» »

Komunistična propaganda v kitajskih restavracijah

Komunistična propaganda v kitajskih restavracijah

«
1
2

DeusVult ::

Med petkovim kosilom sem bil deležen tegale darila - ker med jedjo kitajcem očitno prija indoktrinacija in nesmiselna propaganda. Ko sem prosil za razlago, zakaj delijo te knjige, je bil odgovor, citiram dobesedno, "če zanima, lahko vzame", ker več kot recitacije jedilnega lista v polomljeni slovenščini očitno niso sposobni. Knjigo sem pregledal samo površno, in na kratko povedano gre za slavospev komunistični partiji, ki je Ljudsko Republiko Kitajsko spremenilo iz stradajoče propadle kapitalistične države v komunistični raj.



PS: Gre za restavracijo "CESARSKO MESTO" na Litijski cesti 76 v Ljubljani.
http://www.rtvslo.si/blog/deusvult
Iz 26:2 "Naj vstopi zaslužen Narod, Narod, ki varuje Vero."

bluefish ::

Če te zanima vzameš, če ne, zavrneš. Kaj je problem?

Zero0ne ::

*Population is not a problem
*Quality more important than size

Si ziher, da ni komedija? :))
uname -o

guest #44 ::

Kitajska sam odpre pipco kakih 300 miljonom svojih prebivalcev in je evropa poplavljena, dobesedno. 300 miljonov je za njih bolj mala malca...ok sam prevažat 300 miljonov ljudi ni kr tako, sam vseeno. Če nas ne bodo preplavili kitajci pa nas bodo Muslimani, če še tej ne pa Indijici. Skratka izumiramo, ko smo mi fukali ko zajci smo povečini še imeli osle za prevoz in vole za delo, oni pa fukajo ko zajci z avtomobili in traktorji. Njim je industrijska revolucija prišla v nam neugodnem obdobju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: guest #44 ()

Ziga Dolhar ::

DeusVult,

kosil si v kitajski restavraciji?!

Ti bo Bog to odpustil?

https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

jype ::

DeusVult> Knjigo sem pregledal samo površno, in na kratko povedano gre za slavospev komunistični partiji, ki je Ljudsko Republiko Kitajsko spremenilo iz stradajoče propadle kapitalistične države v komunistični raj.

Upam, da boš zdaj končno lahko prenehal z nesmiselnim čaščenjem krvavih božanstev in slabih ponaredkov poganske vere in se obrnil v svetlo, rdečo prihodnost! V čas, v katerem ni vojn, lakote in davkov, v katerem vsak da po svojih močeh in vzame po svojih potrebah, ne pa ta kapitalistični nesmisel, ki nas vse tare v pogubo!

Kitajska nam je lahko vsem za vzor - država, kjer se cedita med in mleko povsod, od najbolj odročnih vasic, do velemest, s katerimi se po velikosti ne more kosati nobeno drugo na planetu!

DeusVult ::

Če je res raj na zemlji, zakaj morajo to potem oglaševati? V veliko državah imajo ljudje hrano in denar, pa tega dejstva ne razglašajo po svetu kot velik dosežek svojih voditeljev. Celo knjigo lahko povzamem z "Na Kitajskem ne stradamo, nimamo problemov z prenaseljenostjo in definitivno nimamo premalo delovnih mest, za kar gredo vse zasluge komunistični partiji."
http://www.rtvslo.si/blog/deusvult
Iz 26:2 "Naj vstopi zaslužen Narod, Narod, ki varuje Vero."

Zero0ne ::

Komunistična agitacija v cesarskem mestu, tajna policija na pomoč! :))

Resno, zakaj je tu potrebno opozorilo? Svoboda govora velja tudi njim, če ti ni všeč ne sprejmi literature oziroma jej drugje.
uname -o

Aljaz1980 ::

Ziga Dolhar je izjavil:

DeusVult,

kosil si v kitajski restavraciji?!

Ti bo Bog to odpustil?


umiram:))

Upam, da boš zdaj končno lahko prenehal z nesmiselnim čaščenjem krvavih božanstev in slabih ponaredkov poganske vere in se obrnil v svetlo, rdečo prihodnost! V čas, v katerem ni vojn, lakote in davkov, v katerem vsak da po svojih močeh in vzame po svojih potrebah, ne pa ta kapitalistični nesmisel, ki nas vse tare v pogubo!

