» »

Toshiba combo prepočasi

Toshiba combo prepočasi

CCD ::

Danes sm prnesu dam Toshibo kombo SD1312 al kaj je že whatever v glavnem stvar peče na max. 12x hitrosti čeprav je deklarirana na 32x...uporabljam Win2000SP3, najnovejšo verzijo Nerota, DMA nima veze ker mam prkloplen na ATA100 kontroler Promise PCI, s kablom tut ni nč narobe, CD-ji so 48x, pa vseen traja da en 700MB zapeče 7,5 min.....zakaj torej? Defekt? Mal čudn se mi zdi.

Han ::

Si prepričan, da DMA nima veze? Ti bere CDje s 40-kratno hitrostjo?

Prestavi Toshibo na recimo Secondary Master, nastavi UDMA in snemaj na kvalitetne ploššče (Fuji).

CCD ::

Maah, nč ni pomagal sm dal tut na PCI kontroler kot sm reku pa Ultra pa BenQ medije pa svašta... probal sm tut prebrat en CD - čist lepo s 40x hitrostjo tko da s hitrostjo pretoka podatkov ni blo nč...Sm pa nesu popoldne že zadevo nazaj, ker se ne mislim ubadat z njo in sem vzel raje Teaca 52x. In glede slednjega me zanima če je normaln da ene dvakrat klikne nekam čudn pladenj ko ga izvrže ali vpotegne pa nekam počasen je pri tem opravilu (se mi zdi da vsi Teaci al je pa sam Afreey CD-ROM tolk hiter pri tem). Drugače pa zadeva dela bp :)

Aja in nekaj glede telih Slo-made Ultra CD-jev me zanima zakva mi Nero ne dovol pečt z višjo hitrostjo kt 32x (sej ne da bi hotu, sam zanima me ker so deklariran na 48x).

boštjan ::

kot kaže še slo CD niso take kvalitete da bi nanj zapisovali s 48X hitrostjo

TheHijacker ::

Nekaj dni nazaj smo dobili nov firmware za to enoto. Naredil sem ga tudi region free. Poskusi flešat in poročaj če bo deloval bolje.

Dobiš pa ga na tem naslovu:

www.rpc1.org
http://www.google.si

CCD ::

10x Hijacker sam sem vrnil enoto oz. zamenjal za Teaca.

Zdaj me zanima tole glede pladnja...

hmm, potem so CD-ji na katere Nero dovoli pečt z 48x redki? Mam ene Teace tule ki so dekl. na 52x, pa se jih da tut na 48x...očitno zlo kvalitetni mediji.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali so CD-R mediji izdelani v Sloveniji dobre kvalitete označba 1010

Oddelek: Kaj kupiti
302101 (1553) Poldi112
»

Plextor 52/24/25A težave, speeet!

Oddelek: Strojna oprema
101054 (975) DSmidgy
»

Še ena o cd-medijih:

Oddelek: Kaj kupiti
382169 (1418) LeQuack
»

Teac CD-W548E & firmware (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
515147 (4460) wilecoyot
»

Teac CD-W548E 48/16/48 a res ne pece vec kot 16x ????

Oddelek: Strojna oprema
171155 (965) mescaline9

Več podobnih tem