» »

najem parkirišča LJ-moste

najem parkirišča LJ-moste

helo ::

kolegica bi rada najela "parkirišče" v okolici kliničnega centra... mogoče kak nasvet kje kako? pač potrebuje en prostor kjer lahko parkira avto, ko je v službi.. vsak nasvet je doborodošel..

MoRp ::

Na Potrčevi 22, ma en majstr gostilno/avtopralnico in ogroman parkplac ki ga oddaja okol 40€/mesec. Zadeva je za rampo in ograjena. Edin ni čist blizu KC (odvisno kje dela.)

V google maps dej potrčeva 22 pa satelit pogled pa boš vidu parkplac.

Enterprise ::

Odvisno iz kje prihaja.
Načeloma je zelo ugodna varianta P+R Stožice, če so ji seveda kje na poti, ali pa vsaj v bližini. Parkira tam za 1,20€ dnevno, kar nanese cirka 24€ na mesec, zraven pa dobi na Urbano še 2 vožnji s trolo. Usede se na 20-ko, ki v konici pelje na vsakih 7-10 minut, in ta jo odloži direktno pred Kliničnim centrom.
Je pa res, da bo morala zjutraj cirka pol ure prej it in bo po službi potrebovala cirka pol ure več da bo prišla do avta.
Ampak je pa ugodno, sploh v primerjavi s parkiranjem v kaki Meksiki, kjer iz lastnih izkušenj vem da so mesečni abonmaji zelo oderuški.
Rekel si da je vsak nasvet dobrodošel. Tole je pač moja ideja.

MoRp ::

Enterprise je izjavil:

Odvisno iz kje prihaja.
Načeloma je zelo ugodna varianta P+R Stožice, če so ji seveda kje na poti, ali pa vsaj v bližini. Parkira tam za 1,20€ dnevno, kar nanese cirka 24€ na mesec, zraven pa dobi na Urbano še 2 vožnji s trolo. Usede se na 20-ko, ki v konici pelje na vsakih 7-10 minut, in ta jo odloži direktno pred Kliničnim centrom.
Je pa res, da bo morala zjutraj cirka pol ure prej it in bo po službi potrebovala cirka pol ure več da bo prišla do avta.
Ampak je pa ugodno, sploh v primerjavi s parkiranjem v kaki Meksiki, kjer iz lastnih izkušenj vem da so mesečni abonmaji zelo oderuški.
Rekel si da je vsak nasvet dobrodošel. Tole je pač moja ideja.


Sicer podpiram LPP in P+R, vendar je moja žena delala v centru (čisto zraven Prešerce) in se je posluževala stožic točno en teden. Tudi 45min traja vožnja v eno smer...

Scorpia ::

Ali pa parkira okrog poljan, pri progi se vedno najde, pa še zastonj je. Nato naj gre na bicikelj, zna biti problem, če je slabo vreme. Ampak mene to ne moti. Če ne, je hoje kakšnih 10 min. Vsaj za mene je to ok, ker ne mislim dodatne stroške plačevati.
////

Enterprise ::

@MoRp
Saj ne bom rekel da ne more biti res, se mi pa zdi kar malo nemogoče, ker v tem času pa tudi že peš prideš do Prešerca. Morda si je pa izbrala napačen teden za testiranje (kak zasnežen, ali pa ob tednu mobilnosti) :)

Jaz se vozim vsako jutro od Žita do Bavarca s 7mico v času prometne konice, pa vozi avtubus med 12-15 minut, s tem da ne gre direktno po Šmartinski v center temveč mimo Žal pa po Linhartovi do Dunajske in potem v mesto.

Od Stožic do Kliničnega zjutraj ne more biti več kot 20 minut z 20ko, če se vkrcaš okoli 6. ure (večina osebja tam prične z delom ob pol sedmih, ne pa seveda vsi), za nazaj pa popoldan res da rabi še kakih 10 minut več.

trancer01 ::

MoRp, tvoji ženi priporočam, da se poslužuje google transit za planiranje poti. Od P+R Stožice do Kliničnega centra traja pot z avtobusom večinoma manj kot pol ure. Si je pa potrebno optimalno pot glede na urnik dela malce vnaprej pripraviti. Če ima pametni telefon z google maps, lahko to naredi preden krene z avtom od doma. Če začne s službo ob 6:30, google transit priporoča sledeč itinerarij od P+R Stožice:

06:04 - 06:28 (24 min)
06:04

Štajerska cesta
1000 Ljubljana, Slovenija

Pojdite peš sprehodite se do Center Stožice
Približno 1 min , 71 m
06:05
Center Stožice

Avtobus 13 proti Sostro
16 min (št. postaj: 10)
06:21
Poljanska

Pojdite peš sprehodite se do Klinični center
Približno 8 min , 600 m
06:28

Klinični center
Slovenija

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: trancer01 ()

trancer01 ::

Če pa parkira na P+R Chengdujska, pa po google transit pod istimi pogoji rabi do Kliničnega centra le 15 minut:

06:14 - 06:29 (15 min)
06:14

Chengdujska cesta 1
1000 Ljubljana, Slovenija

Pojdite peš Sprehodite se do Rusjanov trg
Približno 3 min , 210 m
06:17
Rusjanov trg

Avtobus 20 proti Nove Stožice
12 min (Št. postaj: 7)
06:29
Klinični center
06:29

Zaloška cesta 2
1000 Ljubljana, Slovenija

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: trancer01 ()

Scorpia ::

A ni pol boljši moj predlog, zatonj parkiranje pa 10 minut peš? ali pa bicikelj? Po vašem je treba hoditi 15 minut pa še plačati?
////

[D]emon ::

Parkirna hisa je dead-bang pred UKC.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

trancer01 ::

Dokler lahko 100% računaš na zastonj parkirno mesto pri Novih Poljanah ob železnici in te ne moti, da soustvarjaš gnečo na eni glavnih ljubljanskih vpadnic, če ti ni škoda bencina za 3 km (cjazenja) z avtom po Zaloški ter nimaš nič proti 10-minutnemu sprehodu ali 5-minutnemu kolesarjenju z bicikLJem na zadnjem delu poti, ja v tem primeru je tvoja varianta boljša. :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: trancer01 ()

trancer01 ::

Drugače po zgornjem itinerariju hodiš le 3 minute od P+R parkirišča do avtobusnega postajališča, potem se pa 12 minut voziš z busom in izstopiš direktno pred Kliničnim centrom. Za ves dan parkiranja in dve vožnji z avtobusom plačaš 1,2EUR, avto pa imaš na varnem v garažni hiši. Komur je to veliko naj proda avto.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: trancer01 ()

mat xxl ::

Jaz morda lahko uredim najem skoraj povsem zraven ZD na Metelkovi cena z stroki 100 eur mesečno, če bo želela naj me kontaktira na ZS pa ji uredim kontakt, mislim, da ima cca 4 minute do kliničnega če pa je na Polikliniki pa še manj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Parking v lj

Oddelek: Pomoč in nasveti
398463 (4345) Mare2
»

Parking LJ center, kje ?

Oddelek: Loža
92735 (1895) fosil
»

bližina kliničnega centra parkirišče?lahko tudi v najem

Oddelek: Loža
103572 (1880) tony1
»

Po vzoru Londona 'obdavčiti' vožnjo z avtomobilom po centru Ljubljane (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
28819084 (14005) noraguta
»

Bus do Šentvida?kateri?

Oddelek: Loža
143773 (3593) LapD

Več podobnih tem