» »

Robotski sesalnik

Robotski sesalnik

Temo vidijo: vsi
««
54 / 90
»»

šernk ::

BigFoot je izjavil:

Še nekaj sem hotel dodati. Zastopim da je Roomba za 400EUR (npr. model 604) predraga. Samo trenutno so znižanja kar huda (okrog 50%). A so Roombe kljub tem nižjim cenam še vedno predrage? Ima kateri od zgoraj naštetih modelov bolj pameten sistem za "navigacijo" po sobah?

Pa še nekaj... obvezno želim kupiti eno firmo, ki ima v Sloveniji urejen servis.


kaj vem roomba 600 serija je že precej v letih in so 900 serija konkretno izboljšane. Če pa 600 serijo dobiš ugodno mislim da ti ne bo žal. Čisti sicer naključno ne po vzorcu, vendar za tepih je to še vedno boljše. Z navadnim sesalcem, ki je precej močnejši od robotskih moraš it večkrat v različnih smereh čez tepih da ga dobro posesaš. Torej me ne prepričaš, da bo serija 900 in vsi preostali kitajci bolje očistila tepih od serije 600. Že sam tepih je ponavadi narejen tako, da ga moraš samo iz enem smeri sesat, da bo učinkovito.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Tomson ::

@gost987:
altrenativa čistilu v posodico je, tako naredim sam, da čistilo nakapljam na krpico in s prsti malo raznesem naokoli, je mogoče še boljši učinek, pa sigurno ne bo kaj narobe na dolgi rok. Sicer pa, v primeru čistila v posodici, v najslabšem primeru zamenjaš tiste filtre na posodici ali res v najbolj črnem scenariju posodico, ki pa tudi ni tako draga. Nekateri omenjeno počnejo že kar nekaj časa, verjetno je malo odvisno od čistila in količine, ker nekateri tudi na daljši rok nimajo težav, nekateri pa po kakšnem letu zamenjajo posodico ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

YesPeace ::

Sem naročil 22.11. Viomi v2 v electronic4you pa še vedni nisem dobil sesalca... vem da vas je kar nekaj naročilo pri tej trgovini ravno ta model pa me zanima koliko časa ste čakali? 2-3 dni?

meni piše pri trackingu že od 26.11. enako in sicer: Date: 26.11.2019 09:31:00 Item misrouted; Postcode 4000; Date: 25.11.2019 12:23:26 Item handed over to subcontractor; Postcode 1005

pišem na njihovo pošto že 2x pa nobenega odgovora... pravtako sem pisal še na trgovino kjer sem ga kupil, če imajo kaj izkušenj kaj storiti da bo najbolj učinkovito, pa zaenkrat še ni odziva. Se je že kdo srečal z takšno težavo?

Lp,

Besna Glista ::

2-3 dni ja. Upam, da ugodno rešiš.

Se mi je pa včeraj prvič zgodilo, da se je malo zataknil nekje. In sicer mu je žena zaprla vrata kopalnice ravno, ko je bil na pragu, on pa se je odločil, da bo šel noter za vsako ceno. 10 minut se je drsal gor in dol po istem mestu in se zaletaval v vrata. Sem ga za test prestavil na območje, kjer še ni sesal, pa se je odpravil nazaj butat po vratih kopalnice. Potem sem vrata odprl, je šel normalno noter in ko je končal, je šel lepo naprej v sobe kjer še ni bil.

dejanslo ::

Jaz sem mu tudi enkrat pred nosom zaprl vrata, ko je že hotel v prostor, pa je dobri prenesel zavrnitev :) ni pa še imel izrisane mape, je prvič šel po nadstropju.

Menda od e4u dostavlja GLS? Odkar so mi tak konkretno ruknili pralni stroj, se raje sam zapeljem do Graza..
There`s More Than One Way To Do It

vres.ales ::

Roborock sesa in mokro briše hkrati?

