» »

Robotski sesalnik

Robotski sesalnik

Temo vidijo: vsi
««
24 / 90
»»

Dimnik ::

Seveda imam sesalec, ampak z orientacijo...veš to je tisto, ko sesalec ve kje sesa...pa z aplikacijo...to ti je pa verjetno tuje...ma za par let boš vedel kaj je to in kako se uporablja v praksi

Mikrohard ::

Brezveze se prerekata. Tudi nakup roombe ni stran vržen denar. Konec koncev še vedno posesa po tleh pa še garancijo imaš pri nas. Ampak glede na to, da Roomba, ki je po tehničnih lastnostih primerljiva z Roborock S50 stane skoraj 3x toliko kot kitajski robot, je izbira (vsaj zame) "no brainer". Če že crkne, v skrajni sili kupiš novega... si glede na ceno roombe še vedno prišparal.

Sicer pa imam doma Vorwerka VR200 (kar je v bistvu predelan Neato Connected) in Roborocka S50... pa je pri navigaciji kitajec precej boljši (in pol cenejši). Če Vorwerk crkne, že vem, kaj bo naslednji nakup (hint: ne bo ne Vorwerk, ne Neato, ne Roomba).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mikrohard ()

mat xxl ::

Tudi Roombe imaš z 2 letno garancijo NOVE z računom, lahko si celo ddv odbijaš, če imaš pisarno npr. za 199 eur !

gansta ::

-APM- je izjavil:

meho7 je izjavil:

Zone cleanup koncno deluje !! :D



Jaz imam Xiaomi Mi Vacuum pa nimam možnosti Zone cleaning. Ve mogoče kdo kako pridem do te funkcije? V aplikaciji imam country nastavljeno na other, verzija firmwara pa mi kaže 3.3.0_003170.

Hvala, lp


Hm imamo rombo 980 pa te opcije se zdalec ni implementirano pa ceprac jo cakam ze vec kot leto dni. Res zalost, da 4x cenejsi modeli to premorejo. To da vidim mapo opravljenega dela na koncu mi je dosti manj pomembno kot pa npr. funkcija da bi preko telefona dopovedal sesalcu do kje lahko in kam ne in kam da...

billy ::

Meni sicer to "sesanje" po vrsti ne potegne.

Velikokrat namreč vidim, da sesalec "brcne", kakšno večjo smetko s tisto stransko krtačo v xy smer in če ne bi imel roombe, ki bi random šla tja, bi jo lahko pozabil.
Edino če gre večkrat po isti potki, kolikokrat?

V glavnem random ni nujno, da je tako slabo, kot se vsakemu zdi na prvo žogo :)

hobbit ::

uglavnem zaenkrat sva doma nad s50 navdušena. Brisanja s krpo pa nismo še sprobal. Naročil iz GB. Dobil iz Češkega skladišča v petih delovnih dneh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hobbit ()

jero_no1 ::

hobbit je izjavil:

uglavnem zaenkrat sva doma nad s50 navdušena. Brisanja s krpo pa nismo še sprobal. Naročil iz GB. Dobil iz Češkega skladišča v petih delovnih dneh.


Lahko kak link prosim? Oz. koliko je cenejše kot tukaj? Hvala.

Tomson ::

Na GB se trenutno splača tale varianta Roborock S50 iz China skladišča za 350€, potrebuje se le EU adapter, se vzame poštnino PriorityLine - EU PriorityLine za 0.63€, za dostavo brez dodatnih stroškov, pride pa nekje v dobrih 2-tednih ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

mat xxl ::

Ja onega še ne 2 leti starega pokvarjenega Xiaomija sem podrl in zanimivo, odletelo je, kar še nisem videl nikoli na Roombi ( razen na politi ) odletel je procesor, se jasno vidi, kako je nogice pokurilo.

Plate za nek normalen denar jasno ni nikjer za dobiti, tako, da ja sestavili smo nazaj, kolega bo defektnega probal prodati na Ebay licitaciji.......

Ni mi pa jasno, tako vrhunski robotki, pa ni garancije več, kot 1 leto, pa niti je ni v EU ??? Pa še to znotraj ni sledi o kaki tekočini ......

