» »

Robotski sesalnik

Robotski sesalnik

Temo vidijo: vsi
««
28 / 90
»»

šernk ::

Blumper je izjavil:

Zdravo.
Roborock veselo sesa moje stanovanje.. mokrega čiščenja pa še nisem preizkusil. Ampak, ima probleme it čež malo bolj kosmat tepih, ki je v spalnici, tako da posesa samo en del le te. Prav tako ne zaide v kopalnico. Sicer v kopalnico niti ne potrebujem da gre, rad bi pa da posesa še ostali del spalnice. Kako tp uredit?
Hvala za nasvete


dvomim da rešitev obstaja. To je pač razlika med sesalcem za 300eur in za 500eur. Roomba s pravim tepihom iz novozelandske volne nima problemov ni malo višji ampak je precej višji rob je cca 15-20mm, gre se za pravi tepih, ki je koštal ulala mislim da je bil 1200eur za 2x3m. Ravno tako gre sam v in iz kopalnice kjer je cca 1cm prehod. No ta hudič je preskočil celo cca 2,5cm stopnico med dvema hodnikoma. seveda navzdol, navzgor ne more ker se zabije v rob in je fizično nemogoče da gre nazaj.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

omni-vor ::

A je kdo že naročil Roborock S55?

Kakšen pomislek zakaj ne bi raje vzel ta črn model, npr. da se morda prej pozna umazanija na njem ali celo kaj drugega? Cena ni kaj dosti drugačna od belega modela.

mat xxl ::

Od belega se načelno po belih stenah črte ne poznajo, od črnega se pa , jasno črne...., razen če imaš črne stene....

Dimnik ::

šernk je izjavil:

Blumper je izjavil:

Zdravo.
Roborock veselo sesa moje stanovanje.. mokrega čiščenja pa še nisem preizkusil. Ampak, ima probleme it čež malo bolj kosmat tepih, ki je v spalnici, tako da posesa samo en del le te. Prav tako ne zaide v kopalnico. Sicer v kopalnico niti ne potrebujem da gre, rad bi pa da posesa še ostali del spalnice. Kako tp uredit?
Hvala za nasvete


dvomim da rešitev obstaja. To je pač razlika med sesalcem za 300eur in za 500eur. Roomba s pravim tepihom iz novozelandske volne nima problemov ni malo višji ampak je precej višji rob je cca 15-20mm, gre se za pravi tepih, ki je koštal ulala mislim da je bil 1200eur za 2x3m. Ravno tako gre sam v in iz kopalnice kjer je cca 1cm prehod. No ta hudič je preskočil celo cca 2,5cm stopnico med dvema hodnikoma. seveda navzdol, navzgor ne more ker se zabije v rob in je fizično nemogoče da gre nazaj.



Bla, bla, bla.... prvo je vprašanje kakšen tepih imaš ti in on, mislim razliko v dolžini dlak, rob čez 2cm gre tudi ta za 300 oz manj...
drugo, zakaj ne gre v kopalnico je vprašanje, ker nevemo ali ga ovira prag od.vrat ali ni wifi signala v kopalnici ali....

Tomson ::

@omni-vor:
Black Piano color, odsevna črna zna bit pravi magnet za prah in prstne odtise ...

Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

bleem ::

https://www.gearbest.com/robot-vacuum/p...

Torej gearbest ima neko znižanje. Ker še nisem naročal od tam, me zanima, kako je z carino in CE? Ta naprava nima CEja, znajo to zmlet? Kakšna je praksa in kakšna teorija?

Hvala

Tomson ::

Še ugodneje je danes Roborock S50 (White), v FlashSale za 325€ ... Kot omenjeno, preko Prioirty Line dodatnih stroškov ali drugih težav tudi ni ... Iz svoje prakse lahko povem, da pri treh robotskih sesalnikih nobenih težav, kolikor spremljam niti pri drugih ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

omni-vor ::

Tomson, kaj pomeni ta akcija 11.11 na Gearbestu?

Netrunner ::

bleem je izjavil:

https://www.gearbest.com/robot-vacuum/p...

Torej gearbest ima neko znižanje. Ker še nisem naročal od tam, me zanima, kako je z carino in CE? Ta naprava nima CEja, znajo to zmlet? Kakšna je praksa in kakšna teorija?

