» »

Dark Messiah of Might & Magic

Dark Messiah of Might & Magic

«
1
2

Tr0n ::

Pozabite Oblivion, pozabite Gothic III in pozabite vse ostale FPS RPG igre. Prihaja namrec Dark Messiah of Might & Magic.

Uradna stran
Preview @ GameSpy
E3 2k6 Gameplay Trailer

Buggy ::

Zelo obetavno, sploh to da lahko uporabljas okolico sebi v prid. Me pa malo skrbi, da bo stvar za RPG malo (pre)kratka, ce bo res kot pise 12 levelov kateri naj bi bili veliki kot pri HL2. Ce se prav spomnim sem HL2 kar hitro koncal...pa nisem ravno hitel skozi stopnje.

Rotaidal ::

No ja, bo za silo!

Saladin ::

Vse se to zdi prekratko.
Morrowind sem igral eno leto, pa ga nisem popolnoma obrnil.
Oblvion pa lahko popolnoma obrneš v dveh mesecih (kljub legendarni masivnosti in odprtosti)
Grafika ni vse.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Saladin ()

Rotaidal ::

Eh, ta igra je bolj podobna Blade of darknes, ali pa Rune!! Nič posebnega-- klanje

destiny ::

Jest še vedno čakam dostojnega naslednika Baldurs Gate / Neverwinter Nights sage... Zdi se mi da zadnje čase znajo splunit le še neke akcijske frp-jke.

opeter ::

Meni izgleda, kot precej intuitiven! Super grafika in okolje.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Majmune ::

Kere fotke, pa se narjen je u HL2 pogonu pol sm zravn. A ze kdo ve kaksne spelle ti ponujajo?:\
Lp

miwche ::

Demo izide danes.

Zgleda kot totalen ripoff Obliviona, le da bo najverjetneje bolj akcijski. Treba sprobat.

Tr0n ::

V bistvu je cisto druga smer. FPS z RPG elementi in Source engine.

miwche ::

Ok, Oblivion pa je RPG s FPS elementi. :))

Tr0n ::

Oblivion je bolj pure RPG, ki ga sicer lahko igras tudi iz prve perspektive, ampak to se vedno ni FPS. :)

Tr0n ::

Aja, pa demo je vecji od 1 GB. :)

Supported OS: Windows® XP
Processor: AMD Athlon™, Pentium® 2.2 GHz (3 GHz recommended)
RAM: 512 MB (1 GB recommended)
Video Card: 128 MB DirectX® 9-compatible video card (256MB recommended)
Sound Card: DirectX 9 compatible sound card
DirectX Version: DirectX 9 or higher
Hard Drive Space: 3 GB free
Peripherals Supported: Windows-compatible mouse and keyboard
Supported Video Cards:
NVIDIA® GeForce™ FX/6/7 families
ATI® Radeon™ 9/X families

Tr0n ::

Tr0n ::

Heh, demo sem koncal po 10 minutah.

Zelo kratka, ampak sladka zadevica. Zna bit cool.

Mavrik ::

Se strinjam.

Končno ena igra, kjer fizika ni samo notri zbog fore. Prav zabavno je metati škatle in podirati zadeve pod nogami sovražnikov... ali podirati zadeve na glave sovražnikov :D

Pa tudi bojevalni sistem mi deluje precej bolj elegantno če primerjam s tistim v Oblivionu.
The truth is rarely pure and never simple.

kopriwa ::

Dljam trenutno, vse zabasano, počas gre :S, bo treba počakat v noč da dokonča

kokos25 ::

Komi čakam:\
Ne mi ponujat celeronu 366mhz za 70€....hvala...

njok ::

Demo je vreden vsakega kilobajta. :>

Tr0n ::

No ja, je kr cool, ampak vseeno se mi zdi vse skupaj malce leseno. Z mecem je definitivno cool, magic in lok pa sta bolj svoh. Tudi AI zgleda bolj lesen.

mojsterleo ::

hm...

nekdaj zelo dobra serija kar dobrih frpjk bo ocitno (glede na demo) torej koncala v gnojsnici nebroja arkadnih sekljacin in pokljacin, in izgubila se zadnje bajte izvirnosti in inovativnosti (ceprau roko nasrce, ze m&m 9 ni bil glih visek kvalitete z nekim kvazi opiranjem na nordijsko mitologijo in splosno nedodelanostjo v vseh pogledih)

lahko bi se vsaj zgledaovali po morrowindu ali pa oblivionu, ki sta uspela kar dobro zdruziti tako akcijski kot frpjarski element

sicerpa od ubisoft-a (zaloznika, ki vecinoma izdaja akcijske naslove) cesa drugega niti nisem rpicakoval

vsi zdruzno zakricimo:
ALL HAIL THE ALLMIGHTY DOLLAR!

