» »

The Evil Within

The Evil Within

«
1
2

oo7 ::

Developer:Tango Gameworks
Publisher:Bethesda Softworks
Release date:2014

When Detective Sebastian and his partner rush to the scene of a gruesome mass murder, a mysterious, powerful force is lying in wait for them. Witnessing the killing of fellow police officers one after another, Sebastian is then attacked and loses consciousness. Waking up in a land where monsters are wandering about, he has to fight his way through a world of death and his close friend's madness in order to understand what's going on. Sebastian has to face his fears in order to survive on a journey to discover what lies in the shadows of that mysterious force.

Live Trailer


The Evil Within Gameplay Screenshots


Več bo znano Junija na E3.

Halfdead987 ::

Awesome 8-)

oo7 ::

The Evil Within - TGS Trailer

oo7 ::

The Evil Within - Extended Gameplay Video

medenko ::

moj tip igre :D

oo7 ::

The Evil Within - PAX East Gameplay Trailer

opeter ::

To je tudi za stare konzole?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

oo7 ::

opeter je izjavil:

To je tudi za stare konzole?


Za stare in nove konzole in za PC

opeter ::

Hvala.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Mitch ::

Teksture bi lahko bile boljše...

Halfdead987 ::

Resnično upam, da ne bo kot na videu.
Zgleda 2005.

legice ::

sem vidu gameplay lansko leto na gamescom in je blo neverjetno!
komaj čakam na špilo :D
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

oo7 ::

The Evil Within Extended Gameplay Demo E3 2014

medenko ::

datum izida?

oo7 ::

medenko je izjavil:

datum izida?



21 Oktober 2014

oo7 ::

The Evil Within

oo7 ::

Note: We do not have a list of minimum requirements for the game. If you're trying to play with a rig with settings below these requirements (you should plan to have 4 GBs of VRAM regardless), we cannot guarantee optimal performance.

Recommended PC System Specifications

64-bit Windows 7/Windows 8
i7 with four plus cores
4 GBs RAM
50 GB of hard drive space*
GeForce GTX 670 or equivalent with 4GBs of VRAM
High Speed Internet Connection
Steam account and activation

http://www.bethblog.com/

medenko ::

Saj ni več keša za nadgrajevat pc vsako leto ali 2, PS4 lepo ugodno pa mir. Pa še igro kot rabljeno lepo prodaš naprej.
Preko steama si pa jajca lahko praskaš.

Olórin ::

pa saj grafika ni videti nič posebnega?? zakaj takšne zahteve?

no, vsaj na teh posnetkih ni videti nič kaj orgazmična, glede na brutalne priporočene zahteve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Olórin ()

opeter ::

Nove velikokategorne igre imajo hude apetite na PC-ju. 40-50 GB prostora? 4 ali več gigabajtna grafična? Smešno.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

medenko ::

sej pravim, PS4 5 let+ mir.

opeter ::

Imaš prav.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

legice ::

da rabiš i7 je bull poop, ker vsi testi do sedaj so dokazali, da je med i7 in i5 razlika frame ali dva, če sploh in edina razlika med proci je ta, da ima i7 hyperthreading, ki pa uporabljajo samo aplikacije za renderiranje videa, 3d in podobne zadeve.

trenutno imam računalnik star 1 mesec in da je nujno potrebno 4gb video rama, je igra že odpadla z spiska želja, ker tiste 2gb ekstra rama svinjsko znata koštati
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

Olórin ::

ja saj to me moti. 4 gb rama na grafični medtem ko igra izgleda kot nekakšen Crysis 2, ki dela perfektno na nekaj let starem hardwaru.

kar naj jo imajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Olórin ()

oo7 ::

medenko je izjavil:

Saj ni več keša za nadgrajevat pc vsako leto ali 2, PS4 lepo ugodno pa mir. Pa še igro kot rabljeno lepo prodaš naprej.
Preko steama si pa jajca lahko praskaš.