Tomson ::

Roborock S5, S5 Max in S6 da, Roborock S4 nima fuckije mokrega čiščenja, samo sesa ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

vres.ales ::

Se mi je zdelo ja, sem mislil, da mora prvo posesati in potem mokro počistiti. Pol pa ko sem montiral gor posodo za mokro čiščenje sem videl, daje to čisto ločeno.
Hvala za odgovor

Motion ::

Jst običajno 2x do 3x na teden si vzamem 2 minuti in iz kotov in podobnih nedosegljivih mest pometem na sredino smeti preden začne sesat. Pa v rezervar dam malo kar običajnega čistila za tla. Z peno zaenkrat nisem mel problemov. Mam pa S6.

vres.ales ::

Jaz sem tudi razmišljal o čistilu pa sem si mislil, da rajši ne. Bom ga kar stisnil not. Hvala :) Mam tudi S6

refosk ::

Zanima me ali je pri Viomi V2 možno nastaviti svetilnost LED, ker je ponoči svetilnost previsoka?

Adrian ::

Nekaj nazaj sem na GearBest nabavil Alfawise V8S, pa ga toplo odsvetujem!

Zakaj? Pri zmerni uporabi se je zgodilo:
Mrežica filtra grobih delcev se je (pri spihovanju - pa ne kompresorskem!) na enem delu odlepila od okvirja že tretji dan. Nikjer ne najdem, da bi naročil drugo!
Krožni metlici spredaj sta se "skuštrali" v enem mesecu. Vem, da je to v osnovi potrošno blago - ampak vsak mesec nove je pa preveč!
Metlico na valju moram odstraniti in čistiti vsak teden, ker se lasje navijejo v prostor med os in ležaj in vse skupaj blokira vrtenje - slaba konstrukcijska rešitev...
Prvič je bilo potrebno kar nekaj časa, da sem sploh ugotovil, zakaj se naprava konstantno pritožuje :(
Včasih kar nekaj "bluzi" in se vozi naokoli brez da bi sesal - kot da bi iskal polnilno postajo, čeprav ima energije še dovolj. Ugasneš in ponovno prižgeš, potem pa spet normalno funkcionira. Polizdelek!

Skratka - zelo cenena izdelava oz. stran vržen denar!
Za teh 120EUR se da dobiti 2 Hofer-Lidl-Eurospin ciklonska sesalnika - imamo enega, ki dobro funkcionira že precej let...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Adrian ()

sbor ::

Za vse, ki razmišljate med viomi v2 in xiaomi mijia2:
sam sem se odločil, da je podpora za mijia dovolj dobra kljub kitajski napravi, nemci obvladajo zadeve (roboter-forum), tako da sem kar naročil iz češke xiaomijev čistilnik. Nato namestil predelano verzijo xiaomi home (hvala vevs in rasmus), izbral slovenijo in angleški jezik, aplikacija najde čistilnik, se normalno poveže. Nato sem nastavil še angleški govor na čistilniku in to je to.

buttcrack ::

Adrian je izjavil:

Nekaj nazaj sem na GearBest nabavil Alfawise V8S, pa ga toplo odsvetujem!

sam imam pro varianto in je OK, posesa in pomije zelo OK. sem ga nabavil še za 2 familiji in so zadovoljni.

Kar se potrošnega materiala tiče, je še vse tip top, čistila se pa še nisem spravil dajat v posodo :)

Če je mogoče še kdo lastnik omenjenga sesalca, me zanima ali se še komu pojavi, da en mini odsek ne posesa/pomije - to sem sicer zasledil samo na zemljevidu sobe...

Badwolff ::

refosk je izjavil:

Zanima me ali je pri Viomi V2 možno nastaviti svetilnost LED, ker je ponoči svetilnost previsoka?


