» »

zlomljen jeziček za pritrditev hladilnika na plati

zlomljen jeziček za pritrditev hladilnika na plati

mISOk ::

Shit!!

Danes sem dajal hladilnik na procesor pa sta mi na plati(Epox 8rda+) poknla nozicka, ki drzita procesor pricrscen gor!! (Mater sem jezen);(( ;(( ;((
Zdaj mi je ostal samo en na eni strani (in to cisto levi) in se mi zdi da ne bo do drzalo.

Da bi lepil nozicka z sekundnim gor se mi zdi brezveze, ker je prevelika sila, tk da pojma nima kaj naj naredim. HELP!!!:'( :'(

Zanima me kk se obnese ono Artic silver lepilo in ce bi ga lepil kk bi ga zalepil (da zalimam kr na jedro al kaj?).

Pa se ce obstajajo taksni hladilniki da ne rabijo tistih nozickov, da se nekako drugace gor pricvrstijo!

Prosim vas pomagi te!
  • spremenil: ali3n ()

mato22 ::

Najboljš da kupš hladilnik, ki se pritrdi preko štirih lukenj okol socketa, ki jih tvoja 8rda+ ima.

mISOk ::

Hvala za odgovor.

Mene zanima kateri hladilniki so to in kateri od teh je najboljsi!

Hvala ti se enkrat za odgovor!

Binji ::

Lahko pa zmodificiras da bo pasal na tiste luknje. Je pa tko sevede vec dela.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

mISOk ::

Kaka je pa tvoja ideja, kk to mislis!
Nas s cim zalepim tiste nozicke al kaj? Ce mas idejo kr povej!

P.S. A pozna kdo te hladilnike ki se pritrdijo na luknje okoli socketa!

ali3n ::

mISOk - spremenil sem naslov teme... "zlom" res ni primeren naslov, ane?!:D

Glede lepljenja tega odlomljenega jezička: mislim da je imel podobno težavo Brane2, a mu lepljenje ni pomagalo. Sile, ki delujejo na te jezičke so enostavo prevelike - lepilo ne zdrži; pomeri hladilnik, ki ga imaš in poglej, če bi se ga dalo zmodificirat - zvrtat 4 luknje... (tako kot je predlagal Binji)

LP ali3n
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ali3n ()

mISOk ::

Hvala ti da si spremenil naslov!

Se bolj bi bil vesel ce bi mi povedal ime onih coolerjev, ko se drugace pritrdijo na plato!

P.S. A mislite da mi garancija se velja, ker sem plato kupu pred 2. dnevi!

ali3n ::

za hladilnike ne vem, ker mam prastaro plato - nima lukenj...

Glede garancije: kolikor vem (sem skoraj siguren, da) fizične poškodbe prekinejo garancijo...;(
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

iso2000 ::

Mene pa zanima kateri hladilnik si pritrjeval na plato, ko se ti je to zgodilo - da se ne bo še meni... Pa Kako si to počel? Kar se tiče hladilnika, ti pa žal ne znam nič pametnega svetovat.
LP

boštjan ::

če se ne motim je cooler ki se prišraufa thermalright SLK 900,ki pa je hudičevo drag in v slo,zaenkrat še nedobavljiv.Vprašaj pa na redrat-store saj oni prodajajo thermalright izdelke in ni hudiča da ne bi SLK 900 DOBAVLI.
Garancije pa nema više,nasplošno je več ni,ker si plato fizično poškodoval.Keri cooler pa si popal gor?

Lucio ::

tudi Zalman ima tak hladilnik. V Mlacomu jih imajo, model pa je Zalman CNPS5100-AlCu.

mISOk ::

Hvala vam na odgovore!

Gor sem dajal Igloo 2500, cel bakreni hladilnik, na testih se je odnesel full dobro, zdaj pa bom verjetno dal gor CNPS5005Al in bye bye overclockanje!

No ce bo kdo imel se kaksni dober hladilnik na sraufe, naj mi prosim pove!

Hvala se enkrat! (Zdaj sem malo bolj miren, vceraj pa sem bil tk jezen, da sem hotu vse stran metat)

mISOk ::

No sem klical na RedRat pa so mi rekli da slk-900 dobijo naslednji teden cena pa bo nekje okoli 15.000Sit!

Malo jace cena!

morphling1 ::

Cena, je ful dobra glede na evropske cene in če bi se recimo spravljal kupovati on-line, ker bi te samo za poštnino te težke zadevice kar pošteno opilili.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

boštjan ::

no take so cene na geizhalu,kjer se prodaja z ventom.

morphling1 ::

Saj sem rekel najceneje je 65 € ~ 15000 sit, tisti 80mm vent je pa tako in tako manj kot 1000 sit, zdaj pa probaj tole naročit po pošti, plačal boš ddv (ok recimo da se zmeniš z trgovino in ti ga odbijejo od cene) največji strošek bo pa sigurno poštnina, ki ne bo pod 3000 sit.
Tole se mogoče splača kupit zunaj samo če greš sam v trgovino in kupiš ter čez pripelješ.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

boštjan ::

to sem tudi mel v mislih,sem dal link zgolj za referenco. moram rečt,da me je kar presenetlo,da bo taka cena

mISOk ::

No da nesreca pri meni nebi pocivala sem ugotovil da je tudi moj IBM disk 40Gb sel po gobe!! Jupii ;(( ;(( ;((

Tako, da zdaj kupujem tudi nov disk!!!

Ce ima kdo kaksen nasvet kaj naj kupim, naj mi prosim rece, pa kupujem nekje okoli 60-80Gb (ni vec dnarja), sam ne vem kaj je bolje ata100 in 8Mb predpomnilnika ali ATA133 in manj predpomnilnika!

P.S. ali3n naslov lahko spremenis spet, zdaj v mISOk-ovi zaje**! ;((

ali3n ::

P.S. ali3n naslov lahko spremenis spet, zdaj v mISOk-ovi zaje**!
hehe! >:D

PS: kako pa veš, da je šel disk po gobe? probi kje drugje, kak disk tool,....tko za zihr...:\
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

|_CoBrA_| ::

Jaz sem si vzel WD800JB (8Mb, 80Gb), pa sem z njim kar zadovoljen
AMD Athlon (BArton core) 2600+@11,5*185, Abit NF7-S, 2x 256MiB Samsung TCCC,
Gigabyte Maya Radeon 9000Pro 275/550@325/640, Maxtor 160GiB SATA,
Nec 3500, LiteOn DVD, Plextor 52/24/52A, all in Chieftec Midi Tower Black


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[Zračno hlajenje] Kateri hladilnik za Socket A (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9417961 (15084) Wofk
»

[C++][Naloga_polja]MIN in MAX polja, izpis za x.100 stevil

Oddelek: Programiranje
222820 (2631) snow
»

Kateri hladilnik???

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
311533 (1148) =Exceed=
»

Kateri hladilnik mi svetujete???

Oddelek: Kaj kupiti
131006 (857) MALJUTKA
»

Kateri ventilator na SLK - 900?

Oddelek: Kaj kupiti
301630 (1229) Leo

Več podobnih tem