Res je.
Čeprav so PS4 igre drage jo lahko kadarkoli prodaš.

legice je izjavil:

da rabiš i7 je bull poop, ker vsi testi do sedaj so dokazali, da je med i7 in i5 razlika frame ali dva, če sploh in edina razlika med proci je ta, da ima i7 hyperthreading, ki pa uporabljajo samo aplikacije za renderiranje videa, 3d in podobne zadeve.

trenutno imam računalnik star 1 mesec in da je nujno potrebno 4gb video rama, je igra že odpadla z spiska želja, ker tiste 2gb ekstra rama svinjsko znata koštati


No ja to so priročene zahteve po moje bo tudi na 2gb video rama delalo dobro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

legice ::

seveda bo delalo, ampak da ne vejo kakšne naj bi bile minimalne zahteve, mi je malce absurdno. že trenutno nobene AAA igre izdane v zadnjem letu, ne morem poganjati na max nastavitvah, ampak razlika v kvaliteti samih iger med medium in max je minimalna v večini primerov. ne vem, ali hdbo, ssao itd. stvari vzamejo toliko vrama, neoptimizirani pogoni ali kaj, ker to je že malce smešno zadnje čase. pa cod ghost 8gb rama, ta je bla dobra :D
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

oo7 ::

The Evil Within minimum requirements will let almost any PC run it

Bethesda has release a list of minimum requirements. The publisher says those requirements won't allow you to play in 1080p and you'll need to turn off some features.

OS: windows 7/8.1
GPU: GTX 460 or an equivalent 1 GB VRAM card
CPU: i7 or an equivalent 4+ core processor
RAM: 4 GB
HDD: 50 GB



The Evil Within - Fight for Life

legice ::

i7 minimum? rly? k bye
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

medenko ::

resno?

oo7 ::

Ja ta i7 je malo huda:|

oo7 ::

The Evil Within PC May Be Locked At 30 FPS :|

http://www.tomshardware.com/news/bethes...

legice ::

no sej i7 je že kar nekaj let na trgu, tako da če dela na prvi generaciji teh procesorjev, bi moglo tudi na movejših i5 ali i3 in AMD procesorjih lavfat, ker dvomim da potrebuje hyperthreading, da igra deluje:)
Prekopu vrt in našu Bin Ladna

oo7 ::

Zadnji trailer pred izidom igre.

The Evil Within - Final Trailer

oo7 ::

Ocene

Ausgamers - 10
GameInformer - 9
GameTrailers - 9
Vandal (Spanish) - 8.9
IGN - 8.7
Financial Post - 8.5
MoviePilot - 8.5
Multiplayer.it (Italian) - 8.5
Blogocio (Spanish) - 8.5
Gamestar.hu (Hungarian) - 8.5
HobbyConsolas (Spanish) - 85%
SpieleTips (German) - 84/100
Videogamer - 8
TheSixthAxis - 8
Gamezone - 8
GamesVilla.it (Italian) - 8
PlayStationLifestyle - 8
God Is A Geek - 8
HardcoreGamer - 4/5
PocketLint - 4/5
Cheat Code Central - 4/5
Gameblog.fr (French) - 4/5
GamerGen (French) - 16/20
IGN.it (Italian) - 7.3
PushSquare - 7
GamingTrend - 70/100
Polygon - 6.5
Shack News - 6
Metro - 6
The Escapist - 3/5
Joystiq - 2.5/5

http://www.vg247.com/2014/10/14/the-evi...

Izi ::

Grozljivk pa zadnje čase ne primanjkuje. Ampak kot kaže bo ta najboljša do sedaj.
Naj bi bila boljša od Alien Isolation. Bistvena razlika je pogled, ki je pri Alien Isolation prvooseben tukaj pa tretjeoseben ampak še vedno zelo blizu hrbta našega junaka, tako blizu, da gledamo samo zgornji del našega junaka.