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

amacar ::

So what, apple tudi nima več kot 1 leto garancije, pa so naprave za 3k+ €. Se pa odpirajo xiaomi stori po EU, tako da bo verjetno tudi kakšen uradni servis prišel.

FireSnake ::

Dimnik je izjavil:

Seveda imam sesalec, ampak z orientacijo...veš to je tisto, ko sesalec ve kje sesa...pa z aplikacijo...to ti je pa verjetno tuje...ma za par let boš vedel kaj je to in kako se uporablja v praksi


Seveda, ker se mi je s sesalno napravo več za ukvarjati, kot bi porabil, če bi sesal sam.
Zame je pomembno, da zadeva sesa takrat, ko me ni doma.
Zame je pomembno, da so tla brezhibno čista (ne glede na to, kako se to doseže).
Zame je pomembno, da z napravo nimam preveč dela (s čiščenjem).
In vse to mi Roomba ponuja - in tako bo tudi čez par let (na tvojo žalost, ali srečo).

Mikrohard je izjavil:

Brezveze se prerekata. Tudi nakup roombe ni stran vržen denar.

Moj cenjeni sogovornik (na prejšnji strani) trdi, da nakup Roombe je stran vržen denar.
Seveda me je zanimalo zakaj ... potem se je pa začel spuščati na osebni nivo (in mu še kar ne potegne) :D
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Dimnik ::

Če bi dobro bral, bi opazil da je to napisal nekdo drug, jaz sem ti pa odgovoril na tisto kar si vprašal....se mi ne da s tabo prerekat zaradi ene igrače, vsak ima svoje navade, zaradi mene če boš imel 20romb, je pa zanimivo kako zagovarjaš pomanjklivosti, napram cenenim igračam...potegne meni brez skrbi, samo ti hočem povedati da za manj denarja dobiš več, kar lahko prebereš v tej temi, pa lp

          ::

Moja Roomba pa samo prah nabira.

Matej_K ::

Pobira je pravilno. Ne nabira. Drugače je drugje problem :-)

Je pa res, poznam dosti folka ko neuporabljajo robotov ki jim stojijo v omari. Čudni tiči...
... .. .

          ::

Ja, ja, pobira. Je serije 500, v desetem letu starosti. Večkrat zamenjana baterija, 2x zamenjan čistilni modul, občasno še filtri in stranska krtača. Po 10 letih se še vedno dobi vse rezervne dele.

hobbit ::

jero_no1 je izjavil:

hobbit je izjavil:

uglavnem zaenkrat sva doma nad s50 navdušena. Brisanja s krpo pa nismo še sprobal. Naročil iz GB. Dobil iz Češkega skladišča v petih delovnih dneh.


Lahko kak link prosim? Oz. koliko je cenejše kot tukaj? Hvala.


Vzel sm tle : https://www.gearbest.com/robot-vacuum/p..., vendar je bla akcija oz. promo koda. NA koncu sem plačal €367.87.

jero_no1 ::

Jz sem nekako pripravljen plačat tudi do 100€ več, da se potem ne jajcam z garancijo kot nekdo zgoraj, saj se z eno samo okvaro ta razlika v ceni precej zmanjša...
In se zato vedno bolj nagibam k nakupu pri nas.

FireSnake ::

Dimnik je izjavil:

Če bi dobro bral, bi opazil da je to napisal nekdo drug


Se posipam s pepelom.


          je izjavil:

Večkrat zamenjana baterija, 2x zamenjan čistilni modul, občasno še filtri in stranska krtača.


Kolega mi je namignil, da se da (za isti denar ~ 70€) dobiti baterijo, s katero lahko roomba leti 5 ur.
Ga bom še enkrat vprašal in podam informacijo, če jo dobim.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

mastenm ::

Nisem se še dokončno odločil za nakup. Zanimiv se mi zdi tudi 360 S6, predvsem zaradi možnosti restrikcije, kje naj ne sesa. Kar S50 najbrž ne premore. Pa tudi mapa sesanja se baje lahko lažje uporabi za naslednja sesanja in ne "izgine" tako hitro kot pri S50.
Ali ima kdo izkušnje z njima? Je kaj takšnega, zaradi česar bi 360 odsvetovali, oz. obratno?

