» »

Robotski sesalnik

Robotski sesalnik

Temo vidijo: vsi
««
25 / 90
»»

Vid09 ::

mihal je izjavil:

Pozdravljeni,
kot kaže gre baterija pri moji rombi (če se ne motim je model 600)h koncu (ga vedno dobim v dnevni crknjenega;)).
Kje kupujete baterije, za neko sprejemljivo ceno in da so Ok.
Ker na internetu je veliko ponudbe vendar je vprašljiva kvaliteta. Mi je že veliko znancev povedalo da so kupili pa so bile baterije praktično zanič.
Lahko kakšen preverjen link-ponudnik.
Hvala
lp


Meni je po treh letih intenzivne uporabe 630 pričel crkavati sredi sobe. Kupil sem baterijo na nemškem amazonu - https://www.amazon.de/gp/product/B01441...

26 EUR se mi zdi zelo sprejemljiva cena, ocene kupcev so odlične. Prišla je hitro in zraven dobiš še glavniček za čiščenje in nove stranske krtače. To je to.

Redman ::

sedaj sem navdušen nad s50 roborockom, me pa zanima katere robote za panoramska okna priporočate :)

MTB ::

Redman, tudi mene o zanima. Gledal sem Alfavise S60, ga kar hvalijo.
Gledam na https://www.gearbest.com/robot-vacuum/p... , samo zdaj me zanima, katero skladišče izbrati, da ni carine. Ali je priority line v obeh primerih ok?

vrossi46 ::

Tomson ::

@MTB:
Alfawise S60 je odličen za ceno, v CN099 skladišču za 109€, pa potem Priority Line - EU Priority za 0€, pride preverjeno brez dodatnih stroškov ... Alternativa je Albohes Z5 za 112€, v bistvu ista rebrandana zadeva z malo posodobljenim dizajnom a v osnovi isti robot. So pa tile čistilci res ultra priročni na malo večjih steklenih površinah, še bolj na težje dostopnih, pa meni so npr. super tudi za keramične ploščice v kopalnici, lepo sam cele stene s keramiko počisti ...

@vrossi46:
to sta sesalnika dveh različnih cenovnih razredov in še bolj občutno, različnih lastnosti. Xiaomi ima skoraj 2x višjo sesalno moč, uporablja najnaprednejši SLAM algoritem za načrtovanje in premikanje, je opremljen z 2x več senzorji (tudi LDS senzor), ima 2x zmogljivejšo baterijo, premaga skoraj 2x višje prepreke, ima HEPA filter, iLife nima aplikacije za mobilne naprave, ne omogoča virtualnih zidov, da ne govorimo o materialih in kvaliteti izdelave, ki je pri Xiaomiju res top. Skratka, če je le možno stisnit 100€ več, je Xiaomi Mi Robot za 230€ daleč najboljša opcija v rangu 200€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Tomson ::

Danes nekaj dobrih cen robotskih sesalnikov, tudi iz EU skladišč:

360 S6 robotski sesalnik v FlashSale (+ darilo 90€ potrošni material) za 286€
Xiaomi Mi Robot robotski sesalnik v FlashSale za 240€ (EU skladišče)
Roborock S50 robotski sesalnik s kodo: GB-APS50 iz 372€ na 364€ (EU skladišče)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

PeterGriffin ::

Tomson je izjavil:

Danes nekaj dobrih cen robotskih sesalnikov, tudi iz EU skladišč:

360 S6 robotski sesalnik v FlashSale (+ darilo 90€ potrošni material) za 286€
Xiaomi Mi Robot robotski sesalnik v FlashSale za 240€ (EU skladišče)
Roborock S50 robotski sesalnik s kodo: GB-APS50 iz 372€ na 364€ (EU skladišče)


360 S6 in roborock S50 imata oba moznost mokrega ciscenja? Za S50 vidim, da ste vecinoma zadovoljni, me pa zanima ce je S50 res toliko boljsi kolikor je drazji?