Hvala


Kaj je size ? CN PLUG vs EU ?? Če preklopiš na EU se cena konkretno zviša

Sklepam da samo el. priključek .. se pravi je potrebno kupiti še adapter za EU ?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Zgodovina sprememb…

Tomson ::

@omni-vor:
pač promocija v obdobju BlackFriday, ki traja 5.11-14.11 ...

@#000:
razlika med Roborock S50 International (370€ EU skladišče) in Roborock S50 CN (325€) modeloma je le v adapterju, pri CN verziji potrebuješ CN-EU adapter, ter v ANG navodilih pri Inter. verziji, strojno sta sesalnika identična, s tem da je CN v prednosti ker ima novejši firmware, kjer je možno določit tudi "Restricted Zones" področja kjer sesalnik ne sesa, preko aplikacije in je občutno cenejša ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Netrunner ::

Hvala za info, potem se ta roborock s50 CN za 325EUR + adapter + poštnina kar splača. Ravno razmišljam o nakupu in kar sem gledal teste je ta zadeva kar ena izmed top izbir. Ali se motim?

Kako pa je kaj z jezikom pri tej CN verziji? Navodila ANG lahko dobim na netu, kaj pa meniji i n neka aplikacija, to je univerzalno ali je kakšna razlika?

Pa še to me zanima od gearbest:
Note: For safer delivery, please buy the tracking & insurance fee. In cases of verified shipping loss/damage GB will resend for free.

Kako je če tega ne vzameš in pošiljke ne dobiš?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Zgodovina sprememb…

Netrunner ::

Pa še to. Pri EU verziji piše: WHITE ROBOROCK S50 SECOND-GENERATION INTERNATIONAL VERSION, pri CN pa samo: roborock S50 Smart Robot Vacuum Cleaner - WHITE CN PLUG , kako vem da je to tudi druga generacija ?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Kodrnusa ::

Roborock s50 je 2 Generacija! Aplikacija je na telefonu v angleščini...Nobenih dodatnih zavarovanj ne jemlješ... samo priority line das kot pošiljanje. Adapterja ne rabiš, lahko daš en star kabel od radia (2 luknjici zadaj) pa je rešeno... Angleški jezik naložiš preko telefona kot update...
Sesalec je top!!! Ga imam 2 meseca in tako čisto še nismo imeli v novi hiši. Posesa in obriše 2 krat na teden zgoraj/spodaj pa je :)

avtek ::

Tomson je izjavil:

@#000:
razlika med Roborock S50 International (370€ EU skladišče) in Roborock S50 CN (325€) modeloma je le v adapterju, pri CN verziji potrebuješ CN-EU adapter, ter v ANG navodilih pri Inter. verziji, strojno sta sesalnika identična, s tem da je CN v prednosti ker ima novejši firmware, kjer je možno določit tudi "Restricted Zones" področja kjer sesalnik ne sesa, preko aplikacije in je občutno cenejša ...


Bi opozoril, da sem prejel CN verzijo (dne 30.10.) in je bil priložen CN-EU adapter (sicer ne gre v "klasično" vtičnico, mi pa lepo služi v takšni vtičnici).

Lp

GupeM ::

Kako naj Roborock S50 international verzijo prepričam, da si zapomni zemljevid? Po čiščenju celotnega stanovanja namreč naredi lep zemljevid, vse lepo in prav. Lahko izberem tudi površino, kje naj čisti, in zadeva lepo dela, če vmes ne ustavim sesanja. Problem nastane, če dam pavzo in nato nadaljujem, ali če ga pošljem nazaj na dock. V tem primeru začne zadeva na novo risati zemljevid in se stari izgubi (ostane samo še v history). Že obstaja kakšna rešitev?

Infusion ::

Kar jaz vem ne moreš. To je skoraj edina pomanjkljivost tega robota oz. aplikacije in edini problem na katerega sem naletel. Bi bilo res super če bi si zapomnil obliko stanovanja in ne vedno znova risal...

amacar ::

Dela na CN verziji, ne vem pa če se da international kako drugače nadgraditi, ker uraden app zaenkrat še ne ponudi posodobitve. Mogoče s pomočjo aplikacije FloleVac.