Druga razlika je, da ima The Evil Within precej več zgodbe kot Alien Isolation, kar je bilo za pričakovati če je založnik Bethesda, ki vedno veliko da na zgodbo.
Kot sem na hitro videl po igranju na youtube gre že skoraj za interaktivni film, kjer polovico časa igramo in polovico časa gledamo film.
Resolucija igre je tudi popolnoma filmska (2:35:1), kar pomeni, da bodo na 16:9 ekranih spodaj in zgoraj črna polja, na 16:10, pa še več. Skratka isto kot pri filmih. Ne vem pa ali je na PC verziji enako.

Orožij naj bi bilo malenkost več kot v Alian Isolation saj smo tukaj detektiv in ne neka neizkušena punčka.
Menda so revolver, shotgun, nož, granate in samostrel z različnimi puščicami, ki lahko zaslepijo, zamrznejo ali zažgejo. Seveda bo municije verjetno tako malo, da bomo vseeno bolj ali manj ves čas bežali in se skrivali.

Kot kaže je grafično kar zahtevna zadeva in je tudi na najnovejših konzolah omejena na samo 30 fps. Edino na najmočnejših PCjih bo šlo čez 30 fps. Kaj so naredili na PS3 in Xbox 360 mi ni jasno, ampak poleg 30 fps so verjetno tako znižali grafiko, da bo izgledalo precej ubogo.
Motor igre je trenutno najbolj napreden v celotni igričarski industriji in sicer id Tech 5, ki ga je prvi uporabljal "Rage" in nato še "Wolfenstein: The New Order". Za maksimalne nastavitve bo verjetno potrebno imeti divje močan PC.

Mislim, da bo tale igra bolj zame kot Alien Isolation. Že kupujem 8-)
Bo pa trajalo da se tole naloži sej je velikost igre na Steamu kar 50 GB :O

miraldi ::

Tole res zgleda res poslastica horrorja, čeprav me tale 30fps lock full odvrača. Menda se pa že da odklenit na 60fps.
Malo me skrbi, da bo taka resolucija z črnim robom zgoraj in sopodaj full moteča..
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Izi ::

Pravijo, da so zadnje 4 leta razvijali igro točno z mislijo na razmerje 2.35:1 in 30 fps na vseh platformah. Igra menda najbolje izpade tako, kot je bila zamišljena.
Na PC se da oboje brez problema odkleniti, ampak izdelovalci to odsvetujejo, ker si boš tako menda pokvaril igralno izkušnjo.

Saj po svoje imajo prav, če hočeš res tisto pravo filmsko izkušnjo, kot je bilo zamišljeno potem bo treba pustiti razmerje 2.35:1.
Kar se pa tiče 30 fps, pa kaj več tako ali tako ne bo šlo tudi če odkleneš, zato bprašanje če ima smisel, ker edinio kar boš dosegel je trganje slike na 60 Hz LCDjih. Da bi pa prilezel do 60 fps pa mislim, da lahko kar pozabimo, ker trenutno ne vem če sploh kje obstaja tako močan PC.

Igra sicer podpira resolucije vse do 4K, ampak že resolucija 1080p na maksimum nastavitvah potrebuje 4 GB VRAM :O
Glede na to, da imajo trenutne 500 Evrske grafične po 3 GB VRAMA bo že na 1080p resoluciji potrebno delati hude kompromise, da bo vse skupaj teklo vsaj na 30 fps. O več jaz ne bi niti razmišljal.
Pa odklenitev resolucije čez cel ekran zna tudi povzročiti, da bo fps padel iz 30 na 15, zato je vprašanje če ima smisel se s tem ubadati.

Podpore za AMD-jev Mante tudi ni kolikor mi je znano, zato bo verjetno tudi CPU precej trpel v tej igri.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Izi ()

miraldi ::

Najbolj me skrbi lag in splošno vsesplošno trokiranje ob tako nizkih fpsjih. Mogoče le ta nebo prisoten prav zaradi filmske resolucije. No ja saj nomo kmalu izvedl ;)

Kako to misliš, da ni dovolj zmogljivih PCjev? Kolikor sem pogledal gameplay sama grafična podoba igre ne izgleda nič tako posebnega. Edino kar je lahko ubijalec TOP mašin je slab port. Žal se to prepogosto dogaja ;(
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

Izi ::

Ne gre za slab port, pravzaprav sploh ne gre za port, ker so od začetka razvijali igro za PC in najnovejše konzole.
Slab port bo kvečemu tisti na Xbox 360 in PS3. Mogoče si pa to gledal da se ti ni zdelo nič posebnega.

