» »

Robotski sesalnik

Robotski sesalnik

Temo vidijo: vsi
««
29 / 90
»»

gile ::

@mare92
Evo, zbral pogum (in €€€) in tudi jaz naročil s50. Da vidimo, kdo ga prej dobi.

Tomson, tebi pa zaenkrat res hvala.

omni-vor ::

mare92 je izjavil:


Če še komu prav pride, so danes še malo nižje cene: Roborock S50 s kodo: GB-RB1111 iz 317EUR na 308EUR


Hecno dogajanje je s tole spletno stranjo. Sem dodal s50 v košarico in vnesel kodo, dobil znesek 310eur (4,40eur popusta zaradi kode in 4,40eur popusta zaradi tega ker sem na novo registriran).

Potem sem zaradi tehničnih razlogov moral restartati svoj računalnik brez da bi zaključil svoj nakup, in po restartu, ko poskusim še enkrat uporabiti kodo mi napiše "The code you entered has expired." Prav tako mi več ne ponudi tistega drugega popusta.
Res hecno! Enkrat tako, drugič tako...

EDIT: mi je Tomson ravnokar sporočil, da je potekla koda. Samo še vedno ne vem kaj se je zgodilo z drugim popustom

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: omni-vor ()

Tomson ::

@mare92:
pri meni se kaj takšnega še ni zgodilo, tudi kjer imam ogledala brez roba se sam ustavi in obrne v drugo smer ... Lahko pa pade s stekla če ima na steklu preveč tekočine in začne polzet oz. izgubi vakumski oprijem, a tudi to se zgodi če res teče po oknih, najprej drsi, potem pa lahko tudi pade, do padca pri meni še ni prišlo, drsel pa je že, ker sem pretiraval s čistilom! :)

@johan:
iz osebnih izkušenj ne morem govorit, sem pa prebral dosti testov in slišal odzivov uporabnikov, eden najboljših pokončnih baterisjkih sesalnikov na trgu (poleg dražjega Dysona V8) je Xiaomi Roidmi F8, trenutno, na 11.11 je npr. za 248€, kar je skoraj 50€ ceneje kot sicer. Tega ali Jimmya bom tudi sam nekoč vzel, da mi nadomesti še zadnji klasični sesalnik za stopnišče ... Omenjeni Jimmy JV51 za 148€ pa je novejši, drugi Xiaomijev pokončni sesalnik, ki je, pravijo kopija tega odličnega Dysona, sicer tudi podoben Roidmi modelu, je tudi enako močan, ima bogato opremo, je pa slabši na debelih preprogah ker nima namenskega nastavka, na tankih pa se menda super obnese, ima pa bolje rešeno menjavo koška kot prvi Roidmi Xiaomi. Skratka, glede na razmerje cena, zmogljivost kvaliteta je omenjeni Jimmy bestbuy, cenejše Dibeje pa so tudi super, a imajo skoraj 2x nižjo sesalno moč, kar pa se v praksi kar pozna, pač odvisno kaj potrebuješ, Dibeje so super buget linija, Xiaomi pa je že višji rang, tako po kvaliteti kot zmogljivosti ...

@omni-vor:
v tem času ko si resetiral je očitno koda potekla, drugi popust pa je bil vezan na dodatno promocijo danes od 15h-17h, si verjetno šele po 17 uri zopet imel računalnik online ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

amacar ::

Tega roidmi f8 sem js narocil, ga se cakam. Glede na teste je kar slabsi kot dyson (tepihi, sesanje ob robovih, drzalo hkrati ne polni...), ampak je tudi nizja cena.

dejanslo ::

Pol ta ponudba 360 S6ke ne zajema za 90eur rezervnih delov? Pol je bolj švoh top ponudba :)
There`s More Than One Way To Do It

Juraj ::

iglavc je izjavil:

Ima še kdo podobne težave z wifi pri 360 s6 ? Sem bil super zadovoljen z njim, do sedaj, ko mi ne gre več vzpostavit povezave z WIFI. Naredil sem reset, reset z gumbom in nič... nikakor ne morem več povezati telefona z sesalcem. Ali ima kdo rešitev , kaj bi še lahko naredil ? Telefon mi zazna omrežje sesalca 360 , nanj se lahko povežem, vendar ne vem kako bi potem prišel na njihov software, da bi lahko tam kaj nastavil. Hvala. Lp