in popijmo vsak par vrckov piva, kaj drugega nam itak vec ne preostane

krul

njok ::

Odvisno kaj isces v igri, I guess. Might&Magic serijo poznam zelo slabo, sabljanje (pa se kaj) pri DM pa me je cisto prevzelo.

miwche ::

škoda ki me ni uspela pritegnit kaj več kot za dvakratno igranje. nikakor se nisem uspel uživet v situacijo, ker se mi zdi atmosfera zelo povprečna. Orki in goblini s človeškimi glasovi (halo?!), nobene modulacije pri glasovih - orki bi lahko imeli globlje, goblini pa bolj sikajoče.
pa še vse tisto tresenje pri premikanju se mi je zdelo odveč - za vsak nagib in vsak premik se celoten displej premika kot kak pijanec.

Good Guy ::

a ni ta špil mišljen kot mmorpg? al sm single player?
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

mojsterleo ::

a ni ta špil mišljen kot mmorpg? al sm single player?
ne, ta spil je cist navadna arkadna pobijalka, ki nima z mmorpg popolnoma nic skupnega

je pa vkljucen tut multiplayer nacin

Good Guy ::

ne ker bi pomoje v mmorpg načinu ful bl seku.....
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Alpheus ::

po 3urnem pohodu pride eden pa te brcne v prepad pa umreš... pa gremo znova. ne, ne bi :P

drugače je še ful neoptimiziran, in bi se kot mmorpg sam sesuval.
VI VERI VENIVERSUM VIVUS VICI.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Alpheus ()

Good Guy ::

^^:\ :\
fizika je ful hudo narjena :D
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Highlag ::

Trije kratki filmčki so na voljo tudi prek Steam-a. Kar hudo zgleda.
Never trust a computer you can't throw out a window

Tr0n ::

Kot receneo ne gre za MMORPG, ampak za tak medivial FPS z RPG elementi. Vse skupaj pa laufa na Source enginu + Havoc fizika.

Kar je cool, in to pogresam v stevilnih igrah, je kako so vpletli fiziko v sam gameplay. Tega bi IMO moralo biti vec.

Good Guy ::

o ta špil roxa..

ful mi je hud ke recmo enga u ogn brcenš pa škatle zakuriš.. FIZIKA JE KLE :D :D :D
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

tsatthoggua ::

Zadeva sicer zgleda zanimivo...če imaš mašino da ti tole poganja. Nekako ne morem dojet zakaj nimam 800x600 resolucije možnosti izbrat ( piše v navodilih da je nepodprta..but why). K da mamo vsi hude stroje pa kartice k 1600 resolucijo prdnejo z 100 fps.

CSS mi recimo lepo dela na 1024 in se mi zdi da večina na max detajlih. Očitno fiizika terja visok davek in se lahko z mojo konfiguracijo do nadgradnje poslovim od novejših iger.

miwche ::

si probal vsilit to resolucijo v .cfg fajlih?

tsatthoggua ::

Sem poskusil ja samo ni imelo nobenega učinka. Sicer pa preigral sem demo - vse na low nastavitvah. LOL krajšega demo še nisem špilal. 1.5G velik demo in 2.7G na disku instalirano rofl - za manj kot 10min igranja z raziskovanjem okolice vred. Že vidim original škatlo (Opozorilo : vzemite si dopust in instalirajte iz 36 cdjev ali 7 dvdjev) Me zanima kaj bo pod requirements ...mogoče min 80G of empty disk space?

OK in moje mnenje.

Folk zabit ko čošak, se sprehajajo mem mene in šele ko sem enga pokončal me je drug z eno butasto frazo napadu. Ga brcneš v ogenj in ...nič...čez 2 sekunde pa ko da bi mu gol zabil AAAa. Na srečo je blo teh storžev mal za pobit tko da me ni čist zamoril. Fizika je kar na nivoju tukaj nimam kaj. Ok grafike pa ne morem komentirat ker sem imel vse na low. Levelanje ko da ga ni - vsaj jest sem si samo 1x izbiral atribute.

Mogoče čez čas ko bo nova kišta in bojo še mal dodelal zna tole bit kar uredu igra - prvi vtisi so me pa pustili hladnega.