JA23 ::

Jaz imam mirobota od xiaomija. Zdajle ga imam počasi že eno leto in se verjetno bliža čas za menjavo potrošnih delov.
Pa me zanima, kako pogosto ostali menjate stvari - predvsem filtre. Po navodilih proizvajalca naj bi se menjalo na 3 mesece. Meni osebno se to zdi malo pretirano.

Sicer sem pa malo gledal po gearbestu in našel tole dvoje:

-tole so filtri in ščetke
https://www.gearbest.com/tool-kit/pp_00...

-tole pa samo filtri
https://www.gearbest.com/home-appliance...

Sicer to dvoje ni ravno drago, pa me vseeno zanima, ali obstaja še kakšna boljše opcija.
Kaj ste si oziroma si boste kaj drugi kupili?
Hvala za odgovore.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JA23 ()

Netrunner ::

uf .. na to sploh nisem pomislil. Kaj poleg sesalca se mi splača naročit še kaj poleg?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

omni-vor ::

Kaj ko bi nekateri, ki ste novi v tej temi, prebrali recimo zadnjih 5 strani teme? Ker 90% vseh odgovorov na vaša vprašanja boste našli v tem rangu nazaj, ker je Tomson na vse to že večkrat odgovoril.

Če preberete zadnjih 10 strani, pa boste sploh zmagali. Vzelo vam bo pa 15 minut. Meni se Tomson že skoraj smili :)

valdo ::

Kaj pa to? Katera kopija ...


https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...
Lp

Kodrnusa ::

Jaz ga imam šele 2 meseca. sem pa na ali expresu našel veliko rezervnih delov (filtre, krtače..) za male pare. ko bo čas bom naročil.
Če ga nastaviš na China mainland lahko updajtaš software in nastaviš da je v spominu zemljevid. Problem je da meni ne odgovarja ker ima 2 nadstropja in si samo en zemljevid zapomni, pol pa riše čez tistega ko ne štima nadstropje. Zato sem to izključil...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kodrnusa ()

GupeM ::

Malo za zabavo... Meni res všečno zgleda, ko se mi pospravi na dock in mi ne dela nobene gužve. Omara pa par milimetrov po višini in nekaj cm po širini, da je še dovolj placa spodaj.

supermico ::

Mi lahko kdo pomaga povezati telefon z roborockom 1.gen? Nikakor mi ne uspe priti do "možganov" sesalca, posledično tudi nimam nobenih možnosti upravljanja preko telefona. Zatakne se že pri prvem koraku. Aplikacija Mi Home sesalca ne najde, lahko ga išče v nedogled. Nastavljeno imam na Mainland CHina. Resetiranje wifi ali ponovna inštalacija aplikacije ne deluje... Wifi na sesalcu deluje, ga vidim kot možnost na telefonu. Je treba kaj nastaviti na routerju?

Netrunner ::

omni-vor je izjavil:

Kaj ko bi nekateri, ki ste novi v tej temi, prebrali recimo zadnjih 5 strani teme? Ker 90% vseh odgovorov na vaša vprašanja boste našli v tem rangu nazaj, ker je Tomson na vse to že večkrat odgovoril.

Če preberete zadnjih 10 strani, pa boste sploh zmagali. Vzelo vam bo pa 15 minut. Meni se Tomson že skoraj smili :)


am.. ja :) Sem med njimi ...in sem nekako pozabil na to. Zdaj grem od strani 20 naprej malo preletet kaj vse piše. Sem pa že pri skorajšni oddaji naročila. Mi pa ni prav jasno od kod se pošilja ta sesalec? Je teh 325€ končna cena ali se bo še kaka carina pojavila ali davek?
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

Netrunner ::

ok sem dobil odgovor v preteklih postih čeprav mi ni jasno kje je na strani to navedeno.
Doing nothing is very hard to do... you never know when you're finished.

omni-vor ::

Netrunner je izjavil:

ok sem dobil odgovor v preteklih postih čeprav mi ni jasno kje je na strani to navedeno.


Na njihovi strani ne vem kje to piše... jaz sem našel to na tej slovenski strani

copy/paste
Artikli iz EU skladišč:
Fast-08 (Poljska) / Fast-23 (Češka/Nemčija) / Fast-29 (Španija) / Fast-30 (Francija)
CN-026 (Poljska) / Fast-27 (Anglija) / CN-028 (Francija) / Fast-07 (Španija)

Aja, pa HK je verjetno Hong Kong

Konlov ::

A morajo ti zemlevidi biti? Ali je opcija, da gre na x ur in posesa do koder pač pride. Pri nas je včasih kaka vreča na tleh pa vrata so različno odprta, pa ne vem,če bi bilo pametno delati z conami?

