» »

PC grozljive igre

PC grozljive igre

sosed ::

Živjo,

Povejte katere so kakšne dobre "horror" igre za PC? katere so vas najbolj prestrašile?



Lp

oo7 ::

Dead Space

PugPlug ::

Outlast naj bi bila dobra, je pa sam nisem igral.

dprc ::

Probaj Amnesia: The Dark Descent, supr igra :)
Najbolj so mi bli všeč zvočni efekti v okolici in grafični v daljavi, se niti premikat ne upaš ker ne veš kaj bo za kotom. Si neoborožen in prisiljen se samo skrivat in bežat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dprc ()

hojnikb ::

Manhunt
#brezpodpisa

deyvid ::

Ni glih horror ampak je šekr fajna Alien Isolation :) Pa splača se špilat amnesia:a machine for pigs.

BorutK-73 ::

Doom 3 in Dead Space serija

diNero ::

Sej ne ves kaj bi reku... ko vas igre prestrasijo? Ste lahko spal po tem ko ste cel dan igral doom3 in podobno? :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: diNero ()

Sssaga ::

Deus Ex originalen! Hoho, to so bli cajti, k nism meu pojma,kaj sem inštaliru (pr men je blo to okol leta '06). Po uvodnem treningu in 1. misiji sem bil totalno fuč. Ni tok grozljivka, je pa dobesedno šok bil prisoten. Nobena igra ni pustila takega efekta pri meni. Kdor jo je igral, bo razumel. Recimo DX:HR nima te 'grozljive' plati.

Sicer sem pa prešpilal tudi Outlast in tale Alien Isolation in oba sem zalaufal, ko so frendi prišli na obisk. Se nas je 5 v sobi drlo, haha! Smo ugasnili luči, dali zvočnike na max, surround način. Efekt? Rečmo, da mi je 'žrtev' dodobra pretresla miško in tipkovnico :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sssaga ()

Sriple Tix ::

The Suffering, edina do sedaj kjer sem med igranjem, s slušalkami na glavi, doživel prvinski strah. Seveda jo je treba nastaviti na prvoosebni pogled in izkušnja je neponovljiva.
The Suffering %28video game%29 @ Wikipedia

Arto ::

Definitivno Outlast. Sicer mi ga ni uspelo igrat več kot 1h, ampak je fenomenalen :D Horror špili niso zame.

Alamar ::

System Shock 2, Undying, Penumbra&Amnesia serija, Aliens versus Predator z marincem...

Heavy ::

Doom 3 + dodatek
Half Life 2 (Ravenholm stopnja)
Call of Cthulhu: dark corners of the earth
Alien vs Predator
Dead Space
Amnesia: The Dark Descent
Condemned: criminal origins
Cryostasis: sleep of reason
F.E.A.R. serija
Silent Hill serija
STALKER serija
Cold Fear
Resident Evil serija

bajsibajsi ::

Sssaga je izjavil:

Deus Ex originalen! Hoho, to so bli cajti, k nism meu pojma,kaj sem inštaliru (pr men je blo to okol leta '06). Po uvodnem treningu in 1. misiji sem bil totalno fuč. Ni tok grozljivka, je pa dobesedno šok bil prisoten. Nobena igra ni pustila takega efekta pri meni. Kdor jo je igral, bo razumel. Recimo DX:HR nima te 'grozljive' plati.

Sicer sem pa prešpilal tudi Outlast in tale Alien Isolation in oba sem zalaufal, ko so frendi prišli na obisk. Se nas je 5 v sobi drlo, haha! Smo ugasnili luči, dali zvočnike na max, surround način. Efekt? Rečmo, da mi je 'žrtev' dodobra pretresla miško in tipkovnico :D


Ne morem, da se ne bi vmesal, saj mi je Deus ex ena naj iger (pa sem jih igral reees ogromno). Jaz sem jo igral leta 2000 in za tisti cas je bila Deus ex res nekaj enkratnega. Kljub temu je bila precej "neznana" sirsi sceni. Zakaj je bilo temu tako,.. bog si ga vedi. Osebno mi je bila bolj revolucionarna, kot pa Half life dve leti prej. Ampak... Deus ex ni horror igra, tako da OP ne pride ravno v postev.

suhi ::

Bi rekel, da se nobena ne more primerjat s prvo Amnesio.

bambam20 ::

Mene je najbolj impresioniral Resident Evil 2. Hudo dobro shrljivo vzdušje je tudi v RE-code veronica ampak tukaj je med drugim krivec kronično pomanjkanje streliva.

pia2001slo ::

Phantasmagoria

galu ::

suhi je izjavil:

Bi rekel, da se nobena ne more primerjat s prvo Amnesio.


Outlast se zlahka. ;)
Tako to gre.

suhi ::

@galu, ne. Outlast se začne udarno, ampak potem se celo igro šlepa na preveč iste fore. Kot celota niti približno ne doseže mojstrstva prve Amnesie. Sicer slednji proti koncu tudi malo zmanjka sape (verjetno inherentna hiba vsake horror igre), a ne tako kot Outlastu.

deadzone ::

Hitri tip:
Obe Amnesia, oba Outlasta ter seveda Slender man. Plus, če imaš Xbox: Silent Hill.
AMD Fx-8120 4.5GHz, XFX 7870 2GB, TGX 4Gb 1600MHz, GIGABYTE 990XA-UD3
Xbox 360 Slim 500GB JTAGd Origin:Matija2209 Xfire:matijaz

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: deadzone ()

RejZoR ::

Alien Isolation, preden dobiš metalec ognja. Sploh začetek, ko veš kaj pričakuješ, ampak nimaš pojma kako boš moral reagirat oz se odločat. Tko prestrašen že leta nisem bil in to ni bil oni jump scare strah ampak prvinski, ko se enostavno bojiš za življenje. Škoda, da je slednji občutek delno zbledel z napredovanjem skozi igro...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Alien Isolation (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
24142197 (803) oo7
»

SOMA

Oddelek: Igre
193265 (559) oo7
»

Top horror igre ?

Oddelek: Igre
171701 (1286) next3steps
»

Outlast

Oddelek: Igre
354723 (2895) medenko
»

Horror igre (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
567446 (5517) Sssaga

Več podobnih tem