Imam enako težavo, po namestitvi novega firmwara sesalec ni več povezljiv. Kolikor vidim ima veliko uporabnikov ta problem mislim, da gre za serijsko napako.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Juraj ()

Netrunner ::

Tomson je izjavil:

Še ugodneje je danes Roborock S50 (White), v FlashSale za 325€ ... Kot omenjeno, preko Prioirty Line dodatnih stroškov ali drugih težav tudi ni ... Iz svoje prakse lahko povem, da pri treh robotskih sesalnikih nobenih težav, kolikor spremljam niti pri drugih ...


Sem naročil in sedaj ko spremljal pošiljko mi piše da je na poti iz honk konga. Upam da res ne bo kakšnih dodatnih stroškov.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

valdo ::

dejanslo je izjavil:

Pol ta ponudba 360 S6ke ne zajema za 90eur rezervnih delov? Pol je bolj švoh top ponudba :)

Tako je danes dobil iz EU skladišča 360 S6,
od rezervnih delov niti R:|
upam da to pomeni da jih ne bom potreboval :D
Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: valdo ()

Tomson ::

@000:
si lahko brez skrbi! ;)

@valdo:
tista ponudba s potrošnim materialom je veljala le v promociji za prvih 500 kom. Sam sem tudi včeraj za familijo naročal 360tko, tudi brez ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

gdjv ::

Danes sem dobil 360 S6. Sicer skoraj vse super, imam pa en problem. Že pri prvem poskusu mi je javil napako "top radar seems to be blocked". Vse je bilo čisto... potem poskusim naravnati radar (ki se vrti) naravnost, da imata oba senzorja prost pogled (pokrov radarja je na 4 nosilcih). In očitno je bil to problem.

Sedaj moram vedno preden ga vklopim, nastaviti radar ročno da gleda naravnost, ker drugače mi javi napako.

Ima kdo kakšno rešitev? Tomson, si kje zasledil to težavo?

Hvala.

gdjv ::

očitno se je moral malo navaditi na okolje. problem je bil, da se radar zgoraj ni začel vrteti. sem ga ročno parkrat zavrtel in sedaj dela kot treba.

navdušen sem nad mapami ki si jih izriše. me je kar strah, da me še v spalnici ponoči preseneti :)

carlito149 ::

Dobil nadomestne deleza xiaomi robot 1. Filter, scetka in krtaca. Narocila na AE neke ponaredke za 8€ in ne vidim nobene razlike, ce primerjam z originali.

johan9 ::

Opazil sem, da je sedaj tudi za Roborock S50 Smart Robot Vacuum Cleaner - WHITE EU 2 prišel nov firmware, kjer je možno shranjevati mape in dodajati virtualne zidove....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: johan9 ()

zagarb ::

Pred dnevi sem dobil 360 S6, nisem imel težav s povezovanjem v wifi in telefon, čeprav sam postopek registracije je res nedodelan. Sem pa opazil da mi ne deluje RC Mode, torej da preko telefona direktno upravljaš (voziš) sesalec. Ko kliknem na opcijo RC Mode mi po potrditvi najprej ustavi sesalec če kaj dela, potem se mi odpre okno s kontrolnikom za levo-desno-gor-dol, prve 20 sekund piše da preverja firmware in povezavo, potem pa je kontrolnik na voljo, vendar se sesalec sploh ne odziva na upravljanje, čeprav v sami aplikaciji vse deluje in ne javi nobenih napak.
Ima kdo podobno težavo?

avtek ::

Tisti ki imate Roborock S50... na kakšni hitrosti oz moči sesate z njim?


Lp

GupeM ::

johan9 je izjavil:

Opazil sem, da je sedaj tudi za Roborock S50 Smart Robot Vacuum Cleaner - WHITE EU 2 prišel nov firmware, kjer je možno shranjevati mape in dodajati virtualne zidove....

