» »

Kingdom Come: Deliverance

Kingdom Come: Deliverance

««
6 / 16
»»

Kurzweil ::

Bi znalo biti zanimivo, če bo stvar res dobro dodelana. Se pa bojim, da razne je tole preveč fan based, bi si želel, da bi bila tudi celotna pokrajina in ključne lokacije kot se spodobi. Vemo pa kako velik je svet GoT, sploh ko pomislimo, da je KCD v primerjavi z GoT "zgolj" velikosti 16km2. Dejmo jim priložnost, pa da vidimo kaj bo iz tega projekta.

Še 8 dni...

oo7 ::

Prvo bom igro preigral tako kot je potem pa še z modi :)

kitl76 ::

Evo danes sem jo kupil.

scipascapa ::

Kingdom Come: Deliverance PS4/XBOX ONE ?39.85 @ shopto
?39.85

oo7 ::

Saj ni res pa je sjw na kvadrat ;((: http://newnormative.com/2018/02/07/king...

oo7 ::

Se že ve kdaj bodo prvi opisi ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

yayo ::

oo7 je izjavil:

Saj ni res pa je sjw na kvadrat ;((: http://newnormative.com/2018/02/07/king...

Kot bi rekli američani: post moderni - neo marksistični aktivist, konkretno in očitno pa non binary person , ki zase uporablja spolno nevtralen zaimek "they". (po spolu je moški vendar sedaj jswji ločijo gender in seks, se pravi po anatomiji si lahko moškega ali ženskega spola, po prepričanju pa obratno ali nekaj vmes, ali odvisno od dneva in vremena...) Te članek še preseneča? :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

D3m ::

LOL.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Berserker ::

oo7 je izjavil:

Saj ni res pa je sjw na kvadrat ;((: http://newnormative.com/2018/02/07/king...


Kje take članke najdeš? Nisem sjw fan, ampak se mi zdi da nekateri dajete preveliko težo tem "independent" amaterjem.

Berserker ::

Izi je izjavil:

Kot vemo bo igra podpirala Mode in prvi so že napovedani :D

Game of Thrones total conversion mod

Mod se imenuje Seven Kingdoms in je bil že nekaj časa v izdelavi za igro Attila: Total War. Ta pojekt so sedaj prekinili in vse skupaj prenesli v KC:D, ki je bolj primeren za Game of Thrones.
3D modeli za večino stvari so že izdelani. Armorji:
House Stark - Armor
House Lannister - Armor


Iz te moke ne bo kruha. Enostavno jih čaka preveč dela.

Kurzweil ::

Pobi že pakirajo... T minus 4

vostok_1 ::

oo7 je izjavil:

Saj ni res pa je sjw na kvadrat ;((: http://newnormative.com/2018/02/07/king...


These gremlins are everywhere...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

D3m ::

Ej. Gremlins so zakon.

|HP EliteBook|R5 6650U|

ahac ::

oo7 je izjavil:

Saj ni res pa je sjw na kvadrat ;((: http://newnormative.com/2018/02/07/king...

A ti prov iščeš neke take bloge?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

oo7 ::

ahac je izjavil:

oo7 je izjavil:

Saj ni res pa je sjw na kvadrat ;((: http://newnormative.com/2018/02/07/king...

A ti prov iščeš neke take bloge?


Ne ne iščem takih blogov sem pa ravno link ujel na 4chanu :))

Tema v katerem sem videl link je ne najdem več je pa tukaj še ena z 4chan http://boards.4chan.org/pol/thread/1597...

Kurzweil ::

PoC :))

Tole je že res retardirano in vprašanje, če ni to isti možakar, katerega pogovor je nekdo že objavil tukaj (slike/tweeter/FB), ker dejansko je tudi on pisal točno isto in dokler je pametoval in žalil vse mogoče in na vsak način želel v igri temnopolte karakterje, ga je CEO od Warhorse studios celo malce pokomentiral in potem se je kar naenkrat pojavil proble, Torej dokler je on kritiziral KCD, Warhorse studio in Daniela Vavro je bilo to kul, ko je sam Vavra nekaj napisal v svoj bran in vse lepo argumentiral, pa so tistemu požakarju začele dol padat rolete. Vseeno mi je koliko je oz. ni temnopoltih karakterjev v igri in tudi, če ima možakar prav, je šlo v najboljšem primeru za promile, kar se tiče dejanskega deleža temnopoltih v 15. stoletji v Bohemii. Sicer pa če mu kaj ne paše, naj pač ne igra te igre, kot me veseli ste tudi vi zgoraj vsi na istem bregu, namreč prav retardirano je že vse skupaj s temi temnopoltimi, korektnostjo, ženskami in podobnim. Torej v v 2. desetletju 21. stoletja si ksenofob, rasist, šovinist in ne vem kaj še, če v igro ne includaš žensk in temnopoltih v dovolj velikem procentu :D Samo čakam še, da bodo tako kot na raznih Oskarjih in MTV Music Awards, tudi v gaming industriji začeli težit in pritiskat, zakaj ne dobi več temnopoltih nagrad za razvoj iger, pa četudi bi razvili podpovprečno igro, na drugi strani pa bi bil Witcher 3 naprimer. Smešno in tečno je že vse skupaj, pa žal temu še dolgo ne bo konca... lahko pa se lotimo moda za igro, kjer bodo samo temnopolti, homoseksualni vitezi in feministične vitezinje :D

oo7 ::