You're not the only one....
Na vseh elektronskih napravah se trudijo, da so ledice kar se da svetle. Največja neumnost so polnilci za telefon z ledico, da ti ja svet v glavo.
Sam nisem našel nastavitve.

avtek ::

sbor je izjavil:

Za vse, ki razmišljate med viomi v2 in xiaomi mijia2:
sam sem se odločil, da je podpora za mijia dovolj dobra kljub kitajski napravi, nemci obvladajo zadeve (roboter-forum), tako da sem kar naročil iz češke xiaomijev čistilnik. Nato namestil predelano verzijo xiaomi home (hvala vevs in rasmus), izbral slovenijo in angleški jezik, aplikacija najde čistilnik, se normalno poveže. Nato sem nastavil še angleški govor na čistilniku in to je to.



Lahko kaj več (link) o tem prosim? :)

sbor ::

Prevzem predelane različice MiHome:
http://www.kapiba.ru/2017/11/mi-home.ht...

Za angleški govor robota sta mojstra dodala scene v Automation taske. Poglej si tule: https://www.roboter-forum.com/index.php...

Opkow ::

buttcrack je izjavil:

Adrian je izjavil:

Nekaj nazaj sem na GearBest nabavil Alfawise V8S, pa ga toplo odsvetujem!

sam imam pro varianto in je OK, posesa in pomije zelo OK. sem ga nabavil še za 2 familiji in so zadovoljni.

Kar se potrošnega materiala tiče, je še vse tip top, čistila se pa še nisem spravil dajat v posodo :)

Če je mogoče še kdo lastnik omenjenga sesalca, me zanima ali se še komu pojavi, da en mini odsek ne posesa/pomije - to sem sicer zasledil samo na zemljevidu sobe...

Tudi sam imam Pro verzijo alfawisea. Navkljub nizkim prčakovanjem, me je pozitivno presenetil, še posebej za tako nizko ceno. Sedaj ga imam že 8 mesecev in sesa na 2 ali 3 dni. Do sedaj še nisem prižgal navadnega sesalca. Je pa res, da imam precej hvaležen tloris za sesalca. Imam precej malo nedostopnih koncev. Nimam stolov, niti rož po tleh in navadil sem redno pospravljat, kar mi je prej običajno ležalo po tleh. :)

@Adrian
Ne vem, ali si imel smolo, ali si vseeno bil nekoliko pregrob. Ta grobi filter sem do sedaj, v osmih mescih opral 3x z mlačno vodo in je še vedno kot nov. Metlicam se po vsem tem času že malo pozna, da so ukrivljene in nekoliko skuštrane, a še daleč od tega, da bi jih bilo potrebno zamenjati. Ima tudi precej opravka z dolgimi lasmi, pa mu ne dela preveč problemov, navkljub temu, da je precej zamotan z lasmi. Koš praznim nekje na 2 tedna, ostalo pa pucam po potrebi (do sedaj tretjič). Ni treba pretiravati s čiščenjem sesalca in delati je treba z občutkom.
Kakšne pa imaš talne površine? Ker pri meni je samo keramika, parket in linolej. Nimam tepihov in grobih oz hrapavih površin.

@butch3r
To se še najbolj opazi, ko gre z mokro krpo. Včasih se mi zdi, da ga nekaj zmede in kakšno reč izpusti.
Se mi je pa do sedaj 2x zgodilo, da je nekako zaštekal in je začel vozit v rikverc. In navkljub oviri za sabo je še vedno rinil rikverc. Ni ubogal na komande in edina rešitev je bila, da sem ga ugasnil in ponovno prižgal. In nadaljeval kot da ni bilo nič.
Mi je bilo čudno, kot da bi se zapletel v kak kabel in se ga hotel rešit z vzratno vožnjo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Opkow ()

GupeM ::

Opkow je izjavil:

To se še najbolj opazi, ko gre z mokro krpo. Včasih se mi zdi, da ga nekaj zmede in kakšno reč izpusti.
Se mi je pa do sedaj 2x zgodilo, da je nekako zaštekal in je začel vozit v rikverc. In navkljub oviri za sabo je še vedno rinil rikverc. Ni ubogal na komande in edina rešitev je bila, da sem ga ugasnil in ponovno prižgal. In nadaljeval kot da ni bilo nič.
Mi je bilo čudno, kot da bi se zapletel v kak kabel in se ga hotel rešit z vzratno vožnjo.

