» »

Alien Isolation

Alien Isolation

1
...
3 4
5
»

oo7 ::

yayo je izjavil:

ufff, ravnokar končal. Ko bi si predstavljal kako bo stvar zgledala v zadnjih dveh levelih bi šparal plamenometalec in Xenota izključno odganjal z molotovkami. :))


Men je tudi na koncu zmanjkalo vsega potem je bila pa kriza>:D

scipascapa ::

Nightmare - for those with a strong disposition and the urge to take their Alien: Isolation experience to the next level:

Broken Motion Tracker - a distorted signal with unreliable information
Reduced resources
Authentic flamethrower - fuel is rare to find and burns faster
Map systems are offline and hack systems are harder
Synthetics and survivors are more hostile
Alien AI has been upgraded to be more aggressive, adapting faster and affording no second chances to anyone

Novice - for those wanting a bit more breathing space:

More resources to be found, increasing survival chances
Synthetics and fellow survivors are less aggressive and easier to survive
Alien is less menacing, less aggressive and easier to distract

Zgodovina sprememb…

RejZoR ::

Se pravi so pri Nightmare še dodatno zožili krog v katerem se giblje okoli tebe. Ugh. Me prav zanima če so kaj popravili prezračevalne jaške, da te ne najde čudežno, če si se tja odplazil povsem neslišno. Mene je enkrat dobil, ko sem bil skrit v enem mrtvem kotu.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

oo7 ::

Alien: Isolation heading to Mac and Linux next week

http://www.pcgamer.com/alien-isolation-...


Alien: Isolation™ - The Collection for Mac and Linux - Announcement trailer



Mac
2.0Ghz CPU with at least 4GB RAM
1GB or better graphics card
Mac OS 10.10.4 or later
AMD 5000 series graphics card or better, NVIDIA 600 series or better and Intel Iris Pro series graphics card or better

Linux
2.6Ghz Dual-Core CPU with at least 4GB RAM
1GB or better graphics card
Ubuntu 14.04 (64bit) or SteamOS
The game requires an NVIDIA 600 series graphics card or better running Driver version 355.11 or better. Intel AMD and GPUs are not supported
A Steam account is required

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

veqlargh ::

Kaj pa druge distribucije? Samo Ubuntu?

Mitch ::

Linux
The game requires an NVIDIA 600 series graphics card or better running Driver version 355.11 or better. Intel AMD and GPUs are not supported

Se vidi kakšen šit so AMDjevi gonilniki za Linux...

D3m ::

A se lahko grem to igro tudi jaz?

Lej kakšen šit je Intel. Hahahhahahaha.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: def0r ()

66speeder66 ::

veqlargh je izjavil:

Kaj pa druge distribucije? Samo Ubuntu?


Kdo pa misliš bi pri zdravi pameti supportal 1000+ verzij linuxa? Razen, če misli narediti samomor. :) Že 5 je overkill.

Saj večina kar deluje na Ubuntu/SteamOS, deluje tudi na ostalih popularnejših verzijah "out of box". Recimo na GamingOnLinux - https://www.gamingonlinux.com/ večino iger, ki izidejo na Linuxu stestirajo kar na Archu. Pač developerji izberejo najbolj popularno distribucijo ter jo potem supportajo, ostale pa naj bi sledile. Zaenkrat še nisem opazil, da bi bilo kaj resnejših težav glede tega na ostalih, ki so tudi bolj popularne na desktopu.
Ne moreš imeti vsega verjetno... al pa ja no, ampak... mogoče...
ne vem...
la toya

oo7 ::

Rumor: Alien: Isolation 2 might be developer Creative Assembly's next game

Alien: Isolation was a highly underrated survival horror game that came out back in October of 2014 which managed to sell over 2 million copies in a year that Publisher SEGA deemed "weak." For fans of the franchise, it was representative of the kind of experience they had always dreamed about, taking almost every cue in the Ridley Scott handbook and turning it into what is easily the most authentic Alien to date. That said, a sequel has felt inevitable, but hasn't yet come to fruition. That might be changing.

In the upcoming issue of OPM (Official PlayStation Magazine #135), there is a quote regarding the future of developer Creative Assembly, who is wrapping up their work on Halo Wars 2. Here is the quote.

"Our sources tell us that after work is finished on Halo Wars 2, a new Alien game may start development over at Alien Isolation dev Creative Assembly."
As always, take the quote with a grain of salt, as it is based solely on the magazine's "sources." But if there is an Alien game in the works, it would stand to reason that another iteration of Isolation would be the likely project, given the framework that's already in place. However, it should also be noted that SEGA wasn't entirely satisfied with the first Isolation's commercial success, but expressed an interest in doing a sequel if they felt it would be profitable.

Some have suggested that if a potential Alien: Isolation 2 game were to come about that VR could be a potential selling point for SEGA, as it worked pretty well for Resident Evil 7. All of this is still hearsay, so for now, keep your hopes on the down low.


http://www.gamezone.com/news/rumor-alie...

scipascapa ::

če bi imeli oni neko delujočo spletno stran ali forum, bi 100% folk pisal spodbudne poste ali celo kak kickstarter....igra je superca.

scipascapa ::

legice ::

=(
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

oo7 ::

Alien: Isolation MotherVR Alpha Mod Now Available for Download

http://wccftech.com/alien-isolation-mot...

BorutO ::

Igra je res odlična, spominja na Aliena 1. del, ki je meni osebno še danes najboljša grozljivka.

Sem pa igro obrnil. Res da sem jo hekal, ampak na najtežjem načinu ni bilo mogoče obrniti igre v parih dneh ...

oo7 ::

Rediscovering the space boogeyman

When it comes to video games portraying the atmosphere and tone of its film influences, Alien: Isolation is in a class of its own.

