» »

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance

««
8 / 16
»»

kitl76 ::

Kurzweil je izjavil:

@M-Power, to je dejansko isto, kot sem podal že jaz zgoraj, samo da je manj dela. Je pa to za softiče, bom jaz igral tako kot je bilo mišljeno. Je pa grafika na ultra res čudovita in še vedno sem presunjen ko skačem po travnikih in gozdovih. Je pa Henry lačen dec, včasih se mi zdi, da je preveč lačen. Mi je pa igra iz ure v uro bolj všeč - vredno vsakega centa zaenkrat, še kakšen patch pa bo top shit.


Evo enako mene je tudi prepričala v nulo. Sploh ta tematika srednji vek me zelo zanima, da o grafiki sploh ne govorim.

oo7 ::

yoco je izjavil:

Kako odpraviš torso/head damage? 8-O



Poškodba med bojem ? Nisem še tako daleč :P

vostok_1 ::

ahac je izjavil:

"Simulacija srednjeveškega življenja"

V srednjem veku se večina ljudi vseeno ni bojevala.
Prava simulacija bi bila, da bi cele dni delal na polju, potem pa dobil kugo in umrl. :P


Kugo so fasali predvsem meščani in večje vasi. Drugot so še nekako shajali. Za silo.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

oo7 ::

Hud bug :))

Kingdom Come - funny kick

Kurzweil ::

Nič novega v svetu RPGjev (tale bug), če uporabljaš "save MOD" pa tako ni problema, bi pa takole nekako izgledal Mortal Kombat ali Street fighter iz prve osebe. Spremljam pa Vavro in celotna ekipa nekih 70 ljudi bojda dela tudi po 14 ur na dan, da bi ja v 14 dneh odpravili čim več bugov oz. ponudila čim več popravkov in še dodatno optimatizirala igro. Se vidi, da je projekt zastavljeno resno, da so profesionalci in da imajo ti ta glavni pri projekti že velike reference, kar se razvoja iger tiče in na srečo ni to še eden Kickstarter projekt, ki se praktično konča za dvnevom izida igre.

Pezdicek ::

Kaj si ti plačan, da tako zagovarjaš igro?

Kurzweil ::

Nope, je pa ena redkih iger, ki po KS kampanji ni total dissapointment. Sej pa ne samo hvalim. Sem že večkrat napisal, da rabi igra še par patchov... in da je combat system malo lesen, drugo pa ne vem kako bi kritiziral, če je odlično. Tudi težav z FPS dropom nimam...

oo7 ::

Kurzweil je izjavil:

Nope, je pa ena redkih iger, ki po KS kampanji ni total dissapointment. Sej pa ne samo hvalim. Sem že večkrat napisal, da rabi igra še par patchov... in da je combat system malo lesen, drugo pa ne vem kako bi kritiziral, če je odlično. Tudi težav z FPS dropom nimam...


Na katerih nastavitvah igraš High, ultra? Resolucija ?

Pezdicek ::

Kurzweil je izjavil:

Nope, je pa ena redkih iger, ki po KS kampanji ni total dissapointment. Sej pa ne samo hvalim. Sem že večkrat napisal, da rabi igra še par patchov... in da je combat system malo lesen, drugo pa ne vem kako bi kritiziral, če je odlično. Tudi težav z FPS dropom nimam...


Zanimivo, da nimaš problemov.

Pri meni ni važno, ali imam na low ali ultra. Vedno špil zmrzne za 2-3 sec vsake toliko časa.
Imam 290x, kar vem da ni top šit... a vseeno.

Zmajc ::

Hja, očitno še niso najbolje optimizirali za AMD grafične, to ponavadi post release pride za večino razvijalcev. Nvidia ima zaradi več uporabnikov prednost. :P

Izi ::

Tudi AMD je par dni nazaj posodobil driverje na verzijo 18.2.2, ki so med drugim optimizirani tudi za Kingdom Come: Deliverance.

oo7 ::

Pezdicek je izjavil:

Kurzweil je izjavil:

Nope, je pa ena redkih iger, ki po KS kampanji ni total dissapointment. Sej pa ne samo hvalim. Sem že večkrat napisal, da rabi igra še par patchov... in da je combat system malo lesen, drugo pa ne vem kako bi kritiziral, če je odlično. Tudi težav z FPS dropom nimam...


Zanimivo, da nimaš problemov.