Tomson ::

Drži, in S50 in S6 mokro čistita. Tale S6 je na papirju skoraj povsem enakovreden Roborocku, aplikacija omogoče celo izbrane cone in restrikcije, kar pri Roborocku ni. Je pa Roborock preverjeno top sesalnik za ceno, vreden vsakega €, tale S6 pa bomo videli. Sam ga dobim če kakšne 2-tedna pa poročam ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

PeterGriffin ::

Kako se pa to mokro ciscenje obnese v praksi? za lase in dlake sem prebral, da sesa dobro, imam pa macka in po dezevnem vremenu se odtisi poznajo povsod :)

Okapi ::

Mokro brisanje je bolj za fin prah, ki se elektrostatsko lepi na tla in ga sesalnik ne pobere. Poglej, kaj naredi nežen bris z vlažno krpo, in boš videl učinek mokrega brisanja s sesalnikom.

Slojanez ::

Pozdravljeni, Kako pa ti sesalniki premagujejo resice na koncu tepiha?
Ali jih potrgajo, navijejo na svojo krtačo in obtičijo?
Lp
Janez

mat xxl ::

Ja janez, dobro vprašanje v glavnem vsi imajo težave z njimi, prej ko slej jih populijo, prej se pa zatikajo ob njih , nekako najbolje, da jih sam postrižeš, ali, pa kot sem že svetoval, jih zalepiš s pištolo na spodnjo stran tepiha, kar se da kasneje odstraniti.

Druge ni, enaka težava so stoli ki imajo prečke na tleh, pač niso za take sesalce ali menjaš stole ali nimaš robota.

Redman ::

Jst sem nad svojim roborock s50 navdušen...Spodaj v dnevni in kuhinji imam po tleh ploščice in jih očisti vrhunsko, sem jih pa prvič očistil ročno, ker sem imel posušene trdovratne madeže od otrok :) Mi pa eno polnenje vode zadostuje za 80 m2 čiščenja.
Tudi po zgornjih prostorih, kjer imam parket je nabral veliko prahu, čeprav sem en dan prej sesal z navadnim sesalnikom.

Me pa zanima ali pralne krpice perete v pralnem stroju in na koliko ali jih samo pod vodo malo sperete?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Redman ()

Tomson ::

Sam jih kar pod vodo sproti, na vsake 2-3 runde pa jih malo namočim. Po slabem letu še vedno uporabljam prvo od dveh priloženih krp ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Juraj ::

Koliko stane carina in elektronsko carinsko poslovanje, če se naroči sesalec iz kitajskega skladišča?
Pred kratkim sem naročil dve uri cena za obe je bila 50 eur, skupaj s carino in stroški me je na koncu stalo 70 eur.
Bi pa kupil S60, gledal sem teste in se mi zdi zelo vredu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Juraj ()

Tomson ::

Odvisno kje naročaš. Če vzameš npr. na GB iz China/HK skladišča Roborock S50 za 338€ (verjetno si mislil S50?) ter izbereš poštno opcijo Prioirty Line - EU Prioirty za 0.70€, prispe paket, preverjeno, brez vseh dodatnih stroškov, je to končna cena.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

Juraj ::

Hvala za pomoč.
Mislil sem 360 S6 (moja napaka vidim, da sem zgoraj napisal S60) https://www.gearbest.com/robot-vacuum/p...
Čeprav se še odločam med njim in med Roborock S50.

mastenm ::

Ali se je kdo poskušal registrirati v aplikacijo 36OSmart (za 360 S6)?
Registracija je preko tel. števkle. Slovenije ni na seznamu možnosti. Supportu sem poslal že 3x mail, pa ni od njih ne duha ne sluha.
Nekje na tujih forumih sem zasledil, da so jim "takoj" uredili account po mailu!?

dkulcar ::

Tako je Slovenije ni not v aplikaciji 360smart in posledično ne gre registrirati. Jaz sem jim tudi pisal mail, ampak je brez odgovora. Sem se pa za silo registriral preko enega Italijanskega kolega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dkulcar ()

mastenm ::