KC:D 1403 - The Future of Time Travel Technology




Kurzweil je izjavil:

PoC :))

Tole je že res retardirano in vprašanje, če ni to isti možakar, katerega pogovor je nekdo že objavil tukaj (slike/tweeter/FB), ker dejansko je tudi on pisal točno isto in dokler je pametoval in žalil vse mogoče in na vsak način želel v igri temnopolte karakterje, ga je CEO od Warhorse studios celo malce pokomentiral in potem se je kar naenkrat pojavil proble, Torej dokler je on kritiziral KCD, Warhorse studio in Daniela Vavro je bilo to kul, ko je sam Vavra nekaj napisal v svoj bran in vse lepo argumentiral, pa so tistemu požakarju začele dol padat rolete. Vseeno mi je koliko je oz. ni temnopoltih karakterjev v igri in tudi, če ima možakar prav, je šlo v najboljšem primeru za promile, kar se tiče dejanskega deleža temnopoltih v 15. stoletji v Bohemii. Sicer pa če mu kaj ne paše, naj pač ne igra te igre, kot me veseli ste tudi vi zgoraj vsi na istem bregu, namreč prav retardirano je že vse skupaj s temi temnopoltimi, korektnostjo, ženskami in podobnim. Torej v v 2. desetletju 21. stoletja si ksenofob, rasist, šovinist in ne vem kaj še, če v igro ne includaš žensk in temnopoltih v dovolj velikem procentu :D Samo čakam še, da bodo tako kot na raznih Oskarjih in MTV Music Awards, tudi v gaming industriji začeli težit in pritiskat, zakaj ne dobi več temnopoltih nagrad za razvoj iger, pa četudi bi razvili podpovprečno igro, na drugi strani pa bi bil Witcher 3 naprimer. Smešno in tečno je že vse skupaj, pa žal temu še dolgo ne bo konca... lahko pa se lotimo moda za igro, kjer bodo samo temnopolti, homoseksualni vitezi in feministične vitezinje :D



+1

ahac ::

Eh, obstaja folk, ki jim je pač ful fajn, da se jezijo zarad takih stvari.
Po eni strani so to tisti, ki pišejo take bloge samo zato, da dobijo neko potrditev od enako mislečih.
Na drugi pa anoni, ki se zaradi tega razburjajo samo zato, da dobijo neko potrditev od enako mislečih.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

vostok_1 ::

Kam sodi pa S-T?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

yayo ::

se ve koliko ur igranja naj bi približno nudila tale zadeva?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

oo7 ::

yayo je izjavil:

se ve koliko ur igranja naj bi približno nudila tale zadeva?



Kurzweil je izjavil:



Je pa v zadnjem javljanju šefe povedal, da bo čistega gameplaya 50 ur, če bomo šli samo main queste in nam bo šlo res iz prve.

MasterTade ::

v 50 urah si končal lahko tudi skyrim in oblivion, odvisno koliko je side contenta

kitl76 ::

Samo še malo.....

Kurzweil ::

Bom verjetno danes zvečer, ko bo čas malce pogledal na Twitch in podobne storitve, kot sem pri Fallout 4. Razni Avstralci, Novozelandci bodo že čez par ur streamali, tudi Korejci bodo kmalu pozabili na Olimpijske igre :)) Po drugi strani pa bom jaz šele čez dobrih 10 dni imel čas, da začnem igrat, kar me malce žalosti, ampak dokler ne bom imel 100% čas in focus se ne bom nekaj na pol lotil igre. Mogoče počakam še prvi update in kakšne novejše driverje, čeprav so za NVIDIO tako že prilagojeni oz. prijazni parim igram vključno z KCD. Bom pa tule malce "pošpegal" kako "nahajpani" oz. razočarani boste...

T minus nekaj ur :D

Kurzweil ::

Vidim, da je release za Central Europe že danes 12. ob 3PM, tako da je že mogoče igra 30 min. Jaz kot rečeno še ne morem igrat zadeve, gledam pa malce na Twitchu kjer nekateri že veselo preigravajo.

oo7 ::

Kingdom Come: Deliverance | Launch Trailer




Huge Kingdom Come Deliverance Patch Day-One Basically Replaces The Entire Retail Game

https://wccftech.com/kingdom-come-deliv...