Končno. Bo treba testirati, ko pridem domov. Zaenkrat sem samo update-al, pa se je v aplikaciji pojavila možnost shranjevanja mape, postavljanja virtualnih zidov pa postavljanje restricted zones. Popoldne preverim, kako se zadeva obnese v praksi. Zoned cleanup načeloma dela dobro.

@dulci: Odvisno. Večinoma na balanced z vključenim carpet mode (začne bolj močno sesati, ko pride na preprogo). Včasih pa nastavim na MAX, pa ga pustim, da spuca celo stanovanje. Če imam nameščeno krpo, uporabim mopping mode, pa mu dam 3 kroge, da jih naredi. Običajno posamezne sobe moppam, da vmes očistim krpo in dolijem vodo. Sem bil pa zelo presenečen, kako dobro mopping očisti, sploh po treh krogih na svetlečih ploščicah.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

gdjv ::

zagarb je izjavil:

Pred dnevi sem dobil 360 S6, nisem imel težav s povezovanjem v wifi in telefon, čeprav sam postopek registracije je res nedodelan. Sem pa opazil da mi ne deluje RC Mode, torej da preko telefona direktno upravljaš (voziš) sesalec. Ko kliknem na opcijo RC Mode mi po potrditvi najprej ustavi sesalec če kaj dela, potem se mi odpre okno s kontrolnikom za levo-desno-gor-dol, prve 20 sekund piše da preverja firmware in povezavo, potem pa je kontrolnik na voljo, vendar se sesalec sploh ne odziva na upravljanje, čeprav v sami aplikaciji vse deluje in ne javi nobenih napak.
Ima kdo podobno težavo?


enako je pri meni, verjetno je težava v firmware-u, ker RC sploh ne deluje.

Netrunner ::

Par prašanj glede roborocka s50
- Ga je možno upravljati tudi na daljavo izven domačega wifi omrežja?
- Aplikacija za upravljanje je samo za telefone ali obstaja tudi kakšna desktop verzija?
- Kako deluje tisto mokro čiščenje? .. samo natočiš vodo katera počasi moči krpo spodaj? Mogoče kdo ve koliko kaj pusti mokro za sabo? .. me zaniam predvsem zaradi parketa.
- Če daš v posodo za vodo še kako čistilo ali kis .. je ok ali škodi čemurkoli?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

tomy5 ::

Da
Ne da bi jo poznal ali videl
Slabo, večina noče uporabljati vode zaradi možnosti izliva, zamakanja,
Se odsvetuje, ne poznam nikogar ki bi dal tja karkoli drugega kot destilirano vodo ( še kamen škoduje vsemu, če vsega ne čistiš redno )

Netrunner ::

Še eno vprašanje. Pri določenih videih je videti da ima polnilna enota še podstavek v obliki sesalca kar je super. Je to serijsko priloženo ali je treba dokupit?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

amacar ::

Priloženo, namenjeno, da ne kaplja.

Tomson ::

@#000:
sam mokro čiščenje prakticiram takole. Če le natočiš vodo v posodico in na sesalnik namestiš suho krpico bo minilo nekaj časa preden bo krpica dobro navlažena, zato jo sam, preden jo namestim, precej dobro namočim, ne toliko da teče od nje, ampak da je res fino premočena, tako od prve sekunde dalje fino na mokro navlaži tla. Mokro pusti nekako tako, kot če bi z navlaženo viledo potegnil po tleh. Za parket te ne rabi nič skrbet, tla ne bodo mokra, le navlažena in se izjemno hitro pusušijo. Na parketu nekje po 30s ni več sledi. V posodico za vodo pa le navadno vodo, nobenih dodatkov, čistil. Sam ne uporabljam destilirane vode ampak navadno iz pipe. Vsak sesalnik ima že priložen plastičen podstavek, kot je že Amacar zapisal, zaradi mokrega čiščenja, ko se odpravi nazaj na polnilno postajo. V praksi nič ne toči, tudi ko nekaj časa stoji, so pa tla na tistem mestu rahlo vlažna ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Netrunner ::

Hvala za info. Sedaj mi ne preostane drugega kot čakanje da pride :) 7.11 sem naročil, 12.11 je štartal iz honk konga in zdaj in od takrat do danes mi piše da potuje v slo. Čez kaki teden ga mogoče že dobim.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Netrunner ::

Pa še nekaj me bega :) Moj domač wifi je pod geslom, kako se robot poveže na njega in potem na telefon če pa mu ne moreš nikjer vpisati gesla? Pa zanima me ali moraš nastavljati kakšne porte če želiš da ga uporabljaš izven domačega omrežja? ... sklepam da ne, in da deluje zadeva preko namenskega strežnika?