Pri meni ni važno, ali imam na low ali ultra. Vedno špil zmrzne za 2-3 sec vsake toliko časa.
Imam 290x, kar vem da ni top šit... a vseeno.



Probaj tole če bo kaj bolje. Men še ni uspelo bom pa.


yoco je izjavil:

oo7 je izjavil:

Po 2 urah igranja

Grafika je odlična tudi na medium. Med samo igro imam 60 fps med dialogi in cutsceni pa tam od 40-50 fps. Mi pa na vsake toliko časa igra zamrzne za nekaj sekund največkrat med dialogi in zna biti kar moteče.
Gameplay mi je dober samo bojevanja se bo treba naučiti.
Zgodba zaenkrat zelo zanimiva + dobra srednjeveška glasba.
Vasica je res dobro narejena.
Cutsceni so narejeni res dobro se pa pozna toliko večja lesenost med dialogi in premikanje likov.

Poročaj če ti to deluje
Do this to disable V-sync for Kingdom Come: Deliverance, and enjoy a great improvement in how fluidly the game runs. The below instructions also cover how to set an FPS cap:

- in-game, make sure to select the Fullscreen display option (so not borderless, or windowed). Now exit the game.
- go to the install directory (by default, this is: C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\KingdomComeDeliverance)
- make a new file called user.cfg, place it in the install directory
- open the new file in notepad
- write the following in the file:

r_VSync = 0
sys_MaxFPS = 75 **(or a different value of your choosing)**

- save the file and then close it (make sure the file is called user.cfg, and NOT user.cfg.txt)
- start the game. Make sure the game runs in fullscreen mode, and verify that you can see some tearing here or there (if you have no G-sync, like me), since V-sync is off

sys_MaxFPS = 75 sets the maximum fps, choose a value to your liking. I have a 60 Hz display and I set it to 75. Works well for me. I recommend against setting it to 60 for a 60Hz display, as that causes crazy tearing in a lot of games (didn't test it here though). I don't have Gsync.

If you only want to disable Vsync, and don't want to enforce an FPS cap, just skip the second line. You only need to put r_VSync = 0 in the file.

Izi ::

Warhorse Studios so zadovoljni s prodajo igre, ki so jo delali celih 6 let.
Kolikor se da razbrati iz Google translatea, je prodaja menda že presegla pol milijona prodanih kosov igre. Steam je do včeraj prodal 300.000 kosov. Prvi dan je preko Steama igro igralo 70.000 igralcev. Očitno dve tretjini igralcev igre še ni naložilo kljub temu, da so igro kupili. Podatki za PS4 in Xbox1 pa bodo na voljo šele čez en mesec.
https://translate.google.cz/translate?s...

oo7 ::

Nekateri najbrž čakajo, da popravijo buge.

oo7 ::

Pa še dva opisa z najnižjo in najvišjo oceno kar sem jih jaz našel.

Ocena 4/10 - http://www.thesixthaxis.com/2018/02/13/...

Ocena 10/10 - https://xboxtavern.com/kingdom-come-del...

mjolnir ::

Realnost je najverjetneje nekje vmes.

kitl76 ::

Največja težava te igre je to, da rabiš veliko časa.

Zmajc ::

Bom za najboljšo izkušnjo naredil isto kot sem pri Elex, probal čez par mesecev ko bo spopatchano. :D

Zmajc ::

haha

Kurzweil ::

@M-Power, nastavitve iimam vse na max navite, tudi distance...
@Pezdicek, kaj naj rečem, zgleda imam srečo, da nimam težav, verjemi pa, da če bi jih imel bi takoj potarnal in pokritiziral. Je pa zanimivo, da je nekdo kakšno stran nazaj omenil, da ima praktično isti build računalnika, edino procesor je drug in mu je štekalo (je pa uredil težavo, če pogledate stran prej z dodljevanjem cacha igri).
@Izi, Warhorse studio je že po KS kampanji dobil kar je dejansko hotel, vse ostalo je bilo plus in zato tudi naprimer boljši soundtrack, ker jih orkester res ni prišel poceni in pa seveda možakar, ki je skomponiral vse skupaj
@Zmajc, bo najboljše tako ja, kot pri vseh RPGjih praktično, kakšen patch ali dva in skoraj ni več tegob.

oo7 ::

rezator ::

Meni osebno je igra zakon. Je ena redkih, ki me je pritegnila v zadnjem času. MAlo se še lovim pri bojevanju. Se tudi strinjam, da je igra lesena, ter 1x mi je zaribala (zariba mi, če ubijem kokoš in jo poberem), ampak zgodba in to, da ni nobene znanstvene fantastike zasenči vse minuse. Imam 280x.
Some people feel the rain. Others just get wet.

yoco ::

Je že kdo popravljal orožje? A lahko vse na enkrat popraviš a moraš vsakega posebej?