Kurzweil ::

Ja je prej en bluzil tam, da je že 23Gb patch zunaj. Verjetno sploh ne gre za dejanske buge kar se same igre tiče. Kolikor zaenkrat gledam stream na twitchu je dejansko bugov v igri zelo malo oz. skorajda nič, edino ča ima ta možakar srečo, ker zaenkrat zadeva izgleda top shit v vseh pogledih. Prav noben stream do zdej s komentarji vred še ni imel kaj povedat na račun igre. Eden je stokal, da dejansko ko imaš celotno mapo odkrito fast travel sploh ni fast travel, ampak kot se je izrazil "medium travel" saj je animacija tiste figure po mapi trajala kar lep čas, mimgrede kot vemo je tekom fast travela možno, da nas preseneti kakšen combat/banditi, kateremu se pa da izognit. Folk joka da sicer je dinamično vreme, da pa bi si želeli tudi dinamične letne čase, kar pa je nekdo omenil, da se že dela na modu oz. je slednji že najavljen. Možakar, ki streama je prej treniral streljat z lokom in je popizdeval poleg, ker ni ravno preprosto oz. ni nekega auto-aiminga kot na konzolah tudi on "nišan" izgine. Je pa igral 3 ure, delal neke friendly queste, tako da combat sistema še ni testiral. Drugače pa še nisem videl nobenega transgender black knigta v igri in tudi nekaj materiala je za feministke... :)) Sem, kar sem gledal pa videl že 2x seksat protagonista, v gradu je celo nekdo ponudil gay bath tub experience, ne vem pa kaj je bilo ponujeno v zamenjavo. Očitno se bo dalo tudi s seksom dosti vplivati na gameplay, ne samo z alkoholom, hrano, skilli, utrujenostjo,...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Kurzweil ()

yayo ::

igrati tole ali Nier Automata je sedaj vprašanje...

Kurzweil ::

Na tvojem mestu bi najprej Nier Automato, potem po počakal še na kakšen patch za KCD in potem še slednjega. Še en razlog je, da je Nier Automata krajša. Opažam pa da na nekaterih platformah precej "laga" zvok in tudi po day one patchu je še vedno tako...

kitl76 ::

CD keys mi je dal kodo za pre load. Tako, da ob 24.00 začnemo jutri pa na šiht :))

oo7 ::

Jaz pa, ko bo prinesel poštar :P

kitl76 ::

12Mb/s dpwnloada že pol ure pa je komaj na 2%. Koliko ta hudič zasede a kdo mogoče ve?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

yayo ::

okoli 35gb, ko je inštalirana, sem začel downloadat pa mi kaže, da bo sneta v 45 minutah. Glede mojega zgornjega sporočila: ja, sem tudi sam zaključil, da bom počakal kak patch in bom prej igral Nier. Trenutno zaključlujem jrpg Ni No Kuni in sem v taki fazi, da komaj čakam da bo konec, pa ta noče in noče priti. Rabim nekaj bolj kratkega in adrenalinskega za spremembo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yayo ()

kitl76 ::

Meni je z loadal 2% in mi steaam javi game not yet relased. V čem, je to problem?

ahac ::

vostok_1 je izjavil:

Kam sodi pa S-T?
Tisto drugo. A ne vidiš, da tukaj vsi (zaradi par blog postov) jokajo o SJWs kot, da ima to kakšen vpliv na igro? :))

Anyway....

Opencritic average: trenutno 66/100
http://opencritic.com/game/1561/kingdom...

Kingdom Come: Deliverance is in the bottom 30.6% of games scored on OpenCritic
Based on 10 scored reviews, 11 reviews total.


"Buy, Wait for Sale, Rent, Never Touch?"

WAIT FOR SALE
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

kitl76 ::

Prvi vtis je odličen.

Bolf3nk ::

Buggov še je ogromno...veliko je nekih zatikanj... ta " zvezda" pri boju meni osebno ni posrečena..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Bolf3nk ()

kitl76 ::

Presrane riti :)) Mene je pa un pijanc nabil zdej pa ne vem kako do denarja..:'(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

scipascapa ::

slabo slabo

Metacritic PC - 74

Multiplayer.it 8.9/10

Eurogamer italy - Recomended

Press Start 6/10

Everyeye.it 8/10

Hardcore Gamer

"Had the initial forty-to-fifty hour campaign not have delivered the level of bugs and problems present in the current build, you'd easily be looking at potentially one of the year's best all-round experiences in an RPG and an essential for everyone no matter your affiliation with the genre."

4/10 from The Sixth Axis.

4.5/5 from Tech Advisor.

6/10 from Game Reactor.

5/10 from Attack of the Fanboy.

8/10 from GameWatcher.

9/10 Game Revolution.