Tomson ::

Prednost S6 modela je seveda nekoliko nižja cena, trenutno tudi akcija, kjer dobiš poleg še za 90€ potrošnega materiala ter omenjena restrikcija čiščenja (se pravi obratno kot pri S50, kjer določiš kje lahko čisti), po drugi strani pa precej manjša baterija, premagovanje ovir do 1.5cm, nižja sesalna moč, prvi kupci imajo precej težav z nalaganjem aplikacije, ki je na voljo le v določenih regijah. Na žalost ni na voljo še nobenega realnega, poglobljenega testa in pač malo kupuješ mačka v žaklju, mogoče bo super, mogoče naletiš na težave. Specifikacije na papirju in opis funkcij so eno, kako pa se naprava izkaže v praksi, kje so šibke točke, težave, pa je druga stvar. Če ne želiš preizkušat vzameš preverjeno odličen Roborock S50, sicer pa bi osebno še malo počakal, v prihajajočem tednu sem nekje bral napovedan review za tale sesalnik, pa bo potem več jasnega ...

EDIT: našel tale precej obsežen test, kjer ga precej pohvalijo, ocena 9/10 ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

mat xxl ::

FireSnake je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Če bi dobro bral, bi opazil da je to napisal nekdo drug


Se posipam s pepelom.


          je izjavil:

Večkrat zamenjana baterija, 2x zamenjan čistilni modul, občasno še filtri in stranska krtača.


Kolega mi je namignil, da se da (za isti denar ~ 70EUR) dobiti baterijo, s katero lahko roomba leti 5 ur.
Ga bom še enkrat vprašal in podam informacijo, če jo dobim.



Lahko mene vprašaš Roomba Geeka .... Najjače so LiIon 6300 mAh, pogoj pa je jasno za tak čas tudi brezhiben robot in gladke talne površine.....žal pa je cena primerna bateriji in je bila visoka, pa tudi nihče ni rabil v praksi tako zmogljivih baterij. Delovale so pa dobro na modelih 700-900, za modele 500-600 pa zaradi zasnove vezja za polnenje izrecno odsvetujem Li ION, ker so težave praviloma vedno po kakem letu uporabe baterije, težave z lažnim javljanjem napak.

Baterije so pa sila različnih kvalitet, jasno tudi cen, kvalitetne pa so ugodne vendar ne med najcenejšimi, kar je razumlhivo, je pa veliko ljudi, ki raje najcenejši možen šrot kupi, ne glede na to, da potem delajo navadno manj kot 10 mesecev in, da je kapaciteta pol manjša od napisane, se celo zgodi, da je gor napis NI MH, ko pa baterijo podreš so noter NI CD celice, vendar je pri nas dosti tako bogatih, da lahko najcenejši šrot kupujejo.

Drugače se pa pri meni na ZS marsikaj dobi , tudi deli, vendar samo za Irobote.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

Redman ::

Tukaj se dobi s50 za okoli 340 eur, pa iz spanije pošiljajo:

https://www.aliexpress.com/item/2018-Ro...

          ::

FireSnake je izjavil:

Kolega mi je namignil, da se da (za isti denar ~ 70€) dobiti baterijo, s katero lahko roomba leti 5 ur.
Ga bom še enkrat vprašal in podam informacijo, če jo dobim.


Sam se do sedaj kupval ene iz nemškega amazona v rangu 30EUR. Tako po kapaciteti, kakor po trajanju so se izkazala za boljše od originalnih. 5 ur delovanja zame ni prioriteta, ker robota vsak dan zaprem v eno sobo in ga potem, ko pridem domov, spet postavim na polnilec.

mastenm ::

Mogoče kdo ve, ali namerava Xiaomi dodati v aplikacijo možnost restrikcije področja sesanja? In da si bolj trajno zapomni tloris?
To mi je trenutno glavno, zakaj razmišljam bolj o 360 S6, ker mi je enostavno bolj praktično kot postavljanje magnetnih trakov.
Sicer bi se verjetno odločil za bolj preverjeni S50.