Ne poznam omenjenega sesalca, ampak pri S50 se mi je nekaj podobnega zgodilo, ker so bili senzorji umazani (zapeljal je pod neko omaro, kjer je bila pajčevina). Je pa povsem možno, da pride tudi do kakšnega robnega primera v softwareu, pa ni pravilno pohendlan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

buttcrack ::

GupeM je izjavil:

Opkow je izjavil:

To se še najbolj opazi, ko gre z mokro krpo. Včasih se mi zdi, da ga nekaj zmede in kakšno reč izpusti.
Se mi je pa do sedaj 2x zgodilo, da je nekako zaštekal in je začel vozit v rikverc. In navkljub oviri za sabo je še vedno rinil rikverc. Ni ubogal na komande in edina rešitev je bila, da sem ga ugasnil in ponovno prižgal. In nadaljeval kot da ni bilo nič.
Mi je bilo čudno, kot da bi se zapletel v kak kabel in se ga hotel rešit z vzratno vožnjo.

Ne poznam omenjenega sesalca, ampak pri S50 se mi je nekaj podobnega zgodilo, ker so bili senzorji umazani (zapeljal je pod neko omaro, kjer je bila pajčevina). Je pa povsem možno, da pride tudi do kakšnega robnega primera v softwareu, pa ni pravilno pohendlan.

rikverca še nisem opazil :) Bom pozoren pri mokrem čiščenju, če je na enem koncu res suho.

Sem se pa spomnil, da mu je zadnjič nekaj zabediralo in je poleg obstoječega zemljevida (že skoraj vse počiščeno), začel kar od novega in mu dodal identično sobo :)
Kljub temu mi je za švoh 150€ odlična naložba. S prva je bil plan test in ga potem poturit familiji, sebi pa kaj boljšega kupit, no sedaj imamo pa vsi V8S pro :)

gglazar ::

Je že kdo nabavil Alfawise V10 Max? Kako deluje?

LpG

misek ::

V petek naročil Viomi v2 v electronic4you in ga danes prejel. Ravno prav za Miklavža :) Očitno sem letos bil priden.

Tomaz3 ::

Nekaj me zanima a viomi V2 pro.. zapre vodo, ko jo ne uporablja?
In ce poveca moc sesanje ko je na preprogi?

Hvala

Goody ::

gglazar je izjavil:

Je že kdo nabavil Alfawise V10 Max? Kako deluje?

LpG


Težka bo da ti bo kdo povedal ker je v preesale, pošiljati začnejo menda 11.12. Konec januarja bo mogoče kdo kaj vedel in napisal.

A110 ::

gglazar je izjavil:

Je že kdo nabavil Alfawise V10 Max? Kako deluje?

LpG


jaz sem ga naročil 4.12 pa ga še niti odposlali niso...

24.11*

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

XCom ::

Meni piše da so odposlali 3.12 iz Nemčije in še čakam.

A110 ::

XCom je izjavil:

Meni piše da so odposlali 3.12 iz Nemčije in še čakam.


kdaj si pa narocil? in ali preko gearbesta?

buttcrack ::

Alfawise načeloma drugje itak ne prodajajo.

jure3000 ::

Viomi v2 na electronic4you je z viomi aplikacijo al z mihome?

Slayer69 ::

@jure3000: meni je mi home predlagalo v navodilih in s tem deluje (drugega nisem poizkušal).

Ko smo ravno pri Viomi v2 (no ali pa tut drugi lahko napišete saj je bolj splošno vprašanje): imate vi sesalce v "bazi" na polnjenju, kadar ni v uporabi? Ali jih odklapljate/ugašate? Zanima me če kaj škodi bateriji če je konstantno priklopljen (za telefone vem da ni najbolje da so konstantno na 100% in polnilcu, ne vem pa kako pametni so ti sesalci -> torej ali se dejansko skos polnijo ali ne).