9/10 from Heavy.

7.7/10 GameStar.de

ACG's review: Wait for Sale

Kurzweil ::

Sem gledal včeraj edine tri resne streamerje, ki so igrali KCD in sicer vsi na konzolah. Eden je bil prezpogojno navdušen nad igro, drugi je bil navdušen nad igro in v 3-4 urah objektivno pokritiziral kar je bilo za pokritizirat, ampak to ni bilo nič takšnega, kar se v naslednjem patchu ne bo popravilo, tudi sicer je bil fant zgodovinar in je malce pokomentiral točnost zgodovinskih dejstev v igri in je bil v veliki večini navdušen (sicer Nemc, ki pa pozna celotno regijo Bohemije in je bil navdušen, mislim da je celo delal diplomo iz te teme). Tudi sicer sem kar precej bral komentarje ljudi tekom streamov in je folk bil navdušen. Je pa bil eden streamer, ki je igral 3-4 ure in je toliko nakladal, da do pretepa sploh še ni prišel, tako da pri njem sploh nisi mogel videt kako izgleda combat system oz. kakšne so njegove izkušnje z njim. Je pa ogromno duhovičil (mislil je, da je duhovit) in predvsem iskal buge v igri in mu jih je par tudi uspelo najti, ampak nič kritičnega, razen zatikanja zvoka, kar sem prepričan, da se bo s prvim patchom popravilo. V primerjavi z AAA naslovi v open world RPGjih je po mnenju večine bugov precej manj, kot jih je bilo pri Skyrimu, Witcherji in podobnih precej dražjih naslovih in vsi so si bili edini, da je za indie igro tole zelo zgledno neglede na par bugov. Folku je po večini zgodba, dramaturgija zelo všeč, zvok v kolikor ne šteka zelo všeč, grafika zelo všeč in tudi sam RPG sistem, kar je najbolj pomembno zelo všeč. Rabi igra kakšen patch, sicer pa ima ogromen potencial za razne MODe in DLCje in prav patetično je, da spremljal OpenCritic že včeraj in najslabše ocene so bile prve za Kingdom Come Deliverance, dejansko so bile tako hitre, da je nemogoče, da se je kdo od teh dejansko lahko igre sploh naigral za resen vtis. Ne bi jaz jemal preveč resno teh prvih ocen. Prvič dejansko spremljam zadevo na vseh nivojih. Če hočete seveda pravi insight v igro poglejte na kakšno streaming stran, kjer se tekom igranja in komentiranja vidi največ.

Dejstvo pa je, da na PCju dela veliko boljše, nekateri streamerji so včeraj igrali na konzolah, danes pa na PCju in jim je praktično izkušnja veliko boljša. Od boljše grafike, seveda več FPSjev, manj bugov bojda in pa seveda veliko lepše obračanje in gledanje v igri. Kar sem sam zaenkrat videl bi rekel, da bo s par popravki igra fenomenalna!

oo7 ::

Men se še nalaga 4 dvd-ji :P

Terminathor ::

ojoj... kaj je to za en lesen špil? še dobro da je refund na steamu.

Igralno bo čez 5 let in tono modi... špil je tam tam z no man sky

Zgodovina sprememb…

scipascapa ::

še dobro, da nisem naročil.

Kurzweil ::

@Terminator, po koliko urah gameplaya to praviš? 8-O
@scipascapa, boš počakal do prvega patcha? :P

scipascapa ::

ne, do sale-a 20-25€ max.

yayo ::

scipascapa je izjavil:

ne, do sale-a 20-25€ max.

za ps4 ali pc?

Kurzweil ::

@scipascapa, sej pa je bil na CDKEYS.com 29€... boš dobesedno zaradi drobiža čakal 2 leti, da bo kakšen Winter sale?

yayo ::

saj vem, da imate poln kufer, ampak lol

Terminathor ::

Kurzweil je izjavil:

@Terminator, po koliko urah gameplaya to praviš? 8-O
@scipascapa, boš počakal do prvega patcha? :P


Dovolj sem igral, da sem videl lesen špil...

Zgodovina sprememb…

yayo ::

Kurzweil je izjavil:

@scipascapa, sej pa je bil na CDKEYS.com 29€... boš dobesedno zaradi drobiža čakal 2 leti, da bo kakšen Winter sale?

28 in drobiż, če jih lajkaš na Knjigi Obrazov
««
6 / 16
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kingdom Come: Deliverance 2

Oddelek: Igre
142058 (150) Zmajc
»

Metro Exodus [Metro 2035] (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Igre
746120594 (4672) oo7
»

Detroit: Become Human (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8811760 (1500) yayo
»

Mordhau (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
558308 (2058) cias
»

Kam izginjajo, oz. so izginili določeni žanri?

Oddelek: Igre
212512 (1513) Berserker

Več podobnih tem