» »

vodka s feferonom

vodka s feferonom

gendale ::

včasih se je dobila na http://premium-vodka.si/sl-SI/p-8hlsUEZ... sedaj pa je nimajo več

obstaja kaka druga trgovina, ki bi jo prodajala?

nočem plačat več kot okoli 10e in nočem vodke s feferonom in medom
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

veper ::

Namočiš feferon v vodko po izbiri, počakaš par dni.

gendale ::

ja vem to.... samo jaz bi kupljeno k se mi ne da čakat
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

kloko ::

Kaj bi čakal, ne misliš menda sedaj sejati feferona in čakati da zraste? Če vzameš dovolj pekoč feferon, ni treba čakati par dni, bo že pet minut dovolj.

L.p., Kloko

gendale ::

v vseh receptih je pisalo da se počaka par dni, ampak sem na koncu dobil dovolj pekoče feforone in dal not 2, pa je izpadlo kul
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Free Bird ::

Ima kdo kak nasvet kako naj zadevo doma sam pripravim? Imam posajene Fatalli čilije (ubijalski, mislim, da so 7. najbolj pekoči) in bi rad naredil nekaj takega kar bi bilo res 'strupeno', saj vem da tega ne bo spil nihče, ampak tako le za zabavo.

Mercier ::

Daš semena s paprike ven, mogoče jih malo zdrobiš, pa bi znalo bit par minut dovolj.

martincek1 ::

Iz paprike? :)

Vice ::

Free Bird je izjavil:

Ima kdo kak nasvet kako naj zadevo doma sam pripravim? Imam posajene Fatalli čilije (ubijalski, mislim, da so 7. najbolj pekoči) in bi rad naredil nekaj takega kar bi bilo res 'strupeno', saj vem da tega ne bo spil nihče, ampak tako le za zabavo.


Fatalli čili je po lestvici (Scoville) pičkin dim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vice ()

Free Bird ::

Po lestvici že mogoče, zgleda pa da še nimaš uporabniške izkušnje :)

Unknown_001 ::

Ka pa Trininad Scorpion Butch >:D ??

Sj ne vem če sem prav napisal ampak pr tistem že če ga že poližeš jezik gori ko grmada :))

Free Bird ::

Unknown_001 je izjavil:

Ka pa Trininad Scorpion Butch >:D ??

Sj ne vem če sem prav napisal ampak pr tistem že če ga že poližeš jezik gori ko grmada :))

Poznam zadevo, imam enega suhega brez semen od kolega pa si ga še nisem upal poizkusiti. Sem enkrat Naga Jolokio in je bilo brutalno. :D

Unknown_001 ::

Haaaaa, tud Jolokija sem že probal, in sem ga (mogu) celga pojedu ka sem šu stavit z eno drisko ki je skos nergala čez use skp. Sj na začetku ni bilo tako hudo, pol pa je iz dna duše potegnu pa vleku cele pou ure sem bil tko rdeč da so mi še solze skor vn prtekle ;((, ampak jebiga, 5evrov je 5evrov :D >:D

Free Bird ::

Hahahaha, poznam to, tudi sam se že služil na ta način, tudi z manj močnimi čiliji, ampak samo ko komu omeniš čili je že cel posran od straha. :))

Unknown_001 ::

@Free Bird

High five!


(zanimivost: jst sem že kot mejhn čebulo jedu ko jabuk:D)

Free Bird ::

Hum, tak jaz ravno nisem bil, sem pa vedno rad pretiraval in podiral rekorde haha :D

Unknown_001 ::

No ja, sj veš kak pravjo, vsako tele ma svoje vesele >:D (hec)

Phantomeye ::

Jejte pekoće čilije kolikor vam paše, just remember kids. Umijte si roke. Moj kolega se je igral z njim, ga gledal, obračal... potem ga je pa scat zatiščalo....

.... cel večer je imel piksno pira v gatah :p

Unknown_001 ::

Phantomeye je izjavil:

Jejte pekoće čilije kolikor vam paše, just remember kids. Umijte si roke. Moj kolega se je igral z njim, ga gledal, obračal... potem ga je pa scat zatiščalo....