Sem končno dobil odgovor 360 supporta. Se opravičujejo za čakanje. So dodali še Slovenijo na seznam držav. Sedaj sem se lahko registriral s svojo tel. št. :)

krefi ::

zdravo zanimam me ce je ta model Roborock S50 isto od xiaomi in je naslednik od https://www.gearbest.com/robot-vacuum/p... ? ali gre za povsem razlicno firmo?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

krefi ::

sem ugotovil :P

zanima me ce je druga generacija toliko boljsa od prve da se splaca dodati par eur vec?
e3 1231v3|asus gtx 970 strix OC edition|2x8gb kingston|
cosair rm650| crucial 500gb|fractal define s

Tomson ::

Stvar prioritet, preberi si tale članek Xiaomi Mi Robot vs Roborock S50, pa bo odločitev lažja! ;) Na kratko pa, da, zame je toliko boljši.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

MTB ::

Tomson je izjavil:

@MTB:
Alfawise S60 je odličen za ceno, v CN099 skladišču za 109€, pa potem Priority Line - EU Priority za 0€, pride preverjeno brez dodatnih stroškov ... Alternativa je Albohes Z5 za 112€, v bistvu ista rebrandana zadeva z malo posodobljenim dizajnom a v osnovi isti robot. So pa tile čistilci res ultra priročni na malo večjih steklenih površinah, še bolj na težje dostopnih, pa meni so npr. super tudi za keramične ploščice v kopalnici, lepo sam cele stene s keramiko počisti ...


Hvala. Vidim pa da so cene skočile za 25€. Se to pogosto dogaja?

billy ::

btw, irobot model i7+ pa zgleda res kot nekaj, kar bi me zasrbeli prsti:

https://store.irobot.com/default/roomba...

Tu se še eliminira zadnji opravek, ki mi gre na živce - praznjenje malega koška...pa še urnik glede na sobo mi je zelo solidna rešitev.

mat xxl ::

MTB je izjavil:

Tomson je izjavil:

@MTB:
Alfawise S60 je odličen za ceno, v CN099 skladišču za 109€, pa potem Priority Line - EU Priority za 0€, pride preverjeno brez dodatnih stroškov ... Alternativa je Albohes Z5 za 112€, v bistvu ista rebrandana zadeva z malo posodobljenim dizajnom a v osnovi isti robot. So pa tile čistilci res ultra priročni na malo večjih steklenih površinah, še bolj na težje dostopnih, pa meni so npr. super tudi za keramične ploščice v kopalnici, lepo sam cele stene s keramiko počisti ...


Hvala. Vidim pa da so cene skočile za 25€. Se to pogosto dogaja?


Koliko bi plačal, za zapakiranega z dvema setoma rezervnih gobic dobava v Ljubljani takoj ?

MTB ::

Sporoči na ZS koliko bi rad imel.

Tomson ::

Če komu prav pride, danes dobra cena za 360 S6 robotski sesalnik (+90€ potrošni material) s kodo: GB-APS6 iz 302€ na 285€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zelenko ::

Tomson, ko dobiš kako kodo, jaz bi kupil ta S50 Roborock 2. generacije.

Sicer nimam nobenih izkušenj s tem kupovanjem prek spleta, tako da morda mi pošlješ kaki link na ZS, kako in kaj je s tem, da ne iščem preveč. Trda buča, pa lenoba se tudi najde, zato pa bi raje videl, da dela robot! :D

Ali je možno, da kdo to nabavi zame? Dam tudi nekaj zraven za pomoč, seveda! Ali pa če kdo ima kje še kakega zapakiranega, pa ga ne rabi, ker jih ima sedem? ;)

Strumfek ::

Mene pa zanima tale:
Alfawise WIN660 Robotic Window Cleaner - WHITE EU PLUG
Kako pa je z poštnino tule? Kaj izbrati?

PeterGriffin ::

Tisti, ki ste ze dobili 360 s6, kak feedback?? :D

Tomson ::

@zelenko:
Trenutno dobiš najugodneje Roborock S50 v FlashSale na GB iz China/HK skladišča za 338€ kjer izbereš poštno opcijo Prioirty Line - EU Prioirty za 0.70€, prispe paket, preverjeno, brez vseh dodatnih stroškov, je to končna cena. Če potrebuješ kakšno pomoč mi sporoči na ZS.

