some PCs)
Improved lockpicking
New interface design makes it much easier to hold the sweet spot while turning the lock.
Easy and Very Easy trunks are now easier to lockpick when playing with controller. (Mouse difficulty unchanged)
Improved pickpocketing
You will no longer get caught if you stop at the beginning of the minigame. (Unless someone sees you)
The risk indicator is now much more precise. When green, you are sure not to get caught.
Alchemy bench will no longer shoot you into the air.
The last quest with Lord Capon is now visible on the map when he is ready to assign it to you.
Guards won't frisk you so often.
Your horse shouldn't get stuck when jumping fences.
Horse items are cleaned along with player items in bathhouses.
You can see when looking at a bed whether it will save your game.
You can sleep on beds without having to sit down first.
Levelling up stealth by sneaking past enemies is more consistent.
Sneaking past sleeping NPCs is now easier.
Some easily accessible trunks with extremely good loot have been removed.
Cave mushrooms can now be found in many other damp places.
You can no longer autocook potions that you haven't brewed by hand at least once before.
German voiceovers will no longer cut off in mid-sentence in cutscenes.
Late game player strength tweaked
Some combat perks that were unintentionally overpowered were tuned down.
Weapons scale less with high-level stats.
It should now be much harder to kill high-level enemies with one hit. (Unless they're helmetless. Stupid Runt...)
Other combat system tweaks
"Untargeted attack" exploit fixed.
Enemy combat archery AI improved.
Guards now react to combat more aggressively.
And many other minor tweaks.
(PC only) It is now possible to select different types of anti-aliasing.
(PC only) It is now possible to set VSync to 30 or 60, or disable it completely.
(PC only) Steam Cloud saving enabled.
And over 300 other fixes in various quests.

Lojzze ::

1.3.1 tudi

Kurzweil ::

In je po teh dveh patchih kaj opazno bolje?

rezator ::

Je. Tisti bug, o katerem sem pisal, je odpravljen. Zdaj mi ne napiše več game over, ker da pomre preveč mojih vojakov in tudi sovražnik me opazi in me napada. Odlično je zdaj, kar se tega tiče. Sem zdaj že tam, ko se bojujem z Ruth-om. Vsakič me premaga. Je veliko preveč izurjen zame. Upam, da ko ga premagam, ne bo konec zgodbe.

Zame je bil to edini veliki hrošč v igri. Se mi pa zdi, da je zdaj igra nekam bolj grafično zahtevna. Sem moral znižati settings. Ali je to mogoče samo zato, ker se bojuje veliko vaojakov (10 vs 10 na oko), ne vem.
Some people feel the rain. Others just get wet.

rezator ::

Ruth me je premagal vsakič. Dokler se ga nisem lotil z lokom. Dobil je puščico direktno med oči in padel od enega strela. Če bo še kdo imel podobne težave. :)
Some people feel the rain. Others just get wet.

kitl76 ::

Pa ni bil zadnji ne?

rezator ::

Ni ni. Se bo zanimivo :)
Some people feel the rain. Others just get wet.

ziga1990 ::

rezator je izjavil:

Ruth me je premagal vsakič. Dokler se ga nisem lotil z lokom. Dobil je puščico direktno med oči in padel od enega strela. Če bo še kdo imel podobne težave. :)


ti pa si cheater:D

Devi so mislili, da se boš mečeval z njim in ne da mu boš puščico v glavo zabil.
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

D3m ::

Kaki cheater? Se je znajdu, ko fuks. To je samo za pohvalit.
|HP EliteBook|R5 6650U|

ziga1990 ::

^^a ne vidiš smeškota?
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

D3m ::

Sem videl.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Kurzweil ::

Vidim, da se še nihče ni pohvalil s tem, da bi ta prvi večji patch naredil ne vem kakšno revolucijo. Kje ste zdej tisti, ki vam je lagalo? frame drop? leteči in drseči objekti? Je sedaj kaj boljše?

oo7 ::

Kurzweil je izjavil:

Vidim, da se še nihče ni pohvalil s tem, da bi ta prvi večji patch naredil ne vem kakšno revolucijo. Kje ste zdej tisti, ki vam je lagalo? frame drop? leteči in drseči objekti? Je sedaj kaj boljše?



Bom danes sprobal pa bom poročal.

Kurzweil ::

@M-Power, where is report?
««
9 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kingdom Come: Deliverance 2

Oddelek: Igre
141935 (27) Zmajc
»

Metro Exodus [Metro 2035] (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Igre
746120171 (4249) oo7
»

Detroit: Become Human (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8811714 (1454) yayo
»

Mordhau (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
558264 (2014) cias
»

Kam izginjajo, oz. so izginili določeni žanri?

Oddelek: Igre
212489 (1490) Berserker

Več podobnih tem