Poizkusil sem tudi z opcijo da je v pripravljenosti vendar odmaknjen od polnilne postaje, vendar vidim da se vseeno precej hitro prazni kljub neuporabi (v 2 dneh padel pod 50%). Torej vprašanje: ali ga izklapljati in vklopiti samo po potrebi, ali je lahko brez problema na polnilcu kadar ni v uporabi?

Motion ::

Stalno na bazi. Po enem letu in 160 pucanjih (cca 2x do 3X na teden) ni opaznih posledic.

Vm1999 ::

@Slayer69: glede baterije sem se isto spraševal. Imam Roborocka S50 in prebral neke komentarje, da tudi če je na bazi, porabi cca 1500mah dnevno - vsaj tako je nekdo napisal. Zanimalo me je iz istega stališča kot tebe, se pravi glede življenjske dobe baterije.
Najbolj elegantna rešitev, če se že hočeš ukvarjati s tem je, izklop polnilne postaje (najlažje, če imaš zraven razdelilec z gumbom) in potem še sesalca. Kot si že sam ugotovil - če pošlješ sesalec nekam v prostor, gre le v sleep mode in še vedno izrablja baterijo.
Sam sem nekajkrat poskušal tako, vendar sedaj potrebujem dnevno čiščenje in ni več praktično za uporabo. Morda ob daljši odsotnosti (dopust) izprazniš/napolniš na okoli 60% in izklopiš.
Mislim, da so baterije ob nakupu ponavadi napolnjene na 60%.

Sicer pa 1 letu uporabe sesalca ni znatnih razlik v avtonomiji baterije. In vsaj za Roborocka, kolikor sem iskal, dobiš nobo baterijo za cca 50 eur iz azije in se jo dokaj enostavno zamenja.

recmajkemi ::

Danes dobil teden dni nazaj naročeni STYJ02YM in moram priznati, da me je navdušil z funkcijami, preprostjo uporabe in načinom delovanja. Javim, kako se obnese s samodejnim čiščenjem tekom tedna.
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

Konlov ::

Koliko sob oziroma m2 ti bo sesal?

Gregor P ::

Vm1999 je izjavil:

@Slayer69: glede baterije sem se isto spraševal. Imam Roborocka S50 in prebral neke komentarje, da tudi če je na bazi, porabi cca 1500mah dnevno - vsaj tako je nekdo napisal
... edino kar sem sam opazil je, da če imam postajo dlje časa izklopljeno (recimo 8 ur) in jo potem priklopim nazaj na elektriko, sesalec rabi še kar nekaj časa, da "pride k sebi", čeprav je bil ob izklopu povsem poln.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Besna Glista ::

Besna Glista je izjavil:

Se mi je pa včeraj prvič zgodilo, da se je malo zataknil nekje. In sicer mu je žena zaprla vrata kopalnice ravno, ko je bil na pragu, on pa se je odločil, da bo šel noter za vsako ceno. 10 minut se je drsal gor in dol po istem mestu in se zaletaval v vrata. Sem ga za test prestavil na območje, kjer še ni sesal, pa se je odpravil nazaj butat po vratih kopalnice. Potem sem vrata odprl, je šel normalno noter in ko je končal, je šel lepo naprej v sobe kjer še ni bil.



Ista zgodba se je v preteklem tednu ponovila še 2x. Včeraj dopoldan nas seveda ni bilo doma, tako da je revež obtičal pred vrati kopalnice. Potem sem mu resetiral mapo in danes je brez problemov posesal kakor je treba in se vrnil na postajo.