Da ti ne bo še slučajno verjel:P

ki nas vse tare v pogubo

Torej nas ne ?

Okapi ::

Ti bo Bog to odpustil?
Ne samo odpustil, še nagradil ga bo, ker on se je v resnici žrtvoval, je moral eno sladko-kislo svinjino z ocvrtim rižem pojesti, da nas je lahko opozoril na pretečo nevarnost.

O.

joze67 ::

Če je res raj na zemlji, zakaj morajo to potem oglaševati?

Dobro blago se samo hvali. Sami se hvalijo. Torej...

Matako ::

DV, končno si dobil nazaj servirano lastno pašto.

Kaj je pa drugega tvoje trollanje po forumih kot propaganda?

Razlika je le, da si ti dobil kitajsko varianto na papirju in si z njo lahko saj obrišeš rit, mi s pa s tvojim trollanjem še to ne moremo!!!
/\/\.K.

Blazz ::

ja drugič jo vpričo vseh tam zažgi. ;)

Matako ::

Blazz, govorimo o DVju - verjetno si je ni upal niti zavrniti.
/\/\.K.

USS Liberty ::

guest #44 je izjavil:

Kitajska sam odpre pipco kakih 300 miljonom svojih prebivalcev in je evropa poplavljena, dobesedno.


Ali bi teh 300 mio Kitajcev prišlo in se naselilo v Evropo, je bolj odvisno od nas in naše neumnosti, ne toliko od Kitajske. Če bomo poslušali evropske leve open border multikulturaliste, ki uničujejo evropo, nas poneumljajo, da se "proti migracijam itak ne da nič storiti", potem se nam slabo piše. Če pa nas sreča pamet, pa še ni vse čisto izgubljeno...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

jype ::

USS Nimitz> Če bomo poslušali evropske leve open border multikulturaliste

Cel Šengen se ti smeji.

guest #44 ::

jype je izjavil:

USS Nimitz> Če bomo poslušali evropske leve open border multikulturaliste

Cel Šengen se ti smeji.


Tebi pa segregirani etnični slumi po evropskih prestolnicah?

Priseljevanje in porazna integracijska politika sta resen problem. Mogoče ne tako hud kot pravi desnica in ne tako blag kot pravi levica. Sktarka stvar ni zanemarljiva. Rabimo trdno, perspektivno in odločno migracijsko politiko.

jype ::

Predlagam torej, da nehamo poslušat "evropske leve open border multikulturaliste" in zapremo severno in zahodno mejo, prehod pa omogočimo samo nosilcem posebnih dovoljenj, ki jih lahko dobijo na upravni enoti ali diplomatskem ali konzularnem predstavništvu v tujini.

Isotropic ::

Zgodovina sprememb…

durrenmatt ::

DeusVult je izjavil:

slavospev komunistični partiji, ki je Ljudsko Republiko Kitajsko spremenilo iz stradajoče propadle kapitalistične države v komunistični raj.



hm, mogoče je bila Kitajska pred Maom še bolj fevdalna kot kapitalistična?

Danes pa definitivno NI KOMUNISTIČNA! To, čemur Kitajci ljubkovalno pravijo 'komunizem na kitajski način' ni nič drugega kot centralno vodeni turbokapitalizem! Kdor verjame, da kitajska vlada prisega na Marxov Kapital NIMA TREH ČISTIH o današnji Kitajski!

Komunistična partija ima danes v družbi enako vlogo kot jo je imela pred sto leti cesarska birokracija - mandarini. Skrbi torej za državno upravo in centralizem. TU NI NOBENE IDEOLOGIJE VEČ!

No, mogoče vseeno je: in sicer denar, še več denarja in nacionalizem. Po mojem pa to nima nič skupnega ne s komunističnim internacionalizmom in ne s socialnimi utopijami, s katerimi so nas nekateri 'razgreteži' posiljevali predv. v prvi polovici 20. stoletja.
Pozor, branje ogroža neumnost!

Klaatu ::

jype je izjavil:

Predlagam torej, da nehamo poslušat "evropske leve open border multikulturaliste" in zapremo severno in zahodno mejo,


zakaj pa to? Jaz pa predlagam, da zapremo južno in vzhodno mejo EU, pa je problem rešen.

USS Liberty ::

jype je izjavil:

USS Nimitz> Če bomo poslušali evropske leve open border multikulturaliste

Cel Šengen se ti smeji.