Aha še tole sem zasledil vendar je retardiranost Cyclopa na višku. LINK

Zgodovina sprememb…

mojsterleo ::

Aha še tole sem zasledil vendar je retardiranost Cyclopa na višku. LINK
itak saj tole ni cist nic nepricakovano, glede na zaspehanost demota

pomoje bo kak geek uspel se kak extra level unlockat, to bi bilo super

BoLhCa ::

DL-jal demo in od demota naprej ne spim več normalno in sam čakam kdaj bo spil izsou! :D Odfuk spil. sploh pa goreče puščice, stealth klanje in pa power of ice (freeze) 8-O Čist sm blesou na ta "spil" (demo) :8)

Grafika je pa8-O 8-O

edinole kar upam pri tem spilu je da ne bo preveliko natepavanje fizike kot je to bilo v Half life 2, katero sm nehal spilat nekje na sredi ravno zarad tega. BEDA!

No ja pa da je ne bom obrnu ze prvi dan:|

miwche ::

ja, špil obljublja kar veliko. bomo videli. :)
~ there are more alpha males than beta testers ~

.:2448:. ::

špil bo drugačen kot oblivion ali gothic 3. bolj bo podoben hl2, igralec ne bo zelo samostojen.
men je čist kul, upam le, da ne bo večina igra vklenjena notri v dungeonih ampak lepo na prostosti

aja pa še @ tsatthoggua: demo je velik tolk zato, ker vsebuje cel pogon. in tko tud če bo cel špil 15x daljši od demota, bo zasedel 3x toliko prostora. vsaj tko je blo pri drugih špilih (BFME II - demo -1.4 GB, cel špil 5.5 Gb).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: .:2448:. ()

BoLhCa ::

A ima kdo še demo inštaliran?

Bi kr čimprej prosil, da odgovoriste rabm neki.

Hvala & Lp :)

Type-R ::

Lp!

Tako igra je zunaj! Kako se vam zdi? Mislim da zasede malo preveč za špil, kar 7gb.
Osebno mi je zelo dobra igerca, način bojevanja pa take fore.

Je že prišel keri do onega zmaja ko je v templju in te napade, mislim da se mu rece Tai Po, nevem kako ga naj ubijem?

BoLhCa ::

Spustiš mu ograjo na vrat. se pravi v startu sibas na un uhod kjer lahko spustis ograjo dol pocakas da zmaj glavo not utakne in pritisnes da se zapre^^

:D

miwche ::

a je za inštalacijo igre nujna povezava do Steama kot za HL2?
~ there are more alpha males than beta testers ~

Type-R ::

ne ni.
Lahko instaliras samo SinglePlayer.

miwche ::

thnx. :)
~ there are more alpha males than beta testers ~

Highlag ::

Je kdo zadevo kupil preko steam-a? Meni še vedno kaže samo demo ni opcije za nakup ?
Never trust a computer you can't throw out a window

mtjz33 ::

Men gredo pa na živc "tisti" HL2 zvoki- bip. Brrr. Bom kdaj drugič probal. Sicer pa igro zelo hvalijo tudi osebki, ki sploh ne marajo tega žanra.

M-XXXX ::

Men se je ustavlo pri misiji k uno labanjo (prestol al kar koli že je) premakneš pa se ti ena vrata odprejo potem pa iščeš po katakombah (polno zombijev) ene kamne al simbole,... Ne najdem unih reči?

Type-R ::

Malo več sem pričakoval od konca. Brezvezni konec.

M-XXXX ::

No če si že obrnil pa lahko odgovoriš na moje vprašanje 2 posta gor>:D

kopriwa ::

Ko odpreš prva vrata s tisto glavo prideš v prvo sobo z zobmiji, ko prideš notr v sobo greš na levo je vhod do druge sobe. Tm bo spet dost zombijev maš pa eno vrv za prerezat da jih mal pomečeš, pa zvab jih na une špice. V tsti sobi maš na steni zgorej en artifakt (ti bo ženska govorla). Naprej greš po stopnicah dol, mal skačeš še nižje po enih kamnih, prideš do stene tm je en mungl za ubit. Mal višje gor maš deske, ustreliš z lokom, splezaš gor...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kopriwa ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Iščem igro (RPG, MMORPG, FPS, RTS, ...) (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Igre
1420428933 (14284) GupeM
»

Vaših 5 igr vseh časov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
22237017 (22733) Sc0ut
»

Might and Magic: Heroes VI (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
839318 (6970) detroit

Iščem kvalitetne RPG-jke z dobrimi zgodbami

Oddelek: Igre
423003 (1602) Matej_K
»

PC igre @ 2006

Oddelek: Igre
272843 (2018) bajsibajsi

Več podobnih tem