» »

Ovalci vprašanje.

Ovalci vprašanje.

Okorn123 ::

Pozdravljeni, že dolgo časa nazaj sm si kupu 4 ovalce.. v namenu sem imel samo dva, ampak sva šla z prodajalcom na per, pa mu je ratalo 4 prodat za ceno 50 evrov :D
dober je ni kej, no zanima me, če je možno vse 4 ovalce dt v avto, oz kako bi zgledalo oz bolš uprašano, zvenelo? sam nimam tok izkušenj... pa kater ojačevalec potem ČE bi blo možno :P
radio je PIONEER DEH-1600UBG, zanekrat mam pa serijska zvočnika v avtu, žal ne vem katere dva, če pa kaj pomaga vozim seat cordobo 04', ampak dvomim da pomaga,
ovalci so pa teli :D





ps, a se je splačal za 50 eurou jih nabavt ? :D

zanima me vaše mnenje, hvala! :D

Scorpia ::

Ce ti jih uspe prodati naprej, za visjo ceno, se je splacal. Drugace nebi niti ugrajeval. V sprednja vrata itak ne mores dati, na zadnjo polico, pa lahko. Kar se tice kvalitete zvoka, pa... ce ti je usec zvok kaksnega starejsega stolpa ali pa kaksni racunalniski zvocniki... pol pa ja. Glasnost pa bo zadovoljiva.
////

Engineer_ ::

se mi zdi da vgradnja 4 ovalcev v zadnjo polico nima nikakršnega smisla.

vsa poanta je da zvok prihaja od spredaj, zadaj pa imaš samo nek "backup" basov in morda srednjih tonov. Če bo ves zvok prihajal samo od zadaj bo slišat zelo klavrno. vsaj mene bi motilo (oziroma me je, ko sem imel v prvem avtu samo 2 ovalca v zadnji polici).

Dobr pir si imel, me zanima kaj ti je stresel notri da ti jih je uspel prodat :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Engineer_ ()

Zvezdica27 ::

ma dobr, sony xplod načeloma niti ni največji šrot... uni drugi pa so kr neki, lahko so backup, samo...

Zdaj vgradnja je pa tko... polico lahko maš, a to je res samo bolj backup za base itd. Glavnina se opravi spredaj, visokotonci a armaturi ter v vratih; Dvomim da imaš v vratih ovale, tako da sicer lahko improviziraš, samo zna biti zajeb. Veliko bolje bi naredil če bi poleg obstoječih dal na armaturko samo visokotonce - več jasnoti bi dobil in če bi lepo nastavil EQ bi celo znalo dati lep zvok ven (če so šrot zvočniki, pol nimaš kaj).

Jaz? Jaz bi proal.

zz


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Avtoakustika (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
23133775 (6577) darck
»

Avto zvočniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
8711234 (6481) dottor
»

Avtozvočniki Pioneer

Oddelek: Kaj kupiti
182715 (2428) kixs
»

Kakšno akustiko v avto?

Oddelek: Kaj kupiti
362770 (2040) Sisho
»

avtozvočniki

Oddelek: Zvok in slika
252118 (1937) _Dejan_

Več podobnih tem