@Strumfek:
Za Alfawise WIN660 je edina pametna opcija Europe Railway Priority Mail, kjer pa je dostava cca. 2 meseca, pri drugi, hitri opciji pa bo postopek carinjenja ...

@PeterGriffin:
ga pričakujem v tem tednu. Poročam ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Strumfek ::

Misliš Registered Air Mail? Imam samo to in pa Expedited Shipping.
Kaj pa pomeni glede stroškov carinjenje? Ali lahko vseskup ustavijo?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: pumaxx ()

Tomson ::

Drži, to je ista opcija, če pogledaš v nadaljevanju piše RegisteredAirMail - Railway Priority MailEurope ... Gledam pa, da je v CN-59 skladišču cenejši za 17€ cenejši, pride 152€ z istimi poštnimi opcijami ... Sicer pa preko te Railway opcije sigurno ne bo stroškov carinjenja, pa tudi če bi do njih teoretično prišlo, GB le te v celoti povrne ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

yesnoz ::

Pozdravljeni,

Mogoče kdo ve kje bi lahko popravil robotski sesalec (https://www.neatorobotics.com/robot-vac...? Mi je zletel po stopnicah, pa se laser ne vrti več in posledično se ne premika.

Hvala za pomoč!

Matej_K ::

Je TO fake? Prepoceni se mi zdi
... .. .

amacar ::

Ni original, piše spodaj v vprašanjih.

mastenm ::

Robot 360 prispel. Jutri ga prezkusim.

shotalick ::

Dečki, kakšen nasvet do 200EUR za robotski sesalnik? V kolikor je možnost pomivanja, še toliko bolje.

Tnx

Zgodovina sprememb…

PeterGriffin ::

mastenm je izjavil:

Robot 360 prispel. Jutri ga prezkusim.


Cakam na rezultate :)

dkulcar ::

Tudi jaz ga dobil (360 S6) in že pridno pometa. Odličen, tih in natančen. Brez problemov se znajde med stoli. Zelo nežen do pohištva. Skratka fantastično!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dkulcar ()

Tomson ::

Tudi moj danes prispel, lol. Jutri se začne primerjava z Roborockom, pa da vidimo! :)
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

avtek ::

Can't wait :)

mastenm ::

Ekola. Izvedel prvo pometanje z 360 S6. Lahko naredim primerjavo z iRobot 780.
S6 je precej tišji. Ima manjši koš za smeti, kar bi znalo biti nadležno. Stanovanje pomete precej hitreje (cca 80 min za 68 m2 - robotovi izračuni).
Z Rombo nikoli nisem mogel pometati celotnega stanovanja, ker bi moral imeti 5 navideznih svetilnikov, da bi robot v kakih 2-3 urah sprejemljivo pometel. Tako sem z Rombo vedno deljeno sesal stanovanje.
Razlog: če večjega monolitnega prostora, ki ni pravilnih oblik in je poln pohištva, s svetilniki nisem razdelil na 3 področja, je prehitro končal in slabo posesal. Enako velja za ostale prostore, saj ne ve, kjer se konča ena in začne druga soba. Tako si je (po serviserjevih besedah) napačno predstavljal velikost prostora. Kot vemo iRobot do serije 8 nima kamere, s katero bi področje premeril!
Z Rombo se bil sicer kar zadovoljen (boljšega takrat najbrž ni bilo). Mi je služil 6 let in sem pred kratkim šele prvo krtačo zamenjal (s tisto, ki je prišla v kompletu). Ostali potrošni material sem menjal nekoliko prej. Pred dvema letoma tudi baterijo. In gre sedaj k tastu v nadaljnje "služenje".

