Forum » Loža » Razpad Jugoslavije
Razpad Jugoslavije

Martin Krpan ::
IL_DIAVOLO je izjavil:
Zaradi nase zelje po neodvisnosti.
Če bi bil le to problem , bi ostale republike lahko mirno brez nas naprej furale Yugo (pa ne avto).
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| ⊘ | So Hrvatje totalno nori (strani: 1 2 3 4 5 )Oddelek: Problemi človeštva | 53198 (45853) | PaX_MaN |
| » | Sojenje Karadžiću (strani: 1 2 3 4 )Oddelek: Problemi človeštva | 25866 (18683) | perci |
| ⊘ | Razpleti vojne na BalkanuOddelek: Problemi človeštva | 5896 (5472) | zee |
| » | Uvedba srbščine v OŠ - jezikovno in kulturno nasilje? (strani: 1 2 3 )Oddelek: Loža | 21607 (19467) | w00tnes |
| » | Komunistična propaganda v kitajskih restavracijah (strani: 1 2 )Oddelek: Problemi človeštva | 13375 (11731) | nevone |