Gre se enostavno za to, da je ta igra izredno zahtevna. Uporablja najnovejši grafični motor, ima precej velika in podrobna področja s podrobnimi teksturami, kar vse skupaj prinese potrebo po velikanskih količinah VRAMA (tistega na grafični kartici), pa tudi procesorsko je hudo zahtevna.

Na PC-ju podpira vse PC-jaške zadeve, ki jih konzole ne poznajo:
- Igranje v Full screen ali v oknu
- Anti-aliasing, kjer lahko celo izbiraš med FXAA, MLAA ali SMAA
- Spremenjliva kvaliteta senc, kjer izbiraš med High, Medium in Low
- Motion Blur
- SSAO
- Odseve (Reflections)
...

čeprav na prvi pogled mogoče ne zgleda kaj posebnega je tale grafika svetlobna leta pred tisto na primer iz Alien Isolation, kjer so majhna področja, večinoma hodniki z bolj malo predmeti, teksture pa so slabe s tako nizko resolucijo, da v bližini celo izgubijo ostrino.

Sicer pa 30 fps ni prav nič počasno, še posebej ker ne gre za kakšno hitro streljačino, kjer se naokoli premikaš s 60 km/h in skačeš po 10 metrov visoko.
Filmi tudi dandanes tečejo z 23,976 fps pa je vse videti lepo tekoče.

oo7 ::

Sem malo probal in filmčki so zelo lepo narejeni premikanje je malo čudno ampak po moje se je treba samo navadit je pa zelo grozljiva igra:|


Za 60 fps

Before you launch The Evil Within from Steam, right-click on the game's title and select Properties. Then under the General tab, choose Set launch options.". Next, enter the following code to unlock the console: +com_allowconsole 1.

Once you begin playing, you can press INSERT on your keyboard to access the console. Then you can enter the commands indicated below to activate the corresponding effects.

R_swapinterval - Set the FPS lock to 30FPS (-2), 60 FPS (-1), or fully unlocked (0)

http://www.ign.com/wikis/the-evil-withi...

Izi ::

Sem probal in je zelo v redu igra, edina stvar, ki moti je razmerje 2.35:1. Na mojem 16:10 monitorju je bilo slike komaj za polovico, pol monitorj apa je bilo praznega. Ko popraviš razmerje je zadeva odlična.
Kam daleč nisem prišel, ampak menda je divje grozljiva igra, pa pravijo da dlje ko igraš boljša je.

Najprej sem odklenil na 60 fps in kot sem predvideval to ni pametno. Če popolnoma odkleneš je sploh katastrofa z zatikanjem pa še trga se slika, če pa zakleneš na 60 fps pa tudi ni v redu, ker z mojo 7970 z 3GB RAMA se stalnih 60 fps niti približno ne da doseči razen če bi pol stvari dal na minimum kar pa je grdo. Na 30 fps deluje odlično brez najmanjšega zatikanja. Tisti, ki igrajo na kakšnih nižjih resolucijah lahko poskusijo z zaklepanjem na 60 fps, nikakor pa ne priporočan odklenjenega fps. Poleg zatikanja se znajo pojaviti še kaki drugi problemi z uro ali čem podobnim.