Če se vrnem k S6 po prvem sesanju kaže, da bo zmogel celotno stanovanje naenkrat:
1. Ker sesa sistematično.
2. Ker mu lahko po tem, ko je naredil mapo, prepovem sesanje v predelih, kjer imata oba z Rombo težave (pod stensko WC školjko in nekaterimi omarami se včasih zagozdi, ker so od tal dvignjene ravno toliko, da se zgoraj zagozdi bodisi sesalec kot takšen ali lasersko oko). Zaradi tega Rombi sesanja dveh manjših prostorov po prvih slabih izkušnjah na začetku nismo prepustili več, in smo jih sesali ročno#!
S6 se okoli stolov in miz še kar znajde. Poskuša sistematično (za razliko od Rombe). Zanimivo je bilo, da prostorov ni naredil v celoti naenkrat. Ponekod je prišel do polovice sobe, naredil ne del, in odšel drugam. Tam tudi naredil en del, in zopet odšel drugam. Pa se je kasneje vrnil še na vse neposesane dele in jih dokončal.

Izgled S6 je čeden. Bela barva je kar luštna, a bo umazanija najbrž bolj vidna kot na črnem. Zato so Rombe najbrž temne.
Glede trpežnosti in okvar bo čas pokazal, kako se bo S6 obnesel.
Romba se je izkazala kot trpežna (a tudi 2x dražja). Je hčeri enkrat celo padla iz roke na tla, ker jo je prijela z eno roko zadaj in sprostila gumb za košek. Pa po padcu zgornji štrleči senzor ni več deloval. Ugotovil sem, da je sunek padca na sprednji "odbijač" preščipnil za odbijačem skrito žico tega senzorja. Sem jo zalotal in dela naprej. Seveda ga je bilo potrebno prej precej razdreti.

Pri S6 lahko še omenim, da se pri kakih 5cm od tal dvignjenih "policah/preprekah" trudi priti spodaj, ker najbrž vidi spodaj in zgoraj prostor. Po par poskusih odneha. Ravno tako ob stenskih talnih obrobah, višine 3cm. Poskuša priti bližje steni in ne potuje v ravni liniji ob steni. Pa dela nekakšne male loke ob steni. Romba se s tem ni belila las, ker itak ni imela pametnega senzorja na "glavi".

Čiščenje krtače bo verjetno hitrejše kot pri Rombi (s ščetinami). Ima manj ščetin, stranske osovine krtače pa se snamejo in navite lase hitro očistiš. Za razliko so pri Rombi pri strani utori, na katero se veselo navijejo lasje. In je bila tam vedno dolgotrajna zabava s čiščenjem.
Ravno tako se nakazuje, da bo verjetno potrebno manjkrat čistiti sprednji kolešček. Pri Rombi je pod koleščkom senzor, s katerim najbrž šteje "korake". Pa tudi lasje so se pri Rombi navili na osovino do notranjosti sprednjega koleščka. Pri S6 ne kaže, da bi bil namen osovino razdirati. Najbrž je predvideno, da se včasih sname le celo sprednje kolo skupaj z ležiščem.
Bomo tudi še videli, kako se čistijo in kako hitro se lasje navijejo pri trikrakih metlicah. In kako se obnese čiščenje filtra. Možnost vodnega pranja koška za smeti in filtrov vsake kvarte zna biti pozitivna rešitev...

Mobilna aplikacija:
Registracijo se opravi z mobilna tel. številko, na katero pošljejo SMS z registracijsko kodo. Slovenije ni bilo na seznamu. So jo dodali po mailanju na 360 support. Aplikacijo si lahko z istim računom naložimo na več naprav. Vendar je lahko naenkrat aktivna s istim računom le aplikacija na eni napravi (iz druge te odjavi, in se naslednjič lahko spet z geslom prijaviš, pri čemer te seveda odjavi iz prve naprave). Lahko pa napravo "share-aš" z drugo registrirano tel. številko. In v takšnem primeru iz dveh (najbrž tudi več) mobilnih naprav istočasno nadziraš robota.
Mape čiščenj shranjuje v zgodovino. Vedno je aktivna zadnja. Mapo si lahko po želji za naslednje čiščenje izbereš tudi iz zgodovine tako, da jo določiš kot trenutno aktivno. Iz zgodovine se takrat prenesejo tudi restrikcije in/ali želeni predeli čiščenja.