Aquinas ::

Z zmanjšanim mouse sensitivity je picklockanje VELIKO lažje :)

Kurzweil ::

Evo še zadnji video update:



Tu dobi človek malce bolj občutek za kakšen obseg in kakšne številke gre in kako smo skozi čas zaradi dobrega supporta (ko smo že ravno malo prej govorili o tem) dobili igro v večjem obsegu in bolj dodelano. Ko vidiš vse to in koliko truda, energije ter denarja je bilo vloženega, enostavno ne moreš ostat ravnodušen. Seveda čakamo še na par patchov, da bo igra odpravila vse tegobe, ki jih imate/imamo nekateri v večji, nekateri v manjši meri in pa seveda klasične buge. Se pa pozna povečano delo za compom in živci, ki gredo ob takšnem prokejtu na Vavri, kot sam pravi...

"My hair are much grayer, the sweater I wore in our first video update doesn't fit me anymore..." :D

Linko ::

carski špil. Lepa grafika, zvok. OK tam pa tam kak bug.

Zanima me, če je možno v tretjo osebnem načinu igrat?

Kurzweil ::

Tretje-osebnega pogleda ni. Jaz bi dal Poljakom, Čehom, Ukrajincem, Rusom,... koncesijo za ravzoj RPGjev (medieval in fantasy) in shooterjev (post-apocalypse). Me pa sedaj ob izidu KCD še bolj zanima kako bo s Star Citizenom, ki ga pravtako spremljam od samega začetka in ima trenutno že "nafundano" 178,294,767$ (trenutno), o release dateu pa še vedno ne duha ne sluha. Seveda je obseg Star Citizena neprimerljivo večji, ampak bo zanivo videt kako se bo nek AAA Star Citizen z gurujem (Chris Roberts) sci-fi/space iger na koncu izkazal v primerjavi z neki indie Čehi oz. Warhorse studiom, ki je na Kickstarterju nabral vsega 1,106,371EUR - ravno toliko, da dobite malce občutek, kje je bila ekipa Warhorse studia. Mogoče izgleda, kot da hočem nekaj pametovat, ampak spremljal sem KCD in Star Citizen od vsega začetka, bral vse loge, newsletterje, update, forume,... in gledal vse videe. Težko je ostati ravnodušen po toliko letih čakanja in spremljanja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

oo7 ::

Noc patch Kingdom Come Deliverance Patch 1.03

oo7 ::

Kje se vidi katera hrana je dobra za energy in nourishment ?

oo7 ::

Random Freezes
One of the Kingdom Come Deliverance Errors is the random freezes that players have been experiencing. There could be multiple reasons for this issue like one of the game settings that might be causing the game to freeze constantly. There are a couple of workarounds to this issue.

The first workaround is for those who are running the game on a Nvidia GPU. All you have to do is go to the Nvidia Control Panel and select "SLI and PhysX Configurations". Here select your GPU under "PhysX Settings" and these random freezes should be a thing of the past after that.


Tole je moja Nvidia nadzorna plošča. Našel sem PhysX ne pa SLI



Kaj moram narediti tam kjer je samodejen izbor (priporočeno) dam na GTX 970 ??? A to je to kar zahteva zgoraj v opisu ?

yoco ::

Jaz sem že imel tako naštimano, pa so ti random freezi še vedno prisotni!

Linko ::

Pezdicek ::

Še komu pri dialogih dolgo nalaga? To pa je bedno

Aquinas ::

Ja, vsem. SSD pomaga, je pa preskok v dialog še vedno netekoč.

oo7 ::

Pezdicek je izjavil:

Še komu pri dialogih dolgo nalaga? To pa je bedno


Ja kar dolgo nalaga.

oo7 ::

Nisem še prav daleč ampak sem bral, da moraš čimprej začeti trening pri kapitanu Bernardu. Kje se on nahaja?

Jaz sem zdaj pobegnil z gradu, da se vrnem domov... a sem že prepozen z treningom ?

