» »

Robotski sesalnik

Robotski sesalnik

Temo vidijo: vsi
««
68 / 68
»
»»

mat xxl ::

Menim, da boš z to 960 po taki ceni zadel terno ! Ni neke razlike napram I7 razen ona opcija, ki sama koš sprazne....

raners ::

Kaj pa ta robotski sesalec: Mamibot Exvac880? Po specifikacijah je podoben kakšnemu Xiaomi-ju... Ima mogoče kdo doma? Ali pa če kdo vidi kakšno pomanjkljivost?

mat xxl ::

raners, glej robote, ne igrače !!! Mamaboot :) Že s Xiaomiji in poznanimi je težava z deli, ki jih rabiš čez nekaj časa, kje boš pa za to mamobot dobil kaj ?? Ja vem uvoznik mora zagotoviti dele vsaj 5 let po EU regulativi...., lahko pa to naredi tudi tako, kot npr Galaxy bralko pri nas ..... crkne recimo krtačni modul, povedo nimamo, se ne splača popravljati, kupi novi, potem pa znanec le pritisne na njih, da so dolžni dobaviti dele, potem pa naenkrat del imajo, stane pa 85 % vrednosti novega robota z garancijo in hkrati 300% več, kot primerljiv del na poznanih znamkah.....

Torej ni vse v opisu, če že kupi, nekaj , kar je poznano , razširjeno, da kasneje, še kaj popraviš !

eric_cartman ::

raners je izjavil:

Kaj pa ta robotski sesalec: Mamibot Exvac880? Po specifikacijah je podoben kakšnemu Xiaomi-ju... Ima mogoče kdo doma? Ali pa če kdo vidi kakšno pomanjkljivost?

Lastnik Xiaomijevega Roborock S5 Max.. Pred tem sem imel že naročenega nekega Eufy-ja, vendar sem še v postopku naročanja preklical naročilo na mimovrstah in šel za 200 € dražjim sesalcem..

Danes si mislim, da sem bil neumen, ker tega nisem nabavil že prej..

App je dodelan v nulo in se z lahkoto prebije na 1. mesto glede možnosti nastavitev in preglednosti.. Sesa in pomiva mi stanovanje 90 m2 - vinil povsod. Zame je bil to daleč najboljši best buy..

Moja je dvomila v tako "drag" nakup.. Pa ti povem, da me zdaj ubije, če ji ga odnesem.. Nama to prišpara cca. 1 uro pospravljanja na dan (majhen otrok in pes).

bajsibajsi ::

Xiaomi Mijia STYTJ02YM 2 in 1 https://www.banggood.com/Xiaomi-Mijia-S...

Za 250 eur, da ali ne? Je kaj boljsega?

Cistil bi cca. 60 m^2 povrsino (parket, tepih, ploscice). Predvidevam, da je pri teh botih verjetno pametno ze kar v startu narociti tudi zamenljive dele (za tega konkretno recimo https://www.banggood.com/18pcs-Replacem... )

petron ::

A je komu ratalo povezat mi home z alexo? Mi je dodalo pod devices (s50 in kamero) ma piše da je unresponsive.

LorD_DDooM ::

Po slabem letu uporabe VIOMI V2 PRO, mi je pred kratkim nehalo mokriti tal med načinom pomivanja (Mop). Sem mislil, da je kaka samo luknjica zamašena, ampak zgleda da je šla črpalka. Resda redno pomivam tla (2-3x na teden).
Predvidevam, da če priklopim črpalko na +3V bi morala začeti delovati - toliko da testiram , če je res v okvari.

Gledam po internetu, rezervne črpalke so sicer poceni, ampak imamo uradni servis v Slo za Viomi naprave?

Badwolff ::

Tudi meni.
viomi mi je dal naslov v Nemčiji, kamor naj pošljem. Sem poslal, pa dobim nazaj, da naslov ne obstaja od DHLa. Skupaj 30€. Viomi se vedno trdi, da je naslov pravi in naj pošljem z drugo službo. Gearbest ne jebe,zmen se z viomijem.

Tako , da sem viomi črtal s seznama bodočih nakupov.

A daš link za pumpo? Pri men je skor sigurno to, ker se je ne sliši več ob začetku.

JamesQ ::

Živjo

Po hitrem pregledu ponudbe robotskih sesalcev se odločam med Roborock S6 MaxV in Roborock S5 Max.

Se bolj splača zdaj kupiti Roborock S5 Max ali naj počakam še kak teden na Roborock S6 MaxV?

Opazil sme, da je Roborock S6 MaxV precej razprodan, tudi po EU.

Najlepša hvala za vaše odgovore in predloge.

LDŽ

petron ::

Na redditu sem zasledil kritike na račun s6maxV. Pišejo da je kljub opevanem AI učinkovitost slabša kot s5max. Lahlo da bojo spilili še algoritme.

Zgodovina sprememb…

• spremenil: petron ()
««
68 / 68
»
»»

Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Geekbuying nakupi in kuponi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11612447 (2932) bluefish

Ask Tomson (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

48335299 (9225) bluefish

Kateri sesalnik kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

309100454 (20136) perci
»

Robotski sesalci. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16748477 (8125) mat xxl

Več podobnih tem