» »

Leadtek Winfast TV 2000 XP mnenja

Leadtek Winfast TV 2000 XP mnenja

TribesMan ::

Nekaj sem že brskal po starih temah vendar nisem našel nobenaga bolj natančnega mnenja o delovanju te kartice. Ravnokar sem prebral par reviewov na netu in povsod hvalijo kao zelo velika price/performance vrednost. Zato bi prosil za najosnovnejše mnenje, kako je s kvaliteto slike in kvaliteto zajemanja iz zunanjih virov (kamera) ali so kakšni problemi z gonilniki, ali ima dober sprejem...
Gledal sem še mal cene tega in konkurenčnih produktov, pa se mi zdi da za 14kSIT res ni moč dobiti boljšega. Zanima me samo še ali je kdo imel kakšne večje težave, če ne je v ponedeljek že moja!

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

DMouse ::

Verjetno si mislil performance/price :\

Sicer imaš pa tu kar se mene tiče kar vredu opis. Slika je dobra, imaš vse konektorje kar jih rabiš (s-video, composite), zvok pa mal šumi, ampak se da to odpravit s fine-tuningom, s tem da je pol slika mal slabša.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DMouse ()

TribesMan ::

Ja to temo sem ze prej videl. Sicer sem pa glih dons nabavu zadevo in prodajalc mi je rekel da zelo rada sumi ce imas prevec mocn signal prpelan nanjo (ponavad kabelski sistemi, ali prevec ojacane antene. Sem mel pa spet sreco pr nakupu hardwera namesto obicne mi je model dal Deluxe verzijo, ki je skor polovico drazja. kewl. Se posebej za 14kSIT

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

partysound ::

ta kartica se mi zdi najslabša stvar ki jo lahko kupiš. imam jo in jo bom vrgu čez okn. ene par programov je kr uredu. zvok totalno zanič. imam audigy2 platinum. drugi programi pa majo kr ene črte čez ekran. imam pa kabelsko tv pa vseeno ne dela dobr. ali imam kaj narobe naštiman, pomoje ne!!!!!!!!!!!!!!!;((

ker tuner je pa sploh dobr. mal denarja mal muske in to kar drži. sem pogruntal to pri ozvočenju in sem kupil sedaj najbolše kar lahk dobiš.

imam itak še gf ti4200 128mb vivo ki pa ima lepšo sliko preko video in če snemam iz kamere.


tv tunerji so za en k...:D
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net

Zheegec ::

Imam točno tega (LeadtekWinFast 2000 XP Deluxe) in je super stvarca, še posebej za takšno ceno (16K za deluxe). Zvok je ok, tudi pri snemanju mi je sedaj uspelo nastavit na dobr zvok ;-)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

TribesMan ::

Ucer sem se pol mal zvecer igral z tunerckom. Slika je zadovoljiva in veliko boljsa od VHSa, kar je meni se njbolj pomenbno. TV signala se nisem mogel probat ker nimam napeljane antene, Mi je pa prodajalec rekel da ta kartica rada serje na kabelskih sistemih, oziroma tam kjer je signal prevec ojacan, kar pa ni problem saj se da s par uporcki vse zrihtat. Radio pa dela ko sus. V kaksni kvaliteti pa kej zajemate vi???

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

partysound ::

ka je fora deluxe? a je to sam software drugačen? a se da na netu dobit
Močna ozvočenja in lightshow za žurke ali večje koncerte. uros.piskac@siol.net


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero TV Katico(tuner)? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17918943 (11983) Izi
»

Kater velik LCD? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17016460 (9912) franci
»

kje v Sloveniji kupiti NFII ULTRA INFINITY (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
894981 (3604) Boki_
»

Digitalni fotoaparat do 100k

Oddelek: Kaj kupiti
473175 (2538) TribesMan
»

televizor 100 Hz ?

Oddelek: Zvok in slika
302576 (1918) zile

Več podobnih tem