Tomson ::

Žal ni nobene informacije. Glede na to, da pa se aplikacija kaj bistveno ni spreminjala od samega začetka, verjetno bolj ne kot ja ... Mogoče v kakšnem večjem updejtu ali še bolj verjetno z novo verzijo sesalnika.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

mtp2 ::

Je temu dobavitelju iz špa skladišča za zaupat?

Redman je izjavil:

Tukaj se dobi s50 za okoli 340 eur, pa iz spanije pošiljajo:

https://www.aliexpress.com/item/2018-Ro...

Karil ::

Tudi mene muči S50 proti 360 S6... Cena je praktično enaka, 340€ proti 325€. Tukaj je še en review, kjer ga zelo pohvalijo - http://www.awaqa.com/360-s6-review-robo...

Zelo verjetno bom tekom večera naročil kar S50, preverjeno zadevo.

mtp2, glede na to da je prodal že skoraj 5 tisoč kosov z oceno 4,9 se ni ničesar za bati.

darkkk ::

A se kje pri nas dobi cn adapter? Kaj ce Kar precvikam kabel in dam gor EU stvar na s50?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: darkkk ()

Tomson ::

Lahko brez problema prelotaš na EU, kolikor se spomnim ne boš prvi, sicer pa dobiš npr. na Mimovrste adapter za 3.70€ ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Matej_K ::

Jaz sem kar uporabil star kabel od tiskalnika... Isti pin. Verjetno se vam kje valja po stanovanju.
... .. .

Scuba ::

mtp2 je izjavil:

Je temu dobavitelju iz špa skladišča za zaupat?

Redman je izjavil:

Tukaj se dobi s50 za okoli 340 eur, pa iz spanije pošiljajo:

https://www.aliexpress.com/item/2018-Ro...


Jaz sem naročil v ponedeljek, napišem tule ko bo zadeva doma.
Guns don't kiil people. Husbands who come home early do.

mastenm ::

Kako ste uporabniki S50-ke zadovoljni z aplikacijo? So uporabne definicije con za čiščenje? Bi lahko v praksi simuliral cone restrikcij? Jih je potrebno vedno znova definirati za vsako čiščenje ali ostanejo za naslednje čiščenje? Se lahko uporabi zgodovinska mapa čiščenja s conami, za novo čiščenje?
Ali se lahko pri timerju uporabi cone?

Če pa ima slučajno kdo tudi že 360 S6 naj malo poroča ;-)

amacar ::

Js imam sicer prvo verzijo mi robot, tako da mogoče ni 100% enako. V praksi bi lahko s temi conami simuliral restrikcije, ampak je potrebno cone vsakič nastavljati in si jih ne zapomni. Meni so uporabne, ko želim posesati samo posamezno področje. Recimo zadnjič ko sem nekaj razbil, sem z roko pobral tavečje kose, potem pa poslal sesalec itd ali pa odpakiram kakšen izdelek iz stiropora itd... V splošnem pa ga pustim, da mi sesa celotno stanovanje.

carlito149 ::

Je kdo kupoval neoriginalne nadomestne dele za Xiaomi mi robot na Aliexpresu?
Zanima me kvaliteta le teh.

Tomson ::

@mastenm:
aplikacija za Roborocka je precej dobra, a sam ugotavljam da zadnje čase preprosto pritisnem gumbek na sesalcu, brez da bi sploh zaganjal aplikacijo. Definicije con za čiščenje meni niti niso uporabne, sem jih le stestiral, to pa je bilo to. Kot amacar omenja, so uporabne za primer kot ga opisuje, pa še za to sam lepo postavim sesalnik na sredino mesta, zopet pritisnem na gumbek sesalnika za področno čiščenje, pa lepo počisti tistih nekaj kvadratov v vse smeri. Mape iz zgodovine pa žal niso uporabne za ponovitev sesanja, je potrebno na mapi zopet na novo označit predele čiščenja ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

FireSnake ::

mat xxl je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Dimnik je izjavil:

Če bi dobro bral, bi opazil da je to napisal nekdo drug


Se posipam s pepelom.


          je izjavil:

Večkrat zamenjana baterija, 2x zamenjan čistilni modul, občasno še filtri in stranska krtača.