Tomson ::

Seveda, nobenih con ne potrebujes, te so le opcija, sicer bo sesalnik pac samodejno pocistil vse prostore do katerih bo lahko dostopal in se samodejno umaknil predmetom na tleh. Problem so le kaksni kabli kamor se lahko zaplete ali res majhni, lahki predmeti ki jih potem vozi naokoli... Sam zelo zelo redko uporabljam kaksne cone ker enostavno ni potrebe...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

avtek ::

Tako kot je rekel Tomson... meni se je v kabinetu kar "matral" s kabli, pa sem jih potem fiksiral za/na mizo, da se ne trudi preveč. Opomnil bi tudi preproge (takšna recimo) - sicer se ne zaplete vanjo, ampak jo "zgužva" na kup in potem posesa okoli, kolikor pač doseže.

Mi je pa zanimivo (vem da premaga pragove cca 2cm), da sesa preko stojala za perilo in se potem vozi preko :) Ni moteče (tako ali tako sesa, ko me ni doma), ampak ko sem bil doma sem mislil, da se je kaj polomil, ker ni bil ravno nežen zvok :)


Pa še vprašanje za ostale lastnike. Imam cca 100m2 stanovanje, cca 80m2 sesalne površine (10% ploščic, 90% parketa). Zanima me koliko m2 dosežete z enim tankom za pomivanje? In če vam zmanjka, vas opozori ali ga ustavite in dotočite sami?
Zadnjič sem namreč opazil, da je po koncu bil tank z vodo povsem prazen.


Lp

Strumfek ::

Kaj pravite na tole zadevo: ILIFE V7 https://www.gearbest.com/smart-home/pp_...
Zanima me predvsem sesanje in mokro pranje parketa.

GupeM ::

Konlov je izjavil:

A morajo ti zemlevidi biti? Ali je opcija, da gre na x ur in posesa do koder pač pride. Pri nas je včasih kaka vreča na tleh pa vrata so različno odprta, pa ne vem,če bi bilo pametno delati z conami?


Zemljevidi so fajn, ker mu lahko rečeš "Go To", pa mu označiš na zemljevidu, kam naj gre. Recimo, ko si na kavču, ga pripelješ k sebi, da preveriš, kako polna je posoda s prahom, ali če se je kaj navilo na krtače. Lahko mu tudi rečeš, da naj počisti samo okrog kuhinjskega pulta, ker se se ti raztresle drobtine, ko si kuhal.

"Go to" komanda je priročna tudi, če je treba nekomu nekaj dostaviti v drugo sobo. Recimo, da sem na kavču, punca v drugi sobi za računalnikom, in mi reče, naj ji prinesem telefon, ko bom utegnil. Pokličem robota, dam telefon gor in ga pošljem njej :D To je bil sicer samo enkraten test, malo za šalo. Za resno uporabo na ta način je prepočasen.

Poleg tega so zemljevidi fajn še zato, ker hitreje posesa in premika se bolj logično. Če zemljevidov nimaš, si namreč sam naredi kvadrate, velike kakšne 3x3 m. Nato obvozi takšen kvadrat tako, da se drži desne stene, nato pa levo/desno znotraj tega kvadrata. Ko zaključi, se premakne naprej in si naredi nov kvadrat, spet na isti način. Če imaš zemljevid, pa obvozi celoten zemljevid tako da se drži desne stene, nato pa levo/desno znotraj tega obvoženega. Tako je čas nekaj krajši, ker zna svoje premikanje boljše optimizirati. Tudi ve, kje lahko pričakuje oviro in to nekako upošteva. Ko ugotovi, da ovire ni tam, pa posesa še tisti del.

Drugače pa zemljevidi niso potrebni. Dela ravno tako brez njih, so pa res lahko priročni.

Konlov ::

Thx...

pero50 ::

v hofru imajo v ponedeljek spet rebrandan ilife za 150€ s triletno garancijo.

omni-vor ::

a je komu jasno zakaj se pri nas in tudi na uradni strani Roborocka prodaja model kot S5, na GB pa kot S50?