Šengen je joke. Preko šengenskih meja lahko vsak ilegalno vstopi, če ima le malo volje in vztrajnosti. Šengenska meja je še bolj porozna kot meja med Mehiko in ZDA...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Double_J ::

Nimam nič proti Kitajcem, če bi nekako zamenjali muslimane tu v Evropi.
Dve šivanki...

Double_J ::

http://www.rtvslo.si/svet/na-svedskem-r...

Stanje je sedaj pa že zelo resno, to smo nekateri že nekaj let nazaj opozarjali.
Dve šivanki...

JebatGa ::

Klaatu je izjavil:

zakaj pa to? Jaz pa predlagam, da zapremo južno in vzhodno mejo EU, pa je problem rešen.

Smešno je to, da bi vsak neonacist severneje in zahodno od nas rad to naredil. Za ksenofoba v Avstriji si ti ravno tako smet, kot je za tebe smet eden od naših južnih bratov. Sam sebe smatraš za člana zahodnega sveta, medtem ko te ima tisti nacist v Avstriji za člana ljudi, ki bi radi samo prišli tja gor in živeli od njihove socialne države. Kaj ni to smešno?

Isotropic ::

je pa zanimivo, da je vecina top playerjev na kitajskem inženirji po izobrazbi...

guest #44 ::

"Nič nimam proti tujcem. 40 let sem že poročena z Bolgarom. A ti ljudje ne delijo naših vrednot. Jaz pravim, če vam ni všeč barva naše zastave, vam bomo mi pomagali spakirati kovčke.


Brezobrazna rasistka!! Kako lahko reče, da mogoče priseljenci niso tako nedolžni?!

Skratka, če filaš priseljence po tekočem traku brez, da bi upošteval lastne integracijske zmogljivosti je skrajno nespametno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: guest #44 ()

Brane2 ::

Ja, prava prasica.

Nihče pa ne omenja industrije, ki te ljudi uvaža. Le zakaj, če načela prostega trga tako dobro delajo ?

Če nihče noče delati nekega dela za določen denar, potem je prav, da se njegova cena dvigne, mar ne ?
On the journey of life, I chose the psycho path.

guest #44 ::

Brane2 je izjavil:

Ja, prava prasica.

Nihče pa ne omenja industrije, ki te ljudi uvaža. Le zakaj, če načela prostega trga tako dobro delajo ?

Če nihče noče delati nekega dela za določen denar, potem je prav, da se njegova cena dvigne, mar ne ?


Tisti, ki pridno delajo, si želijo preselit, sprejet norme države niso problematični. Problem so tisti, ki samo izkoriščajo bonitete in se udejstvujejo v kriminalu. Take se vrže vn, trenutno pa jih ščitimo ker so pač priseljenci.

Sicer pa na zahodu je vedno manj terciarnega dela. Pripeljat 3000 delavcev za pobiranje sadja, katere po končani sezoni preprosto ignoriraš tudi ni princip.

Brane2 ::


Tisti, ki pridno delajo, si želijo preselit, sprejet norme države niso problematični.


V bistvu so. Pa ne me narobe razumet. Ne pravim "čefurji raus".

Če država nadzoruje razmere na svojem ozemlju, nadzoruje tudi trg, v kar spada tudi trg dela. Če smo priznali moderni kapitalizem, potem na tem ozemlju veljajo načela prostega trga ( v smislu ceno določa razmerje med ponudbo in povpraševanjem).

Trg dela je pa tudi podvržen temu, vendar je zaradi svoje posebnosti pod zaščito države. Osnova obstoja države je zadovoljstvo državljanov in za to ni vseeno, kam se lahko zasuče cena dela. Ta MORA pokriti življenjske stroške,d a lahko državljani ustvarijo novo generacijo, ki bo osnova države v prihodnosti.

O.K. ČE ceno vsega, tudi dela, določa razmerje ponudba/povpraševanje, zakaj država dopušča rušenje tržnih principov z uvozom cenejših delavcev, ki niti državljani niso ? S tem ruši ceno dela, ki bi jo sicer določil trg.

Jasno je, zakaj. Zato, ker je kurba industrije. Sicer se ji to vrača skozi padec natalitete, ampak ker je država tudi na heroinu, nima zadržkov pred kakršnokoli potezo, ki bo prinesla novo "dozo" danes, ne glede na jutri. IN tako uvaža ljudi, ki jo bodo sčasoma odnesli, ampak to ni važno-danes.