Kolega mi je namignil, da se da (za isti denar ~ 70EUR) dobiti baterijo, s katero lahko roomba leti 5 ur.
Ga bom še enkrat vprašal in podam informacijo, če jo dobim.



Lahko mene vprašaš Roomba Geeka .... Najjače so LiIon 6300 mAh, pogoj pa je jasno za tak čas tudi brezhiben robot in gladke talne površine.....žal pa je cena primerna bateriji in je bila visoka, pa tudi nihče ni rabil v praksi tako zmogljivih baterij. Delovale so pa dobro na modelih 700-900, za modele 500-600 pa zaradi zasnove vezja za polnenje izrecno odsvetujem Li ION, ker so težave praviloma vedno po kakem letu uporabe baterije, težave z lažnim javljanjem napak.

Baterije so pa sila različnih kvalitet, jasno tudi cen, kvalitetne pa so ugodne vendar ne med najcenejšimi, kar je razumlhivo, je pa veliko ljudi, ki raje najcenejši možen šrot kupi, ne glede na to, da potem delajo navadno manj kot 10 mesecev in, da je kapaciteta pol manjša od napisane, se celo zgodi, da je gor napis NI MH, ko pa baterijo podreš so noter NI CD celice, vendar je pri nas dosti tako bogatih, da lahko najcenejši šrot kupujejo.

Drugače se pa pri meni na ZS marsikaj dobi , tudi deli, vendar samo za Irobote.


Hehe, in točno tebe je kolega omenil. Da se pri tebi dobijo te divje baterije :)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

FireSnake ::

Tomson je izjavil:

@mastenm:
aplikacija za Roborocka je precej dobra, a sam ugotavljam da zadnje čase preprosto pritisnem gumbek na sesalcu, brez da bi sploh zaganjal aplikacijo. Definicije con za čiščenje meni niti niso uporabne, sem jih le stestiral, to pa je bilo to. Kot amacar omenja, so uporabne za primer kot ga opisuje, pa še za to sam lepo postavim sesalnik na sredino mesta, zopet pritisnem na gumbek sesalnika za področno čiščenje, pa lepo počisti tistih nekaj kvadratov v vse smeri. Mape iz zgodovine pa žal niso uporabne za ponovitev sesanja, je potrebno na mapi zopet na novo označit predele čiščenja ...


Ravno zato jaz ne razumem ljudi, ki rabijo aplikacijo in ne vem kaj vse še.
Meni je najboljše, da sesa ko me ni doma in ga samo praznim.

Konec koncev je to en usran sesalec in on se mora ukvarjati z mojim podom in ne jaz z njim.
Jaz pa, med tem, počnem kaj bolj pametnega.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

amacar ::

Meni je pa aplikacija obvezna ze iz tega razloga, ker ga imam globoko pod posteljo in ga tezko dosezem. Tako da si ga z aplikacijo posljem do kosa in ga spraznim. Pa kot sem ze napisal, takrat ko uporabim cone. Da bi ga pa rocno nosil po stanovanju mi pa niti na misel ne pade, glavno sesanje je pa vsak drugi dan, ko me ni doma.

gtx970op ::

Jaz imam prvo generacijo xiaomi mi robota in sem zelo zadovoljen z njim. Ima pa edino težavo s tepihom v dnevni sobi, ki ima dolge redke nitke in mi večkrat javi da se mu je krtača zaštekala, pa ga potem prek mobitela samo naprej pošljem - kar je mal nadležno. Zato pa večino časa uporabljam nastavljivost con - kjer se predela tepiha izogne in potem celotno stanovanje skupaj s tepihom bol redko sčisti. Bi se najrašji tepiha znebil a kaj ko se žena ne strinja :D

Tomson ::

mastenm je izjavil:


Če pa ima slučajno kdo tudi že 360 S6 naj malo poroča ;-)


Imam naročenega, naredim konkretno primerjavo z Roborockom, ko ga dobim (nekje 2-3 tedne) ...