Če polnilno postajo prestaviš drugam nariše novo mapo, ker se iz startne točke kot kaže ne znajde. Dveh nadstropij pa nimam, da bi to testiral. Mogoče ga je v drugem nadstropju potrebno za start postaviti vedno na isto mesto, da se lažje orientira.

dkulcar ::

Dobro napisano!
Glede aplikacije in mapiranja ter postavljanja sesalnika na drugo lokacijo. Pametno bi bilo, da bi aplikacija in sesalnik vedela v kateri del hiše si ga postavil in bi potem sesalnik sam izbral že shranjeno mapo, ne da moraš ti preko telefona izbrati mapo. Saj ne moreš vedno, ko ga prestaviš na drugo lokacijo izbrati mapo in šarati po telefonu. To bi sesalnik moral avtomatsko izbrati. Če ne zbereš mape in ga postaviš na drugo lokacijo potem on spet vse na novo skenira in vse skupaj traja dlje časa.
Pametno bi bilo to vgraditi v aplikacijo, da bi imel opcijsko, ali ti izbereš mapo, ali pa jo on sam izbere mapo, glede na prostor.

iglavc ::

Pozdravljeni,

že nekaj časa želim kupiti Xiaomi S50 sesalnik. Pri prebiranju tega foruma sem našel celo alternativo 360 S6. Sedaj pa bi vas prosil za informacije in sicer kje kupiti ali enega ali drugega ? Ali prek Gearbest ni carine ? Kako poteka nakup, da bi ga kupil najugodneje ? Kako je z garancijami ? Tudi pri nas sem gledal ima Xiaomi s50 samo 1 leto garancije ?

Prosim za pomoč pri nakupu. Hvala vam in lep pozdrav s Koroške.

tomy5 ::

Povsod dobiš garancijo, je pa res da kitajska garancija je v večini primerov taka da je popravi si sam, ker boš gor in dol pošiljal in ne bo popravljeno v 80+% primerov

Tomson ::

@iglavc:
Sem se danes lotil primerjave med Roborock S50 in 360 S6. Zaenkrat zelo zelo pozitivno presenečen nad 360 modelom, glede na to da gre za proizvajalca, ki se sicer ukvarja s proizvodnjo poceni pametnih telefonov, to pa je njihov prvi robotski sesalnik. No, napišem zvečer vse svoje izsledke, ugotovitve, uporabniško izkušnjo itd ...

Preko Gearbest ni carine če se izbere poštna opcija Pririty Line - EU Priority. 360 S6 model je po prvih vtisih res bestbuy, je trenutno za 284€ iz HK skladišča ter PrioirtyLine za 0€ pa še za 90€ potrošnega materiala je zraven, Garancija je tudi 1-leto, se brez težav uveljavlja, je pa postopek nekje dobra 2-meseca s pošiljanjem tja in nazaj. Sporočim, ko zaključim s primerjavo, če je na vseh področjih enakovreden Roborocku ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

iglavc ::

Hvala za informacije. Ja, ravno gledam in se odločam, da bi kupil sledeči 360 s6. https://www.gearbest.com/robot-vacuum/p...

Torej izberem : Priority Line 10-20 business days €0.32 in ni nobene carine , čeprav se pošilja s Kitajske ???

To mi je pa malce sumljivo, glede na to, da je tuja država. Super, da dobimo primerjave. Hvala za trud !!!

tomy5 ::

Carina je eno
DDV je pa drugo, v SLO je 22% nad ~20 EUR

na IT in elektroniko v EU praktično ni carin, DDV pa je ker drugače ni "države"

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tomy5 ()
««
25 / 90
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon kupuje iRobot

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
356528 (3962) Gregor P

Ask Tomson (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
48364625 (38551) bluefish

Kateri sesalnik kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
309144047 (63729) perci
»

Robotski sesalci. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16764596 (24244) mat xxl

Več podobnih tem