In tudi zakaj je ponekod napisan samo Roborock S50, ponekod pa Xiaomi Roborock S5? Da nista to dva različno kvalitetna produkta?

Tomson ::

Različna poimenovanja, popolnoma enak sesalnik, ponekod je Roborock V2, Roborock S5, Roborock S50, Roborock S55 (črna verzija), Xiaomi Roborock itd, Second Generation itd, lahko pa je kakšno odstopanje kaj je dodatno v paketu, na Mimovrste npr. piše da je poleg 1x brisača za brisanje tal, filter npr. sploh ni omenjen, čeprav je eden sigurno priložen, sam sem npr. pri Roborocku S50 iz Gearbesta pred pol leta poleg dobil 2x brisačo za brisanje tal, 2x HEPa filter ... Zakaj se meša Roborock in Xiaomi? Xiaomi je za svoj prvi robotski sesalnik v partnerstvo povabil podjetje Roborock, ki ima na področju robotskih sesalnikov na kitajskem ogromno izkušenj. Prvi sesalnik Xiaomi Mi Robot je bil zelo uspešen, temeljil je popolnoma na Roborock tehnologiji, Xiaomi je prispeval dizajn, pri nadgrajeni verziji pa se je Roborock odločil, da bo nov model tržil sam, brez Xiaomi imena, zato tudi zmeda z imeni, oznakami, vsaka trgovina interpretira malo po svoje ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

supermico ::

supermico je izjavil:

Mi lahko kdo pomaga povezati telefon z roborockom 1.gen? Nikakor mi ne uspe priti do "možganov" sesalca, posledično tudi nimam nobenih možnosti upravljanja preko telefona. Zatakne se že pri prvem koraku. Aplikacija Mi Home sesalca ne najde, lahko ga išče v nedogled. Nastavljeno imam na Mainland CHina. Resetiranje wifi ali ponovna inštalacija aplikacije ne deluje... Wifi na sesalcu deluje, ga vidim kot možnost na telefonu. Je treba kaj nastaviti na routerju?

Sem zrihtal... Ustvariti sem moral nov Mi account, v katerem sem nastavil državo USA, v Mi home aplikaciji pa sem server nastavil na USA Asia server. Prej sem pri registraciji pustil locale Slovenia (recommended), zato noben server ni delal...

Tomson ::

Če komu prav pride, je trenutno zelo dobra cena za 360 S6 iz EU skladišča za 279€ (-9€ v košarici) ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

floyd1 ::

Danes sem ugotovil, da mi Xiaomi mi robot (1. gen) ne sesa več celega pritličja. Ponekod se je kar na lepem (brez ovir) obračal, posesal le manjši del prostora in se vrnil na polnilec (finished cleanup). Tudi sesanje nasplošno je bilo bolj kaotično, veliko poti "počez" in brezveznega obračanja. Potem sem mu še 2x določil "zoned cleanup" na neočiščenem delu in - spet popolnoma enako.
Ko sem že mislil, da je kaj narobe po prejšnji nadgradnji FW, sem očistil senzorje in ... stvar spet normalno dela, večkrat sprobano. Zgleda da bo res treba 1x mesečno sčistit tiste "šipice" ;).

Sem zrihtal... Ustvariti sem moral nov Mi account, v katerem sem nastavil državo USA, v Mi home aplikaciji pa sem server nastavil na USA Asia server. Prej sem pri registraciji pustil locale Slovenia (recommended), zato noben server ni delal...

Sem imel podobne težave, ki so opisane nekje daaaleč nazaj v tej temi. Res je nadležno to s SW, po drugi strani pa je sesalec odličen in tega telefonskega upravljanja osebno skoraj več ne uporabljam, tako da mi je že čisto vseeno. Tega zgleda ne bodo porihtali, vsaj za (gen 1) ne.

Mi je pa nekaj dni nazaj riknil router in po zamenjavi na eno predpotopno škatlo (ki sem jo pač imel na zalogi) ni imel xiaomi nobenih težav. Sonoff (wifi stikalo za luč) po drugi strani ni več našel povezave...