Kar se aplikacije tiče, ali se jo dobi na google play? ... ali jo moraš kako drugače namestiti?

hvala in LP
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

avtek ::

Robot se bo že povezal na tvoj wifi, brez skrbi. Mislim da nas ga ima velika večina pod geslom. Mislim da se nekak synca trokrog - mobitel, router in robot.

Portov ne rabiš nastavljat.

Aplikacije je MiHome :)

GupeM ::

@#000

Jaz pa sem z mokrim čiščenjem povsem zadovoljen. Tudi v navodilih piše, da je treba krpo prej zmočiti in jo ožeti toliko, da ne kaplja od nje. Prvič sem probal, ne da bi jo navlažil, pa sem bil zelo razočaran. Nato sem v navodilih videl, da jo je treba navlažiti. Po tem sem bil pa izredno zadovoljen. Trdovratne, zasušene umazanije res ne odstrani (tam se je še z navadno krpo in metlo potrebo malo namučiti). Drugače pa tla kar fino osveži. Tudi na krpo od sesalca se nabere kar nekaj umazanije, kar pomeni, da jo je pobral po tleh. Večinoma tisti najbolj fin prah in netrdovratno umazanijo.

V navodilih piše tudi, da moraš biti doma, kadar čistiš s krpo. Verjetno zato, če se sesalec kjerkoli zatakne, da ne kaplja ven iz njega in ti ne uniči parketa.

Tla niso posebej mokra. Malo vlažna ostanejo še par minut, odvisno tudi od vlage v stanovanju. Poleti ob odprtem oknu se verjetno posušijo prej kot v minuti, pri mani na hladnih ploščicah pa je trajalo kakšne 3 minute, da se je posušil del, kjer se je nazadnje peljal. Laminat se je posušil v roku minute do minute in pol.

Podstavek za charging station "je treba" uporabljati samo na lesenih podnih. Če je na ploščicah, podstavka ne potrebuješ. Drugače pa ga nikoli ne polnim, kadar sta water tank in krpa gor. Če ne zaradi drugega, že zato, ker je krpo veliko lažje očistiti, dokler je še mokra. Ko se umazanija enkrat zasuši gor, jo je veliko težje.

Zadeva pa drugače deluje tako, da se z aplikacijo povežeš na sesalnik preko WiFi. Ko sta povezana, izbereš na kateri WiFi naj se sesalec poveže in vpišeš geslo preko telefona (ne vem, če je geslo potrebno vpisati, če sesalnik povezuješ na isti WiFi kot je povezan telefon. Sem pozabil). Nato se sesalnik poveže na izbran WiFi in lahko ga uporabljaš od kjerkoli.

Aplikacija je MiHome in se dobi na Google Play Store.

iglavc ::

Tudi meni na 360 ni deloval RC mode. Imam pa se vedno tezavo z wifi,tako da si ne izklapljajte sesalca iz omrezja,ko je enkrat povezan,ker ga potem ne boste mogli povezat nazaj. Ocitno je napaka na firmwaru...grrrr. A kdo ve kako je z vracilom izdelka oz uveljavljanjem garancije?

nexi_voltaer ::

Živjo,

sem že nekaj prebral, pa bi se vseeno rad prepričal za par informacij predno se spravim v nakup.

Torej zanima me za Roborock s50:
Razlika med International in CN je samo v kablu in navodilih? (+ novejši firmware)
Našel sem neka angleška navodila, pa me zanima če je to to:
http://blogimage.geekbuying.com/wp-cont...
oziroma tole
https://www.myrobotcenter.eu/en/downloa...
Kaj pa aplikacija ne telefonu? Je v angleščini?
Ali lahko shranjujem mape z restrikcijami in potem samo označim katero mapo naj uporabi?
Kako si zapomne mape? Mora nujno imeti v istem prostoru charging station? Recimo hočem, da je charging station v dnevni sobi, jaz pa ga pošljem samo v spalnico (mapa, kjer imam označeno kam ne sme) pa potem pride nazaj?