Gregor P ::

Vrata so vsaj pri nas specifičen primer, ker če niso posebej "zavarovana", da se ne morejo premikati, jih včasih sesalec porine in se tako sam zapre v prostor.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

recmajkemi ::

[STYJ02YM]Se je pojavila prva neveščost, robot ima interno GMT+8 in je potrebno kalkulirati urnike pomivanja z upoštevanjem +7h.

Konlov je izjavil:

Koliko sob oziroma m2 ti bo sesal?

V 33m2 stanovanju ima 17m2 maneverskega prostora.


Kupil sem predvsem zaradi vsakodnevnega nabiranja dlak od psa in mačke, kot vidim lahko mirne vesti spustim psa v stanovanje z malo bolj umazanimi tacami saj po čiščenju odtisi zginejo.
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

hafo123 ::

Kako pri Viomi V2 PRO nastaviš istočasno suho/mokro čiščenje?

Badwolff ::

hafo123 je izjavil:

Kako pri Viomi V2 PRO nastaviš istočasno suho/mokro čiščenje?


Vstaviš kombi posodico in nastiman mop.

Kaj pa nastavite v automation pod if, da bi sesal ponedeljek, sreda, petek?

rok1986 ::

Eko jaz sem danes prvič zagnal s5max. Površino stanovanja je posesal v 32minutah in nalogo opravil odlično. Nastavim sem mu par preprek, tudi slabih 2cm visoke prage in je šlo vse normalno skozi, sprva se je malce obotaval, nato, ko je ugotovu kje je kaj, je šlo normalno dalje. Jutri sprobam še vodni del sesalca. Hvala Tompson za nasvete in predloge, zaenkrat zadovoljen :)

Tomson ::

@rok1986:
malenkost. ... Naj dobro služi! ;)

@Badwolff:
pod Automation je res opcija izbire po dnevih, urah in še vrsto čiščenja se izbere ...

Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

gile ::

Mal višje je debata o bateriji...
Na S50 po 47 kvadratih še vedno ostane cca 75% kapacitete, po enem letu uporabe. Sicer do zdaj nisem bil pozoren, ampak res ne opažam degradacije baterije.

Ampak, 9,5 kvadratnega kilometra???

Fairplay ::

Malenkost si se zmotil pri matematiki: 9559 m2 = 0.009559 km2

GupeM ::

9559 m2 ni 9,5 km2. 9500000 m2 je 9,5 km2.
9559 m2 je samo 0,009559 km2

Osnovna šola.

gile ::

ah seveda, prehitro pogledal..

Kakatja ::

Pozdravljeni,

Nabavila sem Roborock S5 max. Sedaj imam težavo, ker ne znam na aplikaciji nastaviti/shraniti več map. Kolikor sem brala, bi naj ta omogočal več map oz. tlorisov, kar mi je pomembno, saj imam dvonadstropno hišo. Ampak sedaj mi nariše zgolj en tloris, ko ga pa prenesem v drugo nadstropje, čeprav mi je že prej narisal tloris, pa mi ne gre preklopiti na drugo mapo oz. te več ni. Ali mi lahko kdo prosim pomaga?

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Kakatja ()

Tomson ::

@Kakatja:

Drži, omogoča shranjevanje do 3 različnih map za editiranje. V aplikaciji klikneš na levi spodnji strani ikonico nad Rooom s tremi črticami, nato na Manage Map kjer se potem odpre okence s tremi shranjenimi mapami, izbereš primerno, klik na Use this map. To je to! ;)

Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Kakatja ::

Hvala Tomson za odgovor. Ampak zakaj mi pokaže vedno vse tri iste mape? Vse troje je isto - isti tloris?

Tomson ::

Saj se lahko pri prikazu omenjenih map klikne na "Delete" pa bo dal v spomin novo ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor
««
54 / 90
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon kupuje iRobot

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
356420 (3854) Gregor P

Ask Tomson (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
48363964 (37890) bluefish

Kateri sesalnik kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
309143625 (63307) perci
»

Robotski sesalci. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16764296 (23944) mat xxl

Več podobnih tem