On the third anniversary of its release and in time for Halloween, GameSpot is taking a look back at Creative Assembly's uncompromising horror game, and how it made players to learn to fear the Xenomorph once again.

https://www.gamespot.com/articles/alien...


Bo treba v bližnji pirhodnost spet enkrat preigrat tole igro :)

mikhail ::

Z zagotovostjo lahko trdim da je to prva igra po dolgih letih pri kateri sem bil na robu sedeža od najave do trenutka ko sem jo obrnil.
Fantastično vse. Imam soft spot za retro-futurizem in Alien 1. You can tell :) Kar se art directiona tiče je Alien Isolation, potem pa zelo dolgo nič in šele pol karkoli drugega :)

scipascapa ::

Zelo dobra igra, ki nikakor ne bo imela nadaljevanje,ki bi si ga zaslužila.

YesMan ::

Odlična igra (sploh za fan-e Alien franšize), katera pa je žal bila zelo podcenjena ob izidu (na Gamespot-u ima oceno 6, ne me jebat...) in tudi prodala razočarljivo malo izvodov. Res nareta s srcem in s spoštovanjem do franšize, z razliko od tistega sranja, ki se mu reče 'Alien Colonial Marines'.

oo7 ::

YesMan je izjavil:

Odlična igra (sploh za fan-e Alien franšize), katera pa je žal bila zelo podcenjena ob izidu (na Gamespot-u ima oceno 6, ne me jebat...) in tudi prodala razočarljivo malo izvodov. Res nareta s srcem in s spoštovanjem do franšize, z razliko od tistega sranja, ki se mu reče 'Alien Colonial Marines'.


Ja Gamespot je dal Alien Isolation zelo nizko oceno pa tudi letošnji igri Prey so dali zelo slabo oceno.

mikhail je izjavil:

Z zagotovostjo lahko trdim da je to prva igra po dolgih letih pri kateri sem bil na robu sedeža od najave do trenutka ko sem jo obrnil.
Fantastično vse. Imam soft spot za retro-futurizem in Alien 1. You can tell :) Kar se art directiona tiče je Alien Isolation, potem pa zelo dolgo nič in šele pol karkoli drugega :)


In to igro je naredil studijo, ki je v zadnjih 10 letih delal samo strateške igre.

scipascapa je izjavil:

Zelo dobra igra, ki nikakor ne bo imela nadaljevanje,ki bi si ga zaslužila.


Mogoče pa kdaj :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

ahac ::

Btw. Humble Store ima ravnokar sale (z vsem DLC):
https://www.humblebundle.com/store/alie...
EUR9,19
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

scipascapa ::

jah več ljudi jo kupi, pa se morda kdaj kaj premakne.

oo7 ::

In the summer of 2006, development studio Obsidian Entertainment received a call from Sega.

The Cancelled Aliens RPG - Investigating Aliens: Crucible

oo7 ::

Alien Isolation was originally a third-person game, gameplay footage from the prototype version

GreenT ::

Jst mam clo verzijo za xbox 360 in sploh ne zgleda slabo. :)

oo7 ::

Dobra igra bo treba spet enkrat preigrat.

oo7 ::

This Alien: Isolation mod fills the space station with xenomorphs




Drugače je v igri samo eden in še tisti je včasih hud problem :)

legice ::

Genialen ime :D
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

Argica ::

oo7 ::

Prav si naredil. Dobra igra :)

dolenc ::

oo7 ::

Igra je trenutno na Steamu znižana za 95% in je samo 1,85 eur.

Priporočam dobra igra :)

Argica ::

zastonj, vsi kupit.

Inventorista ::

Sem ravno hotel kupit za sebe in za brata z DLCji vred. Samo me zanima, a lahko kupiš obe hkrati ali moraš prvo za sebe in potem še enkrat kot darilo? Ker ko izberem eno ali drugo, je samo ena v nakupovalnem vozičku
Da ne 2x provizijo plačujem. V nasprotnem primeru bolje s paysafe kupit

svecka ::

DLCji so brezveze, škoda denarja, kupi samo osnovo za 2€ in to je to. DLCji so samo mape z timed missions in challanges in dve zelo slabi zgodbici, ki se dogajata v filmih.

oo7 ::

Jaz DLC jev sploh nisem igral.

oo7 ::

Alien: Isolation 2 Video Game In The Works At Disney

https://www.small-screen.co.uk/alien-is...

Zgodba za Alien Isolation 2 je napisana zdaj pa mora menda Disney samo še najti studio, ki bo to igro naredil.

scipascapa ::

BLUEPOINT :)

oo7 ::

Alien: Isolation igra prihaja 16 decembra na mobilne telefone.

scipascapa ::

Jao, kaj delajo no.

Rabimo single player za PC, konzole nekaj novega.

oo7 ::

Znan leaker Tom Henderson, ki je precej zanesljiv pravi, da sta v izdelavi dve novi visoko-proračunski Alien igri.

Prva igra ima delovno ime Marathon in naj bi izšla leta 2023 za trenutno generacijo konzol in verjetno tudi PC.

Druga igra pa naj bi bila Alien : Isolation sequel :) Ampak igra naj bi bila še v zelo zelo začetni fazi tako, da bo potrebno čakati še kar nekaj časa.

scipascapa ::

UF UF

oo7 ::

Alien Isolation Just Got an Ultra Nightmare Difficulty Mod

MOD - https://www.nexusmods.com/alienisolatio...
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Evil Within (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
9514010 (538) oo7
»

Prey [2017] (Prey 2) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
30345579 (8418) oo7
»

Alien (nova igra)

Oddelek: Igre
485752 (1026) oo7
»

PC grozljive igre

Oddelek: Igre
202794 (2134) RejZoR

Več podobnih tem