Res mi je pomembno, da mi lahko shranjuje mape (recimo do 10), kjer bi mu lahko potem nastavil kje NE sme sesati. V mojem primeru je boljši use case, da mu označim kam ne sme.

Poznam 360 S6, ki ima tudi možnost shranjevanja ampak baje v CN verziji in sedaj po novem tudi international to dela tudi pri Roborocku. Mogoče bi se zaradi firme rajši odločil za Roborocka.

@Tomson, vem da imaš ti oba sesalca. Kako zdaj to deluje na Roborocku z novim updejtom (oziroma na CN verziji, je to že od prej, če prav razumme).
Ali sta zdaj v vseh aspektih enaka in je res samo izbira "znamke" (sem prebral tvoj review med obema)

Hvala.

Zgodovina sprememb…

GupeM ::

Roborock lahko shrani samo zadnjo mapo. Aplikacija na telefonu je angleška, tudi navodila znotraj aplikacije so v angleščini. Papirnatih praktično ne potrebuješ.

simphony ::

Živjo. Ali omenjeni robotski sesalniki (Roborock S50, 360 S6) nujno potrebujejo internet za delovanje? V stanovanju nimam wifija in bi rad, da sesa, ko me ni doma. Načeloma imam hotspot na telefonu, vendar ko grem od doma ga ne bo več. Ali lahko nastavim kdaj naj sesa in potem dela brez interneta?

Zasledil sem, da krtačke in filtre menjate na eno leto? Ali se splača naročiti že sedaj skupaj z sesalcem? 46$ za roborock-a.
https://www.gearbest.com/home-smart-imp...

Čez 4 dni bo black friday. Ali se splača počakati do takrat na še kakšen popust? Roborock cenejši model trenutno stane 333 EUR (https://www.gearbest.com/robot-vacuum/p.... Ali prav razumem, da je to tudi druga generacija in je popolnoma enak kot slednji dražji, le da je ta international (https://www.gearbest.com/robot-vacuum/p.... Zmotilo me je namreč to, da ima samo dražji v opisu "second generation".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: simphony ()

smile- ::

360 S6 in firmware 2.9.33_7068: po nadgradnji na ta firmware mi je, tako kot ostalim, prenehal delovati RC mode. Nič tragičnega zame.

Drugi problem je bil, če sem poslal sesalec posesati samo določeno sobo. Takrat se mu čisto odpeljalo (dobesedno) :). Skakal na random gor in dol in potem rekel, da je končal. V veliki večini potem ni več uspel najti polnilne postaje. Če nebi poznal sesalca od prej, bi ga gladko poslal nazaj, ker je deloval na nivoju cenega kitajca. Restore zemljevida ni pomagal, reboot prav tako ne. Lokacija na telefonu je prikazovala napačno pozicijo.

Potem sem sesalec zaprl v nepoznani prostor, ter mu ročno (s tipko) sprožil sesanje. S tem je pozabil na shranjen zemljevid (preveril na telefonu). Zatem sem ga položil na polnilno postajo in še enkrat ročno sprožil, da je obral celotno stanovenje in si ustvaril nov zemljevid.

Od takrat naprej ga lahko spet pošljem v željeno sobo.

mastenm ::

Gledam robote za pomivanje stekel. Kakšne izkušnje imate tisti, ki ste ga nabavili?
Imam kar precej fasadnih steklenih površin. Tudi ročno težko dostopnih. In me zanima, ali tile robotski pomivači dovolj dobro pomijejo stekla. Čez leto se nekaj umazanije le nabere.
Glede na veliko steklenih površin bi rekel, da so mi bližje večji (kvadratni) modeli, kaot gledam na GearBest, kot so Alfawise WIN660, Alfawise WS-860, Cop Rose x6, ...
Katerega priporočate? Kakšne znane prednosti/slabosti? Za Alfawise WS-860 ni še nobenega reviewja. Zgleda, da je novejši model.
Pa še to. Eno steklo je visoko ter ozko cca 42cm. Ali bi ta širina bila lahko preozka zanj?

gdjv ::

smile- je izjavil:

360 S6 in firmware 2.9.33_7068: po nadgradnji na ta firmware mi je, tako kot ostalim, prenehal delovati RC mode. Nič tragičnega zame.