Nimam jaz NIČ proti delu bosancev tu. Ampak potem naj z BiH združijo vse bistvene dele trga in ukinejo meje. V bistvu, v osnovi naj ustanovijo kombinirano državo, ki bo zajemala oba prejšnja trga in za nameček prišparajo pri uprai nove Federacije s tem,d a odrežejo podvojene del svojih uprav.

Od kod to zveni znano ? A nismo nekaj takega nekje nekoč že imeli ? Ampak SFRJ je bilo treba ubiti, da se "znebijo čefurjev", "odločajo sami o svoji usodi" itd itd.

No, pa smo se vrnili "z dežja pod kap" tudi na tem področju, poleg premnogih drugih... :8)
On the journey of life, I chose the psycho path.

jype ::

jverne> trenutno pa jih ščitimo ker so pač priseljenci.

Seveda jih ščitimo, saj moramo spoštovati zakone, ki smo jih sami napisali.

Nikakor jim pa pri ničemer ne popuščamo. Če poznaš katerokoli uradno osebo, ki je opustila pregon zoper kogarkoli zaradi katerekoli osebne okoliščine (kamor spada tudi narodnostna pripadnost) se nič ne obiraj - prijavi ga!

Klaatu> zakaj pa to? Jaz pa predlagam, da zapremo južno in vzhodno mejo EU, pa je problem rešen.

Ja, Naši severni in zahodni sosedje tudi!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

guest #44 ::

jype je izjavil:

jverne> trenutno pa jih ščitimo ker so pač priseljenci.

Seveda jih ščitimo, saj moramo spoštovati zakone, ki smo jih sami napisali.

Nikakor jim pa pri ničemer ne popuščamo. Če poznaš katerokoli uradno osebo, ki je opustila pregon zoper kogarkoli zaradi katerekoli osebne okoliščine (kamor spada tudi narodnostna pripadnost) se nič ne obiraj - prijavi ga!



Gre bolj za to, da ko gre za kake gete itd se pač ignorira situacijo. Sej ni pogosto, da bi kdo nekoga oprostil zato ker je priseljenec, pogosto pa nočejo met opravka z njimi in jih pustijo pr miru v že v osnovi.

Puščat slume, da se razvijajo po evropskih prestolnicah kot, da bi ble kak Mexico city ni dopustno.

jype ::

jverne> Gre bolj za to, da ko gre za kake gete itd se pač ignorira situacijo.

To je hud problem, a nikakor ne imigracijske politike.

jverne> pogosto pa nočejo met opravka z njimi in jih pustijo pr miru v že v osnovi.

Razen tega da nosi veliko hujše posledice, je to enako kot upravni delavci, ki se jim ne ljubi ukvarjat in potem kar malo mimo zakona podelijo gradbeno dovoljenje. Če se zakonov ne izvaja, mora za to odgovarjat tisti, ki je za to odgovoren, ne pa nekakšni priseljenci.

nevone ::

Ampak SFRJ je bilo treba ubiti, da se "znebijo čefurjev", "odločajo sami o svoji usodi" itd itd.


In ti resno misliš, da se Jugoslaviji ne bi zgodil Milošević, če bi mi ostali v SFRJ?

Če bi se bili komunisti v SFRJ zmožni zmeniti za eno pametno demokratično konfederacijo, bi se tudi zmenili. Pa očitno to ni bilo mogoče.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

jype ::

nevone> Če bi se bili komunisti v SFRJ zmožni zmeniti za eno pametno demokratično konfederacijo, bi se tudi zmenili. Pa očitno to ni bilo mogoče.

To pa ne pomeni, da se kdo drug ne more.

Tako in tako je zdaj že jasno, da se bomo spet združili, če bomo želeli ostati konkurenčni.

USS Liberty ::

jype je izjavil:

Tako in tako je zdaj že jasno, da se bomo spet združili, če bomo želeli ostati konkurenčni.


združitev z bosno in kosovom nas bo zihr naredila konkurenčne...
To, da se bomo združili, je jasno samo jugonostalgičarjem v Sloveniji, ki še 20 let po koncu jugoslavije fantazirajo o bratstvu i jedinstvu in ne morejo preboleti, da ni več komunizma in jugoslavije. Jugonostalgija obstaja samo v Sloveniji, pri slovenskih levičarjih, dol na jugu je pa sploh ni veliko. Tudi Srbi postajajo vedno bolj normalen narod in ne fanatazirajo več toliko o raznih jugo mitih. Jugoslovane najdeš samo še v Sloveniji, v Srbiji in na Hrvaškem jih pa vedno manj najdeš...

