» »

The Elder Scrolls Anthology

The Elder Scrolls Anthology

Jerry000 ::

Zanima me če je kdo nabavil ta set. Zanima me predvsem katere igre vsebujejo podporo za steam. Skyrim vem da vsebuje, za Morrowind in Oblivion pa nisem siguren.

Zanima me tudi če vam Oblivion dela na PC. Ker je brat dobil Oblivion 5th anniversary in mu ne deluje na Win7, freezne v menuju in glede podpore Bedhesta, so že ene 5x pisali kaj naj naredi in še vedno brez uspeha. Baje je anniversary nekompatibilna. Zato me skrbi tudi za Anthology, če bo Morrowind in Oblivion sploh deloval. Ne bi rad kupil pokvarjene igre kot je brat dobil. Res bedno od Bedhesta

Jerry000 ::

Kaj res ni nobenega da ima to?

suhi ::

Ne znaš nič sam pogooglat? Na večih straneh (Amazon, Steam Community) sem našel podatek, da se Morrowind, Oblivion in Skyrim aktivirajo na Steamu, prva dva dela pa sta itak zastonj in ju na Steamu ni.

Jerry000 ::

suhi je izjavil:

Ne znaš nič sam pogooglat? Na večih straneh (Amazon, Steam Community) sem našel podatek, da se Morrowind, Oblivion in Skyrim aktivirajo na Steamu, prva dva dela pa sta itak zastonj in ju na Steamu ni.



Nekje piše da je, nekje piše da ni. Forum je pa zato da izveš iz prve roke informacijo, dobiš pomoč. Si pozabil funkcijo foruma?

suhi ::

In jaz sem ti jo priskrbel, tako da se ni treba razburjat ;) Eno Steam kodo dobiš za vse 3 špile z DLC-ji vred.

Jerry000 ::

suhi je izjavil:

In jaz sem ti jo priskrbel, tako da se ni treba razburjat ;) Eno Steam kodo dobiš za vse 3 špile z DLC-ji vred.


Sorry, sam na k**** mi grejo odgovori tipa: "Ne znaš nič sam pogooglat?". Ja znam, ampak če bi našel pol ne bi tukaj spraševal. Eno je brati različne odgovore iz različnih strani, drugo pa če ti en tkole pove iz prve roke. To se mi zdi bolj zanesljivo. Hvala za odgovor.

Mogoče veš če Oblivion deluje na Win7? Ker Oblivion 5th anniversary ne deluje

suhi ::

Ker mi ni šlo v račun, zakaj Oblivion 5th Anniversary ne bi deloval na Windowsih 7, sem ga pravkar še sam sprobal. Ne vem, meni deluje povsem normalno, imam pa 64-bitne Windows 7. Odigral sem vse do takrat, ko stopiš iz prvih podzemnih rovov na prosto. Vse normalno in brez problema, tako da ne vem...preizkusil pa sem 5th Anniversary Edition. Ker gre v osnovi za isto igro, se zna zgodit da ti tudi 'navaden' Oblivion ne bo deloval, če ti že ta verzija ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: suhi ()

Jerry000 ::

suhi je izjavil:

Ker mi ni šlo v račun, zakaj Oblivion 5th Anniversary ne bi deloval na Windowsih 7, sem ga pravkar še sam sprobal. Ne vem, meni deluje povsem normalno, imam pa 64-bitne Windows 7. Odigral sem vse do takrat, ko stopiš iz prvih podzemnih rovov na prosto. Vse normalno in brez problema, tako da ne vem...preizkusil pa sem 5th Anniversary Edition. Ker gre v osnovi za isto igro, se zna zgodit da ti tudi 'navaden' Oblivion ne bo deloval, če ti že ta verzija ne.


Hm tole je pa čudno res. Brat je nabavil 5th anniversary, ima 2 leti star komp, Win 7 64-bit, original igro in mu frizne že v menuju. Pisal je na Bethesda support, že 4 mesece in še niso zrihtali da bi delovalo. Res pa je da nisem igre probal na mojem PC, bom še to probal. Ti imaš original igro ne? Ker nekje na eni microsoft strani nič ne piše za igro da bi bila kompatibilna, medtem ko za navadni oblivion pa piše da deluje v okolju win7

suhi ::

Jerry000 je izjavil:

Hm tole je pa čudno res. Brat je nabavil 5th anniversary, ima 2 leti star komp, Win 7 64-bit, original igro in mu frizne že v menuju. Pisal je na Bethesda support, že 4 mesece in še niso zrihtali da bi delovalo. Res pa je da nisem igre probal na mojem PC, bom še to probal. Ti imaš original igro ne? Ker nekje na eni microsoft strani nič ne piše za igro da bi bila kompatibilna, medtem ko za navadni oblivion pa piše da deluje v okolju win7


Original, khm, brez komentarja :D Pač preizkusil sem, ker me je res zanimalo, sem pa bil še posebej pozoren, da gre za 5th Anniversary. Probaj na svojem compu, pa če je možno še na kakem tretjem.

Jerry000 ::

Hehe aja:). Zalostno da original zjbava pirat pa ne. Bom probal



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Elder Scrolls 5: Skyrim (strani: 1 2 3 434 35 36 37 )

Oddelek: Igre
1818304064 (3482) oo7
»

The Elder Scrolls IV: Oblivion (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
30828667 (1206) oo7
»

Settlers

Oddelek: Igre
283971 (917) opeter
»

Wasteland 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8811976 (4887) drvo

Več podobnih tem