.... cel večer je imel piksno pira v gatah :p


Hehe, po to še niti ni tako hudo kot če si greš rit brisat :))>:D

illion ::

na meti se dobi 'feferonđijo' v channel zero, zanč me je frend ubil z njo ;((

dope1337 ::

illion je izjavil:

na meti se dobi 'feferonđijo' v channel zero, zanč me je frend ubil z njo ;((


Če bote pa po MB lutal tte dni (k je glih Lent) se lahk pa v KGB oglaste na KGB vodko (s feferonom ofc - domač recept). Je kr gajsna pra**ca.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

gendale ::

Phantomeye je izjavil:

Jejte pekoće čilije kolikor vam paše, just remember kids. Umijte si roke. Moj kolega se je igral z njim, ga gledal, obračal... potem ga je pa scat zatiščalo....

.... cel večer je imel piksno pira v gatah :p

to še ni tolk hudo, huje bi bilo, če bi se začel šlatat po očeh

pa naslednjič naj tiča opere z oljem, mlekom, čemerkoli, kar raztaplja nepolarne spojine
seznam zanč moderatorjev in razlogov da so zanč
http://pastebin.com/QiWny5dV
gor je mavrik apple uporabniček (mali možgani in mali penis)

Mercier ::

martincek1 je izjavil:

Iz paprike? :)

Ista stvar.

Recept pa ni stestiran. Niti ne bo. Vsaj jaz ga ne bom, no.

Free Bird ::

http://www.wikihow.com/Make-Chili-Vodka
Kaj pravite na ta recept? Se vam zdi OK? Ker ne bi rad zasral vodke, 8€ je nekaj.

mihec87 ::

Saj ne rabiš naredit celo flašo..Poskusi z 1-2dcl(zmanjšaj količino soli ter feferonov da ustreza razmerju)

Free Bird ::

Hjaaaa, point je, da bi jo rabil v kakem tednu, 10 dneh :)

kloko ::

Je napisano že zgoraj, pa ponovimo še za novince: če se ti mudi, povečaj dozo čilijev x2, počakaj en dan in je zadeva preverjeno užitna.

L.p., Kloko

STASI ::

"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

echo ::

Zakaj pa sol?

Alkohol odlično topi kapsaicin, po mojem imaš v dnevu dveh že stvar pripravljeno.

Jaz sem v zadnja dva deci Absolutke nametal na polovico narezane feferončke, ki te za 5 minut odklopijo in zadeva je genialna. Mora pa biti ledeno hladna, ko jo piješ. Čudovito diši, zgleda pa strupeno 8-)

Free Bird ::

Pa je zadeva kaj žgoča?

echo ::

Peče ko marija :)

Sem pa jaz že vajen kapsaicina (lepa sezona je letos, velik sonca in toplote), če bi dal nevajenemu človeku pit neohlajeno, bi ga lahko feršlok.

Morš pa met močne čilije, brez tega ne bo nič.

Free Bird ::

Sem jih namočil pred kakima dvema urama (Fatallije in še ene - nevem sorte). Pred pol ure sem probal in je ubijalsko. >:D Do večera bom pustil, nato pa jih bom precedil ven.

Sem razmišljal, da bi dal enega celega za okras pustil v steklenici. Bo obstal?

echo ::

V 40% alkoholu ne preživi veliko, tako da bodo ostali.
Moji so že par tednov namočeni, pa jim nič ne manjka.

Kakšne Fatalii pa imaš?

Free Bird ::

Hum, sicer naj bi bili rumeni, ampak zelooo me čudi, da so moji postali redči (verjetno so se kaj križali).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ljubitelji pikantne hrane (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Loža
1400244106 (28689) FireSnake
»

Pekoča paprika -Chili

Oddelek: Loža
383426 (229) Roadkill
»

Pekoče omake - začimbe

Oddelek: Loža
246289 (4715) satyr
»

Škodljivost pekoče hrane (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5822004 (19911) ales85
»

Pekoče omake

Oddelek: Loža
2710389 (8119) JoeHunter

Več podobnih tem