Mikrohard ::

Saj te tudi aplikacija opozori, kdaj je čas za čiščenje senzorjev.

floyd1 ::

Vem, ampak je skoraj ne uporabljam več. Stisnem gumb na sesalcu in je čez eno uro posesano. To je vse kar rabim.

gdjv ::

Tomson je izjavil:

Če komu prav pride, je trenutno zelo dobra cena za 360 S6 iz EU skladišča za 279€ (-9€ v košarici) ...


Naročil 2 komada, dostava v roku 10 dni.

Hvala Tomson, moje stanovanje ti bo hvaležno :)

Tomson ::

hehe, malenkost, da bosta dobro služila! ;)

Če kdo išče soliden poceni robotski sesalnik je danes dober deal za Alfawise ZK8077 s kodo: GBSA038 iz 163€ na 96€, še znižan pa je Roborock S50 v FlashSale za 317€ ... Tale potrošni material je še zelo ugoden za Xiaomi/Roborock, 2xFilter/2xmetlica/1xkrtačka za 6€, če komu prav pride, ni original, gocomma pa sicer dela zelo kvalitetne zadeve, sam bom preizkusil ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

iglavc ::

Ima še kdo podobne težave z wifi pri 360 s6 ? Sem bil super zadovoljen z njim, do sedaj, ko mi ne gre več vzpostavit povezave z WIFI. Naredil sem reset, reset z gumbom in nič... nikakor ne morem več povezati telefona z sesalcem. Ali ima kdo rešitev , kaj bi še lahko naredil ? Telefon mi zazna omrežje sesalca 360 , nanj se lahko povežem, vendar ne vem kako bi potem prišel na njihov software, da bi lahko tam kaj nastavil. Hvala. Lp

Bojke ::

Uporabno, če kdo želi izvesti convert iz international na china server za roborocka in 360 s6

https://drive.google.com/drive/folders/...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bojke ()

mare92 ::

Bojke je izjavil:

Uporabno, če kdo želi izvesti convert iz international na china server za roborocka in 360 s6

https://drive.google.com/drive/folders/...

Ravno naročil Roborocka S50, ne international verzijo.. Pride to v poštev ali je že na china serverju? Hvala!

Konlov ::

Ne vem za kaj bi to prav prišlo, ampak ali imajo kateri kamero in like domofon gledaš na androidu v živo prenos?

Tomson ::

@mare92:
non-International verzija že ima nameščen novejši Firmware oz. se poveže na China server ...

Če še komu prav pride, so danes še malo nižje cene: Roborock S50 s kodo: GB-RB1111 iz 317€ na 308€ in model 360 S6 iz EU skladišča za 264€ (-9€ v košarici) ... Še za Alfawise S60 je danes huda cena, s kodo: AlfaS601 iz 105€ na 88€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

mare92 ::

Tomson je izjavil:

@mare92:
non-International verzija že ima nameščen novejši Firmware oz. se poveže na China server ...

Če še komu prav pride, so danes še malo nižje cene: Roborock S50 s kodo: GB-RB1111 iz 317€ na 308€ in model 360 S6 iz EU skladišča za 264€ (-9€ v košarici) ... Še za Alfawise S60 je danes huda cena, s kodo: AlfaS601 iz 105€ na 88€

Hvala ti!
Sem pa kupil kar oboje preko tvojih linkov. Nekaj sem bral da lahko Alfawise pade s stekla, je to res?

johan9 ::

Ali ima kdo tukaj izkušenj z pokončnimi brežičnimi sesalci iz GearBesta... https://www.gearbest.com/upright-vacuum...
Namreč sem ponosen lastnik Roborock S50 :) vendar ugotavljam, da imam kar nekaj kotičkov v stanovanju (+ stopnice), kamor Roborock žal ne more....
Lahko kaj predlagate iz seznama oziroma kakšne imateizkušnje z njimi... Meni so zanimivi:

https://www.gearbest.com/upright-vacuum...
https://www.gearbest.com/upright-vacuum...
https://www.gearbest.com/robot-vacuum/p...

Hvala.
««
28 / 90
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon kupuje iRobot

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
356547 (3981) Gregor P

Geekbuying nakupi in kuponi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
11620313 (10798) bluefish

Ask Tomson (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
48364749 (38675) bluefish

Kateri sesalnik kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
309144165 (63847) perci

Več podobnih tem