Jugoslavije v kateri bi Hrvati, Srbi, Bošnjaki, Albanci živeli v isti državi, ne boste jugonostalgičarji dali skupaj, pa če vam deset Davidov Coperfieldov pomaga. Edino kar vam pa uspeva in to zelo dobro je, da Slovenijo vsak dan uničujete in jo spreminjate v nekakšno malo jugoslavijo, kjer je Slovencev vsak dan manj, slovenski jezik, slovensko kulturo se pa načrtno izrinja in jo nadomešča s kulturo ex yu....

nevone ::

To pa ne pomeni, da se kdo drug ne more.

Tako in tako je zdaj že jasno, da se bomo spet združili, če bomo želeli ostati konkurenčni.


Prav gotovo nima smisla vztrajat na tem, da je jug sedaj za nas prepovedano ozemlje, ali da smo mi za jug prepovedani.

Že vojne bi ne bilo treba, ako bi ljudje bili razumni.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

guest #44 ::

jype je izjavil:

jverne> Gre bolj za to, da ko gre za kake gete itd se pač ignorira situacijo.

To je hud problem, a nikakor ne imigracijske politike.

jverne> pogosto pa nočejo met opravka z njimi in jih pustijo pr miru v že v osnovi.

Razen tega da nosi veliko hujše posledice, je to enako kot upravni delavci, ki se jim ne ljubi ukvarjat in potem kar malo mimo zakona podelijo gradbeno dovoljenje. Če se zakonov ne izvaja, mora za to odgovarjat tisti, ki je za to odgovoren, ne pa nekakšni priseljenci.


Agree. Sedanje zakone, ki so dobri rabimo mal obudit. Jaz sicer bi dodal še par drugih kot so..."When in Rome, do as the romans do or else we'll fucking kick you out", pa razne zakončke, ki bi zahtevali od priseljencev da dokažejo, da so ekonomsko in kulturno sodelujoči posamezniki.
Mora bit neko obdobje ocenjevanja, da se vidi če je posameznik se primerno integriral. Za to pa moreš imati manj priseljencev, da jih lahko boljše nadzoruješ v tem obdobju.

Seveda moremo mal popravit sedanje zakone. Multikulturnost moramo vreči čez okno in gojit humanistično/SEKULARNO!!! kulturo in preprečit škodljive vplive kot so...religiozni centri, večje segregirane priseljenske skupnosti.
Ni nujno najbolj v skladu z ideologijo "lasciar fare", ampak nekje moremo potegnit mejo.

Brane2 ::

nevone je izjavil:

Ampak SFRJ je bilo treba ubiti, da se "znebijo čefurjev", "odločajo sami o svoji usodi" itd itd.


In ti resno misliš, da se Jugoslaviji ne bi zgodil Milošević, če bi mi ostali v SFRJ?

Če bi se bili komunisti v SFRJ zmožni zmeniti za eno pametno demokratično konfederacijo, bi se tudi zmenili. Pa očitno to ni bilo mogoče.

o+ nevone


Resno mislim tako. Ti Slobotu lahko obesiš za vrat marsikaj, ne pa razpada Jugoslavije. Na mizi je bila tudi konfederacija in tudi celo sporazumna odcepitev, pa se ni šlo v to.

Ampak, da se razumemo, ni hecno to, ker bi JAZ silil nazaj v YU. Meni tega ni treba več. Hecno je to, ker OSTALI, ki so bili leta 91 tako pametni, sedaj ugotavljajo, da brez Srbov, Hrvatov, Albancev etc pa niti slučajno ne morejo.

WTF ?8-O

In BTW, ni res, da takih južno ni več, nasprotno.
On the journey of life, I chose the psycho path.

USS Liberty ::

Brane2 je izjavil:


Resno mislim tako. Ti Slobotu lahko obesiš za vrat marsikaj, ne pa razpada Jugoslavije. Na mizi je bila tudi konfederacija in tudi celo sporazumna odcepitev, pa se ni šlo v to.