Aspect ratio je pa nujno spremeniti in to kar za vedno. Vpisovanje preko konzole je nesmiselno, ker je treba vsakič znova vpisovati ukaz zato sem malo pobrskal in cfg datoteka je na lokaciji:
C:\Users\(ime)\Saved Games\TangoGameworks\The Evil Within\base\the evil withinConfig.cfg
odpreš in čisto na koncu vpišeš dodatno vrstico:
r_forceaspectratio "1.8"
2.5 je default, razteguješ lahko brez problema nekje do 1.8, pri 1.7 pa že presežeš 16:9 razmerje in slika se začne počasi deformirati. Na 16:10 razmerje se ne da raztegniti tudi če je nastavljena resolucija 16:10.
Datoteko the "evil withinConfig.cfg" na koncu še zakleni samo za branje, ker drugače bo igra naslednjič ob izhodu pobrisala to dodatno vrstico.
Tisti, ki bodo spreminjali fps lahko tudi tisti ukaz vpišejo tu zraven.

--MiRaLdInJo ::

Živjo.

Če komu ni jasno kako točno se odklene iz 30 na 60FPS, ter kako spremeni aspect ratio/resolucijo in ztem znebi črnih robov zgoraj in spodaj si lahko pogledate na spodnjem videu:



Press like if you like :P

medenko ::

bo treba popraviti razmerje da.

Izi ::

Treba je vedeti, da ko povečuješ sliko da dosežeš celoten ekran hkrati tudi močno padajo fpsji. Velikost igre skoraj podvojiš in s tem tudi strojno zahtevnost. Zna se zgoditi, da potem niti 30 fps ne boš več dosegel.

Treba je omeniti še izbiro težavnosti. V igri sta na začetku 2 težavnosti, Casual in Survival.
Bistvo zakaj to omenjam je, da tukaj ne gre za klasično razdelitev, kjer imamo na voljo nižje težavnosti od normalne.
Casual je Normalna težavnost. Survival je pa divje težka zadeva, kjer je treba v sovražnika izprazniti celoten šaržer preden pade, z enim udarcem ti pobere polovico življenja, municija in ostalih preživetveni pripomočki pa so močno zreducirani in jih je komaj kje najti.
In ker se težavnost lahko izbere samo na začetku ko začneš novo igro, kasneje pa se ne more več spreminjati je treba pametno izbrati.
Kar nekaj izkušenih igralcev je na Survival težavnosti prišlo do točke, ko enostavno ne moreš več nadaljevati, ker nimaš municije in ničesar za preživetje in so morali začeti na novo od začetka.
Poleg preživetvenih problemov je v igri precej puzzlov, ki so menda kar precej težavni že brez težavnih sovražnikov.
Jaz sem izbral Casual :D

Izi ::

Evo, vsak si sedaj lahko pogleda kako hitro oziroma počasi :P mu bo tekla ta hudo požrešna igra:


Če je Min FPS manj kot 60 se bo z zaklepom na 60 fps igra zatikala. In to je praktično povsod kjer je single GPU.
Če odklenem fps ima moj 7970 3 GB dejansko minimum okoli 43 fps in povprečje okoli 50 fps, seveda se slika trga, ker ni v frekvenci z mojim 60 Hz monitorjem. Na zaklenjenih 30 fps deluje veliko bolj tekoče. O kakšne zaklepanju na 60 fps torej ni govora.
Tisti ki imajo Geforce manj kot 760 ali Radeone manj kot 7870 se jim bo tudi na 30 fps občasno zatikalo.

Ukaz "Com_showFPS" v konzoli prikaže FPS.

Izi ::

Igralci na PC-ju si lahko privoščimo še nekaj izboljšav.

Ob zagonu gledamo vedno en in isti reklamni video za Bethesdo in Tango Gameworks, ki hitro postaneta nadležna in se jih ne da prekiniti. Direkt video datoteke se ne sme izbrisati, ker je notri še nekaj kode in pokvariš teksture, se pa da z ukazom ob zagonu ugasniti ves ta intro video.

