» »

Težava z računalnikom

Težava z računalnikom

Bleeh ::

Pozdravljeni!

Imam težavo z računalnikom, ki je nemorem nikakor rešiti in se obračam na vas.

Torej v računalniku sem zamenjal napajalnik in priklopil vse kable nazaj in računalnik je deloval. Nato pa sem za foro probal noter dati neko drugo grafično kartico, ki jo je skurila strela vendar naj bi še zmeraj delala. No in ko sem probal prižgati računalnik se ta ni užgal, utripale so le obe lučke od matične plošče. Potem sem dal noter staro grafično kartico in še zmerom so utripale obe lučke. Pogledal sem tudi v navodila od matične in nikjer ne piše nič o tej napaki in prav tako tudi na internetu.

Zdaj pa me zanima kaj bi lahko bilo narobe. Napajalnik deluje normalno, ker sem ga stestiral na drugemu računalniku. Je možno da je šla matična plošča?

Hvala za odgovore, LP

Mietzsche ::

Tule je tvoj problem:

Bleeh je izjavil:

Nato pa sem za foro probal noter dati neko drugo grafično kartico, ki jo je skurila strela vendar naj bi še zmeraj delala.


8-O

[D]emon ::

Hja, v bistvu si sam sebi odgovoril na vprasanje. Skurjeno elektroniko si tlacil v delujoco elektroniko. In skurjena elektronika je izvedla genocid nad maticno plosco.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Brias ::

ce jo je nekdo testiral da dela ...



ima morda grafika konektor za napajanje ,,,?

MIHAc27 ::

Elektriko izklopit tudi iz vtičnice, mogoče celo BIOS baterijco ven.. pustit 10 minut vsaj... nato pa vse priklopi nazaj...
Preveri, če so res vsi kabli kjer morajo biti.

DeeJay ::

lahko da se je samo kak kabel, rami ali kaka druga stvar razrahljala ob menjavi grafičnih.
preveri vse kable, rame in ostale priključke, če je vse vredu priklopljeno.

Bleeh ::

Dal sem že baterijo ven, probal sam matično priklopit in ni užgalo.

Grafična pa ni moja, ker sem jo dobu od nekoga in nevem če res dela. Verjetno bo res treba novo matično kupit.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Udar strele

Oddelek: Omrežja in internet
81600 (1211) _Denny_
»

Računalnik je zdrmala strela. Kaj je pokvarjeno?

Oddelek: Pomoč in nasveti
131287 (787) Mesar
»

Matična plošča crkuje?

Oddelek: Strojna oprema
171295 (905) Pyr0Beast
»

udar strele - vse uničeno? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
939643 (7088) gregor
»

strele in izklapljanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
636672 (4855) klemenSLO

Več podobnih tem