Drugi problem je bil, če sem poslal sesalec posesati samo določeno sobo. Takrat se mu čisto odpeljalo (dobesedno) :). Skakal na random gor in dol in potem rekel, da je končal. V veliki večini potem ni več uspel najti polnilne postaje. Če nebi poznal sesalca od prej, bi ga gladko poslal nazaj, ker je deloval na nivoju cenega kitajca. Restore zemljevida ni pomagal, reboot prav tako ne. Lokacija na telefonu je prikazovala napačno pozicijo.

Potem sem sesalec zaprl v nepoznani prostor, ter mu ročno (s tipko) sprožil sesanje. S tem je pozabil na shranjen zemljevid (preveril na telefonu). Zatem sem ga položil na polnilno postajo in še enkrat ročno sprožil, da je obral celotno stanovenje in si ustvaril nov zemljevid.

Od takrat naprej ga lahko spet pošljem v željeno sobo.


Včasih ima tudi moj kakšen izpad, vendar zelo redko. RC trenutno ne dela, ostalo pa ne morem verjeti kako mi celo stanovanje posesa in zbriše v 25 min.

Sicer sem upal, da bo lahko šel preko preproge (ki je čisto navadna), ampak pride na njo, iz nje pa več ne najde, se samo vrti... (očitno rabi zimske gume :)). Tukaj pa prav pridejo mape in lepo označiš, naj se je izogne.

Infusion ::

Zakaj pa bi se nekdo odločil za 360 S6 čez Roborocka če smem vprašat? Kakor sem gledal reviewe je na splošno Roborock boljši kar se tiče sesanja (kar je tudi glavni namen sesalnika).

Tomson ::

Kar se učinkovitosti čiščenja tiče v praksi ni večjih razlik med omenjenima. Sam sem opazil razliko le pri premagovanju ovir, Roborock gre do 2cm, 360 S6 do 1.5cm. Rahlo višja sesalna moč se mogoče malenkost pozna pri preprogah, a če smo realni, niti Roborock ni kos klasičnemu sesalniku, ki ima kar nekajkrat višjo sesalno moč, pri gladkih površinah pa med Roborockom in 360tko ni razlik. Moja 360tka je še na starem Firmweru in nima kakšnih težav, iz tega stališča je očitno Roborock manj problematičen, saj ne pomnim kakšnih podobnih težav, sem pa prepričan da bo tudi pri 360tki težava odpravljena. Razlog za nakup 360tke nad Roborockom? Nižja cena. Osebno mi je tudi aplikacija bolj všeč, je uporabiku prijaznejša. Ob isti ceni bi se sam odločil za Roborocka, ker je preverjeno tudi na daljši rok odličen, sem pa zaradi nižje cene, ko je bila prejšni teden 360tka 264€ tudi sam vzel dva komada za družino ...

@mastenm:
sam imam Alfawise S60 (je trenutno 106€), je za manjša in srednja okna čisto spodoben. Če bi iskal negativne lastnosti bi to bile: počasnost (5min za malo večje okno), ok, glasni so vsi, učinkovitost pri precej umazanih oknih. Če čistim okna redno, 3x letno je tale napravica super, počisti precej dobro, kakšen kot ali madež tu in tam ostane, sicer pa precej zadovoljivo. Ni enako kot roka gospodinje, a to niti ni pričakovati. Ko ugotoviš kako ga uporabljati, koliko čistila nanaseš, kako umazana so lahko okna je rezultat precej dober. Večji Alfawise Win660 za 150€ je predvsem bolj primeren za večja okna, večje površine, ker je skoraj 2x hitrejši, naj bi bil tudi nekoliko tišji. Potem pa je še malo dražja alternativa z vgrajeno baterijo ki zdrži nekje 20min, kar je sicer premalo za vsa okna, Hobot WindowCleaner za 213€, omogoča tako mokro kot suho čiščenje, je tudi hitrejši od manjšega S60, precej podoben Win600 modelu, a s polnilno baterijo ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

smile- ::

@Infosion:
pri meni je bil firmware ki omogoča da pošljem sedalec naj sesa kjer hočem brez dodatnih komplikacij. Takrat roborock tega ni znal oz. je rabil trakove...