Najti moraš najti kam se ti je igra nainštalirala, ponavadi je to mapa "The Evil Within", notri pa je datoteka "EvilWithin.exe", ki zažene igro.
Naredi bližnjico te datoteke nato pa desni miškin klik na njo in izbereš "Properties".
Tam kjer Piše Target na koncu dopišeš +com_skipIntroVideo 1
Izgleda približno takole:
"..lokacija igre\The Evil Within\EvilWithin.exe" +com_skipIntroVideo 1
Od sedaj naprej zaganjaš igro s te bližnjice in vedno se bo zagnala brez intro videa, kar ti prihrani vsakič minuto :D

V datoteki o kateri sem pisal že zgoraj "the evil withinConfig.cfg" pa imaš na koncu vpisano tole:

com_allowconsole "1"
com_showFPS "1"
r_forceaspectratio "1.78"
r_swapinterval "-1"


Če hočeš katero funkcijo izklopiti samo spredaj dodaš // na primer //com_showFPS "1" in fps se ne bo več prikazoval zgoraj desno v igri.
1. vrstica omogoči konzolo, ki potem omogoči izvajanje com ukazov, r ukazi ne rabijo vključene konzole. Samo konzole pa lahko med igro prikličeš s tipko Insert
2. vrstica je za prikazovanje števila slik na sekundo v igri
3. vrstica raztegne sliko na format 16:9
4. vrstica pa zaklene igro na 60 fps

miraldi ::

Izi je izjavil:

Igralci na PC-ju si lahko privoščimo še nekaj izboljšav.

Ob zagonu gledamo vedno en in isti reklamni video za Bethesdo in Tango Gameworks, ki hitro postaneta nadležna in se jih ne da prekiniti. Direkt video datoteke se ne sme izbrisati, ker je notri še nekaj kode in pokvariš teksture, se pa da z ukazom ob zagonu ugasniti ves ta intro video.

Najti moraš najti kam se ti je igra nainštalirala, ponavadi je to mapa "The Evil Within", notri pa je datoteka "EvilWithin.exe", ki zažene igro.
Naredi bližnjico te datoteke nato pa desni miškin klik na njo in izbereš "Properties".
Tam kjer Piše Target na koncu dopišeš +com_skipIntroVideo 1
Izgleda približno takole:
"..lokacija igre\The Evil Within\EvilWithin.exe" +com_skipIntroVideo 1
Od sedaj naprej zaganjaš igro s te bližnjice in vedno se bo zagnala brez intro videa, kar ti prihrani vsakič minuto :D

V datoteki o kateri sem pisal že zgoraj "the evil withinConfig.cfg" pa imaš na koncu vpisano tole:

com_allowconsole "1"
com_showFPS "1"
r_forceaspectratio "1.78"
r_swapinterval "-1"


Če hočeš katero funkcijo izklopiti samo spredaj dodaš // na primer //com_showFPS "1" in fps se ne bo več prikazoval zgoraj desno v igri.
1. vrstica omogoči konzolo, ki potem omogoči izvajanje com ukazov, r ukazi ne rabijo vključene konzole. Samo konzole pa lahko med igro prikličeš s tipko Insert
2. vrstica je za prikazovanje števila slik na sekundo v igri
3. vrstica raztegne sliko na format 16:9
4. vrstica pa zaklene igro na 60 fps


Zdravo.

Kam se vpiše tole: r_forceaspectratio "1.78"

V bližnjico sem že dodal +com_skipIntroVideo 1 in ni videa :) Sedaj bi rad še format 16:9, da ne rabim vsakič konzole odpirat(katere sedaj itak ni več).

Lp
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

medenko ::

dodaš samo 1 vrstico, potem dobiš konzolo z INSERT tipko, kamor pišeš ukaze.

oo7 ::

The Evil Within: Headless Glitch :))

--MiRaLdInJo ::

Pozdrav vsem skupaj.

Če koga zanima: The Evil Within Walkthrough Part 1 Ultra Settings (i5 3570K + R9 290x Tri-x)

LikeIfYouLike :P

«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nier: Automata (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15220733 (1719) oo7
»

Prey [2017] (Prey 2) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
30344939 (7778) oo7
»

Top horror igre ?

Oddelek: Igre
171692 (1277) next3steps
»

Call of Duty: Black Ops 3 (Call of Duty 12 (2015) Treyarch) (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20937312 (22954) oo7
»

Outlast

Oddelek: Igre
354708 (2880) medenko

Več podobnih tem