» »

ebay tezava

ebay tezava

kramerica ::

Hej.
Verjetno ste imeli ze te probleme.

Kaj pomeni ce na ebay odpres "case".
En prodajalec ze dva meseca od nakupa ni poslal paket. Mogoce ga je ampak prisel ni nikoli. Dal sem open a case in povedal za tezavo. Zdaj na dolgo in siroko razlaga da mu je zal pa da bojo poslal se enkrat ali pa refundali denar ampak vsakic izrecno naprosa da zaprem case najprej.
V cem je taka fora da to tok poudarja.
A naj to naredim ali se zajebem?

Drug problem. Danes sem prejel paket. Kamerca ne dela. Gre se za cctv ip kamero in vse kar se dogaja ko das na strom je to da blinkajo led ir lucke. Komp je ne zazna. Sklepam da noben tega problema nima. Edino kar se sprasujem je to kok me bo prislo zdj to posiljanje nazaj v uk.
Skatla ma kksnih 300g.

Ni se mi se kaj takega zgodilo, res pa nisem se kupoval tehnike.
Tist cd ki je prilozen je bil zlomljen napol notr. Kamera fizicno ni poskodovana. Tudi skatla je prisla v vredu kondiciji
  • zaklenil: Tilen ()

darkolord ::

Naj ti najprej refunda al pa pošlje novo pošiljko s sledenjem, pa boš potem zaprl. Ne zapirat prej. Čist možno da tok poudarja ker te hoče pač nategnit - ti zapreš case, on ti ne refunda, novega case-a pa ne moreš več odpret.

Za drugo stvar, pošiljanje v UK stane cca 4 eure navadno ali 6 eur priporočeno.

Ales ::

kramerica je izjavil:

Zdaj na dolgo in siroko razlaga da mu je zal pa da bojo poslal se enkrat ali pa refundali denar ampak vsakic izrecno naprosa da zaprem case najprej.
V cem je taka fora da to tok poudarja.
A naj to naredim ali se zajebem?
Nikakor NE ZAPIRAJ odprt case, dokler ne prejmeš paketa ali vrnjenega denarja.

Jaz ne bi zapiral tudi če pošlje pošiljko in tebi da sledilno številko - ker to samo pomeni, da je nekaj poslal, ne veš pa kaj je notri (če sploh kaj) in ali izdelek dela. Počakaj da paket pride do tebe, odpri, testiraj, vzemi si vsaj dan dva.

Če toliko poudarja, da želi zapreti case preden se zadeva uredi, je meni to rdeča zastava za nateg. Prodajalec dejansko nima nobenega utemeljenega razloga, da bi od tebe zahteval zaprtje preden uredi zadevo. Skratka, ne nasest na foro, pa karkoli da si zmisli.

Enostavno mu povej, da tem prej uredi, tem prej bo case zaključen. Če bo zavlačeval, pelji postopek naprej, brez kakršnegakoli omahovanja. ne poslušat nobenih nadaljnjih izgovorov in pazi, da ne zamudiš kak rok.

Tilen ::

413120536c6f76656e696a612c20642e642e


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o Ebay-ju (strani: 1 2 3 4107 108 109 110 )

Oddelek: Kaj kupiti
5462957285 (694) mtosev
»

PayPal placilo,sumljiv prodajalec (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
12219697 (15217) St235
»

eBay - vračilo denarja (PayPal)

Oddelek: Pomoč in nasveti
329346 (7197) refosk
»

Ebay (ko paket enostavno ne pride tudi po mescu dni)

Oddelek: Loža
275041 (4312) Dr_M
»

Problem na ebayu! HITRA POMOČ!

Oddelek: Pomoč in nasveti
231354 (826) DeeCoy

Več podobnih tem