Slobo je s svojo destruktivno politiko naperjeno proti nesrbskim narodom samo za kakšno leto pospešil neizbežen razpad Jugoslavije, ki je bila umetna država vse od začetka in ki ji je potekel rok trajanja. Če ne bi bilo Slobota, bi bila edina razlika, da bi bilo malo več možnosti, da bi se vse skupaj razpadlo po mirni poti....

Brane2 je izjavil:

Ampak, da se razumemo, ni hecno to, ker bi JAZ silil nazaj v YU. Meni tega ni treba več. Hecno je to, ker OSTALI, ki so bili leta 91 tako pametni, sedaj ugotavljajo, da brez Srbov, Hrvatov, Albancev etc pa niti slučajno ne morejo. .


Pa kdo so ti OSTALI? Če misliš, na slovenske levičarje in levi politični establišment pri nas, potem se strinjam, da oni so za Jugoslavijo, saj Slovenije že vse od njenega nastanka nikoli niso 100% s srcem vzeli za svojo in so jo od vsega začetka rušili se do nje mačehovsko obnašali, jo ropali, plenili, jo gospodarsko in kulturno uničevali, med slovenskim narodom pa načrtno širili jugonostalgijo, antidomoljubje in zaničevalen odnos do svoje države...

Pa še dobro, da si Hrvate in Albance omenil.... Vidiš, ravno zaradi njih je možnosti, da kdaj Jugoslavijo skupaj nazaj spravijo, manjša od tega, da boš ti kdaj sedmico na lotu zadel. Če meni ne verjameš, pojdi recimo v Prištino ali Split, pa tam probaj širit ideje o novi bratski jugo zajednici kjer bodo Hrvati oz. Albanci skupaj s Srbi, pa boš videl, kaj se ti bo zgodilo...

Ne vem pa, zakaj se nekateri pri nas tako za novo Jugoslavijo zavzemajo, saj le ta še vedno obstaja. Imamo jo v Sloveniji. Slovenija je danes mala Jugoslavija, je bolj jugoslovanska kot je bila celo za čas SFRJ. Biti Slovenec in zagovarjati slovenstvo leta 2010 v Sloveniji je prava herezija...
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29

Brane2 ::

Slobo je s svojo destruktivno politiko naperjeno proti nesrbskim narodom samo za kakšno leto pospešil neizbežen razpad Jugoslavije, ki je bila umetna država vse od začetka in ki ji je potekel rok trajanja.



Kaj je Slobo naredil tako destruktivnega ? Daj mi bistven primer.

Če ne bi bilo Slobota, bi bila edina razlika, da bi bilo malo več možnosti, da bi se vse skupaj razpadlo po mirni poti....



Če "po mirni poti" misliš na to, da bi Hrvati poklali in pregnali Srbe brez bistvenega upora, potem res.


Pa kdo so ti OSTALI? Če misliš, na slovenske levičarje in levi politični establišment pri nas, potem se strinjam, da oni so za Jugoslavijo, saj Slovenije že vse od njenega nastanka nikoli niso 100% s srcem vzeli za svojo in so jo od vsega začetka rušili se do nje mačehovsko obnašali, jo ropali, plenili, jo gospodarsko in kulturno uničevali, med slovenskim narodom pa načrtno širili jugonostalgijo, antidomoljubje in zaničevalen odnos do svoje države...



Clapclapclap... Dobro ste povedu, tovariš Kardelj ! Notranji sovražnik na delu, kajpada ! Tega je treba najprej identificirati potem pa...
Uh, malo me je zaneslo...:D
On the journey of life, I chose the psycho path.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

nevone ::

Hecno je to, ker OSTALI, ki so bili leta 91 tako pametni, sedaj ugotavljajo, da brez Srbov, Hrvatov, Albancev etc pa niti slučajno ne morejo.


V kakšnem smislu ne morejo brez njih?

Če "po mirni poti" misliš na to, da bi Hrvati poklali in pregnali Srbe brez bistvenega upora, potem res.


Pejt ti to razlagat Hrvatom in Srbom, mi se nismo hoteli klat z nikomer.

Je pa to tipično za manj razvite in bolj divjaške narode, da jim je vedno nekdo drug kriv, če se sklofajo.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

jype ::

nevone> Je pa to tipično za manj razvite in bolj divjaške narode

Imamo morda na planetu kakšen "bolj razvit" in "manj divjaški" narod? Razsvetli nas!

Okapi ::

Če ne bi bilo Slobota, bi bila edina razlika, da bi bilo malo več možnosti, da bi se vse skupaj razpadlo po mirni poti....
A ne bi bilo že samo to dovolj?