Kurzweil ::

Zgleda imam veliko srečo, da mi praktično dela vse kot mora, še bolj zanimivo pa je, da dejansko nekateri z isto strojno opremo in OSom pa imajo probleme. Edini problem, ki ga imam pa je, da zadnje čase nimam praktično nič časa, da bi igral.

oo7 ::

Men se zdi zanimivo, da mi zmrzuje vedno na istih mestih. Npr če grem na obzidje na gradu mi vedno na istem mestu zmrzne slika za par sekund.

Aquinas ::

oo7 je izjavil:

Nisem še prav daleč ampak sem bral, da moraš čimprej začeti trening pri kapitanu Bernardu. Kje se on nahaja?

Jaz sem zdaj pobegnil z gradu, da se vrnem domov... a sem že prepozen z treningom ?


Bernard ti nudi treninge v vzhodnem delu Rattaya. Za to je nujno nadaljevanje zgodbe. Prehiter si, ne pozen :)

oo7 ::

Aquinas je izjavil:

oo7 je izjavil:

Nisem še prav daleč ampak sem bral, da moraš čimprej začeti trening pri kapitanu Bernardu. Kje se on nahaja?

Jaz sem zdaj pobegnil z gradu, da se vrnem domov... a sem že prepozen z treningom ?


Bernard ti nudi treninge v vzhodnem delu Rattaya. Za to je nujno nadaljevanje zgodbe. Prehiter si, ne pozen :)



Aha potem moram še priti, do njega :)

Hvala

oo7 ::

Včeraj so bili vsi mrtvi danes so vsi oživeli :D




Ampak so po 1 minuti spet ležali.

Kurzweil ::

Ni boljšega za polnit EXP in inventory

kitl76 ::

Vendar jih pa malo realističnost tudi zafrkava. Ko sem mogel uiti z gradu, da najdem trupla svojih staršev so me lovili stražarji. Najprej sem se odločil, da se jih rešim z pretepom seveda to ni šlo vedno znova so me vrgli v ječo ko sem imel vsega dovolj sem samo tekel in ko sem prišel za prvi grm ki je bil od gradu oddaljen 100 m sem se kar na enkrat znašel v svoji vasici. Malo ne realno za moje pojme glede na to, da sem pred tem od moje vasice do tega gradu s konjem potreboval, kar nekaj časa.

oo7 ::

Lockpicking je pa muka :8)

XsenO ::

oo7 je izjavil:

Lockpicking je pa muka :8)


Kaj igraš kb+m ali gamepad? Ker na kb+m je easymode proti gamepadu
1 + 1 = 1

oo7 ::

Igram z miško in tipkovnico.

Kurzweil ::

Je nekdo že prej omenil, da se da sensitivity zbit za tiste, ki jim je pretežko. Je pa kar prav, da je lockpicking rahlo težaven, da je vsaj malo realno, ali drugače, tudi v RL je težko iz prve znat odpret ključavnico z nekim drotom in ne vem zakaj bi se morala dati odpreti prav vsaka ključavnica v igri, mogoče malce preveč navajeni na Fallout 3/4/NV?!

kitl76 ::

Da ne govorim koliko je model lačen nonstop mu kruli:))

oo7 ::

Ko sem zbežal z gradu sem skočil z mostu ima še vedno poškodovani obe nogi čeprav je vmes spal 1 teden.

Aquinas ::

oo7 je izjavil:

Lockpicking je pa muka :8)


Zmanjšaj sensitivity. Ko vrtiš ključavnico moraš krogec premikati tudi gor dol, ne samo po krožnici. Zdaj odklepam tudi hard ključavnice brez problema. Nisem še pa ugotovil po kakšnem ključu te sliši SPEČI človek v sosednji sobi, ko odkleneš ključavnico brez zlomljenega picklocka.

Upam, da bodo s patchi lahko kaj porihtali. Enkrat se mi je zgodilo, da sem v full pleh armorju podavil celi kumanski camp in me nihče ni videl, čeprav so štirje stali direktno pred mano.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aquinas ()
««
8 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tomb Raider 4 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
814905 (148) DejchSLO
»

Kingdom Come: Deliverance 2

Oddelek: Igre
142093 (185) Zmajc
»

Detroit: Become Human (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8811833 (1573) yayo
»

Mordhau (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
558397 (2147) cias
»

Kam izginjajo, oz. so izginili določeni žanri?

Oddelek: Igre
212557 (1558) Berserker

Več podobnih tem