Tomson ::

Spregledal tole dosti ugodnejšo opcijo, večji Alfawise WIN660 je trenutno v FlashSale za 108€ iz CN skladišča ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

bauci ::

Ali ima izkušnje z robotskim sesalcem ali čistilcem oken, ki jih prodaja Bralko.si?

          ::

Tomson je izjavil:

Spregledal tole dosti ugodnejšo opcijo, večji Alfawise WIN660 je trenutno v FlashSale za 108€ iz CN skladišča ...


Hvala, sem naročil še enega takega. Imam že S60, ki deluje zadovoljivo, ko se ga enkrat navadiš uporabljati (količina čistila, ... kot si napisal).

Juraj ::

Težava zs povezovanjem pri 360 S6 rešena.

Od podpore sem prejel beta aplikacijo, ki odpravi težavo,in stvar deluje, ko bo aplikacija dovolj preizkušena gre ven uradno.
360 Smart AI Support - YH


"Thanks for your email, we've identified it's the problem of our Android APP that affect some of our users. We've made a beta version of the APP and if you would like to try it, please remove the old app and download from the following link:

https://www.mediafire.com/file/8x0t0sjc...

Once the APP has verified stable, we'll push it to play store.

Sorry for inconvenience cause".

iglavc ::

Ja, težava je rešena. Imajo zelo odzivno podporo in so zadevo prioritetno rešili. 360 s 6 deluje sedaj odlično !

Tomson ::

Danes bo dobra akcija, če komu prav pride, ob 17:00 360 S6 robotski sesalnik s kodo: iz 267€ na 244€ (EU skladišče)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

blze ::

Tomson je izjavil:

Danes bo dobra akcija, če komu prav pride, ob 17:00 360 S6 robotski sesalnik s kodo: iz 267€ na 244€ (EU skladišče)

kakšna je koda da naročim?
uživejte
blze

Okapi ::

u6imHyC7

blze ::

sem naročil, hvala
uživejte
blze

rok1986 ::

Roomba 671 ali 360 S6 ? :)

Dipling ::

Razmišljam, če bi vzel s50 na Aliexpressu (iz Nemčije) za 333EUR, pride pa v nekaj dneh.

Tomson ::

@rok1986:
nimaš kaj razišljat, 360 S6. Na enakem nivoju po zmogljivosti in funkcionalnosti je le Roomba serija 9, ki pa je občutno dražja ...

@Dipling:
z Roborockom ne moreš zgrešit! ;)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

mat xxl ::

Ni primerjave Roomba 671, vsekakor bolje, kot Xiaomi pol izdelki, in da se potem dnevno ukvarjaš z težavami ...

Tomson, pa BTV , veliko novejših modelov, ne le serija 9 obvlada navigacijo z aplikacijo, to, kar tako zelo cenite pri Xiaomijih....

Evo Tomson samo za tebe, vsi modeli z narisanim telefonom zraven to znajo, z cenami od 249 eur in 2 letno garancijo, ne kot pri Xiaomiju samo 1 leto pa še to z veliko dodatnimi stroški....

https://www.irobot.si/trgovina.html?gcl...

Ve pa vsak za sebe .......

Dimnik ::

Spet promocija rombe....
Kakšno.vsakodnevno ukvarjanje z xiaomijem? Polizdelek?
Me zanima aplikacija od rombe, kaj vse lahko počneš z njo? A so skopirali.od xiaomija?
Mimogrede cene pribora....za xiaomija dobim 4 komplete, za ceno enega rombinega...
««
29 / 90
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon kupuje iRobot

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
356549 (3983) Gregor P

Geekbuying nakupi in kuponi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11620322 (10807) bluefish

Ask Tomson (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
48364801 (38727) bluefish

Kateri sesalnik kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
309144197 (63879) perci

Več podobnih tem