O.

Lion29 ::

haha, kak uvodni prispevek v temi :D

castna beseda ne stekam, cemu je namen te teme... kaj je zelel DV s to temo dosezt? Da nas posvari pred komunisticno propagando??

buo

priblizno isto smesno bi bilo, ce bi jaz odprl temo v kateri pisem, da sem bil vceraj pri lokalnem mesarju in je imel v izlozbi velik napis akcija: prodajamo perutnicke po 3.50EUR
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lion29 ()

keworkian ::

Trditev: Webdeveloper ne razmislja ampak uporablja kurje mozgane.
Dokaz:
priblizno isto smesno bi bilo, ce bi jaz odprl temo v kateri pisem, da sem bil vceraj pri lokalnem mesarju in je imel v izlozbi velik napis akcija: prodajamo perutnicke po 3.50EUR
Obscenities in B-Flat

nevone ::

Imamo morda na planetu kakšen "bolj razvit" in "manj divjaški" narod? Razsvetli nas!


Imamo bolj in manj divjaške ljudi (ljudi, ki se v okviru ene države pobijajo med sabo). Narod je pa divjaški toliko bolj, če imajo divjaki premoč.

Pa divjaškost naroda se kaže občasno, ni to nujno stalnica. Je pa nekaj ljudi več ali manj stalno divjih, vprašanje samo ali dobijo toliko moči, da je štala.

V Jugoslaviji je Miloševoć podprl divjake in zato je bil kažin. Velik kažin je samo v primeru da vodje države podprejo divjake. Dokler so prepuščeni sami sebi, se izrazijo samo kot lokalni obračuni manjših tolp, ki jih vplivnejši vodja vedno lahko spremeni v državljansko vojno.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

T-h-o-r ::

jype je izjavil:

nevone> Je pa to tipično za manj razvite in bolj divjaške narode

Imamo morda na planetu kakšen "bolj razvit" in "manj divjaški" narod? Razsvetli nas!



švica!!!!enaenaena
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

Klaatu ::

JebatGa je izjavil:


Smešno je to, da bi vsak neonacist severneje in zahodno od nas rad to naredil. Za ksenofoba v Avstriji si ti ravno tako smet, kot je za tebe smet eden od naših južnih bratov. Sam sebe smatraš za člana zahodnega sveta, medtem ko te ima tisti nacist v Avstriji za člana ljudi, ki bi radi samo prišli tja gor in živeli od njihove socialne države. Kaj ni to smešno?


NeMeJebat JebatGa. Mnenje ksenofobnih Avstrijcev je tu irelevantno. Med nami in našimi južnimi brati je ena bistvena razlika: deli nas zunanja meja EU. Oni so zunaj, mi smo notri. Oni morajo šele doseči standarde za vstop v EU, mi smo jih že. In dokler jih ne dosežejo, naj bodo tam zunaj.

EU pa mora svoje zunanje meje zato bolj upoštevat, ker mora najprej prebavit revščino zadnjih članic, ki so vstopile v EU. To se ne dogaja brez prebavnih motenj, kakor kažejo problemi ob deložacijah romunskih Romov iz Francije (in še prej iz Italije, kar je potekalo tišje), ki so prišli tja 'nažirat' francosko socialno državo.

Sicer pa, mar ni tudi tisti Slovenec, ki danes vse Nemce označuje za naciste, ksenofob?

jype ::

T-h-o-r> švica!!!!enaenaena

In Italy, for thirty years under the Borgias, they had warfare, terror,
murder, and bloodshed, but they produced Michaelangelo, Leonardo da Vinci
and the Renaissance. In Switzerland, they had brotherly love, they had
five hundred years of democracy and peace -- and what did they produce?
The cuckoo-clock.
-- Orson Welles, "The Third Man"
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Sovrazni govor na slovenskem spletu (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
709741 (8461) jype
»

Levica spreminja RTVSLO v Jutel oz. RTV Jugoslavijo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
13422509 (18559) jype
»

Uvedba srbščine v OŠ - jezikovno in kulturno nasilje? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12915693 (13553) w00tnes

Prevalje - odkrito novo grobišče povojnih pobojev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
11420589 (18562) Ziga Dolhar

Evharistični kongres + mučenec Alojzij Grozde (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
24547795 (43332) kuglvinkl

Več podobnih tem