» »

OSC protokol (Open Sound Control) - Anyone?

OSC protokol (Open Sound Control) - Anyone?

Piqui ::

Zdravo

Zanima me, če je tle kdorkoli, ki je kdajkoli karkoli delal (programiral) z OSC protokolom v kateremkoli jeziku?

To je "uradna" spletna stran http://opensoundcontrol.org/


If I continue anyway...
Ubistvu bi mogoče ne bil nek velik izziv tud za koga, ki je dober programer, pa ni še delal z OSC-jem...
Point je v tem, da sam delam zgolj v Delphiju, medtem ko je skor vse na tej strani pisano v drugih jezikih, tko da se ne znajdem glih...
Delam pa na programu, v katerem bi rabu prebrat par podatkov, ki jih zunanja naprava pošilja preko tega protokola (via LAN).

Mam na voljo specifikacije in točne podatke o tem, kako mašinca pošilja podatke preko OSC-ja ( http://www.behringer.com/assets/X32_OSC... ), tko da najbrž ni noben bavbav, sam na pravo mesto je treba vnest addresse, da veš kaj bereš.

Any help would be appreciated. Tnx.


M.

Piqui ::

Ok.
A je vsaj kaksn Delphi guru tukaj, ki bi bil prpravlen vsaj malo pomagat?
Mam unit ki encoda in decoda OSC pakete, mam podatke o mesalki, ki prek OSC komunicira z PC-jem, praktično rabim sam te ukaze skp z OSC parserjem spravit, kar mi pa ne gre glih, ker premalo razumem vse skupaj... :/


Za kakovostne in uporabne informacije sm prpravlen tud par urc "inštrukcij" vzet (pa plačat), če bi kdo ponudu, da bi se dobili...


Skratka, prilagam OSC unit kodo. So far vem, da to uporablam z mojo formo, na kateri mam IdUDPClient in IdUDPServer komponenti. Za štart bo več kot dost, če bi mi nekdo lahko tko spravu skup, da js na address " /ch/01/mix/fader " pošljem in prejmem podatke. Pol naprej je pa itak praktično vse dokaj podobno....

Klik

HVALA!! :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Piqui ()

Piqui ::

Drgač, tole je rešeno.
Če koga zanima / bo koga kdaj zanimalo, bom lahko postal dele kode in razložil kako sm stvar rešu in kako zadeva deluje. Gl :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Microchip MPLAB icd 2 (pic16f876a)

Oddelek: Programiranje
111166 (1043) Highlag
»

OSCommerce nastavitve (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Izdelava spletišč
62452912 (20063) Skarabej
»

Na spletu je več milijonov zastarelih, okuženih spletnih trgovin

Oddelek: Novice / Varnost
175013 (3733) Steinkauz
»

Postavljalci internetnih strani POZOR - spletna trgovina

Oddelek: Izdelava spletišč
313196 (1940) Looooooka
»

Oscommerce in kreditne kartice???

Oddelek: Izdelava spletišč
61337 (1262) gregy

Več podobnih tem