Sicer pa, če komu prav pride, danes kar nekaj precej dobrih cen:

Roborock S50 robotski sesalnik s kodo: GB-extra5% iz 348€ na 331€
360 S6 robotski sesalnik s kodo: GB-extra5% iz 316€ na 300€ (+90€ dodatkov)
iLife V5S Pro robotski sesalnik s kodo: GBvaccp01 iz 140€ na 123€
iLife V8S robotski sesalnik s kodo: GBvaccp02 iz 254€ na 228€
Xiaomi Mi Robot robotski sesalnik s kodo: GB-extra5% iz 246€ na 234€
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tomson ()

FireSnake ::

gtx970op je izjavil:

Jaz imam prvo generacijo xiaomi mi robota in sem zelo zadovoljen z njim. Ima pa edino težavo s tepihom v dnevni sobi, ki ima dolge redke nitke in mi večkrat javi da se mu je krtača zaštekala, pa ga potem prek mobitela samo naprej pošljem - kar je mal nadležno. Zato pa večino časa uporabljam nastavljivost con - kjer se predela tepiha izogne in potem celotno stanovanje skupaj s tepihom bol redko sčisti. Bi se najrašji tepiha znebil a kaj ko se žena ne strinja :D


Vsakič, ko bo robot posesal jo pošlji za njim na cono, ki se ji je robot izognil.
Pa, da vidimo kako dolgo bo še vztrajala pri preprogi.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Redman ::

Evo roborock s50 preko aliexpres dostavljen v 5 dneh - vse brez problema.

jc ::

Redman je izjavil:

Evo roborock s50 preko aliexpres dostavljen v 5 dneh - vse brez problema.


Jaz pa že več kot en teden čakam na paket iz Gearbest, pa ga niti poslali še niso. Katerega si to naročil?

Redman ::

tole iz eu skladišča 340 eur

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Redman ()

Karil ::

Tudi jaz sem naročil v torek zvečer Roborock S50 za 340 EUR iz Nemčije - https://www.aliexpress.com/item/2018-Ro... . Odposlan je bil naslednji dan ob 10h zjutraj in prispel domov že v petek. Vse OK.

dkulcar ::

Naročen 360 S6, pa da vidimo, kaj zmore. Se že veselim! Morda pride tudi kakšen video.
Včeraj sem ga dal v košarico, danes so mi ga še znižali na to sem dobil še 5% popusta za prvi nakup. Tako, da sem plačal slabih 300€. Upam, da ne bo dodatnih stroškov carine in ddv-ja.

Scuba ::

Redman je izjavil:

Evo roborock s50 preko aliexpres dostavljen v 5 dneh - vse brez problema.


Pri meni je trajalo natanko en teden. Top! :D
Guns don't kiil people. Husbands who come home early do.

mastenm ::

Tudi jaz sem naročil 360 S6 na GB za okvirno 300€. Pa da vidimo.
Predvsem me mika možnost prepovedanih con in upam, da jih bom lahko uporabil tudi v schedulerju.
Nočem namreč, da bi se mi sesalec zagozdil pod nekatere pohištvene elemente, kar se sedaj dogaja z Roombo.

mihal ::

Pozdravljeni,
kot kaže gre baterija pri moji rombi (če se ne motim je model 600)h koncu (ga vedno dobim v dnevni crknjenega;)).
Kje kupujete baterije, za neko sprejemljivo ceno in da so Ok.
Ker na internetu je veliko ponudbe vendar je vprašljiva kvaliteta. Mi je že veliko znancev povedalo da so kupili pa so bile baterije praktično zanič.
Lahko kakšen preverjen link-ponudnik.
Hvala
lp

Tomson ::

@mat xxl bo kar pravi naslov. Pošlji mu ZS...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor
««
24 / 90
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon kupuje iRobot

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
356519 (3953) Gregor P

Ask Tomson (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Kaj kupiti
48364563 (38489) bluefish

Kateri sesalnik kupiti? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
309144011 (63693) perci
»

Robotski sesalci. (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16764554 (24202) mat xxl

Več podobnih tem